Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-03-28 12:18:51
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Jeszcze raz
PostNapisane: 2006-08-29 20:38:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-15 16:21:54
Posty: 1051
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
dobra ostatnia szansa ze cos robimy

1) wszyscy szukaja ludzi do klanu
2) robimy z kims ally, ja moge ewentualnie pogadac z HSem, przy okazji rozwalimy HC i tych co sa dobrzy bierzemy
3) wiecej clan party i jak ... jest buffer i rogue to ma byc party

i alternatywa: sellujemy chary i idziemy na nowy serw :P

_________________
"Trzymasz prawa reke w gorze
lewa widza przechodnie
podasz komus dlon by wstal
a jak wstanie to cie kopnie"
Obrazek
Obrazek <3 EK
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-29 20:53:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-28 20:42:39
Posty: 697
Lokalizacja: Gniezno
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
co do drugiej czesi punktu drugiego to patrz http://www.knightonline.mzone.pl/kompl/ ... 7719#77719 >:[


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-29 21:03:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-15 16:21:54
Posty: 1051
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
tak na moje to chyba niektorzy beda woleli do nas isc, ale HC i tak nas jakos zajebiscie nie wzmocni glowna idea jest ally z jakims klanem gdzie jest TROSZKE wiecej clan party niz u nas

_________________
"Trzymasz prawa reke w gorze
lewa widza przechodnie
podasz komus dlon by wstal
a jak wstanie to cie kopnie"
Obrazek
Obrazek <3 EK
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-29 21:08:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-28 20:42:39
Posty: 697
Lokalizacja: Gniezno
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
To podaj przyklady klan??w z jakimi mona by ally miec ?

theory = przeba pogadac z Nukiem
PSYHO ? = lider izmir ja nawe z nim czesto pkowalem i na Dmki chodzilismy
ten klan czechow KnightsOfPathos ? kto jest liderem ?? golden?
PE - chyba realne bo ludzie sa spoko i chyba potrafimy sie z nimi dogadac


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-29 21:30:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-15 16:21:54
Posty: 1051
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
theory - na pewno chcecie byc pod nimi ?
PF - spoko ale to na pewno nie jest klan na najwyzszym poziomie (np taki sajper by juz z nimi nie mogl grac)
pepiczkow wogole nie znam :P ale jak wy znacie...
dupper clan... moze nas czegos naucza :D:D:D ale tam glownie po turecku gadaja i moze byc problem...

_________________
"Trzymasz prawa reke w gorze
lewa widza przechodnie
podasz komus dlon by wstal
a jak wstanie to cie kopnie"
Obrazek
Obrazek <3 EK
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-29 23:35:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-12 03:31:43
Posty: 248
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Gandzjalf napisał(a):
alternatywa: sellujemy chary i idziemy na nowy serw

to mi sie podoba:) nie no sory ze sie znowu wtracam ale naprawde wydaje mi sie ze xig juz jest w tym momencie totalnie zjechany, za duzo cheatow i duperow, teraz przynajmiej nie mozna dupowac to na nowym serwie powinno byc czysto i w miare uczciwie(wiem wiem jestem optymista, znam rzeczywistosc.. heh ale moze jednak mniej niz na xigu) i mozna by bylo szybko zrobic lvl i tluc bosy, mozna by sie niezle dorobic

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-29 23:49:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-19 20:04:45
Posty: 735
Płeć: Kobieta
Gandzjalf napisał(a):
(np taki sajper by juz z nimi nie mogl grac)

i tak nie bede z wami gral w klanie wiec wasze ally mi lata kolo pendzla(bo to jest zbyt pu??no jak dla mnie za puxno)...omfg a co0 do BBz unikaty mi tu z nieba leÄ?a 4-5 isilon??w dziennie + inne bossy np TK z kt??rego wzio??em next PE

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-30 00:06:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-25 20:45:47
Posty: 154
Płeć: Mężczyzna
Sajper napisał(a):
i tak nie bede z wami gral w klanie wiec wasze ally mi lata kolo pendzla(bo to jest zbyt pu??no jak dla mnie za puxno)...omfg a co0 do BBz unikaty mi tu z nieba leÄ?a 4-5 isilon??w dziennie + inne bossy np TK z kt??rego wzio??em next PE


tak a mnie to najwiecej obchodzi ....... juz mam dosc tego piszesz chwalisz sie co to nie Ty a wcale kiedys nie byles taki kozak..... santa all bosy robil bo byles n00b a teraz tylko w EK czekalas i zbierales itemy a teraz poszedles sobie to BBz. To bylo z gory ukartowane dzialanie. nie wytrzymalem powiem Ci co mysle! Zawsze miales all gdzies zawsze tylko Ty miales byc najwazniejszy a jak cos nie po Twojej mysli szlo to zwalales wine na innych. A teraz juz nie jetes w EK to po co w ogole tutaj zagladasz?? probujemy cos naprawic w klanie a Ty probujesz cos wniesc od siebie ale my tego nie potrzebujemy. Po prostu mam dosc Cibie i Twoich pojebanych i ZBEDNYCH komentarzy! Odszedles z EK nie jestes EK wiec odpierdol sie od EK ! przynajmniej ja nie potrzebuje Ciebie pewnie z wzajemnoscia ale mi to nie przeszkadza ... a nawet jest mi to bardzo na reke! >:[ >:[ >:[ >:[ >:[

_________________
POWSTANE Z POPIOLOW I ODRODZE SIE!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-30 00:36:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-19 20:04:45
Posty: 735
Płeć: Kobieta
a zagrasz mi na fujarce... jak jush o to chodzi to mi oddaj 2 pary chityn but??w +1 dla aska i dla woja.. a zreszta co ty wiesz powiedziec ci co-g??wno ta jesli o to chodzi zawsze mialem ciebie w dupie(odkad doszed??es na 52lvl do immortlas)ale ze mialem ciebie to nei znaczy ze wszystkich trafi??o sie przez ca??y okres mojej gry w polskich klanch 5-7 os??b godnych uwagi, jezeli brak item??w to n00bstwo to chyba w tym zawsze dominowa??e??(lecher)...jak guwniarzu nie umiesz grac for fun... a zeby grac w KO for fun to najpierw trzeba miec na czym to rzuc to gre i graj w warcaby...zawsze dba??em o swoj dupe bo kto dba?? o mojÄ? ?-odpowiedz pls od pewnego momentu kiedy ty szacowny n00bku nie grales wszystko sie zmieni??o... pewne incydenty w klanie wp??yne??y na mnie a jezeli wiedzialem o jakis nowoscich to zawsze dawa??em tu pr??bowa??em "cos"(moze neiwiele ale zawsze lepiej niz nic) zorgnizowac ale bez odezwu.. zreszta wystarczy poczytac topiki
Bush napisał(a):
a jak cos nie po Twojej mysli szlo to zwalales wine na innych
przyk??ady pls ? chyba ci sie cos w mak??wce pokreci??o...a jezeli jeste?? slepy to wasz wielce szanowny lider wspomnia?? o mnie i to by?? m??j pierwszy topic tutaj a raistl napisa?? o klanch top 5 wiec oba do mnie...
i to nie jest topic flame pls wiec The End
ciebie to mzoe nie obchodzi co BBz robia ale niekt??rych kt??rzy chca do??onczyc napewno a jak do??oncza to zostaniesz sam na lodzi i pujdziesz do papcia tenglea i mamy epika...wytrÄ? ci dupcie jak sie podesrasz

co do kozaczenia jak masz czym to kozaczy jak nie masz to siedzisz cicho like you ?(zreszta zbyt powaznie traktujesz te bity i te pixele kt??re widzisz moze id?? do psychologa co ? )

SIE IBNE :twisted:


a podsumowujac moja karire W EK zawsze bylem z EK p??ki EK by??o ze mna jak EK zacze??o byc przeciw mnie siedzialem(2 ostanie miechy) w klanie tylko z powod??w sentymentalnych ale to tez sie kiedys skonczylo...bez hipokryzji

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-30 07:10:17 
Offline

Dołączył(a): 2005-08-23 20:45:37
Posty: 48
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
u pathosow liderem jest Farandir
wydajÄ? sie byc spoko mozna pogadac
napewno robia klan party czesciej niz my:P wystarczy luknac ktures paramuny


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-30 11:44:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-25 20:45:47
Posty: 154
Płeć: Mężczyzna
Ty jestes jakis odmienny. Chyba czytac nie umiesz... Nie bede sie z tobÄ? wdawal w konflikty. Koniec tematu. Nie bede z tobÄ? gada??...

_________________
POWSTANE Z POPIOLOW I ODRODZE SIE!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-30 14:45:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-15 16:21:54
Posty: 1051
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
Osobiscie chyle sie ku sprzedazy chara na xigu i odnowieniu klanu z nowa sila na new servie. Tam na bank beda clan party i kooperacja bo kazdy zacznie od nowa i nie bedzie juz zadnej przepasci, a poza tym z tego co wiem nie mozna duppowac albo jest to ograniczone wiec turki tez nie beda tak rzadzic...
Jestem zadowolony z moich osiagniec magiem i mam dosyc jak patrze na full czolgi na xigu ( i nie cche juz grac magiem xD )
Dostalem juz oferte 900$ a na studia mi bedzie kasa potrzebna, poza tym klan sie sypie mysle ze warto go ratowac z powodu ludzi, ale juz nie na xigu.....

_________________
"Trzymasz prawa reke w gorze
lewa widza przechodnie
podasz komus dlon by wstal
a jak wstanie to cie kopnie"
Obrazek
Obrazek <3 EK
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-30 15:35:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-12 03:31:43
Posty: 248
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Gandzjalf napisał(a):
Osobiscie chyle sie ku sprzedazy chara na xigu i odnowieniu klanu z nowa sila na new servie. Tam na bank beda clan party i kooperacja bo kazdy zacznie od nowa i nie bedzie juz zadnej przepasci, a poza tym z tego co wiem nie mozna duppowac albo jest to ograniczone wiec turki tez nie beda tak rzadzic...
Jestem zadowolony z moich osiagniec magiem i mam dosyc jak patrze na full czolgi na xigu ( i nie cche juz grac magiem xD )
Dostalem juz oferte 900$ a na studia mi bedzie kasa potrzebna, poza tym klan sie sypie mysle ze warto go ratowac z powodu ludzi, ale juz nie na xigu.....




amen:) :rotfl: :rotfl: :rotfl: xig jest spalony niestety;/

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-30 15:54:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-25 20:45:47
Posty: 154
Płeć: Mężczyzna
I Sajpera nie bedzie :) :rotfl: :twisted:

_________________
POWSTANE Z POPIOLOW I ODRODZE SIE!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-30 16:00:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-15 16:21:54
Posty: 1051
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
CHODZCIE Z NAMI

jak cos sellujcie to co macie i dawac do nas
POLSKA BEDZIE ROXXXXXXXXXX

_________________
"Trzymasz prawa reke w gorze
lewa widza przechodnie
podasz komus dlon by wstal
a jak wstanie to cie kopnie"
Obrazek
Obrazek <3 EK
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.033s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net