Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-03-28 12:53:35
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Koniec EK
PostNapisane: 2006-08-27 16:29:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-11-01 17:25:40
Posty: 330
Płeć: Mężczyzna
Mysle ze to sie juz roztrzygnie na dniach a powodow nie bede wymienial bo kazdy je i tak zna wiec troche hujowo sie zrobi bo te 1,5 roku gry razem z wami bylo fajnym przezyciem

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-27 21:01:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-19 20:04:45
Posty: 735
Płeć: Kobieta
ta EK przestaje istniec bo eferat tak powiedzial...s??uchajcie go tak jak wtedy jak forum na w??asna reke skasowa?? lol, ...wiedzialem ze wszystko idzie ku z??emu dlatego odszed??em widze ze nic sie nie pomyli??em... lider i asystenci(2 co nie graja jeden co nic nie robi tyle ze mu pisze w tabelce ze asystent) zreszta m??wi??em gandzi tydzien przed odejsciem ze daje mu czas zeby cos zrobil, m??wi??em o fuzja z hardcore inni o ally jakims pozadnym klanem("HC i my 2 odzielne klany", tyle ze hc bedzie istnia?? a EK... to zalezy od tego co zrobicie w najblizszym czasie)...0 efektu tak i zaczelo sie robic coraz gorzej i bedzie jeszcze gorzej
osobiscie nie wieze w upadek EK...ale to jush nie zalezy odemnie

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-27 23:16:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-14 01:02:05
Posty: 1037
Płeć: Mężczyzna
eheh Efer to chyba nie koniec EK, tylk podobno sie wybierasz do BB takze (czy innego zagranicznego klanu) - jasne lepiej nic nie robic tylko schowac w glowe w piasek...

Sajpa to prawda - ja i jon nie gramy, ale graja 1 asyst i lider (i to graja duuuzo) takze sa ludzie do tego, zeby cos zrobic, cos naprawic itp ( tym bardziej ze sa rodzina i jest im najlatwiej sie dogadac); ja chociaz nie gram aktualnie to pisalem na tym forum sporo propozycji co mozna by zmienic - zadna nie przeszla, bo kazda zignorowano...

wyszedl z klanu sajper, oya powiedzial ze odejdzie i jaka byla twoja reakcja efer? zeby gandzia dal disband... i tylko tyle; wszystkie propozycje zeby cos zmienic zignorowano; mowilem zeby polaczyc sie z najlepszymi z HC a reszta z nich niech expi i potem ewentualnie dolaczy to sie tylko poklociliscie z bandziorem i nic nie wyszlo

nic ... - ja nic nie zmienie bo nie gram; ale sa ludzi ktorzy graja i graja duuuuzooo i oni powinni sie czuc odpowiedzialni za zmiane tej sutacji ktora jest; jak sie niepczuwaja do zreformowania klanu to znaczy ze maja go w dupie

jeszcze raz przypone to co napisalem w innym poscie: JAKBYSCIE BRALI DO PARTY LUDZI Z NIZSZYM LEWEM I GORSZYM SPRZETEM ZAMIAST TURECKICH "FRIENDSOW" TO DZIS W KLANIE BYSMY MIELI KOMPLET JAKICHS 20STU GRAJACYCH LUDZI 65+; A TAK NIE MA NIC jak sie nie mysli o przyszlosci to potem dzieje sie ...

trudno - jak napisze magisterke i muad bedzie mial neta to sobie z nim w nocy pogram jak za starych czasow skoro wszyscy sie zwijaja


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-27 23:47:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-19 20:04:45
Posty: 735
Płeć: Kobieta
haha co do BB nikt raczej nigdzie nie pujdzie obecnie oba BBz full, neccy szukal miejsca dla pewnej osoby to toni m??wi?? zeby nikog nie bra??...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-27 23:51:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-14 01:02:05
Posty: 1037
Płeć: Mężczyzna
eheh to w takim razie moze efer zmieni zdanie dopoki sie w BB miejsce nie zwolni ;-)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-28 00:41:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-18 15:45:04
Posty: 1803
Lokalizacja: Knurów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
Efi napisał(a):
Mysle ze to sie juz roztrzygnie na dniach a powodow nie bede wymienial bo kazdy je i tak zna
k u r w a powiedz jakie :!: :!: :!: podwiaz jaja sznorowkami i powiedz w prost :!: :!: :!: k u r w a jakie :!: :!: :!:

_________________
http://img264.imageshack.us/img264/7082/wielkapaladn0.gif
http://img468.imageshack.us/my.php?image=czolg2ga9.jpg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-28 01:35:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-12 03:31:43
Posty: 248
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
KrzyzakPL napisał(a):
trudno - jak napisze magisterke i muad bedzie mial neta to sobie z nim w nocy pogram jak za starych czasow skoro wszyscy sie zwijaja


ja bym sie chetnie przylaczyl:) tylko musze examin jeden napisac:P fajnie byloby dla relaxu sobie poexpic ze stara ekipa(ostatnio to tylko w dote z dwaynem i gandem gralismy)..... a oya wspominal gdzies o jakims dobrym expie na tytanach, trzeba to sprobowac:)

BTW--> Sry ze sie wpieprzam na clanowy dzial

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-28 02:55:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-15 16:21:54
Posty: 1051
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
Sajper napisał(a):
ta EK przestaje istniec bo eferat tak powiedzial...


Ostatnio odchodza ludzie, a osob, ktore graja jest -10... Chyba nie powiesz mi, ze to nie wyglada na upadek klanu :?: :?:

Sajper napisał(a):
zreszta m??wi??em gandzi tydzien przed odejsciem ze daje mu czas zeby cos zrobil, m??wi??em o fuzja z hardcore

KrzyzakPL napisał(a):
mowilem zeby polaczyc sie z najlepszymi z HC a reszta z nich niech expi i potem ewentualnie dolaczy to sie tylko poklociliscie z bandziorem i nic nie wyszlo


Zarowno Ban jak i reszta HC odmowila, temat padl dnia 1szego w ktorym powstal....

KrzyzakPL napisał(a):
nic CENZURA - ja nic nie zmienie bo nie gram


Tak jak ostatnio polowa ludzi ktorzy sa w klanie....... Ciagle tylko slysze dodaj kogos, a tylko jeden oya mi podawal konkrety - zreszta znowu rozchodzilo sie glownie o dodawanie warow do klanu, ktorych jako jedynych grajacych jest pod dostatkiem

KrzyzakPL napisał(a):
sporo propozycji co mozna by zmienic - zadna nie przeszla, bo kazda zignorowano...


Ogolniki to se za przeproszeniem mozna w dupe wsadzic :/ :/ zrobmy silne ally... Kogo dodac do klanu :?: Od razu mowilem ze nie dodam ludzi z HC bo zachowalbym sie jak cwel zabierajac ludzi Banowi z klanu :/ Chcialem dodac Gorina (Sajpa mowil ze wyjdzie z klanu) Dodalem Milke, eX6 ( juz obu nie ma w klanie - ex hacked, Milka sie poklocil z oya :S - to podal jako powod quit clanu). NIE MA K URWA (zzzzzzz J EBANA CENZURA) KOGO DODAC. OK zalozmy dodam 60lvl rogue z dual md +7 i fp +7....... Oya ostatnio gadales ze ludzie wola siedziec na gorszym xpie i mniej % nabijac : :!: :?: Z glave +7 czy md +7 to oni nie pojda z toba na good xpa bo sie po prostu ... nie nadaja :S
Silne Ally... hmm zawsze bylem za ally, ale z kim? Byla plota ze Theory chcialo ally... tylko jakos nigdy DarkNuke8 nie zagadal do mnie w tej sprawie.... NIGDY :!: :!: :!:
Primal Fear :?: Jasne, czemu nie, ale tam tez jest juz tylko HS Dark Priest - lacznie mniej niz 10ludzi jak gadam z HSem... Nie mialem kogo dodawac - zaproponowalem dodac zagranicznych playerow - klan by ruszyl jak ... bo mialem pelno ludzi pytajacych sie o EK ale NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :!: :!: :!: Slysze od Sajpy i spolki ze to Polski klan.... Miesiac pozniej all pierdola ze nie ma z kim grac i wychodza/zapowiadaja wyjscie.

NAJLEPIEJ OPIERDOLIC MNIE I EFERA I TYLKO PIERDOLIC ZE NIE MA Z KIM GRAC, ile osob mi podalo konkrety :?: 1 - oyamatom. Tych ktorzy naprawde mogli cos wniesc do klanu moim zdaniem dodalem....

P.S. Zwroccie uwage ze skonczylo sie jakiekolwiek klan party, kiedy Efe + Pax + Ja skonczylismy expic... Tak zawsze staralismy sie kogos wkrecic albo cos skrecic.
Jak Efe nie mial party to sprawdzal spoty i wolal ze na tym sa karusy i probujemy ich zabic, to samo Pax. Jak mial probowal 3mac wam kolejki. Ja zawsze probowalem wkrecac na aoe. Zdarzyla sie sytuacja ze ktos komus nie powiedzial o party... Ale poki ja gralem Eferem czy gram Ganem nie pamietam, zeby mnie kickneli z party dlatego tez sam bylem za nie kickowaniem dobrych ludzi, z tego powodu co oni mnie :sleep: Nie wiem jak jest teraz na melee party, ale na aoe dalej mnie nie kickuja........

Podsumowujac -
Efi napisał(a):
Mysle ze to sie juz roztrzygnie na dniach a powodow nie bede wymienial bo kazdy je i tak zna


Nie ma to jak opierdolic a samemu nie dzialac o_O

_________________
"Trzymasz prawa reke w gorze
lewa widza przechodnie
podasz komus dlon by wstal
a jak wstanie to cie kopnie"
Obrazek
Obrazek <3 EK
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-28 04:44:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-18 15:45:04
Posty: 1803
Lokalizacja: Knurów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
Gandzjalf napisał(a):
Milka sie poklocil z oya
- kiedy 8| 8| 8| 8| 8| 8| o_O
Gandzjalf napisał(a):
nie pojda z toba na good xpa bo sie po prostu CENZURA nie nadaja
- a co ty pierdolisz z ludzmi z ancest chodze i jest god a dla nich jest za mocne hehehehahhaha
Gandzjalf napisał(a):
Slysze od Sajpy i spolki ze to Polski klan...
kakrety plz
Gandzjalf napisał(a):
ile osob mi podalo konkrety :?: 1 - oyamatom.
- sory ale juz wymieklam :F
Gandzjalf napisał(a):
Ale poki ja gralem Eferem czy gram Ganem nie pamietam, zeby mnie kickneli z party dlatego tez sam bylem za nie kickowaniem dobrych ludzi,
oj mie dziennie kick czekal tylko klanowicz przyszedl >:[quote="Gandzjalf"]ot;]ale na aoe dalej mnie nie kickuja........
[/quote]- ciebie moze nie ale nas 99,99% tak

_________________
http://img264.imageshack.us/img264/7082/wielkapaladn0.gif
http://img468.imageshack.us/my.php?image=czolg2ga9.jpg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-28 09:18:54 
Offline

Dołączył(a): 2005-04-04 23:02:32
Posty: 338
Lokalizacja: Zory
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
lol juz po klanie? bo nevim czy wchodzic do ko ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-28 10:34:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-28 20:42:39
Posty: 697
Lokalizacja: Gniezno
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
wystarczy sie troche zmobilizowac i bedzie good, dzis rano byl teo, wot i ja poszlismy na obo potem na pk i ladnie bylo tylko ze malo orkow troche. ludzi graja tylko ze przydala by sie inicjatywa do klan expa. coraz wiecej gra blodas, rafal tez sie czesciej pojawia, niedlugo wraca paros do gry.


co do ally z theory to mysle ze wystarczylo by normalnie zagadac do nuka i dalo by sie zalatwic, a nie czekac na jakis cud.


oya mowiles o tytanach, ale wiesz ze potrzeba dufera,bufera, 2 warkow 65+ i wolfera, to nie jest caly klan.

teraz jest sporo nowych spotow np dark knighty kolo DMow, mozna sie zwolac i expic na tym, tylko ze trzeba stala ekipe a nie ze za 15minut ktos idzie. widzieliscie screana jak logowi z tego wypadl raptor? wiec to nie tylko good exp ale i mozna zarobic


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-28 10:51:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-18 15:45:04
Posty: 1803
Lokalizacja: Knurów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
Dwayne napisał(a):
oya mowiles o tytanach, ale wiesz ze potrzeba dufera,bufera, 2 warkow 65+ i wolfera, to nie jest caly klan.
mowilem tak ale bylo po 40 k expa a jak dojda inne osoby exp spadnie ale i tak goood exp by byl

_________________
http://img264.imageshack.us/img264/7082/wielkapaladn0.gif
http://img468.imageshack.us/my.php?image=czolg2ga9.jpg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-28 11:55:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-25 20:45:47
Posty: 154
Płeć: Mężczyzna
Dwayne napisał(a):
oya mowiles o tytanach, ale wiesz ze potrzeba dufera,bufera, 2 warkow 65+ i wolfera, to nie jest caly klan.
wczoraj tylko bylem online ok 8h nie uslyszalem slow: moze jakis exp?? a jak sam zaproponowalem to glucho ..... jestem bufferem jakis wojo rogue w sumie nie musi byc silny i dufer to moze byc najciezej :/ ale to jest wykonalne tylko trzeba sie sprezyc panowie :)

_________________
POWSTANE Z POPIOLOW I ODRODZE SIE!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-28 13:09:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-18 15:45:04
Posty: 1803
Lokalizacja: Knurów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
Bush napisał(a):
wczoraj tylko bylem online ok 8h nie uslyszalem slow: moze jakis exp??
- heheheh buhahahha wczoraj mialem imprezke wodeczka piwko wiec wczoraj przykro mi niemoglem grac :>

_________________
http://img264.imageshack.us/img264/7082/wielkapaladn0.gif
http://img468.imageshack.us/my.php?image=czolg2ga9.jpg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-28 13:49:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-15 16:21:54
Posty: 1051
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
oyamatom napisał(a):
Gandzjalf napisa??/a:
Slysze od Sajpy i spolki ze to Polski klan...
kakrety plz


Zobacz sobie temat w dziale "real"
"Rozwijamy sie?"
Kazdy kto sie wypowiedzial mowil ze nie dodajemy ludzi zagranicznych

[ Dodano: Pon 28 Sie, 2006 13:57 ]
Sajper napisał(a):
haha co do BB nikt raczej nigdzie nie pujdzie obecnie oba BBz full, neccy szukal miejsca dla pewnej osoby to toni m??wi?? zeby nikog nie bra??...


Zamulilbym o tym powiedziec...... Hmm 2 dni temu Deine_Mama, wczoraj ::MrGarrison:: dolaczyli a slyszalem ze jest wiecej miejsc wolnych

N/C

_________________
"Trzymasz prawa reke w gorze
lewa widza przechodnie
podasz komus dlon by wstal
a jak wstanie to cie kopnie"
Obrazek
Obrazek <3 EK
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.039s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net