Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-06-16 08:39:52
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-11 16:45:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
Spam spam spam...

Zacznijmy od tego, że z rozmowy z GG nie wynika nic. Jeden zaprzecza drugiemu w równie wiarygodny sposób, więc to żaden dowód, za pomocą którego można by się podeprzeć. Jeśli jesteś pewien, że dałeś gb Shanemu, a nie komuś innemu, z kim go pomyliłeś, to idź na policję, zamiast straszyć go pobiciem przy pomocy brata. Jednak przedtem porozmawiaj z Damissem, może coś będzie wiedział więcej. O 17 zamknę temat, bo spamu robi się od cholery i poza przepychankami nic nie wnosi, jeśli któraś ze stron uzyska jakieś nowe informacje, proszę o PM do mnie lub któregoś z modów, otworzymy i mam nadzieję, że wypracujemy wspólnie jakieś porozumienie.

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-11 16:47:55 
Offline

Dołączył(a): 2009-02-18 17:49:56
Posty: 1878
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 28
Luffy z policja sobie odpusc bo nie masz zadnego dowodu( nie potrafisz udowodnic ze dales mu item czy kase). Btw rozmowa na gg nie moze byc pewnym dowodem w sprawie. wiec nic nie masz na shannego. Jezeli to byl scamm ( a czytając twoje wypowiedzi to ciezko brac cie na serio) to nic nie masz na niego.

_________________
Obrazek WHO
UWAGA na scamerow takich jak
NocnaZmaza aka
PussyFcvker aka
MrBoczek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-11 16:50:14 
Offline

Dołączył(a): 2009-09-02 18:16:34
Posty: 570
Lokalizacja: rdm
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Zapytałem się Shannego na gg 2 razy przed daniem kasy czy to napewno on , odpowiedział że tak . Rozmawiałem z Damissem - zmienił już passy i też czeka na rozwiązanie tej sprawy. Z policją sprawa jest wątpliwa , ponieważ nie była to zbyt duża suma . Z rozmowy na gg wynika to , że oszukali mnie iż mają tą postać , następnie dałem shannemu gb , który miał dać mi passy , po daniu kasy wylogował się i nie odpisywał na gg , po czym odpisał zdziwiony , że nic mu nie dałem , jak sam potwierdzał na gg , że to napewno on jest na tej postaci -.- SS z trade nie mam , ponieważ myślałem że ktoś tak trusted jak on nie okradnie mnie z tych 13 gb ... Ale widać nigdy nie można nikomu ufać przez kabel .

Kasę straciłem i tyle ... Dla mnei i moich znajomych Shanny to złodziej i nic tego nie zmieni ... Nie rozumiem tylko ludzi z tego forum z rozmowy jasno wynika , że zostałem oscammowany , a wy nadal swoje , że przecież Shanny by mnie napewno nie oscammowal haha :) Widać poziom jaki jest tu utrzymywany ;] Tak pewnie zaraz zostane zjechany , przez Zwierzaka za brak dowodów i spam , a wtedy przez resztę też . Szkoda mi tylko czasu który poświęciłem na zdobycie tych itemów ... heh ;] jak już mówiłem szczerze ci życze Shanny żeby ktoś zrobił ci dokładnie to samo co ty mi .


Ostatnio edytowano 2010-08-11 16:53:43 przez Rosemary, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-11 16:50:20 
Offline

Dołączył(a): 2008-06-15 20:04:19
Posty: 461
Lokalizacja: z kętowni ;p
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
A mnie zastanawia dziki spokój shannego. Jak na kogoś, kto jest oskarżany o kradzież, zachowuje się nadzwyczaj spokojnie ;p

_________________
ksk001 napisał(a):
Haha chcial bys byc tak rozdziewiczony analnie jak ja


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-11 16:54:20 
Offline

Dołączył(a): 2009-09-02 18:16:34
Posty: 570
Lokalizacja: rdm
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
bo jest pewien , że forum go obroni i ja nie mam żadnych konkretów na niego :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-11 16:54:40 
a po co mam robić niepotrzebne zamieszanie skoro wiem, że nie ma żadnych dowodów za pomoca których może mnie o co kolwiek oskarżyć no więc raczej jestem spokojny, tym bardziej, że po jego wypowiedziach mogę wnioskować, że nie mam do czynienia z nie urażając Ciebie Luffy "dzieckiem". A teksty na gg w stylu oddaj kase bo wjade ci na dom z kolegami albo jakieś teksty o rodzicach naprawdę nie robią wrażenia. Oskarżyć to mogę ja jego o pomówienie i o wyzwiska różnego rodzaju pod moim adresem ...



forum nie musi mnie bronić bo nie ma takiej potrzeby, a skoro wypowiedziało się pare osób na mój temat to o niczym nie świdczy raczej biorę to z dystansem.


Ostatnio edytowano 2010-08-11 16:56:59 przez Shanny^^, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-11 16:55:48 
Offline

Dołączył(a): 2008-06-15 20:04:19
Posty: 461
Lokalizacja: z kętowni ;p
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
Tzn, chodziło mi bardziej o rozmowę na gg.
+ to zdziwienie, gdzie dokładnie chwilę temu powiedział, że ten Q.... to on... ;p

_________________
ksk001 napisał(a):
Haha chcial bys byc tak rozdziewiczony analnie jak ja


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-11 16:56:28 
Offline

Dołączył(a): 2009-09-02 18:16:34
Posty: 570
Lokalizacja: rdm
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
pokaż mi jedno chociaż jedno poważne wyzwisko i groźbę ok ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-11 16:56:35 
Offline

Dołączył(a): 2009-02-25 13:43:21
Posty: 172
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 4
ni ma dowodow nie ma sprawy tak jak zwierzak napisal nic z rozmowy nie wynika.
Idz na policje beda mieli nastepna sprawe juz 2 tyg temu w tv bylo ze kogos ojebali w metinie ;d
Tylko czekalem na KO ale nie mieli materialu wiec go go xD
sry nie moglem sie powstrzymac : dowody albo stfu naab xD!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-11 16:58:41 
Offline

Dołączył(a): 2009-09-02 18:16:34
Posty: 570
Lokalizacja: rdm
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
haha ludzie ja już nie mogę jak można bronić takiego perfidnego scammera. Koleś sam się przyznaję , że mnie ojebal i sie cieszy a wy nadal swoje ... Widać jaką sieczke z mózgu robi KO -.-


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-11 17:00:00 
Cytuj:
Powiem tyle , że współczuje twoim rodzicom . Tyle straconego czasu , żeby wychować takiego bezmózga jak ty


hmm może w twoim środowisku takie teksty są normalne jednak dla mnie trochę odbiegają od normy.

aha i obrażanie ludzi na forum naprawdę nic nie zmieni, a ja sie do niczego nie przyznałem a nawet odwrotnie nadal się wszystkiego wypieram.

Cytuj:
Nie rozumiem tylko ludzi z tego forum z rozmowy jasno wynika , że zostałem oscammowany


gdyby cokolwiek było jasne, wszystko wyglądało by inaczej, oskarżasz mnie bez jakich kolwiek dowodów, obrażasz, i kiedy inni piszą jak to wygląda z ich strony obrażasz jeszcze ich zastanów się next razem.


Ostatnio edytowano 2010-08-11 17:03:06 przez Shanny^^, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-11 17:01:34 
Offline

Dołączył(a): 2009-09-02 18:16:34
Posty: 570
Lokalizacja: rdm
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
dobra , zamykajcie topic i tyle ... sam nic nie zdziałam gdzie jak zwykle stoi przeciwko mnie armia zwierzaka i shannego ... Kase straciłem i z tym sie pogodziłem . A ty Shanny cwaniakuj cwaniakuj ale licze na to ze kiedys spotka cie to samo co dzis spotkalo mnie dzieki tobie :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-11 17:01:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
Nie róbmy z tego komedii ani pośmiewiska, bo sprawa jest poważna, w obecnym stanie rzeczy tak na prawdę obie strony są pokrzywdzone, Luffy stracił GB, Shanny dobre imię i niestety żadna ze stron nie jest w stanie udowodnić swoich racji. Jako że w Kraju nad Wisła istnieje domniemanie niewinności, udowadnia się winę a nie niewinność, dlatego też do czasu pojawienia się jakiś nowych materiałów temat zamykam, żeby nie tworzyć niepotrzebnej atmosfery wrogości. Tak jak piałem wcześniej, proszę o kontakt, gdyby pojawiły się jakieś nowe informacje i może spróbujcie raz jeszcze spokojnie ze sobą porozmawiać, bo wyjaśnienie tej sprawy leży w interesie was obu.

~Luffy, nikt z nas nie jest tutaj przeciwko tobie, więc trzymaj nerwy na wodzy, rozumiem twoje zdenerwowanie, ale nie rzucaj oskarżeniami na lewo i prawo. Nie mamy narzędzi ani możliwości, żeby ci jakoś pomóc, a przedstawiona przez ciebie rozmowa to za mało, aby zbanować Shannego.

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-11 20:46:39 
Offline

Dołączył(a): 2007-07-18 15:29:45
Posty: 1383
Lokalizacja: Ostróda
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 7
no to ogien !


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-11 21:20:50 
Offline

Dołączył(a): 2009-09-02 18:16:34
Posty: 570
Lokalizacja: rdm
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
bleh ;/ stuff przepadł ... Shanny mowi ze ma wyjebane na opinie na forum i go to nie interesuje co o nim tu bd myśleć . Mój stuff ma to wynikło podczas rozmowy na gg ;] nawet nie bd jej wklejał bo i tak to już nic nie zmieni ... Dzięki za uwagę i nie życzę nikomu z forum stracić wszystkich itemów tak jak ja dzisiaj . GL & HF ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.046s | 15 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net