Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-27 13:11:04
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-28 23:21:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-19 20:04:45
Posty: 735
Płeć: Kobieta
powiedz czemu maj ci ludzi uwie?y? ?? TERAZ!!!!!! mi jak pio o tym napisa? to mysla?em ?e z krzes?a spadne chcia?bym zeby byl inaczej ale wg mnie nie masz jak tego wyt?umaczyc bo tego sie nei da wyt?umaczy? || ja mam za dobra pamiec (moze cchia?bys ?ebym mia?skleroze ) i g?upi nikt nie jest wniski sie wyciagaz fakt??w jakie sie pamieta I Z TYCH KT??RE NAM PODSTAWIJ?

[ Dodano: Sob 28 Sty, 2006 23:24 ]
POWIEM TYLKO TYLE JEDNO SZAMBO
koniec tematu jak PIOd a jutro ssy tylko jeszcze

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-28 23:37:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-25 22:36:13
Posty: 28
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
TO WSZYSTKO JAKIS ... JEST O CO CHODZI ... O RAPA CZY SRAPA KAZDY ORZE NA SIEBIE ... I TYLE I HUJ TY SAJP TEZ BILES TALOSA MASZ BELT STRENG BYLO 7 W PARTY KAZDY POMAGAL I W HUJ ZTYM MASZ JESTESMY WSZYSCY ZADOWLOENI NIKT NIE MA PRETENSJI I TAK DALEJ WIELKIE HALO <<<<SANTA POWINIEN SIE WYPOWIEDZIEC>>> A DUPY KAZDEMU WYCHODZA PRZEZ PRZYPADEK BO TO JEST K2 ... ANIE W HUJ SERWER PLATNY GM CO MIAL ZROBIC MUGL SIE ZWONIC ALBO COS WYMYSLEC JAK BY DALEJ TAK BYLO TO ... 40 LVL MIALBY SHARDY 8+ ISHELE 8+ I HUJ WYMYSLIL DUPE WIPE BO TEGO NIE BYLO KIEDYS I SAM ZDUPOWALEM PARE ITEMMUW FIKSEM I KAZDY ZNAS NAPEWNO TEZ I ... W HUJ WYCHLEJE SOBIE I NIE KUCIC SIE ... W ... !!!!!!!!!!!


POZDRO ALLL !!!

[ Dodano: Sob 28 Sty, 2006 23:42 ]
A ... JESCZE 1 WAZNA ZECZ KALN JAK KLAN MAM TU SWOICH ZIOMALI I NAWET JAK ZOSTANA NAJBLISSI TO ... BEDZIE KALAN W ... Z PELERYNAMI ALE ZIOMALE ZOSTANA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ETERNALS FOREVER ;] HEHEHEHEHHE

[ Dodano: Sob 28 Sty, 2006 23:51 ]
A zreszta huj wie o co chodzi
j amm 2 sword brakery 5+


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-28 23:55:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-19 20:04:45
Posty: 735
Płeć: Kobieta
gen co ty wogole piszesz ty nawet nie wiesz o co chodzi czy pijany jeste? ??

PIO JUTRO RANO WKLEI FOTY to bedzia all nie widomo mi to sie bardzo w ... mi sie to niepodoba zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
bo zbyt du?o rzeczy jest niejsnych co tu mi o bletch pierniczysz ja go UKRAD?EM DO ... !!!!!!!!!!!! wiesz co to jest z?odziej ?? Jak sie to wyjasni negatywnie w strone eferata to odchodze i bede gra? bez ?adnego klanu kurwćaa bo po ... mi jakies przekrety !!! a tu taki przekre z zgarnej pace z osobami kt??re wydawa?o mi sieze zna?em zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

[ Dodano: Sob 28 Sty, 2006 23:56 ]
no ... devilishomaniććććća zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-29 00:01:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-25 22:36:13
Posty: 28
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Ta troche wychlalem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-29 00:51:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-14 01:02:05
Posty: 1037
Płeć: Mężczyzna
ja jeszcze raz tylko powiem - Efe ca?y czas narzeka?e? na ... sprzet, ze masz rapa +6 sam mi mowiles 2 tyg temu na trolach jak sie o AP pyta?em, ?eby por??wna? z mirkiem; lol wszyscy sie znamy - jakby rapa +8 mial jon to moze i by nikt o tym niewiedzial, bo jon sie malo udziela, ale ty jestes osob?, kt??ra gada, gada i jeszcze raz gada i az mnie to ... dziwi ze sie niepochwaliles takim sprzetem :|

co do rynku - jak wiecie siedze na forum rankinga i tam od czasu poprzedniego dupe wipe nie by?o ?adnego postu osoby co by sprzedawa?a +8 rapa - by?o zaledwie kilka ofert z rapami +7 przez taki dlugi okres czasu (wiem bo alce sprawdzalem i cena rapa +7 nieschodzila ponizej 20-25GB!!) ; takze to jest towar praktycznie niedozdobycia na rynku (nie to co jebane msy+8 zzzzzz)

co do sajpera - to chyba kazyd na tym forum wie jaki on mial sprzet - w koncu tr?bi? o tym naokr?g?o ;-)

wyjasnijcie to do konca i na spokojnie - bo oskar?enie jest duzgo kalibru


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-29 01:47:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-14 21:10:38
Posty: 734
Lokalizacja: rzeszow
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
zzzzz niby to nie moja sprawa ale ... jestem w tym klanie od poczatku jego powstania, a z wiekszoscia ludzi znam sie jeszcze dluzej wic chyba moge cos napisac zzz

Sajper napisał(a):
reclan nieunikniony zzzzzz mi to sie w pale niemie?ci z kim ja gra?em do ...

po pierwsze nie popadajmy w histerie

Bush napisał(a):
zaraz mnie szlak tafi!!!! najpierw ktos spoza klanu najezdza na lizzzyego a teraz sa zamieszki wewnatrz klanu?? chyba nikt nie podejrzewa ze cos takiego mogloby sie stac!!

ja podejzewam bo juz nie pierwszy raz slysze takie oskarzenia i plotki i wcale mi sie to ... nie podoba, nic do lizzego nie mam ale szczerze mowiac to czy ci Bush pomog czy nie to sie akurat ... ma do sytuacji, a ja jestem ciekaw prawdy poprostu zzz

jesli chodzi o Efera to nie mam narazie zdania ale jesli to prawda to
Sajper napisał(a):
powiedz czemu maj ci ludzi uwie?y? ?? TERAZ


Genesis napisał(a):
O CO CHODZI ... O RAPA CZY SRAPA

chodzi o to zeby byc ze soba szczerym przynajmniej w klanie zzz ... tak trudno??

aha i na koniec nie chce tu sie opowiadac po zadnej stronie ale mnie wkurwiaja jazdy tego typu, a prawda jest taka ze nic nie powstaje samo z siebie, jakis powod musial byc ze sa oskarzenia na Lizzyego a teraz na Efera, nie musi sie to nikomu podobac ale ... taka jest prawda i trza to wyjasnic a jak nie to moze sajper ma racje:
Sajper napisał(a):
reclan nieunikniony zzzzzz mi to sie w pale niemie?ci z kim ja gra?em do ...

pozdro

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pieklo i niebo nie istnieja.
Nosimy je wszedzie ze soba.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-29 04:18:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-15 16:21:54
Posty: 1051
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
sytuacja jest taka a nie inna.............. jezeli cos to Eferat odchodzi, clan zostaje, jezeli wieksza grupa osob chce odejsc to bedzie disband

_________________
"Trzymasz prawa reke w gorze
lewa widza przechodnie
podasz komus dlon by wstal
a jak wstanie to cie kopnie"
Obrazek
Obrazek <3 EK
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-29 05:50:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-18 15:45:04
Posty: 1804
Lokalizacja: Knurów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
w kazdej bajce jest jakas prawda :!: tu 20gb tu 60 gb ... a ja nie mam na chitynki7/12 :lol2: duzo ludzi tylko pierdoli a huja robi
nie obstaje ani za jednym ani za drugim ale ... wyjasnijcie to ... mac >:[ >:[ >:[ >:[
na pomoc nie ma co liczyc trzeba liczyc na siebie taka prawda.k?utnie zazdrosc i nic ... wiecej :!:
ch?opaki wezcie sie za jaja i do roboty w rankingu w spadamy :!: >:[


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-29 12:12:52 
Offline

Dołączył(a): 2006-01-25 01:07:09
Posty: 14
Płeć: Mężczyzna
Eferat.... zle mnie zrozumiales.. Ja twierdze ze to jest raptor Santy bo tylko on mial na serwie takiego i Escalibur ma rapa +8/reduce. I to sa 2 legale na serwie.Nie licze tych +8/80 bo jest mzoe 10 legalnych. POZDRO :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-29 12:14:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-01-12 14:03:42
Posty: 893
Lokalizacja: Torun
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
ja nic nie chce mowic ale ale odnioslem wrazenie ze kazdy ma jakas tajemnice (jak nie stanu majatkowego to posiadanych itemowi itp)
zwiazane to moze byc z tym ze po prostu nie chcecie pozyczac kasy nowym osobom w klanie i lepiej powiedziec ze nie mam nic niz powiedziec ze ma sie 60gb jak ktos chce pozyczyc 40mln
no ale nic widocznie juz tak ma byc i nic sie na to nie poradzi
ja sie nauczylem poprostu sobie sam jakos radzic i sie jakos trzymam
a odnosnie sytuacji co jest w klanie to sie nie wypowiem bo nie mam zadnego zdania na ten temat
mam tylko nadzieje ze przezwyciezymy ten kryzys
pozdro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-29 12:20:44 
Offline

Dołączył(a): 2006-01-25 01:07:09
Posty: 14
Płeć: Mężczyzna
I korwa z klanu nikt ma nie wychodzic dopuki sprawa sie nie wyjasni..... :freak:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-29 12:22:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-10-25 16:05:54
Posty: 56
Płeć: Mężczyzna
Obrazek

tutaj sobie lata?em na kohacku i patrzy?em jakie to ludzie itemki nosz? o_O

_________________
"KnightOnline jest jak narkotyk. Kto raz spróbuje.. " ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-29 13:10:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-01-05 13:47:42
Posty: 81
Lokalizacja: z marsa
Płeć: Mężczyzna
ja powiem tyle taki sam raptor mial santa i nic dodawac nioe musze na rankingu byly tylko dwa nawet wtedy jak dupowac mozna bylo


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-29 13:38:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-14 01:02:05
Posty: 1037
Płeć: Mężczyzna
efer, jak mowisze ze go kupiles to daj ssy z tego jak kupowa?e? (no chyba kazdy robi ssy takich powa?nych transakcji) i bedzie po sprawie,albo powiedz od kogo kupi?e? - i si? wszystko wyja?ni


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-29 14:50:13 
Offline

Dołączył(a): 2006-01-25 01:07:09
Posty: 14
Płeć: Mężczyzna
No Eferat powineses miec SS jak kupiles rapta i nie graj w ... bo kazdy wie ze tego raptora lolbacknelo do ciebie nie do Santy.I powinienes go oddac wlascicielowi...Czyli Sancie i nie klam ze go kuiles bo nikt nie jest taki glupi i cinie uwierzy chyba ze pokazesz SS... Pozdro


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.046s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net