Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-05-09 18:38:33
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-05-11 00:28:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-15 16:21:54
Posty: 1051
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
-po 1sze proponuje zeby ktos byl FH, bo na pk w full party to jest po prostu niezbedne (hmm Paroos patrze szczegolnie na ciebie, a jako FH mozesz miec Judgementa, malice i parke)
-OK toche bede narzekal, ale trzeba:
po 1sze na mnie - nie zawsze zdaze tpnac, a czasami wogole nie zwracam uwagi (heh kazdy chce zabijac) i czasami bez sensu tpuje na ludzi, poza tym nie raz bez sensu prowadze ekipe, heh ale sie staram - dodajcie co tylko uwazacie, wyslucham
po 2gi warkowie + Tod:P - uwazajcie czasami troszku sami na siebie, macie 2 priestow za soba, ale oni maja 8 osob do heala i cure (jak ktos pusci torment to od zajebania roboty), wiec jak widzicie duffera i chmare askow,warkow nie wlazcie w nich na tanka, bo macie 100% deda:/, starajcie sie uwazac czy nie uciekacie za bardzo od party (hehe gralem troche eferem i wiem ze chec ukrecenia zielonego lba bćrdzo kusi:D), bo w koncu kazdy bedzie latal sam i wszystkich wytna, a to wasza sprawa bronic priestow i magow, a w dodatku w waszym interesie
po 3cie priesci omg sorry z gory
Gaja - heh masz slaby sprzet, wiec stoj jak najdalej i musisz uwazac mocno na siebie, wiec nie pakuj sie w wieksze grupy, bo dedniesz nawet na spamie !!, staraj sie rzucac tormenta i leczyc/cure, a dopiero jak jest mniej ludzi parke i malice
Paroos - powiesz ze cie wkurwiam i ze sie czepiam ciebie, trudno, Paroos ... mac jak jestesmy w party to ty nie jestes bp tylko HEAL/DUFF i to w takiej kolejnosci, rzucasz tormenta i patrz na naszych, a dopiero jak mozesz inne duffy, rozjebales mnie dzisiaj w 2 akcjach i musze ci to powiedziec 1) na bowl co ci pisalem ze od razu cure i cie tp, oke dales mi cure, ale potem tradycyjnie odjebales swoje, asek dostal pieknie parke, malice, ALE JA ... DEDLEM bo wlasnie on mnie dojechal (albo ktorys inny) 2) bieglem i pisze Paroos jak tp od razu heal (gonil mnie swiecacy jak choinka warek), dalem tp a ty mu parka, torment, a on mnie w tym czasie do 900 hp zjechal zzz
podsumowujac - musisz zaczac wiecej healowac i to duuuuzo wiecej, najwazniejszy zawsze jest heal (jak jest duff to cure), bo bez tego przynajmniej ja polegam jak p??pka, jak juz powiedzialem kazdy chce dojebac zielonym popaprancom, ale musisz zrozumiec ze jestes priestem i musisz leczyc
do 2 priestow, 2 razy zdazylo mi sie biegnac za wami doslownie metr i dojebal mnie sin, a trwalo to duzo czasu i NIKT Z CALEGO PARTY NIE ODWROCIL SIE ZEBY POMOC, a z priestow HEAL, zzzzzzzz, jak ja pilnuje waszych tylkow (czasami wbrew pozorom to robie:D) to jak widze ze komus spada hp juz mam myszke na nim, a jak spada do polowy to zaczynam tpac (z tym ze nie zawsze zdaze, nie zawsze wszysko widze, czasami nie moge - tak noob ze mnie, ale sie ucze:P), starajcie sie tak robic... widizcie 50% hp automatycznie myszke na niego, i jak mozna heal (na maga od razu jak tylko zaczyna gwaltownie tracic hp - w naszym klanie nie ma Zad'a, zeby sie wypotowal)

do all - nie jestesmy noobami, gramy duzo, sprzet nie mamy takiego zlego (rapki sa, shelle sa, mirek +8 jest, a na podstawowe pk to juz styka), ale za malo do tej pory gralismy razem. wieszkosc z nas wie jak pkowac solo lub z priestem, ale juz czas sie nauczyc pkowal w calej grupie. proponuje 22h zrobic jako czas naszego clan pk, wiec trenujmy i zabijajmy... wazne zeby sie nie lamac i nieustannie nie obwiniac szczegolnie podczas pk, tak wiem sam to robie, ale mam prawo zwrocic uwage (sobie tez:P)

unikajmy szwedow, czy silniejszych grup pk od nas, nie ma sensu sie pojedynkowac, szczegolnie z nimi (Elu 3 czesci na spear, Transa cs, Koben 19xx ap, i jeszcze maja FH), pk to ma byc przyjemnosc, wiec bijmy sie z tymi co mozemy, a nie idzmy na najsilniejszych od razu

proponuje raz skoczyc na x2 na pk i zobaczyc ile tam jest karusow, jak bedzie co zabijac to moze tak zostanie, we shall see

zalozcie TSa, ci co moga, ja mam zdecydowanie za slabego kompa, ale niektorzy pewnei dadza rade, a to na pk... hmmm nie musze mowic

oke c'est tout i do nastepnego pk jutro

PAMIETAJCIE, raz idzie raz nie idzie, ale i tak w koncu dojebiemy zielonym :P

_________________
"Trzymasz prawa reke w gorze
lewa widza przechodnie
podasz komus dlon by wstal
a jak wstanie to cie kopnie"
Obrazek
Obrazek <3 EK
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-05-11 01:21:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-14 01:02:05
Posty: 1037
Płeć: Mężczyzna
co do mnie i akcji o krorych pisalem:
1. tepnales mnie na bowla na woja+duffera a nie na aska ; dostales od razu cure a priest dostal od razu para po to, zebysmy go w 2 rozjebali a wtedy 2gi malee (moze i to byl asek) to juz betka; a ty zamiast walic ze mna priesta albo tepnac jakiegos malee na nich stanales jak dziecko, dostales duffa i niezdazylem cie helnac bo cie w 2 zlali:P
2. tepnales mnie na swiecacego warka i co?? daje automatycznie takim masive; na massive to warka mozna wypotowac; no wiec rzucam massive i mowie wal go a ty stoisz i piszesz mi ze "paross zzz itp" rzucam parasite i zaczynam go lac, ty stoisz dalej i piszesz swoje zzzz; w koncu mnie muad wytepal przez pomylke, warek zwial i tyle ;/


co do tego jak ktos zostaje z tylu: zawsze zwracam na to uwage; dzisiaj sobie darowalem po tym jak wczoraj na pk gdy szlismy z tylu ob na front tod zostal z tylu i wskoczylo na niego duffer+jacys askowie; wrocilem sie poleczylem go, PRAWIE ich rozwalilismy i nagle mnie tepnales - "zzz paroos healuj nas" i zaraz tod ded tez - to po co mam sie wracac skoro czy tak czy tak jest zle (chyba ze po ciebie trza wracac a po innych juz nie:)

piszesz ze kazdy umie z priestem grac - i tu sie mylisz; nie umieja nas imalee korzystac z dufow, nie patrza kto dostaje i gonia innego kola niezdufowanego; jak dostaja dufa to zamiast leciec do priesta zeby mial zasieg, to leja dalej i krzycza tylko cureeee (a zanim priest podbiegnie i curuje to trwa chwile);

z healem jest roznie jak ma sie cale party do obsluzenia - curowanie, duffowanie, leczenie siebie - bo mnie nikt nie podleczy - to wszysko nie jest latwe, a od malee zalezy takze czy priest bedzie mogl ich uleczyc, bo:

zbyt czest robione sa akcje kamikadze - idzei w ... orkow, idziemy my na czol??wke i w przekonaniu wiekszoci malee priest ma spamowac a malee rozjebia all - niestety tak nie jest - spam nic nie da na kilki good skilled orkow; trza zawsze jak idzie chmara orkow schodzic na bok i z flanki nawalac;
tak samo z ob - niepotrzebnie wlazicie pod samo ob gdy tam masa orkow wylazi - lepiej uciec za wie?? to po prawej stronie i rozjebac tych kilku co rzuca sie gonic

i najwazniejsza rzecz - ... czemu nikt nie bije priestow z przeciwnego party?? to jest logiczne - nie ma sensu jebac malee skoro jest priest ktory im dufuje i leczy; i jest tak ze lecimy na party szwedow, ja od razu szukam transy/aine zeby rzucic para, ale all ludzie zamiast lac pristow to poluja na cycko,kobena, elu - no bo milo rozjebac kolege - szkoda ze oni tak nie mysla i zaraz koben i elu mnie spokojnie na dufie transy rozje?dzaj? ;/

a co do mnie to wiem ze czasem strace glowe i sie pogubie - nikt nie jest idealny; ale ty gandzia troche przesadzasz z tymi tekstami - mys sie w wiekszosci przypadkow po prostu za bardzo pchamy na good gunow; jak dla mnie to jest glowny problem; ja gram po 12stej glownie i czesto mam fajne solo party z jakims good gunem - a to z davem, a to z francesco - r'n'r, z dufeckerem, tarinity, czy w 3 z togiem i thehated, czy z elu nawet poki nie byl orkiem :P i ci kolesie nigdy sie nie pchaja na czolowke/ nigdy mi nikt z nich nie powiedzial: "zzz przez ciebie paroo 0 np z tego pk" - a mysle ze nawet jakbys poszedl ze mna wojem to bys tez marudzil

mysle ze zamiast szukac ciagle na pk kozla ofiarnego we mnie, to moglbys pomyslec jak zrobic to zeby all latali razem i umieli sie cofac razem przed czolem orkowej chmary :>


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-05-11 09:16:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-11-01 17:25:40
Posty: 330
Płeć: Mężczyzna
NO ja proponuje dzis na x2 o 22 zbiorke

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-05-11 16:36:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-05-02 20:15:07
Posty: 19
Lokalizacja: Bytom
Płeć: Mężczyzna
Gandzjalf napisał(a):
-Gaja - heh masz slaby sprzet, wiec stoj jak najdalej i musisz uwazac mocno na siebie, wiec nie pakuj sie w wieksze grupy, bo dedniesz nawet na spamie !!, staraj sie rzucac tormenta i leczyc/cure, a dopiero jak jest mniej ludzi parke i malice
zzz jak Gram GAja to niepakuje sie w grupke orkow ale jak widze ze worki z party leca to biegne za nimi bo potem jest tylko HEEEAAAAAAAALLLLL na chacie i wielkie pretensje a heal tez ma swoj zasieg:( a ze sprzet ma marny to nie jej wina bo sama nieubije bossa albo Dm zeby zarobic na cos :( MOze jakby niektore osoby braly ja tez na DM to by niebylo takiego problemu

[ Dodano: Czw 11 Maj, 2006 16:39 ]
a i jak bijemy w party to nie ze kazdy w inna
strone biegnie :( potem niewiadomo za kim biec i kogo leczyc

_________________
◘◘kInG Of Ks◘◘


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-05-11 18:26:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-14 01:02:05
Posty: 1037
Płeć: Mężczyzna
ja dzisiaj bede po 24 dopiero


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-05-11 19:07:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-14 21:10:38
Posty: 734
Lokalizacja: rzeszow
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
ja spadm na juwenalia i nie wiem o ktorej bede

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pieklo i niebo nie istnieja.
Nosimy je wszedzie ze soba.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-05-11 19:51:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-18 15:45:04
Posty: 1804
Lokalizacja: Knurów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
mam nadzieje ze wam pujdzie dzis duzo lepiej ;) Powodzenia

_________________
http://img264.imageshack.us/img264/7082/wielkapaladn0.gif
http://img468.imageshack.us/my.php?image=czolg2ga9.jpg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-05-11 21:35:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-15 16:21:54
Posty: 1051
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
KrzyzakPL napisał(a):
dostales duffa i niezdazylem cie helnac bo cie w 2 zlali:P


LOL nie dostalem duffa 2gi raz, a zanim zginalem to troche potrwalo, poza tym ja nie jestem warek, zeby sobie biegac bez heala po bowlu, ucieklem tylko po to, bo tam bylo w miare bezpieczne miejsce zzz
bylem kiedys na wojnie z 1 healerem i powiem ci jedno, potrafilem tankowac 3 askow bo mnie healowal (nie byly to lajzy, jeden mial 2 shardy +7 drugi 2 siwcace mirki a trzeci jakis przecietniak), on potrafil duffowac i mnie spamowac, PLS naucz sie tak

KrzyzakPL napisał(a):
2. tepnales mnie na swiecacego warka i co?? daje automatycznie takim masive; na to warka mozna wypotowac; no wiec rzucam massive i mowie wal go a ty stoisz i piszesz mi ze "paross zzz itp" rzucam parasite i zaczynam go lac, ty stoisz dalej i piszesz swoje zzzz; w koncu mnie muad wytepal przez pomylke, warek zwial i tyle ;/


co ty ... pierdolisz?? jebalem go z mannesa, nikt cie w tametj sytuacji nie tpnal, a jak ty zdazyles rzucic te twoje massivy i inne badziewia to ja 900 hp mialem, fuksem w koncu oprzytomniales, bo by mnie warek przy healerze wyjebal, a to by ... paranoja byla ZROZUM TO HEALLLLLLLL
btw moze ty bys sie wypotowal, bo przy dualku i kombo, jak warek ma dobry lvl i zajebisty sprzet paperek i na massive nie ma szans, obejrzyj sobie filmiki z najlepszymi warkami to zobaczysz jak na massivie priestow zjezdzaja

KrzyzakPL napisał(a):
co do tego jak ktos zostaje z tylu: zawsze zwracam na to uwage; dzisiaj sobie darowalem po tym jak wczoraj na pk gdy szlismy z tylu ob na front tod zostal z tylu i wskoczylo na niego duffer+jacys askowie; wrocilem sie poleczylem go, PRAWIE ich rozwalilismy i nagle mnie tepnales - "zzz paroos healuj nas" i zaraz tod ded tez - to po co mam sie wracac skoro czy tak czy tak jest zle (chyba ze po ciebie trza wracac a po innych juz nie:)


ej Paroo powiem ci jedno - przeginasz i mocno mnie atakujesz :/ ja jebie, tak tpnalem ciebie i przeze mnie moze Tod zginal (choc zdaje mi sie ze go tpnalem wtedy). Piszesz o mnie jakbym gral jak najwiekszy noob na serwie ktory tylko wydziera sie Paroos heallllllllllllllllllllll i nic nie robi... zzz moze nie jestem Zad, ale spytaj sie Toda oye Efera ile razy im wczoraj dupe uratowalem (sorry Sajp jakos tak wychodzilo ze ciebie prawie nigdy nie zdazylem). Ciebie zadko tpuje, ale Paroo ty masz CSa i 1920 heala + mozesz townowac, wierze ze taka osoba nawet w krytycznych sytuacjach powinna dac sobie rade (i tak kilka razy i ciebie uratowalem mimo mojebo N00bostwa) Wracajac jednak do watku, w tym przypadku (byl jeszcze drugi, ale tam byla zadyma to ci wybaczam, chociaz stalem doslownie prawie na tobie i wykorkowalem bez heala) bieglem metr za wami wystarczylo wcisnac heal NIKT nie musial sie wracac, wystarczylo heal.... a ty mi wyskakujes z tekstem ze juz nie bede sie wracal (przy okazji troche polecialo miedzy wierszami "zwlaszcza po ciebie ty noobowski wrzeszczacy "heal" ArchN00BPidzamiarzu") sam to skomentuj

KrzyzakPL napisał(a):
piszesz ze kazdy umie z priestem grac - i tu sie mylisz; nie umieja nas imalee korzystac z dufow, nie patrza kto dostaje i gonia innego kola niezdufowanego; jak dostaja dufa to zamiast leciec do priesta zeby mial zasieg, to leja dalej i krzycza tylko cureeee (a zanim priest podbiegnie i curuje to trwa chwile);


tu sie zgodze, bo gram magiem i zostaje z tylu, widzac jak graja, ale mialem na mysli ze w 2 z priestem klecha dba o warka(aska) bo wie ze bez nich ... zrobi, a czesto u ciebie nie widac tego

KrzyzakPL napisał(a):
zbyt czest robione sa akcje kamikadze - idzei w ... orkow, idziemy my na czol??wke i w przekonaniu wiekszoci malee priest ma spamowac a malee rozjebia all - niestety tak nie jest - spam nic nie da na kilki good skilled orkow; trza zawsze jak idzie chmara orkow schodzic na bok i z flanki nawalac;


100% poparcia

KrzyzakPL napisał(a):
tak samo z ob - niepotrzebnie wlazicie pod samo ob gdy tam masa orkow wylazi - lepiej uciec za wie?? to po prawej stronie i rozjebac tych kilku co rzuca sie gonic


nieraz warto walczyc pod ob bo tam czesto czaja sie nooby, ale do tego jedna FH jest niezbedny

KrzyzakPL napisał(a):
i najwazniejsza rzecz - ... czemu nikt nie bije priestow z przeciwnego party?? to jest logiczne - nie ma sensu jebac malee skoro jest priest ktory im dufuje i leczy; i jest tak ze lecimy na party szwedow, ja od razu szukam transy/aine zeby rzucic para, ale all ludzie zamiast lac pristow to poluja na cycko,kobena, elu - no bo milo rozjebac kolege - szkoda ze oni tak nie mysla i zaraz koben i elu mnie spokojnie na dufie transy rozje?dzaj? ;/


zwroc uwage ze mimo ze caly czas dostajemy mocno po pizdzie od szwedow to oni baardzo czesto lataja z chmara karusow, bardzo ciezko jest im sie dobrac do transy ktory im pusci tormenta, ale fakt faktem priest 1st

KrzyzakPL napisał(a):
mysle ze zamiast szukac ciagle na pk kozla ofiarnego we mnie, to moglbys pomyslec jak zrobic to zeby all latali razem i umieli sie cofac razem przed czolem orkowej chmary


omg ... napisalem caly post o kazdym elemencie party (nawet o sobie zzz) a ty twierdzisz ze tylko o tobie zzzzzzzzzz
nie mamy zgrania, pisalem o tym, kamikadze - pisalem o tym, zbedne tp, jego brak lub za pozno - pisalem o tym, nie twierz ze pisalem tylko o tobie
duuuzo bylo o tobie bo podalem przyklady, Paroos co nie powiesz w tych 3 sytuacjach (z tym co mnie z tylu zajebali nie tylko ty, ale caly party zwlaszcza jednak priesci >>Cronos<<) dales dupy, ale nie przyznasz sie do tego i jeszcze na mnie najechales ze ja nie atakowalem, co jest po prostu absurdem wkurwiles mnie tym, tak jak ja cie wkurwiam tym postem co teraz pisze, ale mimo tego mam nadzieje ze niesnaski podja w niepamiec a my wyciagniemy wnioski z tego co sobie nawzajem powyrzucalismy

Rockett napisał(a):
zzz jak Gram GAja to niepakuje sie w grupke orkow ale jak widze ze worki z party leca to biegne za nimi bo potem jest tylko HEEEAAAAAAAALLLLL na chacie i wielkie pretensje a heal tez ma swoj zasieg:( a ze sprzet ma marny to nie jej wina bo sama nieubije bossa albo Dm zeby zarobic na cos MOze jakby niektore osoby braly ja tez na DM to by niebylo takiego problemu

[ Dodano: Czw 11 Maj, 2006 16:39 ]
a i jak bijemy w party to nie ze kazdy w inna
strone biegnie potem niewiadomo za kim biec i kogo leczyc


fakt jest faktem ez heala bylo malo i zwracam sie do was 2 nie tylko do ciebie, nie winie cie ze nie masz sprzetu, powiedzialem tylko ze jak go nie masz powinienes oceniac swoje mozliwosci do niego, ja jestem paper i jak widze 2 sinow, albo lecacego ze mna z predkoscia swiatlo kobenta daje town i tyle mnie tam widziano, my masz jeszcze ten przywilej ze mozesz selfspam


PIERDOLE DO ZNUDZENIA, ale leczcie i curujcie, bo o ile tormenta i parke ktos z humow jeszcze moze rzucic (jak jest torment to w grupie praktycznie styka, nieliczna parka ew. moze wspomoc) to nikt inny nas nie uleczy (Paroos - zzz znowu sie ciebie czepiam ty mozesz uzywac potki 720 jak nie masz wieeelkiego zagrozenia zycia, warkom - geronimo i magom 720 nie starczy)


na koniec postu pisze SORRKI and pl??s forg??ve me Paroos ale ponioslo mnie mocno, bo szczegolnie przez 3 pierwsze akapity poczulem sie urazony...

_________________
"Trzymasz prawa reke w gorze
lewa widza przechodnie
podasz komus dlon by wstal
a jak wstanie to cie kopnie"
Obrazek
Obrazek <3 EK
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-05-11 22:02:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-18 15:45:04
Posty: 1804
Lokalizacja: Knurów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
braknie mi dnia zeby to wszystko czytac :ble:

_________________
http://img264.imageshack.us/img264/7082/wielkapaladn0.gif
http://img468.imageshack.us/my.php?image=czolg2ga9.jpg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-05-11 22:10:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-12 03:31:43
Posty: 248
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
nooo strasznie az mi sie nie chce tyle czytac:D gand widac ze maturke z polskiego pisales:DDDDDD light potrzeba nam zgrania kazdy robi bledy, ale priest i mag sa wbrew pozorom bardzo podobnymi postaciami(obydwoje po dupie dostaja jak w party pk sa od swojego teamu :rotfl: :rotfl: :D)

Tak jak mowie jedynie to ze bedziemy czesto grac razem pomoze nam rozwiazac ta sytuacje

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-05-11 23:58:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-14 01:02:05
Posty: 1037
Płeć: Mężczyzna
no gandzia sam widzisz jak to jest wkurwiajace jak ktos sie czepia ; ty poczules sie urazony przez 3 akapity, ja sie czuje urazony przez generalizacje w stylu: "zzz paroo przez ciebie 0 np z tego pk" - cytat sprzed 2 dni, a na reszte juz nie zwracalem uwagi;
ja wiem ze wiele razy zjebalem - napisalem w tym poscie zreszta o tym; ale nawet jak jest sytuacja bez szans to ty i tak napiszesz zzzz parooo - i to jest wkurwiajace

zreszta to ty zaczales ten topic w takim agresywnym wobec mnie stylu - ja tylko odpowiadam - nie jestem chlopcem do bicia

ja nie chce sie klocic z nikim i ta dyskusja jest ogolenie z dupy - nie mamy zgrania i to jest przyczyna tego ze srednio szlo

generalnie gandzia wyluzuj troche na tym pk - inni tez sie wkurwiaja na priestow - np tod marudzi caly czas ;-), ale robi to w taki zwyczajny sposob - bez jakiejs agresji, bo to tylko burzy dobr? atmosfere


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-05-12 02:24:07 
Offline

Dołączył(a): 2005-08-20 00:33:07
Posty: 44
Lokalizacja: Bytom
Płeć: Kobieta
LOL po tych postach mozecie byc pewni ze ja juz z wami na pk nie pojde :!: :!:

_________________
Kazdy jest ksiezycem i ma ciemna strone,
ktÃÂłrej nie pokazuje nikomu...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-05-12 03:34:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-14 21:10:38
Posty: 734
Lokalizacja: rzeszow
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Gakeczla sloko a ze mna czasem skoczysz na male pk? :>

btw troche po pijaku czytalem to wszystko, ale napewno by pomoglo jak by byl jakis tank priest (moze nawet FH), bo ciezko sie dziwic bp ze jak zoci dufy to sam chce bic zamiast leczyc... chociarz potem padaja magowie jak muchy a potem warki itd

nie wiem jak tam dzisiaj poszlo to pk na x2, moze sie cos odmienilo, w kazdym razie dupa szkla nie utrzesz i 1 bp na party wystarczy a jak sie chce zeby ktos nas leczyl to faktycznie jakas osoba powinna sie na tank priest zrobic i zajac sie glownie leczeniem, btw nie wskazuje tu nikogo bo nie mozna nikogo przecierz przymuszac, to powinna byc wmiare dobrowolna decyzja lol

ps: jak bede trzezwy moze napisze jkies sprostowanie

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pieklo i niebo nie istnieja.
Nosimy je wszedzie ze soba.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-05-12 08:10:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-14 01:02:05
Posty: 1037
Płeć: Mężczyzna
Gakeczla sloko? :rotfl: Muad - mniej wodki na tych juwenaliach:P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-05-12 08:15:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-29 00:30:10
Posty: 461
Płeć: Mężczyzna
KrzyzakPL napisał(a):
bez jakiejs agresji


Zagraj sobie z Eferem :lol2:

_________________
The men's destiny is controlled by some transcendental entity or law like a hand of God that exists. At least man knows that he has no control over his own will. =[


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.044s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net