Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-03-28 09:24:44
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-30 17:03:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-17 17:04:00
Posty: 45
Lokalizacja: drohiczyn/wwa
Płeć: Mężczyzna
Sajper napisał(a):
jak jush o to chodzi to mi oddaj 2 pary chityn but??w +1 dla aska i dla woja
O ... jaki majÄ?tek!!
Sajper napisał(a):
jak guwniarzu nie umiesz grac for fun... a zeby grac w KO for fun to najpierw trzeba miec na czym to rzuc to gre i graj w warcaby

guwniarzu ehehehheheh
Nie mogÄ? ciebie s??uchaÄ? cz??owieku, naje??d??asz na busza, a on po prostu cie ??adnie podsumowa??. Mo??e w grze jeste?? kozak i sporo osiÄ?gnÄ???e??, ale jako cz??owiek siedzÄ?cy za klawiaturÄ? i wlepiony w monitor, sterujÄ?c sajperem to jeste?? zwyk??ym faryzeuszem, prostakiem, pysza??kiem i tak nudnÄ? osobÄ? ze skre??la to wszystko czego dokona??e?? w tej grze i co zrobi??e?? dla EK. Sajper nara i ssij


Ostatnio edytowano 2006-08-30 17:12:13 przez tomi, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-30 19:00:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-19 20:04:45
Posty: 735
Płeć: Kobieta
tomi napisał(a):
a on po prostu cie ??adnie podsumowa??
on mnei podsumowa?? ja tez moge bambucza- to wolny kraj chyba nie moze ty z rosji jestes ale ja z polski mimo wszystko, jezeli jestes chory i na tyle uzaleznion ze traktuje te pixele i bity poawrznie i to ma byc osagniecie...to powines isc do psychiatry a ze ja lubie sie chwalic i podbudowywac swoje ego(mimi ze jest bardzo WIELKIE) to jest inna sprawa taki jush jestem abuhaha... czy wam sie to podbalo czy nie nigdy nie bylismy "rodzinÄ?" :rotfl: i jezeli ktos sie przywiazuje do ludzi w sieci do tego co nie jest realne to naprawde z nim niedobrze...mimo wszystko powodzenia na nowym servie i trwania w nalogu od nowa :sleep:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-30 19:24:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-25 20:45:47
Posty: 154
Płeć: Mężczyzna
Sajper napisał(a):
mimo wszystko powodzenia na nowym servie i trwania w nalogu od nowa
dzieki za zyczenia na nowej drodze zycia :rotfl: ale jak my jestesmy w nalogu to nie ma takiego slowa ktore mogloby opisac Ciebie 8|

Sajper napisał(a):
a ze ja lubie sie chwalic i podbudowywac swoje ego


to zabrzmialo troszke pedalsko ale nie bede sie juz wiecej czepial :cool:

Sajper napisał(a):
(mimi ze jest bardzo WIELKIE)


to juz nawet pedalsko nie zabrzmialo :twisted: Ty na prawde jestes chory i nie tylko ja Ci to mowie ale przeciez Sajpa zawsze ma racje :sleep: robisz sie nudny .... ale nie martw sie ten tekst z ego byl calkiem zabawny :rotfl:

_________________
POWSTANE Z POPIOLOW I ODRODZE SIE!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-30 19:43:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-19 20:04:45
Posty: 735
Płeć: Kobieta
debilku brak??o ci argument??w buhahah :rotfl:ja jestem hetero luzzz nie wiem moze logres dawa?? ci lekcjie omfg dlatego teraz cchesz ssac kazdemu ? :rotfl:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-30 20:01:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-14 01:02:05
Posty: 1037
Płeć: Mężczyzna
Sajper napisał(a):
ezeli jestes chory i na tyle uzaleznion ze traktuje te pixele i bity poawrznie i to ma byc osagniecie...to powines isc do psychiatry


nie znam oprocz ciebie osoby, ktora traktuje te gre tak powaznie - jak potrzebujesz arumentow to przypomnij ile razy sie w*kurwiales w grze (i na forum) jak nie dropily bosy, jak ci jakis unik kolo nosa przeszedl. czy konkretnie - jak cie gandzia tepnal jak cichaczem lales bosa na bowlu :P;

Sajper napisał(a):
czy wam sie to podbalo czy nie nigdy nie bylismy "rodzinÄ?"


bylismy ( i wiekszosci jestesmy) dobrymi kumplami - i mozna w przenosni powiedziec ze "rodzina" (rodzina polskich graczy na xigu) - to tylko taka metafora; moze twierdzisz, ze taka rodzina nie istniala, bo ciebie po praostu nigdy w niej nie bylo...

Sajper napisał(a):
jezeli ktos sie przywiazuje do ludzi w sieci do tego co nie jest realne to naprawde z nim niedobrze


nie wiem co jest zlego w znajomosciach internetowych? ja do tej pory gadam z moimi kumplami, ktorzy keidys grali w ko a dzis nie graja juz; z gajeczka przegadalem godziny na gg - czy to jest chore? po prostu ty masz sajper problemy z nawiazywaniem wiezi z drugim czlowiekiem

a co do przechwalania sie - przez takie zachowanie nikt cie nie traktuje powaznie (i to nie tylko na tym forum - przypominam jak cie wysmiali w topicu darklicha na rankingu); i obawiam sie, ze nawet jak bedziesz masta madafaka level 80 w bizucie +5 to nikt cie nie bedzie traktowal powaznie;

aha i nie pisz komus juz o tych pixelach i chorobach psychicznych, bo tylko ty byles osoba ktora potrafila o 4 rano wstawac jak RS byl i bosy sprawdzac, a teraz pewno budzisz sie w nocy zlany potem, ze trza wlaczyc kompa i sprawdzic isolona


tak poza tym to pozdro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-30 20:29:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-19 20:04:45
Posty: 735
Płeć: Kobieta
nie paro mylisz sie: poszed??em jak to sie m??wi wybic z dupy bakia i mam robote na gre poswiecam niekt??re wolne wieczory i czasem rano zanim wyjde do roboty(isiloon checker :P) co do problem??w z nawaizaniem wiezi... nie uf??em nikomu od pewnego momentu, od pewnego incydentu kt??re w??asnie sie zdarzy?? w klanie (czy. rodzinie, a w rodzinie nic nie ginie ?)hmm o 4 RS nie robili tylko miedzy 7-8 amigo. to prawda ze spedzalem w tej grze duzo czasu ale to tylko dla zabicia czasu... nie mozna bez przerwy przecie?? chlaÄ? biba spaÄ? nawet kilka dni pod rzÄ?d u laski na chacie siedzieÄ?
KrzyzakPL napisał(a):
bo ciebie po praostu nigdy w niej nie bylo...
kiedys moze i mi zaleza??o...ale stwierdzilem ze przywizanie emocjonlane do czegos co moze w kazdej chwili prysnac jest nierealne jest nonseansem, co do tych powaznych niepowarznych rzeczy to wiesz puki bylem z EK,EK bylo ze mna a jak wyszedlem kazdy moze sobie pozwolic na wiecej... zar??wno oni jak i ja ...zmierzam do tego TIOC rulez i nikt wiecej nic tam sie nie odezwal a jak ci jush kiedys m??wi??em: "... warta taki ptak co w swoje gniazdo sra" zreszta nie ma co dolewac jush oliwy do ognia bo komu to potrzebne a znajac mentalnosc ludzka to kazdy idzie cios za cios, a par??wka zreszta reszta idzie na new serw a teraz noccny je??dcu grasz w tych godzinach co ja, wiec nie pitul tylko jak zaczniesz pogrywac mniej wiecej regulranie to dawaj do oyi i do mnie...
bo chyba nie idziesz na new serv ? czy moze dojdziesz do pacia tangla i mamy epika :rotfl:

[ Dodano: Sro 30 Sie, 2006 20:33 ]
KrzyzakPL napisał(a):
80 w bizucie +5 to nikt cie nie bedzie traktowal powaznie

nie wtedy wyzwa mnie od duper??w i bedzie ze macro lvl XD

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-30 21:17:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-15 16:21:54
Posty: 1051
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
idz se posprawdzac isilona a nie spamujesz forum EK i to w ukrytym dziale do ktorego nie powinienes miec wlasciwie wogole dostepu
niech ci ... dropnie jakas zajebista blyskotka zebys mogl sobie zjechac na recznym jaki to jestes kozak

... rozpierdalasz mnie swoim zachowaniem po prostu

_________________
"Trzymasz prawa reke w gorze
lewa widza przechodnie
podasz komus dlon by wstal
a jak wstanie to cie kopnie"
Obrazek
Obrazek <3 EK
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-30 23:50:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-25 20:45:47
Posty: 154
Płeć: Mężczyzna
Sajper napisał(a):
EK bylo ze mna
HAHHAAAHAHAHAHAHAHA teraz to dojebales tekst :rotfl: :rotfl: :rotfl: teraz to faktycznie jestes zabawny : :lol2:
Sajper napisał(a):
to prawda ze spedzalem w tej grze duzo czasu ale to tylko dla zabicia czasu...


lol dla zabicia czasu N\C

Sajper napisał(a):
"... warta taki ptak co w swoje gniazdo sra"


To chyba napisal o sobie i teraz musze sie znim zgodzic :twisted: :rotfl:

_________________
POWSTANE Z POPIOLOW I ODRODZE SIE!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-31 00:50:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-14 01:02:05
Posty: 1037
Płeć: Mężczyzna
Sajper napisał(a):
nie uf??em nikomu od pewnego momentu, od pewnego incydentu kt??re w??asnie sie zdarzy?? w klanie


pewno ci chodzi o ta sprawe z rapem Eferata? wiesz to byl problem jego i co najwyzej on sobie zrobil smrodu z ta sprawa, natomiast reszta klanu nie miala nic z tym wspolnego, wiec wytlumaczenie ponownie srednie znalazles baba ;-)

Sajper napisał(a):
a par??wka zreszta reszta idzie na new serw a teraz noccny je??dcu grasz w tych godzinach co ja, wiec nie pitul tylko jak zaczniesz pogrywac mniej wiecej regulranie to dawaj do oyi i do mnie...
bo chyba nie idziesz na new serv ?


nie myslalem o tym jeszce bo narazie mam tak malo czasu, ze trudno mi cokolwiek powiedziec;

btw - gandzia ciesze sie, ze ruszyles sie i podjales jakas decyzje - powiem szczerze ze patrzac na reakcje wiekszosci naszych ludzi, to calkiem kuszacy pomysl ;-)

Sajper napisał(a):
czy moze dojdziesz do pacia tangla i mamy epika


eheh jestem duzym chlopcem i niepotrzebuje epica, czy tengela - jak zostane i zaczne grac to sobie jakos poradze sam - nie martw sie o to ;-)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-31 03:21:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-19 20:04:45
Posty: 735
Płeć: Kobieta
Bush napisał(a):
Sajper napisał(a):
EK bylo ze mna
HAHHAAAHAHAHAHAHAHA teraz to dojebales tekst :rotfl: :rotfl: :rotfl: teraz to faktycznie jestes zabawny : :lol2:
Sajper napisał(a):
to prawda ze spedzalem w tej grze duzo czasu ale to tylko dla zabicia czasu...


lol dla zabicia czasu N\C

Sajper napisał(a):
"... warta taki ptak co w swoje gniazdo sra"


To chyba napisal o sobie i teraz musze sie znim zgodzic :twisted: :rotfl:

widzial ktos dziecko neostrady i jego debilne bezpodstawne komentarze byle cos bylo napisane...to prosze sie przyjrzec...nie r??b z siebie idioty gorszego niz jestes, bo ... wiesz a jak sie podniecisz to narobisz w majty p??l kilo kislu... gan no nie wiem moze ty i twoja samotnosc w sieci sprawiaja ze jak kogos zobaczysz znajmoego w grze to sobie jedziesz na recznym? :rotfl: ... zreszta niez??e pianie jest w tym topiku sajper vs. reszta swiata wojna na 2 fronty buhahaha :lol2:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-31 03:56:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-15 16:21:54
Posty: 1051
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
a wiesz tak jakos wyszlo z ta wojna ze jakis pojeb zaczal srac wyzej niz ma dupe i sapac do wszystkich

Sajper napisał(a):
widzial ktos dziecko neostrady


a wiesz ze tak ?

Obrazek

_________________
"Trzymasz prawa reke w gorze
lewa widza przechodnie
podasz komus dlon by wstal
a jak wstanie to cie kopnie"
Obrazek
Obrazek <3 EK
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-31 09:14:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-19 20:04:45
Posty: 735
Płeć: Kobieta
lol debil sam nie wiesz co to "dziecko nestrady"... muszisz sie nauczyc korzystac nie tylko ze s??ownik??w tylko jeszcze z wyszukiwarki... haha jaki pojeb to zobacz kto to zaczol ciole pedofilski matole.... id?? aoe se pierdolnij 24h/7dni to moze ci sie ustawi w tym popierdolnym lbie tak jak trzeba...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-31 14:19:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-15 16:21:54
Posty: 1051
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
Dziecko neostrady - dzieci na forach, kt??re nie doros??y jeszcze do korzystania z takich dobrodziejstw jakim jest Internet



Toz to czysty SSssssssssajper:D

zaczerpniete z http://forum.di.com.pl/viewtopic.php?t=3187

Cieszysz sie bucu XD :?:

_________________
"Trzymasz prawa reke w gorze
lewa widza przechodnie
podasz komus dlon by wstal
a jak wstanie to cie kopnie"
Obrazek
Obrazek <3 EK
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.038s | 18 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net