Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-27 13:14:17
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-12-28 15:35:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-28 20:42:39
Posty: 697
Lokalizacja: Gniezno
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
angelus ma fajne itemy:P albo WFM :-)
albo dante czy toni :]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-12-28 15:51:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-14 01:02:05
Posty: 1037
Płeć: Mężczyzna
Dresik napisał(a):
Keyloggerow pelnow sieci jest i sie je tylko do stronek dolacza :D. To jest banalne zrobic cos takiego jak wyrwac dziecku lizaka :). Tylko pytanie po cos ie do czegos takiego ponizac ??


swiete slowa; nie ma co sie ponizac, tylko trzeba starac sie byc najlepszym z takimi itemami jak sie ma: zwroccie uwage na yoyo - spokojnie nabil sobie 63 bez itemow, a teraz zobaczcie jak mu np ide w gore, jak zacz?? do cz chodzic;

mozna w cz pobic, ale trzeba widziec kogo; nie ma sensu kozaczyc bez itemow jak jest dobre party karusowe, albo jak na solo leci asek jakis wypasiony; bez itemow zostaje taktyka unikow i zaskoczenia;


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-12-28 18:26:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-25 20:45:47
Posty: 154
Płeć: Mężczyzna
paro zgoda ! ale pokaz mi oprocz uczciwych graczy tych ktorzy nie maja wypasionych itemow :| nie ma takich ! zreszta kospy koxpy macro i inne takie to juz totalna porazka K2 :/

_________________
POWSTANE Z POPIOLOW I ODRODZE SIE!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-12-29 09:39:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-11-01 17:25:40
Posty: 330
Płeć: Mężczyzna
No wlasnie jestesmy ... bez szans i wczoraj mielismy klanowe pk tylko e ... prawie nikogo niezabijalismy a magnaci nakurwiali jak pojebani i tylko bylo widac spamy na czacie i w ogole jest to dolujace ... strasznie :oops: :oops: :oops:

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-12-29 11:02:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-18 15:45:04
Posty: 1804
Lokalizacja: Knurów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
mi tez juz ?ygac tyn=m sie chce :/ uczciwie to nic sie nie dobobisz w tej grze


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-12-29 14:07:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-14 01:02:05
Posty: 1037
Płeć: Mężczyzna
kurcze - ja wczoraj o 3 w nocy solo z Alk? n wopjnie latalem i by?o super - ca?y czas nawalali?my sie z jakimis kozakami i wpadaly nam np - a on ma tylko galve


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-12-29 15:51:28 
Offline

Dołączył(a): 2005-04-04 23:02:32
Posty: 338
Lokalizacja: Zory
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
ja narazie pierdole ta gre.... jebany hackshield mi wykryl jakiegos czita... :lol2: a ... nic nie sciagalem i nic nie instalowalem... :/ jak mi sie zachce formata zrobic to zaczne znowu grac....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-12-29 17:41:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-19 20:04:45
Posty: 735
Płeć: Kobieta
sciag se nowego patcha LOL:
i problem z g?owy
tez tak mia?em jak za?ancza?em gre na starym patchu

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-12-29 18:07:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-15 16:21:54
Posty: 1051
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
Efi napisał(a):
No wlasnie jestesmy ... bez szans i wczoraj mielismy klanowe pk tylko e ... prawie nikogo niezabijalismy a magnaci nakurwiali jak pojebani i tylko bylo widac spamy na czacie i w ogole jest to dolujace ... strasznie


przestan ... pierdlic, bo nie jest tak zle
magnaci wcale tak nie nakurwiali jak pierdolisz, a byli z dufferem w party, poza tym maja lepsze itemy i lvle, wiec sie nie ma co dziwic (mimo to ich rozjebalismy!!!!)
tak jak napisal paroo itemy to ... MAC nie wszystko, ja biegam z itemami godnymi pozalowania i ludzie z KOSPem widzac moje staty sie ze mnie smieja, ze 63lvl ma tyle hp, ale ZABIJAM caly czas i ... z tego ze nie jestem jakis pierdolniety oszuszt WFM co w miecha 200k nabije
sam nie masz zlego sprzetu, wiec nie powinno ci zle isc, a pk klanowe hmmmm, byles kiedys z LiZzZy, Santa, Yennefer, Jon, El_Di w party ??? nie, wiec nie gadaj ze EK nie potrafi dobrego pk zrobic (Santa nawet z glavem +7 wymiatal, a Jon tez ma tylko rapta i zadnych ib, in [tak przynajmniej mowi])
to ze nam brakuje troche zgrania i oceny sytuacji (wczoraj caly czas bilismy sie z ELTami, wiec nic dziwnego ze nie szlo [ja i tak na +]) to jest kwestia czasu i w raz z nabieraniem doswiadczenia bedzie szlo coraz lepiej

swoja droga przydalby sie nam FH klanowy na pk w dzien Gaju !! i moze jakis duffer, wtedy szlo by zdecydowanie lepiej

podsumowujac nie lamac sie tylko uczyc i napierdalac

a jak ktos nie ma itemow IDZCIE NA TE DMy DO KURWY N?DZY !!!!!!!!!!!!!!!

_________________
"Trzymasz prawa reke w gorze
lewa widza przechodnie
podasz komus dlon by wstal
a jak wstanie to cie kopnie"
Obrazek
Obrazek <3 EK
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-12-29 18:31:06 
Offline

Dołączył(a): 2005-10-27 14:20:23
Posty: 118
Lokalizacja: KrakÃÂłw
Płeć: Mężczyzna
na inwazji jest spoko, bo na wojnie to kiepsko bo wojna jest dal magow przewaznie, tylko czasami mozna kogos spotkac kto wybiegl i go walnac, a co do inwazji to szkoda ze jak ktos nie ma np to ty nie dostajesz bo siedzialem chwile w respawnie karusow i jak ktos sie pojawil i mial np to przewaznie gdzie znikal, a ci co siedzieli to juz przewaznie ktorys raz z kolei wiec juz nie mieli co dawac oprocz kaski. Byli tez tacy (z karusow) co siedzieli ale to wtedy bylo w czasie 1,5sek, 5 hitow i... kazdy sie moze domyslic co dalej, ale ogolnie bylo fajnie bo paroos z alka zadyme robili na inwazji, teo i raistl na wojnie wiec jestem po wczorajszych 2 wojnach na 2,2k np+ :jupi:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-12-29 20:32:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-11-01 17:25:40
Posty: 330
Płeć: Mężczyzna
Gandzjalf napisał(a):
przestan ... pierdlic, bo nie jest tak zle

Jest ... tragicznie bo ciagle ja albo ktos z nas ginie
Gandzjalf napisał(a):
sam nie masz zlego sprzetu

No pewnie mam zajebista bizuterie +7 i +8 na sobie
Gandzjalf napisał(a):
swoja droga przydalby sie nam FH klanowy na pk w dzien Gaju !! i moze jakis duffer, wtedy szlo by zdecydowanie lepiej

No tak obejrzyjcie sobie filmik ktory sajp wrzucil jak tam heler/duffer na 63 levelu napierdala az glowa mala a u nas w klanie nie ma priesta Tankera Duffera ktory kurewsko sie przydaje na PK i FullHeler tez
Gandzjalf napisał(a):
a jak ktos nie ma itemow IDZCIE NA TE DMy DO KURWY N?DZY !!!!!!!!!!!!!!!

A po huj na Demy ??? Teraz w pizde tego gowna jest na rynku i nikt tego niekupuje a dzis widzialem rapa +1 za 280 mnl na merchu, Toto +1 za 200 i IB za 300 LOLLLLL

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-12-29 21:39:32 
Offline

Dołączył(a): 2005-04-04 23:02:32
Posty: 338
Lokalizacja: Zory
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
jak wszystko +1 to chyba nie bedzie dupowane ? mozna pobawic sie w upowanie.. :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-12-30 06:39:16 
Offline

Dołączył(a): 2005-08-23 20:00:42
Posty: 101
Płeć: Mężczyzna
ja was moge wspomuc na pk ;D w FP\str nikt mnie chyba nie zabije :jupi: a na DM nie p??je bo mnie nikt w FP nie we?mie wi?c jak gdzie? ju? teo napisa? klapki na oczy i tylko exp przymajmiej na naprawe zd??e zarobi? :rotfl:

_________________
Obrazek
Obrazek[/URL
]
[URL=http://imageshack.us]Obrazek




Alkochol to twój wróg ty go w ryj a on cie o glebe


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-12-30 12:15:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-15 16:21:54
Posty: 1051
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
... JEGO W DUPE JEBANA MACCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC
OD 2 DNI NIE MOGE SIE DO TEJ PIERDOLONEJ GRY DOSTAC I ... ZAWSZE SIE NA JEBANYM 1% INFORMATION ZATRZYMUJE
... TEGO JEBANEGO PROBLEMU NIE BYLO OD POCZATKU KE A TERAZ ZNOWU WRACA :/ :/ :/ :/
JAK POTRWA TO JESZCZE KILKA DNI TO SIE PRZESTANE LUDZIC I PIERDOLE TA GRE :/ :/ :/ :/ :/

JAK KTOS MOZE POWIEDZIEC OD CZEGO TO MOZE BYC ZALEZNE/JAK TO NAPRAWIC PLS HELP ME BABA

JAK NIE TO WRESZCIE GAME OVER

_________________
"Trzymasz prawa reke w gorze
lewa widza przechodnie
podasz komus dlon by wstal
a jak wstanie to cie kopnie"
Obrazek
Obrazek <3 EK
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-12-30 13:41:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-07-02 19:24:17
Posty: 187
Płeć: Mężczyzna
jebinj formata i zobacz a jesli chodzi o duffera tankera to joker takim sie zrobil tylko teraz trza krecic trole zeby nim zostal bo dufferowi cieko ogolnie party zalapac ;] ale wzoraj jakos mogllimy chwile na 2 spoty jechac z paro :] wiecej takich party...

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.048s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net