Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-27 23:58:22
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-24 14:31:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-09-03 19:12:35
Posty: 1547
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 20
Hiob to nie było do ciebie btw ...


Poprostu odpowiadam dlaczego forum umiera , ludzie chcą wiedzieć coś na "żywo", a nie nonstop szukać - nie wspominając że sporo topicow jest nieużyteczna bo w grze dużo się zmienia

Czy jeśli ktoś chce coś znaleźć w encyklopedii to zamierza napisać " hej , co tam itp " ?
Nie! Poprostu wchodzi - szuka - czyta - wychodzi , chcecie zrobić z forum encyklopedie ? Udaje się to bardzo :)

Dodam jeszcze, że powinniście zwrócić uwagę na słowo FORUM, to jest tylko GRA - rzecz ograniczona więc proste jest to, że sporo kwestii się powtarza, a jak wy zamykacie topici , nie dajecie możliwości offtopu/spamu/flejmu to poprostu ta strona powinna nazywać się EncyklopediaKO ...






Od zera do milionera -> Link do sposobów zarabiania

Jak zarabiać kasę?
1. Poluj na glyptodonty - dropię blood of glyptodont - można drogo sprzedać u NPC. 2. Wykonuj questy za kase
3. Możesz zaczęć polować na przedmioty questowe, np. silver feather i sprzedawac na merchu. 4. Pokonuj przeciwników w colony zone i ardream - często maję przy sobie całkiem spore sumki a Ty możesz zabrać 50% po zabiciu takiej osoby.
5. Poluj na bossy różnej maści - unikaty sę głównym Ľródłem dochodu.
6, Kupuj przedmioty tanio a sprzedawaj drożej.
7. Zabijaj gobliny - zostawiaję dużo coinsów.
8. Jak możesz - chodz na wszelkiej maści questy gdzie można dostac jakies przedmioty - potem mozesz sprobowac je ulepszyc i sprzedac.

Jak ktos poleca jeszcze cos - dopisac sie do tematu.

Na samym wejściu do strony 4 punkty które w obecnym ko są kompletnie bezwartościowe dla gracza ktory naprawde chce zarobić


+ "wszystko wyłożone na stół " topic closed - encyklopedia , a nie forum -.-


Edit3

Teraz do Hioba

"A nie pamiętacie przypadkiem o regulaminie?
Następne off topy warny."

Jak na forum przystało zaczeła się rozmowa czy istnieje char grze ktory niby ma byc sprzedany - cytat powyżej

To się tyczy do większości tematów i nie tylko do Hioba

Tyle ode mnie :devil:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-24 14:45:58 
Offline
Forumowy bot administracyjny
Forumowy bot administracyjny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-18 13:29:30
Posty: 1585
Lokalizacja: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 18
Some1 napisał(a):
Na samym wejściu do strony 4 punkty które w obecnym ko są kompletnie bezwartościowe dla gracza ktory naprawde chce zarobić


A wziasc napisac posta z nowymi poradami i poprosic o aktualizacje pierwszego posta to bylaby ujma dla honoru?

Forum tworzycie WY, nie ja. Ja ko widze raz na jakis czas, nie jestem w stanie pomagac ludziom, sami musicie sobie nawzajem pomagac. A naprawde napisac "idz zapoluj na XXX i zbieraj YYY co potem mozesz sprzedac za ZZZ kasy" nie zajmie niewiadomo ile czasu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-24 15:12:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-09-03 19:12:35
Posty: 1547
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 20
enejcz napisał(a):
Some1 napisał(a):
Na samym wejściu do strony 4 punkty które w obecnym ko są kompletnie bezwartościowe dla gracza ktory naprawde chce zarobić


A wziasc napisac posta z nowymi poradami i poprosic o aktualizacje pierwszego posta to bylaby ujma dla honoru?

Forum tworzycie WY, nie ja. Ja ko widze raz na jakis czas, nie jestem w stanie pomagac ludziom, sami musicie sobie nawzajem pomagac. A naprawde napisac "idz zapoluj na XXX i zbieraj YYY co potem mozesz sprzedac za ZZZ kasy" nie zajmie niewiadomo ile czasu.


Nie poprostu nie zamykać nowego topica, bo właśnie edytowanie starych troche jest głupie, a naprawde sporo starych mało mają wspólnego z tym co jest teraz :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-24 15:17:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-01-23 10:27:22
Posty: 1109
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 34
Niby można dopisywać nowe metody. ale po co je uaktualniać skoro nikt się nie pyta?
W momencie założenia nowego tematu (np o wcześniej wspomnianym zbieraniu kasy), ktoś daje link do starszego (często przeterminowanego) tematu, a ten nowy zostaje zamknięty. Osoba zainteresowana czyta porady których nie da się już zastosować i temat się urywa.

Gdyby tematy nie były odrazu zamykane to można by w nim udzielać aktualnych porad i potem ewentualnie zedytować główny topic o danym problemie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-24 16:40:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-08-16 15:15:32
Posty: 1583
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 31
;] i jak zawsze złota strzała ;p szukać nie umiesz
dają linka i zamykam temat + warn;p
o offtopach flejmach itp nie mowie bo tez zamykane są....

_________________
you say Lady Gaga, I say Ørjan Nilsen.
You say Hannah Montana, I say Ferry Corsten.
You say Owl City, I say Above & Beyond.
You say Jonas Brothers, I say Markus Shulz,
You say Justin Bieber, I say Armin Van Buuren.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-24 17:26:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 10:33:57
Posty: 312
Lokalizacja: Szczytno
Płeć: Mężczyzna
MnMs napisał(a):
Niby można dopisywać nowe metody. ale po co je uaktualniać skoro nikt się nie pyta?

Niby czemu nie można, można a nawet wypada ale po co ? skoro można zrobić nowy temat, po co wysilić się i trochę poszukać?

sipek napisał(a):
;] i jak zawsze złota strzała ;p szukać nie umiesz
dają linka i zamykam temat + warn;p


a powiedz mi co jest tak trudnego w szukaniu?? Klikasz opcje szukaj i wpisujesz co cię interesuje, nie ma co wiedza do tego potrzebna jest ogromna.
No to i tak dobrze że chociaż jest link, temat zamknięty bo już taki jest i po co 1000 razy powielać coś takiego?? warn - "o dostałem warna a to czemu??" a to temu że nie przeczytałeś regulaminu ani nie ruszyłeś głową.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-24 18:18:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-01-23 10:27:22
Posty: 1109
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 34
Hiob napisał(a):
MnMs napisał/a:
Niby można dopisywać nowe metody. ale po co je uaktualniać skoro nikt się nie pyta?

Niby czemu nie można, można a nawet wypada ale po co ?


może dlatego, że jest to forum, a nie encyklopedia?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-24 18:39:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-22 14:31:19
Posty: 8750
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 127
MnMs napisał(a):
może dlatego, że jest to forum, a nie encyklopedia?

to znaczy, że musi tu wyglądać jak ko4life? Wejdź sobie tam i zajrzyj w którąś z klas w Game Questions & Tips, np. do priesta. Tam na JEDNEJ stronie mieści się 30 topiców, z czego co 5 jest o tym samym. Już nawet tam ludzie zaczynają się wkurzać, bo muszą co chwila pisać DOKŁADNIE to samo.

co do Gwyna, ustaliliśmy sobie, że tematy nie zgodne z regulaminem będą od razu zamykane, bez udzielania odpowiedzi. Dlaczego nie edytujemy nazwy topicu? A dlaczego to wy nie piszecie poprawnych nazw?
Cytuj:
I Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od jego przestrzegania.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-24 18:52:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-01-23 10:27:22
Posty: 1109
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 34
peyo napisał(a):
to znaczy, że musi tu wyglądać jak ko4life?


Nie wiem jak wygląda ko4life, nigdy tam nie byłem i nie będę.
Zapewne duża ilość takich samych topiców jest spowodowana ogromną liczbą użytkowników.

Poza tym ja nie mówię, żeby w ogóle nie zamykać topiców i pozwalać na istnienie pięciu takich samych jeden pod drugim. W tedy wiadomo, że należy zamknąć. Jednak skoro jakiś temat jest już nieaktualny to dlaczego by nie dać możliwości stworzenia nowego, gdzie można by podzielić się aktualnymi radami i potem ewentualnie zedytować pierwszy post w głównym starym temacie?

peyo napisał(a):
Już nawet tam ludzie zaczynają się wkurzać, bo muszą co chwila pisać DOKŁADNIE to samo.


Przecież nikt nikomu nie karze niczego pisać. Jednakże zwykle znajdzie się ktoś kto chciałby podzielić się wiedzą na dany temat. Po zamknięciu danego topiku ciężko jest udzielać odpowiedzi w innym, starszym bo często odpowiedź w nijaki sposób nie nawiązywała by do poprzednich postów.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-24 19:13:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-22 14:31:19
Posty: 8750
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 127
a to wtedy trzeba odpowiednio zrobić topic, bo jeżeli on ma być o czymś co jest już napisane i aktualne no to sorry...

mówmy o topicu o zarabianiu kasy, skoro już został poruszony... Hiob dał link do topicu, w którym są podane metody na zarabianie . Wiem, że kilka z nich jest nie aktualnych, ale parę z nich ciągle można wykorzystać. No i nie wiem czy ktoś z was zauważył, ale topic o zarabianiu w Artykułach jest cały czas otwarty i można spokojnie w nim napisać coś, zapytać czy któraś metoda jest jeszcze aktualna, lub ewentualnie samemu sprawdzić. Tylko nie ma być to na zasadzie postu, że jest topic sprzed 2 lat a ktoś dopisuje coś w style 'jaaa, ale fajnie' ....

no i mogę się założyć, że założyciel tematu nie szukał topicu o zarabianiu kasy, bo przecież po co? Burdel przede wszystkim, nie? Najlepiej jest zrobić 10 topiców pytając o to samo, a samemu nie wykazać ani odrobiny inicjatywy.

co do offtopicu i flame'u - macie na to odpowiednie działy... nie trzeba spamować w każdym topicu i przy okazji - flame forum to nie miejsce na walenie totalnego spamu typu 'lubie frytki' bo właśnie przez takie posty było Flame Forum wyłączone jakiś czas

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-24 19:37:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2009-05-22 15:10:55
Posty: 13
Lokalizacja: Nowa Dęba
Płeć: Mężczyzna
Jeszcze może złe jest to że większość poradników jest po angielsku, i np. jak taki nowy gracz wejdzie na forum i jeszcze nie zna angielskiego to mu się odechciewa grać, albo zakłada temat, i wtedy modek daje linka do poradnika po angielsku i zamyka temat, i gracz nie będzie grał w ko.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-24 19:56:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-22 14:31:19
Posty: 8750
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 127
eee... powiedz mi, który z modków dał ci link do poradnika po angielsku? o_O

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-24 20:22:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-08-16 15:15:32
Posty: 1583
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 31
no to ja chce stary flejm:P gdzie byly posty typu: lubie frytki" :D

_________________
you say Lady Gaga, I say Ørjan Nilsen.
You say Hannah Montana, I say Ferry Corsten.
You say Owl City, I say Above & Beyond.
You say Jonas Brothers, I say Markus Shulz,
You say Justin Bieber, I say Armin Van Buuren.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-24 22:07:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-20 13:08:21
Posty: 907
Lokalizacja: Gliwice
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 15
Po staremu? Czyli zero wulgaryzmów i pseudo wulgaryzmów wszędzie? A za każde warn od ręki? Tęskno do tego, jestem za ^^

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-24 22:09:47 
Offline
Forumowy bot administracyjny
Forumowy bot administracyjny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-18 13:29:30
Posty: 1585
Lokalizacja: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 18
sipek napisał(a):
no to ja chce stary flejm:P

A ja chce tak jak bylo za czasow knightonline.o7.pl:
1 wulg = 1 warn,
pseudocenzura = wulg -> warn
obraza = warn
za duzo bledow ortograficznych w poscie = warn

3 warny = zakaz pisania, 4 ban na forum

I co najciekawsze - wtedy nikt nie narzekal na to ze bylo za ostro.

Ale podejrzewam ze teraz to by tutaj sie pieklo rozpetalo po wprowadzeniu takich zasad... To kiedy wprowadzamy? :D


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.045s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net