Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-06-17 13:24:50
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-09 12:19:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-01-12 14:03:42
Posty: 893
Lokalizacja: Torun
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
i do tego faktycznie robicie to swiadomie
Obrazek
Obrazek
jak tak pierdolicie o tym nsc to mi zasponsorujcie bo mi jakos nie chce sie placic jeszcze dodatkowo za nsc tylko dlatego ze na gira 3/4 polakow popierdolily sie we lbie klepki


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-09 12:59:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-07-16 14:16:12
Posty: 502
Lokalizacja: Blackwood
Płeć: Mężczyzna
hahaha :D 3dfx wez to sprzedaj i dawaj spowrotem na xinka

_________________
http://img236.imageshack.us/my.php?imag ... jpgkm4.png

indywidualne spojrzenie na swiat muzyczny - spojrzenie ktore ignorujac mody i trendy bardzo czesto je kreuje...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-09 13:00:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
popros d-doga zeby ci zasponsorowal ncs skoro zjebal opinie spzredawanego chara

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-09 13:05:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-08-28 16:13:16
Posty: 403
Lokalizacja: Milicz
Płeć: Mężczyzna
oooooooooo jacie :O :O :O serio???
tez mam swoich ziomów z którymi gadam na wszystkie tematy -.- ale raqczej to zostaje miedzy nami aq


Nie bede pisal tego co juz było, tylko zacytuje :)

Cytuj:
Shranz, a ty skoncz pisac do ludzi jak do dzieci, bo sam jestes tylko troche starszy, a masz kiełbie we łbie, piszesz ciagle to samo i jak juz nie masz argumentów w dyskusji z takim np. Zwierzakiem, to zaslaniasz sie tekstami w stylu 'nie bede rozmawial z dzieciakami'. O Anglii widze tez masz **** pojecie, Angol pytajac 'really?' ma w dupie to, co odpowiesz, u nich to wynika ze zwyklej mentalnosci, wpojonych od malenkosci zasadach bycia 'takim i takim'.

i przestan do **** nędzy prowokowac wszystkich naokolo, gdzie sie nie wladujesz, tam offtop, syf, **** i **** strzela jak to czytam.


by Tegel

_________________
JESTEM GNOJEM !!!
writer -> elwood :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-09 13:10:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-01-12 14:03:42
Posty: 893
Lokalizacja: Torun
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
writer a o co ci chodzi bo nie zajarzylem zbytnio??? sranz jakis spam zrobil czy jak ?
zwierzak to tylko swiadczy o tym jacy jestescie slabi i tyle ...skutecznie odstraszyliscie mnie aby grac na tym nowym serwie (podobno super polacy tam graja czolowka ) :lol2: :lol2:
dobre :D parodia w ... ... mozecie sobie oszczedzic bluzgania koncze z tym gownem z tym ze teraz wiem z kim mam do czynienia na forum :) pacany idioci i tyle


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-09 13:15:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-08-28 16:13:16
Posty: 403
Lokalizacja: Milicz
Płeć: Mężczyzna
Shranz:
Cytuj:
ale to sa bezdennie glupie dzieciaki ktore dalej chca afere robic bo pewnie to ich smieszy i podbudowywuje

uhm, nazywa innych dzieciakami za to co robia, a sam nie jest duzo lepszy... -.-

_________________
JESTEM GNOJEM !!!
writer -> elwood :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-09 13:17:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-01-12 14:03:42
Posty: 893
Lokalizacja: Torun
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
no chyba ma prawo do wyrazenia swojej opinie nie ? my tutaj jakbys zauwazym nie dyskutujemy o shranzie tylko o debilach z gira .... nc zreszta to co powiedzial to prawda niestety :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-09 14:51:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-12-29 14:59:07
Posty: 391
Lokalizacja: Jasełko
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
trzydfx napisał(a):
i do tego faktycznie robicie to swiadomie
[url=http://img529.imageshack.us/img529/3456/2007109121137jz4.th.jpg]Obrazek[/URL]
[url=http://img530.imageshack.us/img530/5620/2007109121410kr5.th.jpg]Obrazek[/URL]
jak tak **** o tym nsc to mi zasponsorujcie bo mi jakos nie chce sie placic jeszcze dodatkowo za nsc tylko dlatego ze na gira 3/4 polakow **** sie we lbie klepki



Z charakteru pisma widze, że Lysy byl wtedy na acc. No i trudno sie z nim nie zgodzić, nic już nie poradzisz opinia o postaci poszła i koniec. Jak chcesz się odcięć od złodzieja musisz zmienic nick ...

_________________
Naprzód armio naprzód gnaj
Nigdy nie trać wiary w to
By królewski objęć tron

Obrazek


Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-09 14:52:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-07-16 14:16:12
Posty: 502
Lokalizacja: Blackwood
Płeć: Mężczyzna
Cytat:
Shranz, a ty skoncz pisac do ludzi jak do dzieci, bo sam jestes tylko troche starszy, a masz kiełbie we łbie, piszesz ciagle to samo i jak juz nie masz argumentów w dyskusji z takim np. Zwierzakiem, to zaslaniasz sie tekstami w stylu 'nie bede rozmawial z dzieciakami'. O Anglii widze tez masz **** pojecie, Angol pytajac 'really?' ma w dupie to, co odpowiesz, u nich to wynika ze zwyklej mentalnosci, wpojonych od malenkosci zasadach bycia 'takim i takim'.

i przestan do **** nędzy prowokowac wszystkich naokolo, gdzie sie nie wladujesz, tam offtop, syf, **** i **** strzela jak to czytam.



by Tegel

Nie wiem jak moglem nie zauwazyc wypowiedzi naszego mentora :)

Popatrz tengelq ja traktuje ludzi jak dzieci bo sa jeszcze dziecmi i moze sam jestem troche dzieciny (wystarczy to ze gram w ta gre )

Dorosle osoby traktuje jak dorosle i mam do nich jakis szacunek :)

Ty za to ciagle krytykujesz ludzi jakimi to sa idiotami ale sam nie jestes lepszy od nich
Postrzegasz swiat poprzez pryzmat swoich '' widzi mi sie '' co nie koniecznie jest zgodne z racja naszej egzystencji.
Plecieszy tylko na kogosc jaki on nie jest glupi i ma ''kielbie we lbie'' co chcesz tym udowodnic ze ty jestes lepszy od kogos ?? madrzejszy czy poprostu masz inne zdanie ktore zachowaj dla siebie :D

W poscie ktory mi napisales wynika z tego ze angole to bezmozdzy ludzie ktorzy kieruja sie jak to mowiac wpojonymi zachowaniami
A wcale tak nie jest

Bo Nawiazujesz rozmowe z ''angolem'' np o Polsce i z reguly on malo wie na ten temat
Opowiadas zmu opowiadasz a on slucha i slucha i zadaje kolejne pytania zwiazane z tematem.

Wiec nie wydaje mi sie ze taki ''angol'' ma zaprogramowane sluchac ciebie poto zeby sluchac i pozniej podetrzec sobie dupe twoimi slowami On jest poprostu ciekawy

Angielska mentalnosc jest taka ze oni uwielbiaja rozmawiac poprostu konwersacja na jakim kolwiek poziomie.

Ehhh a na temat wrintera to juz nie chce mi sie pisac

Nastolatek probujacy sie wybic w sieci a nie moze znalezdz tego odbicia w swiecie rzeczywistym :)


Btw. Mentorq postaraj sie zrozumiec ludzi jacy sa a nie nawijac im swoja ideologie :D

Forgot :D

''syf, **** i **** strzela jak to czytam.'' byle ni za mocnno bo jeszcze sobie krzywde zrobisz :D hehe

[ Dodano: 2007-10-09, 14:59 ]
WriTer napisał(a):
Shranz:
Cytuj:
ale to sa bezdennie glupie dzieciaki ktore dalej chca afere robic bo pewnie to ich smieszy i podbudowywuje

uhm, nazywa innych dzieciakami za to co robia, a sam nie jest duzo lepszy... -.-


:D zarzuc argumentem raz zrobilem jazde w temacie vs ale ciezko naprawde przy tobie sie nie zdenerwowac za co pozniej przeprosilem i przyznalem ze mnie ponioslo !!

Lecz kolejnego argumentu nie widze

Ty natomiast nie jestes wstanie wyksztusic z siebie slow pokory

_________________
http://img236.imageshack.us/my.php?imag ... jpgkm4.png

indywidualne spojrzenie na swiat muzyczny - spojrzenie ktore ignorujac mody i trendy bardzo czesto je kreuje...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-09 15:18:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-11 23:12:33
Posty: 1865
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
ej ej sa jakies argumenty juz w tym topicu czy tylko blotko lata to w ta czy w tamta?

_________________
Obrazek
QbnS napisał(a):
dax ma racje, a kto mysli inaczej ten jest skazany na wieczna gre w KO i zgon przed kompem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-09 15:20:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-08-28 16:13:16
Posty: 403
Lokalizacja: Milicz
Płeć: Mężczyzna
lul raz?
To ciekawe po co robiłeś temat "boncur np transfer" i zaczynales prowokowac w temacie rozmowki...

Shranz napisał(a):
Nastolatek probujacy sie wybic w sieci a nie moze znalezdz tego odbicia w swiecie rzeczywistym


Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz :)

Shranz napisał(a):
przeprosilem i przyznalem ze mnie ponioslo !!

napewno nie mnie -.-

_________________
JESTEM GNOJEM !!!
writer -> elwood :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-09 16:01:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
Shranz napisał(a):
Dorosle osoby traktuje jak dorosle i mam do nich jakis szacunek


no i jakbys sie zachowywal jak dorosly to napewno nie wyzywalbys wszystkich do okola dziecmi tylko dlatego ze nie masz racji/nie rozumiesz co pisze ktos inny/brak ci argumentow/masz kompleks/lubisz robic flame na forum.

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-09 16:06:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-02-13 10:48:32
Posty: 1025
Płeć: Mężczyzna
Shranz juz mowiłem ze jak jeses dorosły to sie do tego nie przyznawaj bo przecietny 17-latem ma wiece oleju w głowie.
Co do D_Dog i tego tytyxz to oile sie nie myle gdzies u gory było apisane ze juz wczesniej dzielili postac.. A wiec jest to ta sama osoba.

[ Dodano: 2007-10-09, 16:08 ]
nie moge trafic w literki

_________________
xDJatokur frajer hie hei ! 23.11.2009 xD


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-09 16:26:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-01-21 09:36:24
Posty: 94
Płeć: Mężczyzna
wirter teraz ty zmieniasz temat i prowokujesz lolka do klutni -.-
on ma zdanie o innych inni maja zdanie o nim i raczej ch.j go obchodzi co onim mysla :S ( przynajmniej w moim przypadku tak jest)

Rotfl napisał(a):
Jak chcesz się odcięć od złodzieja musisz zmienic nick ...

ale przeciez teraz tam gra uczciwa osoba to co do niego macie ?
on narobil syffu ? on ma za to teraz cierpiec ? on ma ponosic konsekwencje ?
on ma za wszystko CZEGO NIE ZROBIL placic ?
jak ci/wam sie nie podoba nowy nick 3dfx'a to zrobcie zrzute i kupcie mu CNS albo sie odpi...dolcie i zapomnijcie o nim, nie czepiajcie sie go i idzcie w hu !
dlaczego on ma cierpiec jak jedyna rzecza ktora zrobil jest to ze zakupil ten char !?

Zgadzam cie z Panem lolkiem... banda zgredow i dzieciakow z was ktorzy chca zrobic zadyme, i znalezli sobie "kozla ofiarnego"

Kupcie dlaniego CNS i juz nie zobaczycie nick "wulfgar" tylko "3dfx" i juz bdzie dla was roznica?
Dobrze wiecie kto tam teraz gra mimo to dalej sie przy.pier...alacie ^.^

_________________
http://www.knightonlineworld.pl/forum/v ... 21#3433121

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-09 16:29:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-15 11:38:53
Posty: 1453
Lokalizacja: Łaz Vegas
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
lol 3d ... nikt cie przeciez nie zmusza zebys na tym serwerze gral ... poza tym nie mow, ze 3/4 polakow ci takie teksty rzuca ... i z tego co widze to nikt ciebie od scammerow nie wyzywa jeszcze (chyba, ze jeszcze nie wie, ze to nowy wlasciciel), po prostu ciezko bedzie ci zdobyc zaufanie, bo np zaczniesz w pewnym momencie dzielic znowu postac z wulfem, a ten znowu odjebie taka akcje

_________________
CrazyMary
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.044s | 16 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net