Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-06-17 13:31:08
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-09 16:30:57 
Offline

Dołączył(a): 2007-04-13 05:33:58
Posty: 15
Płeć: Nieokreślona
Heh. Przepraszam ze w ogole zabieralem glos w tej sprawie. To troche jak przemawiac do baniaka z fermentujacym winem. Gadasz, gadasz a z rurki na szczycie tylko babelki wylatuja. Jak mocniej potrzasniesz, to burzy sie to winko ze cho cho. Ale z rurki wciaz tylko babelki.....
Za proces fermentacji odpowiadaja drozdze i wydaje sie ze wiekszosc z nich ma dostep do internetu, co by sobie mogly jeszcze troche fermentu na swiat poza butlowy wyeksportowac.
Bloodline ? No , no calkiem niezla nazwa jak na winko....
Wezcie sie za jakas robote, co by mamie i tacie losu polepszyc, bo juz i tak maja klopot z takimi dziecmi.
Shranz ma racje. Potraficie sie tylko zapluwac i wlasna slina zywic.
Przepraszam drozdze za tak drastyczne porownanie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-09 16:41:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-07-16 14:16:12
Posty: 502
Lokalizacja: Blackwood
Płeć: Mężczyzna
Shranz napisał/a:
przeprosilem i przyznalem ze mnie ponioslo !!


napewno nie mnie -.-

ciebie nie mialem za co przepraszac wyraznie napisale ze moje kilka ostatnich postow

quote="Zwierz@K"]
Shranz napisał(a):
Dorosle osoby traktuje jak dorosle i mam do nich jakis szacunek


no i jakbys sie zachowywal jak dorosly to napewno nie wyzywalbys wszystkich do okola dziecmi tylko dlatego ze nie masz racji/nie rozumiesz co pisze ktos inny/brak ci argumentow/masz kompleks/lubisz robic flame na forum.[/quote]

skoro wiekszosc z was tak sie zachowuj :) a po drugie czy nimi nie jestescie ??
racje mam i to spora :) argumentow na moje wypowiedzi mi nie brak :) mam kilka kompleksow ale nic zwiazane z obecnym tematem :) nie ja zaczalem robic flame na forum poprostu zaczalem bronic 3d


r3ku napisał(a):
Shranz juz mowiłem ze jak jeses dorosły to sie do tego nie przyznawaj bo przecietny 17-latem ma wiece oleju w głowie.
Co do D_Dog i tego tytyxz to oile sie nie myle gdzies u gory było apisane ze juz wczesniej dzielili postac.. A wiec jest to ta sama osoba.

[ Dodano: 2007-10-09, 16:08 ]
nie moge trafic w literki


bardzo udana wypowiedz a dlaczego nie mam tego oleju ??:) sprecyzuj :)

jezeli mnie porownujesz do przecietnego 17 latka ktory przezywa okres buntu wewnetrznego itp to sie grubo mylisz

Jak bys nie wiedzial to jest najgorszy wiek i wlasnie taki przecietny 17 latek mysli ze wszystkie rozumy zjadl a kilka lat pozniej spada mu cale niebo na glowe i wtedy sie przekonuje ze zyl iluzja :)

Mowie to bo sam to przezylem :) i zycie nie jest takie kolorowe jak mi sie wydawalo mam 22 lata i nauczylem sie dystansu do pewnych rzeczy narazie takie wasze dziamotanie sie zmieni z biegiem czasu i moze czesc przyzna mi racje :)

_________________
http://img236.imageshack.us/my.php?imag ... jpgkm4.png

indywidualne spojrzenie na swiat muzyczny - spojrzenie ktore ignorujac mody i trendy bardzo czesto je kreuje...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-09 16:44:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
jestes raptem 3 lata starszy odemnie, wiec rzeczywiscie taki dorosly jestes ze hej....

[ Dodano: 2007-10-09, 16:49 ]
aha, CattibriePl, z pewnego zrodla slyszalem ze jestes ojcem Wulfgara... nie ma co sie dziwic ze takimi textami rzucasz :)

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-09 16:51:37 
Offline

Dołączył(a): 2006-03-15 18:04:16
Posty: 516
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
3dfx chyba wiedziałeś co kupujesz skoro to w końcu twój "przyjaciel"? Ba grałeś z nim na koncie. Poproś Wulfgara żeby zwrócił ci kasę za dual'e czy co on tam nie kupił potem za ROL'a i zwróć.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-09 17:01:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-07-16 14:16:12
Posty: 502
Lokalizacja: Blackwood
Płeć: Mężczyzna
Zwierz@K napisał(a):
jestes raptem 3 lata starszy odemnie, wiec rzeczywiscie taki dorosly jestes ze hej....

[ Dodano: 2007-10-09, 16:49 ]
aha, CattibriePl, z pewnego zrodla slyszalem ze jestes ojcem Wulfgara... nie ma co sie dziwic ze takimi textami rzucasz :)



po pierwsze to chyba powinno byc prosze pana

tak te 3 lata jak widac robia duza roznice jezeli nie potrafisz pojac niektorych wartosci ;/

moze za kolejne 3 lata bedziesz pisal to samo co ja jak dojdzia ci setki obowiazkow i zmartwien i wtedy napewno sie zorietujesz ze kiedys twoje myslenie nie odzwierciedlalo rzeczywistosci

Kiszki napisał(a):
3dfx chyba wiedziałeś co kupujesz skoro to w końcu twój "przyjaciel"? Ba grałeś z nim na koncie. Poproś Wulfgara żeby zwrócił ci kasę za dual'e czy co on tam nie kupił potem za ROL'a i zwróć.


a ja moze poprosze turkow co sprzedaly mi kiedys IB i inne duperele dupowane o zwrot kasy ?? i itemow ?? i bana co dostalem na 2 tygodnie ??

zastanow sie co piszesz

_________________
http://img236.imageshack.us/my.php?imag ... jpgkm4.png

indywidualne spojrzenie na swiat muzyczny - spojrzenie ktore ignorujac mody i trendy bardzo czesto je kreuje...


Ostatnio edytowano 2007-10-09 17:06:40 przez Shranz, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-09 17:03:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-07-02 22:34:14
Posty: 206
Lokalizacja: a co cie to :P
Płeć: Mężczyzna
dobrća jako ze prawie nikt z bloodline nie czyta tego forum (tylko kiszki i czasem ja)
powiem tak... bronicie wulfgara, a nikt nie ma pojecia, dlaczego jest na niego taki pojazd

dostal rola z isiloona I SIE NIE ZAPYTAL czy moze go sprzedac tylko poprostu TO zrobil na wlasna reke, a poznej zamiast sie przyznac to robil akcje typu "gajin ma rola ale nie moze pokazac bo sealed itp" to skoro uwazal ze nic zlego nie zrobil czemu nie napisal ze go sprzedal tylko bawil sie w podchody z ludzmi, a do tego ma pretensje ze ludzie na niego teraz jada

i "papcio" boomber chcial byc fair wobec ciebie zebys nie powiedzial, ze sub jest gorzej traktowany wiec przestan klamac...
UZGODNIONE bylo ze nie bedzie feedowania turasow uniqami z bossow tylko beda zostawaly w klanie, a ty bambuczo dolaczajac do nas podpisales sie pod tym
wiec teraz albo oddaj rola albo stop cryin' bo nie my jestesmy nie-fair tylko ty
a co do nowego ownera to skoro z nim gral to powinien wiedziec w co sie wpakowal


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-09 17:05:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
Shranz napisał(a):
po pierwsze to chyba powinno byc proszepana


na "Pan" to trzeba zasluzyc :) za cienki jestes zebym cie chociaz troche szanowal.

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-09 17:06:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-05 11:36:48
Posty: 2778
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 14
Nie pomysles ze skoro przed wami to ukrywal, moze 3dfx'a tez klamal? nie?
no to fajnie masz :freak:
Zal dupke scisnol o rola? ze ktos ma sprzet? Dalsicie mu to chyba mogl zrobi co chce wiec lol :rotfl:

_________________
http://i88.photobucket.com/albums/k176/ ... /pacan.jpg
Something we are attach, the one thing we dying for... Nothing but pain stick in this game, searching the fortune, fame...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-09 17:08:13 
Offline

Dołączył(a): 2007-04-13 05:33:58
Posty: 15
Płeć: Nieokreślona
Czy to cos zmienia? Jezeli chodzi o KO zawsze jestem obiektywny ( zapytaj swoich pewnych zrodel Zwierzaku). Ten post przypominam dotyczy 3d.
W Seksmisji jest taki tekst " Sfiksowalyscie boscie dawno chlopa nie mialy". Czyzby wiekszosc z Was to panienki byly. Naprawde wy to problemow nie macie innych. Jezeli ktos pracuje i wolne chwile chce spedzic na grze, to niechce sie uzerac z banda imbecyli , ktorzy wciaz wesza za kolejna sensacja. Jak wiesniaki, lol.
Zwierzak? na jakim forum mozna spotkac twojego tate? Czy tez moze masz problemy w tej dzialce i wyzywasz sie dopiekajac innym ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-09 17:08:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
Pacanson napisał(a):
Dalsicie mu to chyba mogl zrobi co chce wiec lol


no wlasnie nie mogl...

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-09 17:09:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-07-16 14:16:12
Posty: 502
Lokalizacja: Blackwood
Płeć: Mężczyzna
Zwierz@K napisał(a):
Shranz napisał(a):
po pierwsze to chyba powinno byc proszepana


na "Pan" to trzeba zasluzyc :) za cienki jestes zebym cie chociaz troche szanowal.


nie mowilem ze w stosunku do mnie tylko ojca wulfa

chyba nigdy po mordzie dobrze nie dostales ze taki wyszczekany jestes

male wpier... by ci sie przydalo zebys ludzi zaczal szanowac

_________________
http://img236.imageshack.us/my.php?imag ... jpgkm4.png

indywidualne spojrzenie na swiat muzyczny - spojrzenie ktore ignorujac mody i trendy bardzo czesto je kreuje...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-09 17:10:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-05 11:36:48
Posty: 2778
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 14
No jak go juz dostal.... To chyba jego byl, jak cus jest moje to robie co z tym chce ?
chocaz z drugiej strony jakby ktos selnol moj klanowy drop to bym go utlukl =P
:idea: no ale trza wybaczac jak to mowia, pomylic sie rzecz ludzka.

_________________
http://i88.photobucket.com/albums/k176/ ... /pacan.jpg
Something we are attach, the one thing we dying for... Nothing but pain stick in this game, searching the fortune, fame...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-09 17:13:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-07-16 14:16:12
Posty: 502
Lokalizacja: Blackwood
Płeć: Mężczyzna
Pacanson napisał(a):
No jak go juz dostal.... To chyba jego byl, jak cus jest moje to robie co z tym chce ?
chocaz z drugiej strony jakby ktos selnol moj klanowy drop to bym go utlukl =P
:idea: no ale trza wybaczac jak to mowia, pomylic sie rzecz ludzka.


brakuje im pokory zeby sie do tego przyznac

_________________
http://img236.imageshack.us/my.php?imag ... jpgkm4.png

indywidualne spojrzenie na swiat muzyczny - spojrzenie ktore ignorujac mody i trendy bardzo czesto je kreuje...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-09 17:13:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
Shranz napisał(a):
chyba nigdy po mordzie dobrze nie dostales ze taki wyszczekany jestes

male wpier... by ci sie przydalo zebys ludzi zaczal szanowac


zapraszam do Piaseczna pod Warszawa kozaku :) nie no, teraz to dales popis swojej doroslosci...

Pacan, dostal rola jako drop klanowy ktory mial byc niesprzedawany turkom, nawet nie wymieniany na nic innego (np ep + rom), bo szkoda pewnego unikatu. Wolal jednak sprzedac. Gdyby odrazu sie przyznal zamiast klamac to by pewnie nie bylo tego problemu.

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-09 17:15:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-15 11:38:53
Posty: 1453
Lokalizacja: Łaz Vegas
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Pacanson napisał(a):
Zal dupke scisnol o rola? ze ktos ma sprzet? Dalsicie mu to chyba mogl zrobi co chce wiec lol :rotfl:


no zal dupe sciskal ... wtedy za rola mozna bylo pewnie wyciagnac z 250$ ... i wulf nie mial do niego prawa .. bo to mial byc drop klanowy i jesli jakis asek z suba go dostal i uzywal to nikt by afery nie robil

_________________
CrazyMary
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.052s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net