Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-18 22:58:20
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Mute
PostNapisane: 2010-09-20 19:50:33 
Offline
Forumowy bot administracyjny
Forumowy bot administracyjny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-07-06 23:19:54
Posty: 3143
Lokalizacja: 100lica
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 9
Witam, z racji na ostatnimi czasy wzburzoną aktywność trolli wszelakich odmian, na wniosek nijakiego Zwierzaka, moderatorzy mogą dawać użytkownikom tzw "mute", czyli nic innego, jak czasowy zakaz pisania. Na jak długo moderator da wam taki zakaz pisania? A nawet do końca świata ;). Miłego bycia karanym :* !

_________________
Zapraszam na http://blog.jatokor.net
Zajęty ? Zobacz posty nieprzeczytane [10429] 125950

Utrzymanie strony- 1300 zł, internet- 100zł, dać komuś bana- bezcenne
Ludzie teŻ się cieszą, kogoś zabiją, kogoś powieszą
Lama, lamer - osobnik, który nie wie, Że nie wie, tym samym mniema, Że coś wie, mimo, Że nie wie

Cat^ napisał(a):
spoko dla mnie nadal masz 16 lat, bo tak mi sie utrwaliło

Cat^ napisał(a):
ze wszystkich co grali na ZłotymWarkoczu z pacanem to najlepiej wypadł jatokor

Pacan napisał(a):
bo pamietam chyba najlepiej grales na zlotym, zwierzaki koty i scary sie chowaja

Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-09-20 19:53:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
Zwierz@K najlepiej jak każdemu trolowi co będzie sie spinał, będziesz dawał na 10 minut to w międzyczasie coś konstruktywnego wymyślą :D

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-09-20 19:53:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
gonna be fun! xD

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-09-20 20:26:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2010-04-06 14:19:29
Posty: 907
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 6
Ale będzie fajnie xd

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-09-20 20:33:43 
Offline

Dołączył(a): 2010-03-22 14:32:26
Posty: 93
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Rozumiem ze będę pierwszy zwierzaczku :>


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-09-20 20:37:37 
Offline

Dołączył(a): 2007-03-02 19:11:10
Posty: 1957
Lokalizacja: Suwałki
Płeć: Kobieta
Pochwały: 11
nie jesteś godzien..


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-09-20 21:45:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-07-28 13:23:42
Posty: 1772
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 16
AA kogo chcecie akrac, lol.

_________________
[center]Obrazek
Obrazek
[/center]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-09-20 21:49:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
Wszystkich :P

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-09-20 22:00:14 
Offline

Dołączył(a): 2006-08-17 21:05:15
Posty: 1116
Lokalizacja: dupa
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
Brawo. Forum jest i tak bardzo aktywne ostatnimi czasy.
Proponuje jeszcze więcej miernych moderatorów zamykających co drugi topic i jeszcze więcej kar.

Gratulacje administracji za kolejną jakże trafną i perspektywiczną decyzję.

_________________
******************** Obrazek
Morik * Ksiadz_Rozpierducha * Deathy * James * Wurg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-09-20 22:07:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-07-28 13:23:42
Posty: 1772
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 16
Zgadzam sie z ksiedzem. Nie wiem kogo chcecie mutowac skoro na forum praktycznie wypowiadaja sie osoby tylko z kolorowym nickiem, jezeli jakis szaracz zalozy topic to odrazu jest zamykany, boooo, bo to juz bylo ;)

_________________
[center]Obrazek
Obrazek
[/center]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-09-20 22:31:31 
Offline
Forumowy bot administracyjny
Forumowy bot administracyjny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-07-06 23:19:54
Posty: 3143
Lokalizacja: 100lica
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 9
wszelkich krzykaczy, którzy nie rozumieją: "nie pisz kolejnego posta nie na temat, wylewając swoje żale na cały świat" :)

_________________
Zapraszam na http://blog.jatokor.net
Zajęty ? Zobacz posty nieprzeczytane [10429] 125950

Utrzymanie strony- 1300 zł, internet- 100zł, dać komuś bana- bezcenne
Ludzie teŻ się cieszą, kogoś zabiją, kogoś powieszą
Lama, lamer - osobnik, który nie wie, Że nie wie, tym samym mniema, Że coś wie, mimo, Że nie wie

Cat^ napisał(a):
spoko dla mnie nadal masz 16 lat, bo tak mi sie utrwaliło

Cat^ napisał(a):
ze wszystkich co grali na ZłotymWarkoczu z pacanem to najlepiej wypadł jatokor

Pacan napisał(a):
bo pamietam chyba najlepiej grales na zlotym, zwierzaki koty i scary sie chowaja

Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-09-20 23:08:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
Ksiadz napisał(a):
Brawo. Forum jest i tak bardzo aktywne ostatnimi czasy.


Momentami nawet zbyt aktywne, no ale pewnie nie zauważyłeś jak w ostatnim miesiącu mieliśmy nalot scamów z CW, wojny na SB i kilkadziesiąt stron w FF. Toć to tyle co nic.

Może jeszcze tego nie skumaliście, ale forum tworzycie WY. Chcecie żeby żyło, to zakładajcie tematy, dyskutujcie. Tylko o czym tu dyskutować tak na dobrą sprawę, skoro może z 30 użytkowników jeszcze regularnie gra w KO? Więc od czasu do czasu ktoś coś napisze w Offtopicu.

Ksiadz napisał(a):
Proponuje jeszcze więcej miernych moderatorów


Zgłoś się, świetnie się nadasz na miernotę.

PwnT^ napisał(a):
Nie wiem kogo chcecie mutowac skoro na forum praktycznie wypowiadaja sie osoby tylko z kolorowym nickiem, jezeli jakis szaracz zalozy topic to odrazu jest zamykany, boooo, bo to juz bylo ;)


Jasne, przecież lepiej żeby każdy nowy user zakładał topic w stylu: Jak rozdać staty askiem na 60, gdzie kupić łuk, mam 20 lvl i nie mogę rozdać skill pointów, pls help. O takie topiki wam chodzi? To jest dla was aktywność na forum? To na jaką cholerę była 2 czy 3 lata temu wielka akcja pisania poradników? Å»eby ładnie wyglądały jako Przyklejone? Pozdrawiam waszą logikę.

Tak na dobrą sprawę to powinniście się cieszyć z tego rozwiązania, bo teraz trudniej będzie dostać warna. Spamujesz- dostajesz mute na jakiś czas a nie warna do kolekcji.

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-09-21 02:04:02 
Offline

Dołączył(a): 2006-08-17 21:05:15
Posty: 1116
Lokalizacja: dupa
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
Chciałbym tylko powiedzieć, że rozwój forum nie powinien polegać na wymyślaniu coraz to nowych sposobów na karanie użytkowników.
Historia zna wiele przypadków kiedy to by utrzymać hegemonię władcy rozbudowywano aparat policyjny - Ludwik XIV, Hitler... whatever. Może to skojarzenie trochę zbyt odważne, ale nie chce mi się wymyślać czegoś innego co by równie dobrze pasowało.
Fakt faktem, wiemy przecież co się stało z absolutystyczną Francją czy z III Rzeszą.

Co do zakładania tematów z prośbą o pomoc. Jestem przeciwnikiem tej ostatnio popularnej nagonki na userów w stylu: "poszukaj na forum", "wpisz sobie w google", "SEARCH ftw".
Prowadzi to do tego, że po wpisaniu zapytania w google pojawia się garść wynikow - dajmy na to tematów na forach - gdzie potrzebujący natyka się tylko na kolejne odsyłacze do googli. ENJOY! To już jest niezłym błędnym kołem.
Poza tym, fakt jest taki, że większość naszych poradników była pisana za czasów KE, czyli nie są już specjalnie aktualne.
Skoro ktoś pyta, trzeba mu odpowiedzieć. Temat zamknąć i wsadzić do kosza - ku uciesze śmietnikowego stwora. I tyle. Przynajmniej tak mi się wydaje.

Coś jeszcze chciałem napisać ale już zapomniałem.
A...

Zwierz@K napisał(a):
Zgłoś się, świetnie się nadasz na miernotę.
Poczułeś się urażony, że odpowiadasz atakiem czy co?
Skoro forum jest według ciebie za aktywne, co naprawde ciężko zauważyć, to najwyraźniej musisz sobie dobrze radzić...

_________________
******************** Obrazek
Morik * Ksiadz_Rozpierducha * Deathy * James * Wurg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-09-21 09:20:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
Cytuj:
Co do zakładania tematów z prośbą o pomoc. Jestem przeciwnikiem tej ostatnio popularnej nagonki na userów w stylu: "poszukaj na forum", "wpisz sobie w google", "SEARCH ftw".


pokaż który mod napisał
Cytuj:
"wpisz sobie w google",


chodzi o to(powtarzam Zwierza) żeby setny raz nie robić tematu "co powinien nosić asek 80"... chociaż pomimo, że łatwo znaleźć "jak powinien rozdać asek skile" to i tak rozpisałem swoje przemyślenia :)

Dużo topiców jest zamykanych z głupoty usera, bo jest w regulaminie(made by enejcz) że będą zamykane tematy typu"pomocy" i mówi się to ludziom, a oni dalej takie nazwy piszą...

Mute powstało na napinaczy w FF, nie w normalnych działach, no ewentualnie na natrętów w targowisku.

Forum jest bardzo aktywne no ale w FF bo ciężko pisać ciągle o KO skoro tu nic się nie zmienia tylko psują ciągle a po drugie mało kto ze Starej Gwardii gra, cieszyć sie tylko trzeba że mają czas i siedzą tu by upilnować ten bałagan bo mogliby to w****u zostawć, sam kazałeś zamykać 1 z topiców w FF argumentem
Cytuj:
"Wydaje mi się, że każdy post w tej dyskusji to tylko sztuczne wydłużanie topicu. Å»al pamięci na to. Każda literka to jeden bajt."


Forum tworzą userzy, ale czemu przez ich lenistwo mają je zaśmiecać, mało który user używa "szukaj" bo woli być wygodnickim i nasmarować topic, mimo że podobny może być pod jego....

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-09-21 12:58:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
Ksiadz napisał(a):
Chciałbym tylko powiedzieć, że rozwój forum nie powinien polegać na wymyślaniu coraz to nowych sposobów na karanie użytkowników.
Historia zna wiele przypadków kiedy to by utrzymać hegemonię władcy rozbudowywano aparat policyjny - Ludwik XIV, Hitler... whatever. Może to skojarzenie trochę zbyt odważne, ale nie chce mi się wymyślać czegoś innego co by równie dobrze pasowało.
Fakt faktem, wiemy przecież co się stało z absolutystyczną Francją czy z III Rzeszą.


Serio, podziwiam twój mózg za sposób w jaki doszedłeś do takiego wniosku. Jasne, chodzi o katowanie was, znęcanie się, przesłuchania i zsyłki... Mógłbym jeszcze raz napisać, że Mute to lepsze rozwiązanie niż warny, bo wszyscy na tym zyskują, no ale ty wiesz lepiej, że nam chodzi o hegemonię...

Ksiadz napisał(a):
Co do zakładania tematów z prośbą o pomoc. Jestem przeciwnikiem tej ostatnio popularnej nagonki na userów w stylu: "poszukaj na forum", "wpisz sobie w google", "SEARCH ftw".
Prowadzi to do tego, że po wpisaniu zapytania w google pojawia się garść wynikow - dajmy na to tematów na forach - gdzie potrzebujący natyka się tylko na kolejne odsyłacze do googli. ENJOY! To już jest niezłym błędnym kołem.
Poza tym, fakt jest taki, że większość naszych poradników była pisana za czasów KE, czyli nie są już specjalnie aktualne.
Skoro ktoś pyta, trzeba mu odpowiedzieć. Temat zamknąć i wsadzić do kosza - ku uciesze śmietnikowego stwora. I tyle. Przynajmniej tak mi się wydaje.


Ostatnie zdanie jest kluczowe. Masz rację, wydaje ci się. Jak ktoś zakłada topic, który był już wałkowany kilkanaście razy, to mu się go zamyka. Wiesz czemu? Bo zaraz wpadnie kilkunastu userów z tekstem " było, poszukaj". Każden jeden to napisze, zamiast spróbować pomóc. Dlatego MY zawczasu zamykamy ten temat, najczęściej dając link do stosownych poradników. Natomiast jeśli temat nie spełnia wymagań (Pomocy, etc), ale treść ma jakiś sens to prosimy jedyni o zmianę nazwy tematu. Popatrz sobie zresztą ile nowych tematów powstało w sekcji o postaciach czy itemach. No niesamowite, nie zostały zamknięte ani skasowane!

Ksiadz napisał(a):
Coś jeszcze chciałem napisać ale już zapomniałem.
A...

Zwierz@K napisał/a: « Zaznacz »
Zgłoś się, świetnie się nadasz na miernotę.
Poczułeś się urażony, że odpowiadasz atakiem czy co?
Skoro forum jest według ciebie za aktywne, co naprawde ciężko zauważyć, to najwyraźniej musisz sobie dobrze radzić...


Tak, bardzo mnie to dotknęło, zresztą jak każda krytyka mojej skromnej osoby. Niby mógłbym cie poprosić, żebys spróbowął wyartyułowac jakieś konkretniejsze zarzuty wobec mojej czy naszej pracy, ale pewnie znów skończysz na zsyłkach na Syberię i hegemonii administratorów.
Co do aktywności czy nawet nadaktywności, miałem nadzieję iż skumasz że chodzi głownie o FF i cotygodniowe CW drama pod tytułem "X to scammer". Zero (albo słabe) dowodów, masa spamu i wyzwisk. To jest obecnie forumowa aktywność. Plus jeszcze "bump" w targowisku. Jeśli uważasz, że wynika to z winy moderatorów, to serdecznie ci gratuluję...

Powtarzam, forum to jego użytkownicy. Chcecie jego rozwoju, to piszcie, zakładajcie nowe tematy, dyskutujcie. Chyba że wyzwiska w FF i bump w Targowisku was satysfakcjonuje, ale to już nie moja brocha.

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.039s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net