Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-06-17 09:47:48
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-08 21:55:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-01-21 09:36:24
Posty: 94
Płeć: Mężczyzna
trzydfx napisał(a):
ciekawe czy w Boga wierzy

Boga w to nie mieszaj ....

_________________
http://www.knightonlineworld.pl/forum/v ... 21#3433121

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-08 21:55:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-30 13:57:01
Posty: 3190
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
ahhh, piękny podręcznikowy flame, dawno takiego nie było ^^

ps. nienawidzę was

_________________
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Pokemony wróciły ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-08 21:59:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-12-31 15:06:50
Posty: 364
Lokalizacja: Toruń
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Ano nie wolno kupywac śmierdzęcych postaci z bloodsów bo Ci turki żyć nie dadzę zapamiętaj to 3d ;)
CRIPS RULEZ :twisted:

_________________
THUG LIFE
http://img380.imageshack.us/img380/4051/ragusdehatorussigngm6ci6.jpg
http://img442.imageshack.us/img442/5792/ancestorsclanmemberuseruv3.jpg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-08 22:10:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-12-29 14:59:07
Posty: 391
Lokalizacja: Jasełko
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
Kto raz ukradł ten jest, był i będzie na zawsze złodziejem :) AMEN


No ale sprzedać rolasa i się podzielić kasę to GG do potęgi, gratuluje inteligencji

_________________
Naprzód armio naprzód gnaj
Nigdy nie trać wiary w to
By królewski objęć tron

Obrazek


Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-08 22:24:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-07-28 13:23:42
Posty: 1772
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 16
Rotfl napisał(a):
Kto raz ukradł ten jest, był i będzie na zawsze złodziejem :) AMEN


No ale sprzedać rolasa i się podzielić kasę to GG do potęgi, gratuluje inteligencji


Oo z kim ?

_________________
[center]Obrazek
Obrazek
[/center]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-08 22:26:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-01-21 09:36:24
Posty: 94
Płeć: Mężczyzna
Pr3ist napisał(a):
Oo z kim ?

poczytaj PM'y (na pierwszej stronie) jakis typ co rol mial do niego trafic dal wsyztskie nicki ;S

_________________
http://www.knightonlineworld.pl/forum/v ... 21#3433121

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-08 22:43:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-12-31 15:06:50
Posty: 364
Lokalizacja: Toruń
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
hmm przecie już powiedziałem ze chce być rozsławionym banitę prawda? :idea: więc zwymyślajcie mnie jeszcze troszku prowokatorskie pingwiny i lachonie

_________________
THUG LIFE
http://img380.imageshack.us/img380/4051/ragusdehatorussigngm6ci6.jpg
http://img442.imageshack.us/img442/5792/ancestorsclanmemberuseruv3.jpg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-08 22:50:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-02-13 10:48:32
Posty: 1025
Płeć: Mężczyzna
Hmm był juz taki debil Mario zwany królem polskiej sceny koxpa. A ty jeses kolejnym kretynem który chwali sobie ze jest złodziejem?
Wspominałeś cos o tym ze Djavol hellfsiury potocznie zwany bratem lamy nas okrada, widocznie jesteśmy zadowoleni z jego usług w przeciwieństwie do twoich ;]

_________________
xDJatokur frajer hie hei ! 23.11.2009 xD


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-08 22:59:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-12-31 15:06:50
Posty: 364
Lokalizacja: Toruń
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
najwidoczniej ;) a ja sie nie chwale tylko ironizuje, staraj sie interpretować moje treści a nie 3mać za dupcie swych koleżków jakbyś był na jednym z Waszych gejparty i pisać posty prawie ze bliĽniacze do nich ;)
Jeszcze cos bo już zmęczony Wami jestem szczerze

_________________
THUG LIFE
http://img380.imageshack.us/img380/4051/ragusdehatorussigngm6ci6.jpg
http://img442.imageshack.us/img442/5792/ancestorsclanmemberuseruv3.jpg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-08 23:23:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-09-03 19:12:35
Posty: 1547
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 20
To ja dodam cos od siebie...

Gralem w BloodLineS - jak sie rozpadly , zaczolem grac po stronie humow a po paru dniach inny serv - ot jest wstep

co do rola: malo kiedy bylem online w tym czasie wiec dokladnie nie wiem o co chodzi, ale ze tak to okresle PROPOZYCJA wystapienia z ally pojawila sie wczesniej moje drogie panie xD a dlaczego ?
Dlatego ze main BloodLine (niektore osoby) naprawde chamsko traktowaly ludzi od naszego suba - jacy to oni swietni sie sa itp jak jakis mag co mial wtedy 64lvl chyba wysmiewal sie ze on ma tyle np co nasz caly klan - elo :P w takiej atmosferze da sie grac ?
Co prawda na vsie choc combo nie umie dobrze bym go uj.ebal napewno - bo w dobrym klanowym pt NPki same ida - tym bardziej ze proporcja lvla do innych w cz byla na + ...ale nvm - nie wiem czy z tym rolem byl scam czy cos innego NIE ORIENTUJE SIE, ale MIELISMY ODEJSC z ally wczesniej ze wzgledu na chamstwo Bloodow

Oblivion w tej sytuacji "odpada" :P bo z ich strony nie widzialem rzadnego chamstwa choc sa bardzie prO niz BL ...

No to na tyle :] a jeszcze pytanie poza tematem - w ktorym klanie gra priest "Eizo" potrzebuje jakis kontakt z nim bo cos mu wisze ;p


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-08 23:40:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-08-28 16:13:16
Posty: 403
Lokalizacja: Milicz
Płeć: Mężczyzna
3dfx naprawde nic do Ciebie nie mam, ale... czy Ty zanim kupiłeś woja, nie grałeś z Wulfem na współe? Jesli tak to ze zakupiles wulfa na wsłasność nie zmienia faktu ze grałes nim wczesniej -.-

Wulfa troche znam w tej grze, i nie podejrzewalbym go o kradziesz ROL-a
Jak grał na xigu pożyczyłem mu swoja gige +7 bo jego padla podczas bicia konia, i bez problemu mi ja oddał mimo ze mugł za to dużo kupic, bo oprucz swojej gigi i setu shelli +7 nic chyba nie miał (z tego co pamietam)
no ale wkońcu do jakiego to stopnia ludzie potrafia się zmienić ;)

ja w to nie wnikam :)

_________________
JESTEM GNOJEM !!!
writer -> elwood :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-08 23:51:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-01-12 14:03:42
Posty: 893
Lokalizacja: Torun
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
WriTer napisał(a):
Jesli tak to ze zakupiles wulfa na wsłasność nie zmienia faktu ze grałes nim wczesniej -.-

ale co to ma do rzeczy bo nie czaje ?
wczesniej na spole gralismy z tym ze ja do spraw clanowych swoich 3 groszy nie wtykalem, wulf sie wszystkim zajmowal jako pelnoprawny lider klanu...ja tylko wbijalem expic i pkkowac
kapral_pl napisał(a):
trzydfx napisał/a:
ciekawe czy w Boga wierzy

Boga w to nie mieszaj ....

wyczuwam przewrazliwienie z twojej strony w tej kwestii...wyciales zdanie z kontekstu i sie oburzasz 8| jakbym sie ciebie spytal czy wierzysz w Boga tez bys tak zareagowal?
kapral_pl napisał(a):
poczytaj PM'y (na pierwszej stronie) jakis typ co rol mial do niego trafic dal wsyztskie nicki ;S

i od razu uwazasz ze to prawda ?:) ja tam nie wiem bo nie bylem na bierzaco ze sprawa ale troche zostalo to wszystko przerysowane :)
a kiszki dalej z uporem maniaka :) jajaja no kupilem postac o nicku Wulfgar jestem scamer rozumiem :) czyli co jak kupie nsc i zmienie nick to o wszystkim zapomnicie jo ?
:lol2: :lol2: :lol2:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-08 23:51:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-15 11:38:53
Posty: 1453
Lokalizacja: Łaz Vegas
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
3dfx napisał(a):
majac dostep do iska a zapominacie ze bugiem to osiagneliscie


hahahha ... dobre dobre ... moglby mi ktos wreszcie wyjasnic jak sie buguje iska ? ... bo chyba nie uzywajac full debuffa, 7-10 tankow ze spam healem, gromady drainerow i drugiej gromady magow .... po drainach wojkowie i magowie ubijaja iska na jednym debuffie ... moze i lamerstwem jest to, ze potrzebujemy na to 30-50 osob, ale przynajmniej osiagamy dzieki temu sukces ... a o to chyba chodzi ... ekipa jaka zbieramy uwieczniona jest na samym koncu tego filmiku http://files.filefront.com/oblivion2+tr ... einfo.html
a jak ogromna ekipe potrafimy zebrac widac jeszcze na filmiku valzura co go klacza ostatnio wrzucil


a tobie wulf widac, ze zwisa wlasna reputacja, no ale to twoja sprawa ... nie wiem jak BL traktowali sub, ale mi sie wydawalo, ze tak jak i obliviony ... a my traktowalismy i w sumie dalej traktujemy cale ally jak jeden klan ...... a co o sprzedawaniu clan dropa o takiej wartosci, ktory wiadomo, ze po dupe-wipe nie zniknie, to juz sie wypowiadalem na ko4life ...




Some1 napisał(a):
Oblivion w tej sytuacji "odpada" :P bo z ich strony nie widzialem rzadnego chamstwa choc sa bardzie prO niz BL ...

heheh ... dacie wiare, ze ktos uwaza, ze oblivion nie jest najbardziej chamski ? :D ;)

_________________
CrazyMary
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-08 23:56:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-01-12 14:03:42
Posty: 893
Lokalizacja: Torun
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
lutek napisał(a):
hahahha ... dobre dobre ... moglby mi ktos wreszcie wyjasnic jak sie buguje iska ?

a ja ni episalem ze iska bugujecie oO napisalem ze osiagneliscie dostep do iska kwykorzystujac bug na csw :) blokowaliscie 3 wyjscia z miasta, dobrze to pamietam :) obliviony na prawo bloodline srodek a subik bloodline na lewo :lol2:
i bylo ciagle ejj uwaga przebijaja sie srodkiem podeslijcie kogos do uszczelniania lol
no ale pewnie to nie bylo oszustwo co ?:) przeciez to ewidentne wykorzystanie buga na wlasna korzysc :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-09 00:00:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-15 11:38:53
Posty: 1453
Lokalizacja: Łaz Vegas
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
no coz ... ale dalej nie kumam jaki mialo to zwiazek z iskiem ? ... nie blokujac tych bram bysmy tego iska nie bili ?

_________________
CrazyMary
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.041s | 15 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net