Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-06-26 13:09:21
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-07-10 21:16:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-07-27 15:42:12
Posty: 334
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 6
LOL XD musze neta chyba zmienic :rotfl:

_________________
World of Warcraft


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-07-11 00:27:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-01-31 12:27:13
Posty: 129
Lokalizacja: Milicz
Płeć: Mężczyzna
Niestety trzeba przyznac ale w tym filmiku jest sporo prawdy. Przynajmniej jesli chodzi o dzieco neo :D o ktorych to byla mowa ze spamuja bezsensownymi postami fora... :F


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-07-14 11:41:46 
Offline

Dołączył(a): 2007-07-09 12:28:39
Posty: 5
Płeć: Nieokreślona
NEOSTRADA STRASZNIE MNIE DENERWOWOAŁA.
ROZŁˇCZAŁA SIE! >:[ >:[ >:[
A takto gdyby nie to to spoko internet.
zmienne ip.
i ta obsługa z tp tez ujdzie :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-07-14 12:23:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-15 11:38:53
Posty: 1453
Lokalizacja: Łaz Vegas
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
obsluga TP jest O.K. ? czy ty zartujesz ? .... tam rotacja na tej pojebanej blekitnej linii jest chyba 3miesieczna (wiem mam swoje zrodla) ... a w telepunktach jeszcze lepsza ... szczegolnie te starcze babki, ktore ... same wiedza mniej niz ja i probuja mi to jeszcze na dodatek wcisnac

a jesli chodzi o obsluge programu do polaczenia to tez n/c ... mialem go zainstalowanego przez pierwszy tydzien tylko, a pozniej juz tylko same sterowniki mialem bo to sie nawet do tray'a nie minimalizowalo...

qrwa w szwecji tez jest monopolista krajowy, ktory jest wlascicielem wszystkich linii telefonicznych, a przy srednich zarobkach 5x wyzszych niz w polsce placa ok 300zl za 26Mbps ... no wkurwia mnie to strasznie, ze polacy sa tak dymani przez ta pierdolona TPSA ... ehhh

_________________
CrazyMary
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-08-21 13:48:37 
Offline

Dołączył(a): 2007-08-15 10:55:12
Posty: 22
Płeć: Mężczyzna
Wole mieć neo które o 0:00 mi się wyłęczy niż moję radiówkę która chodzi jak chce i mam co 2 min - 1h DC no niestety TP nie chce pocięgnęć kabla telefonicznego do mojego domu a blueconnect pewnie nie będzie działał.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-08-21 23:07:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-08-16 21:00:12
Posty: 299
Lokalizacja: co skąd?
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Neo -_- najwieksze gowno przynajmniej ja tak uwazam. poniewaz gdy z wakacji to podlanczam neo i.... blęd >:[ >:[ >:[ ze jakis filter jest niepodlonczony nieuzywaj przedłuzacza stara tata benc cos tam dalej nie wiem o co chodzi wogle 1 taki problem mam z neo do tej pory niemaialem zadnych problemow i gdy wrocilem z wakacji do tej pory niemam neta i siedze caly dzien w caffe dzwonilem do obslugi ale oni mi powiedzieli ze cos z kompem mam zjebane robilem formata i huj dalej blęd

HELP!!!!!!
HELP!!!!!!

_________________
Mózg: – Kocham cię, ciemnooki oceanie, kocham... Byron.
Pinky: – Fajny cytat. O, o, ja teŻ coś znam.E... Ej, dzieciaki, uwaŻajcie na prędy! Słoneczny Patrol.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-08-21 23:20:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
caluj80 napisał(a):
ze cos z kompem mam zjebane robilem formata i huj dalej blęd


prawda jest taka, ze sam kiedys poirytowany po swierzym postawieniu systemu zadzwonilem do nich i mialem bardzo mila konwersacje a dokladniej uczylem kolesia gdzie jest panel sterowania w xp koles posiadal taka wiedze na temat komputerow jak 2-latek innym razem mialem problemy z telefonem tutaj juz bez neo i dzwonilem do nich mowia mi, ze telefon zjebany no dobra mysle sobie, ze jeszcze pamieta czasy gdy bylem mlody i ssalem mleko matki a w sklepach byl tylko ocet ;) wiec starsza kupila nowy telefon (choc watpilem, ze to bedzie to ale co ci zaszkodzi w takim przypatku) i co nie podzialalo jak mozna bylo podejrzewac jednak za czasow octu robiono bardziej wytrzymalem rzeczy niz dzis, potem byly rozmowy, ze to pewnie linia w bloku jest uszkodzona zostala przez kumpla pracownika telefonicznego sprawdzona i nie wykazala, niczego nieprawidlowego w koncu uslyszalem, ze to pewnie gdzies indzie jest uszkodzona a problem tkwil w centrali gdzie nawet nie wiedza co to server czemu sie nie dziwie bo to mi przypomina zwykla nagonke na kase co nas obchodzi, ze sprzedajemy shit i nic o nim nie wiemy wazne, ze mamy monopol na te gowno i ludzie musza to kupywac wiec mozna im wciskac kit jak leci, przez ostatni rok posiadalem UPC i nie powiem pomoc techniczna od razu dzwonie i mam, lacze mazenie co prawda o neostrade trzeba dbac ale nawet jak dbamy to na wqrwia i tyle.

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-08-22 00:05:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-15 11:38:53
Posty: 1453
Lokalizacja: Łaz Vegas
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
kumpel pracowal na blekitnej linii w TPSA ... tam zatrudniaja studentow z umowa na miesiac za 600-700zl i rotacja jest mniej wiecej po 3-6miesiacach bo nikt tam nie wytrzymuje ... a tpsa umowe o prace podpisuje z 2-3 osobami na rok w danym okregu :P

takze nie dziwcie sie, ze dzwoniac tam, gowno mozna sie dowiedziec ... sam bym nie wiedzial jakbym byl np studentkę polonistyki, ktora ledwo przeszla kurs wiedzy o telekomunikacji, ktora dla niej jest czarna magia

tak ogolnie TPSA ssie i zmarnowalo taki ... potencjal na kase, ze ja pierdole, bo ja powoli inne firmy wygryza z rynku

_________________
CrazyMary
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-08-22 18:04:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-08-01 11:01:23
Posty: 39
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
ok widze ze narzekacie na TP i neo i w sumie macie po czesci racje :p
pracuje w tzw. Telefonicznym Punkcie Sprzedazy TP i opycham ludzia neo :D

rotacja jest czesta..ale nie wiem czy sie nie da wytrzymac :D
ja na 6h w pracy 3h poswiecam na gre w chinczyka/kompy za slabe na ko/
pensja okolo 900 zl...

co do problemow technicznych wiekszosc mimo wszystko pod 0800 102 102 jest rozwiazywana co do blekitnej linie to to talne dno :P jezeli chce sie cos zrobic z jakas sprawa trzeba znac nr bynajmniej nie ogolnodostepne...

jezeli ktos ma problemy z NEO i chcialby uzyskac pomoc niech pisze na pm.
i powiem jeszcze raz neo nie jest takie zle chyba ze jestes jedna z 1 tys osob dziennie ktore wskakuja do systemu i otrzymuja po 3 tel dziennie :D a czekaja na neo okolo 2 tygodnie...

gdybym mial wybierac..wybralbym neo mimo netii i tele2..zastanowcie sie przed zakupem


PS-nie draznic telemarketera:ja 1 osobe juz 2 tygodnie przesladuje i puszczam gluche a w tle dzwiek jak pila motorowa :D
Pozdrawiam:D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-08-22 18:16:00 
Offline
Forumowy bot administracyjny
Forumowy bot administracyjny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-18 13:29:30
Posty: 1585
Lokalizacja: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 18
Jak sie umie obslugiwac i ma sie normalny sprzet to neo nie jest zle. Wystarczy poznac jego charakterystyke tylko :P

Michealpl, za liveboxa to wy wszyscy z tp jestescie u mnie na czarnej liscie ;p


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-08-22 18:39:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-08-01 11:01:23
Posty: 39
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
:D ale za to iz z Liveboxa nie da sie korzystac na pietrze, przez grube sciany, oplate 10zl miesiecznie, czeste przerywanie sygnalu....klijent otrzymuje...tatatata VOIPa :D z super tanimi rozmowami zagranicznymi 12 gr za minute :D

jak dzwonie do ludzi to zawsze im liveboxa odradzam...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-08-22 18:42:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
dokladnie neo jest jak pet trzeba o niego dbac hehe xD

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-08-22 21:50:18 
Offline
Forumowy bot administracyjny
Forumowy bot administracyjny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-18 13:29:30
Posty: 1585
Lokalizacja: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 18
Michealpl napisał(a):
ale za to iz z Liveboxa nie da sie korzystac na pietrze, przez grube sciany

Do tego dochodzi dziurawy firewall, blad 404 przy probie wlaczenia natu, bledny routing, dhcp ktore mozna powiesic i czesty blad z "nieprawidlowym" haslem :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-08-23 00:14:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-10 15:14:44
Posty: 1103
Lokalizacja: localhost
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 13
W mojej okolicy lepiej nie przyznawać się, że pracuje się w tpsa, to by było co najmniej niebezpieczne.
TPSA już od ponad roku obiecuje wymianę centrali telefonicznej na nowszę. Obiecuje, trochę jak politycy. Tymczasem każdę awarię tłumaczę, że trwaję prace na linii. W efekcie nic nie robi.
Wiele osób szuka pretekstu aby zerwać umowę i przenieść się do nowo powstałej sieci radiowej, nie ze względu na niższe ceny, ale na jakość (przynajmniej nie zrywa kilka razy dziennie a transfery nie spadaję jak na neo czyli czasem poniżej 1kB/s!).

_________________
Cela est bien dit, rÊpondit Candide, mais il faut cultiver notre jardin Voltaire
La única diferencia entre un loco y yo es que yo no estoy loco. Salvador Dalí­
And the things you can't remember tell the things you can't forget Tom Waits


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-08-23 02:16:46 
Ja miałem neo jakieś 2 lata temu. Zmieniłem na kablówkę i jestem bardziej zadowolony. Jedyny minus to brak zmiennego IP i cięgłe kolejki na Rapidzie. Przez ostatni tydzień wymieniali serery i ogólny sprzęt więc były chwile gdzię neta nie było.


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.034s | 16 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net