Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-03-29 00:32:51
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-28 15:43:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-14 01:02:05
Posty: 1037
Płeć: Mężczyzna
Gandzjalf napisał(a):
Zarowno Ban jak i reszta HC odmowila, temat padl dnia 1szego w ktorym powstal....


no i nie dziwie sie ze odmowili - wystarczy przeczytac tego posta w ktorym ich zapraszasz" a brzmialo to tak: ty, ty i ty chodzcie do nas, a reszta wypierdalac; i wogole nie pomyslales o tym, zeby bana wziazc bo masz do niego jakis problem, to jak wogole mogles myslec ze ludzie bez niego pojda?? to tak jakbysmy my mieli w wiekszosci isc sie zlaczyc jakims klanem, ale ciebie by nie wzieli... to by nikt tez nie poszedl... no pomysl troche gandzia

generalnie z eferem zjebaliscie ten topic zeby oni przszyli i tak sie skonczylo
Gandzjalf napisał(a):
NAJLEPIEJ OPIERDOLIC MNIE I EFERA I TYLKO PIERDOLIC ZE NIE MA Z KIM GRAC, ile osob mi podalo konkrety 1 - oyamatom.


no i tak nic z tego co oya pisal nie zrobiles

Gandzjalf napisał(a):
Silne Ally... hmm zawsze bylem za ally, ale z kim?


wiesz jak chodzilo o to, zeby zrobic ally ze szwedami, z ktorymi glownie expiles ty i efer to umiales to zrobic a teraz to piszesz o zrobieniu ally jakby to byla jakas wielka rzecz....

Cytuj:
Zamulilbym o tym powiedziec...... Hmm 2 dni temu Deine_Mama, wczoraj ::MrGarrison:: dolaczyli a slyszalem ze jest wiecej miejsc wolnych


aha czyli rzeczywiscie Efer wiesci samowolnie koniec klanu bo do BB idziecie? :freak: myslalem ze to tylko plota; w takim razie powiedzcie o co chodzi a nie znowu wymyslacie 1000 powodow, z ktorych kazdy jest ...

Gandzjalf napisał(a):
NAJLEPIEJ OPIERDOLIC MNIE I EFERA


gandzia w koncu jestes liderem tego klanu; jako lider to powinienes poczuwac sie do odpowiedzialnosci za klan; jak juz nie czujesz tego to powiedz to poprostu - nie ma po co sie meczyc; lepiej powiedziec wprost niz wykrecac sie innymi; ja sie na przyklad czuje odpowiedzialny za to ze granie w nocy zdechlo bo zawsze robilem jakies pk, a jakbym teraz gral to robilbym exp

jestes liderem - jak jest kryzys cos powinienes robic, a ewidentnie czekasz az to sie rozpadnie - nie rozumiem tego :/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-28 16:00:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-15 16:21:54
Posty: 1051
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
KrzyzakPL napisał(a):
no i nie dziwie sie ze odmowili - wystarczy przeczytac tego posta w ktorym ich zapraszasz" a brzmialo to tak: ty, ty i ty chodzcie do nas, a reszta wypierdalac; i wogole nie pomyslales o tym, zeby bana wziazc


zZzZz moze i go zjebalem, ale sami mnie na to nakrecali zebym tak napisal. A co do Bana nie dziw sie ze go nie chce wziac bo on jest 1x online w ciagu tygodnia a po co mi kolejna osoba w klanie ktora nie gra :!: >:[quote="KrzyzakPL"]quot;]Gandzjalf napisa??/a:
NAJLEPIEJ OPIERDOLIC MNIE I EFERA I TYLKO PIERDOLIC ZE NIE MA Z KIM GRAC, ile osob mi podalo konkrety 1 - oyamatom.


no i tak nic z tego co oya pisal nie zrobiles [/quote]

Oya gadal z ludzmi, ktorych by mozna do klanu dodac... Jak juz pisalem tych, co uznalem za dobry pomysl dodalem - chociaz i tak dodalem eX6 ktory byl w HC >:[quote="KrzyzakPL"]ot;]Cytat:
Zamulilbym o tym powiedziec...... Hmm 2 dni temu Deine_Mama, wczoraj ::MrGarrison:: dolaczyli a slyszalem ze jest wiecej miejsc wolnych


aha czyli rzeczywiscie Efer wiesci samowolnie koniec klanu bo do BB idziecie? myslalem ze to tylko plota; w takim razie powiedzcie o co chodzi a nie znowu wymyslacie 1000 powodow, z ktorych kazdy jest ... [/quote]

Sami do mnie zagadali, a ja chcialem tylko udowodnic ze Sajp wkreca.
Powody: quit clany, wymaganie ode mnie i Efera cudow a samemu ... robienie, opieprzanie o brak clan party a samemu sie nie robi - to zle powody :>

Na dzien dzisiejszy sami mnie nakrecacie zebym rozjebal ten klan :(

KrzyzakPL napisał(a):
jestes liderem - jak jest kryzys cos powinienes robic, a ewidentnie czekasz az to sie rozpadnie - nie rozumiem tego


I tak jak Jon powiedzial: Drugi raz bym sie tego nie podjal, bo ludzie ciagle czegos wymagaja :F

_________________
"Trzymasz prawa reke w gorze
lewa widza przechodnie
podasz komus dlon by wstal
a jak wstanie to cie kopnie"
Obrazek
Obrazek <3 EK
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-28 19:35:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-19 20:04:45
Posty: 735
Płeć: Kobieta
haha wkreca sami do ciebie zagadali a to nowina... bo mi sie neccy pyta?? jak z tobÄ? gada?? czy nadal jestemy kolegami ( bo gandzjalf cche disband EK i to by??o m??wione dzuo wczesniej zanim efer za??ozy?? topic) ja m??wie no nic sie takiego nie sata??o zebysmy sie nie kumplowali... a on mi na to ze dla oyi robi miejsce bo oba klanu FULL atm i z tonim musi pogadac (lepiej zagadaj do toniego to nawet nie pierdnie na tw??j PM a on zÄ?d?? oboma klanami, a wiesz czemu nei pierdnie bo klanowicze sei zaloÄ? ze: too many random pearson!) i ze gandzjalfa jakby EK pad??o to moze dodac ale efera nie weznie... bo tak gan ty nie pyta??es tylko o swojÄ? dupe... zeby sprawa byla jasna tak to by??o mniej wiecej 2 dni zanim efer za??ozy?? temat

lepiej zobacz tu: i czy komus ktos z BBz odpowiedzil na pro??be o klan od 2 tyg...
www.badboyznet.tk

[ Dodano: Pon 28 Sie, 2006 19:49 ]
jaja przeczytaj to
neccy
Boss


Joined: 10 Aug 2006
Posts: 28
Location: Hell
Posted: Mon Aug 28, 2006 10:54 am Post subject:

--------------------------------------------------------------------------------

sorry, your lvl is not enough also we are not adding players to both of our clans for now

co i dodajÄ? jakos niekt??rzy wiedza wiecej odemnie co w tym klanie siedze abuahaha :/

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-29 03:16:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-15 16:21:54
Posty: 1051
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
Sajper napisał(a):
co i dodajÄ? jakos niekt??rzy wiedza wiecej odemnie co w tym klanie siedze abuahaha


Nie badz smieszny i zapytaj Deine_Mama i ::MrGarrison:: kiedy dolaczyli do klanu :lol2:
A co do Neccy to zapytalem czy ma miejsca i to z 5dni temu, a on do mnie potem sam zagadal jak stoi ta sprawa

wiec se schowaj te twoje BUAHAHHA

[ Dodano: Wto 29 Sie, 2006 03:32 ]
Sajper napisał(a):
lepiej zobacz tu: i czy komus ktos z BBz odpowiedzil na pro??be o klan od 2 tyg...


jeszcze dorzuce 3 grosze.... Z tych kolesi co pytaja o klan najwyzszy ma 66 lvl

_________________
"Trzymasz prawa reke w gorze
lewa widza przechodnie
podasz komus dlon by wstal
a jak wstanie to cie kopnie"
Obrazek
Obrazek <3 EK
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-29 06:00:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-19 20:04:45
Posty: 735
Płeć: Kobieta
SIE nie musze pytac kiedy do??onczyli bo chyba to ... widzialem... ale dalej duzo nie wiesz neccy nic nie zrobi jak toni sie nie zgodzi ... a obecnie nikt nie jest przyjmowany ze deine i tamten do??onczyli to inna sprawa.. bo oni duzo grali na pk(bifrost i te sprawy) z BBz i dlatego pozatym maja 2x wiecej np od ciebie
Gandzjalf napisał(a):
jeszcze dorzuce 3 grosze.... Z tych kolesi co pytaja o klan najwyzszy ma 66 lvl

ta najwyzszy priest ma 68 lvl i 230k nps nie wzieli go gdzie priest?? do BBz od 65 brali LOL

i mi tu nie pierd???? teraz zapytaj jeszcze raz o klan miejsca dla siebie i efera
i wklej tu ssy z rozomowa to wszyscy ze smiechu peknÄ? jaka bedzie odpowied?? toniego...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-29 12:39:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-29 00:30:10
Posty: 461
Płeć: Mężczyzna
LoL sajpa ty jakis pojebany sie robisz? Co ty wyprawiasz? Komu ty chcesz dopiec? Pojebalo Cie?

_________________
The men's destiny is controlled by some transcendental entity or law like a hand of God that exists. At least man knows that he has no control over his own will. =[


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-29 14:20:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-19 20:04:45
Posty: 735
Płeć: Kobieta
SIE IBNE... doz ja jush mialem dosyc pewnych sytuacji... a teraz to mi wszystko wolno

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-29 15:36:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-15 16:21:54
Posty: 1051
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
DoZeR napisał(a):
LoL sajpa ty jakis pojebany sie robisz? Co ty wyprawiasz? Komu ty chcesz dopiec? Pojebalo Cie?


+1

dodam ... smieszny kozaczku ze oddawaj do ... kase z DMow ... mac

_________________
"Trzymasz prawa reke w gorze
lewa widza przechodnie
podasz komus dlon by wstal
a jak wstanie to cie kopnie"
Obrazek
Obrazek <3 EK
Obrazek


Ostatnio edytowano 2006-08-29 20:30:57 przez Gandzjalf, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-29 20:26:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-25 20:45:47
Posty: 154
Płeć: Mężczyzna
Gandzjalf napisał(a):
+1

+1

_________________
POWSTANE Z POPIOLOW I ODRODZE SIE!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-29 21:07:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-19 20:04:45
Posty: 735
Płeć: Kobieta
ta a to kolejny przyka??d na nic nie robie takie jebane n00by moga cos dzia??ac w sprawie HC i teraz wam podpierdolÄ? graczy bo dzia??aja....

Tengel napisał(a):
gadalem z Epikiem i Ciri i...

myslimy nad tym, czy bylaby szansa, zeby dodac aktywnych, dobrych graczy z HardCore'u (kt??ry ostatnio cosik sie sypie), zeby wzmocnic Lige. Zadnego zmieniania nazwy (ile mozna...), zadnego reklanu, zmiany lidera czy assist??w. po prostu osoba aktualnie odpowiedzialna za klan HC przedstawilaby nam liste aktywnych graczy, my wybralibysmy najbardziej nam odpowiadajacych (nie mamy wielu miejsc w klanie).

dyskusje czas zaczac, co wy na to?

nad sprawa assist??w mozna dyskutowac, moge swojego odstapic, ale do tego tez trzeba kogos odpowiedzialnego itp. Wszystko to kwestia obgadania sprawy.

[ Dodano: Wto 29 Sie, 2006 20:39 ]
prosze rowniez o wypowiadanie sie czlonk??w klanu HardCore.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-29 21:13:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-28 20:42:39
Posty: 697
Lokalizacja: Gniezno
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
myslisz ze ludzie beda woleli isc do ligus??w niz do EK ? :|


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-29 21:28:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-15 16:21:54
Posty: 1051
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
SAJPER CeNzUrA (wole sam to napisac:P) ODDAWAJ NAM KASE ALBO DROPY Z DMow CO MIALES SELLNAC ZZZZZZZZZzzzzzzzzzzzzzzzzzzzZZZZZZZZZZZZZZzzzzzzzzzzzzzzzZZZZZZZZZZZZZZZZzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

_________________
"Trzymasz prawa reke w gorze
lewa widza przechodnie
podasz komus dlon by wstal
a jak wstanie to cie kopnie"
Obrazek
Obrazek <3 EK
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-29 21:42:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-19 20:04:45
Posty: 735
Płeć: Kobieta
jaka kase sie sie ja na dmach od 2 miech?? nie by??em...wtf ? :<

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-30 23:56:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-25 20:45:47
Posty: 154
Płeć: Mężczyzna
Sajper napisał(a):
jaka kase sie sie ja na dmach od 2 miech?? nie by??em...wtf ?


... czy ja wszedzie musze widziec jego pierdolenie?? wezcie go stad zzzzzzzzzzzzz >:[ >:[ >:[ przeciez turasy gadaja bardziej sensownie niz on :twisted:

_________________
POWSTANE Z POPIOLOW I ODRODZE SIE!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-31 03:27:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-19 20:04:45
Posty: 735
Płeć: Kobieta
pierdoli to cie stary w nocy...ty nawet z sensen nie gadasz jakbys sie w??dki napi??...tw??j dzieciecy be??ko powoduje u mnie bul pepka :rotfl:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.049s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net