Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-27 20:23:42
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-24 22:11:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-20 13:08:21
Posty: 907
Lokalizacja: Gliwice
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 15
enejcz napisał(a):
To kiedy wprowadzamy? :D

Dziś o 24:00 ? ^^

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-24 22:14:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-22 14:31:19
Posty: 8750
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 127
Milten_PL napisał(a):
Dziś o 24:00 ? ^^

godzina 0? xD

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-24 22:21:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-09-03 19:12:35
Posty: 1547
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 20
peyo napisał(a):
a to wtedy trzeba odpowiednio zrobić topic, bo jeżeli on ma być o czymś co jest już napisane i aktualne no to sorry...

mówmy o topicu o zarabianiu kasy, skoro już został poruszony... Hiob dał link do topicu, w którym są podane metody na zarabianie . Wiem, że kilka z nich jest nie aktualnych, ale parę z nich ciągle można wykorzystać. No i nie wiem czy ktoś z was zauważył, ale topic o zarabianiu w Artykułach jest cały czas otwarty i można spokojnie w nim napisać coś, zapytać czy któraś metoda jest jeszcze aktualna, lub ewentualnie samemu sprawdzić. Tylko nie ma być to na zasadzie postu, że jest topic sprzed 2 lat a ktoś dopisuje coś w style 'jaaa, ale fajnie' ....

no i mogę się założyć, że założyciel tematu nie szukał topicu o zarabianiu kasy, bo przecież po co? Burdel przede wszystkim, nie? Najlepiej jest zrobić 10 topiców pytając o to samo, a samemu nie wykazać ani odrobiny inicjatywy.

co do offtopicu i flame'u - macie na to odpowiednie działy... nie trzeba spamować w każdym topicu i przy okazji - flame forum to nie miejsce na walenie totalnego spamu typu 'lubie frytki' bo właśnie przez takie posty było Flame Forum wyłączone jakiś czas


aha, czyli jak ktos bezsensu pisze załozmy o buildzie dla jakiegos chara to powinnismy utworzyc w dziale flame topic " koles mnie wkurza bo bez sensu pisze" ? :S

To się niestety mija z celem , dział do flejmu tyczy się spraw które wynikają zazwyczaj z poza forum, bo mało kto robi topic o tym ze go cos irytuje w innym topicu O_o

Enejcz
Flejm forum nie jest równoznaczne z przekleństwami, mogą być lub też nie - zapewne dla więkoszości jest to obojętne, bardziej chodzi o to, że żeby kogos sflejmowac ze jest noobem bo xxx to trzeba zalozyc topic w dziale do flame o nazwie xxx, a nie jak dawniej odrazu walić w tym samym topicu

No ale jak zauważyliście liczba osób spada bo ta stronka przestaje być FORUM , tu sie wchodzi szuka i wychodzi - taki cel zakładacie :]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-24 22:30:04 
Offline
Forumowy bot administracyjny
Forumowy bot administracyjny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-18 13:29:30
Posty: 1585
Lokalizacja: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 18
Some1 napisał(a):
bardziej chodzi o to, że żeby kogos sflejmowac ze jest noobem bo xxx to trzeba zalozyc topic w dziale do flame o nazwie xxx, a nie jak dawniej odrazu walić w tym samym topicu


Tyle ze poza tym flamem nie pojawialo sie nic innego - temat zmienia sie w najezdzanie na dana osobe i tyle.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-24 22:38:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-22 14:31:19
Posty: 8750
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 127
Some1 napisał(a):
aha, czyli jak ktos bezsensu pisze załóżmy o buildzie dla jakiegos chara to powinnismy utworzyc w dziale flame topic " koles mnie wkurza bo bez sensu pisze" ? :S

To się niestety mija z celem , dział do flejmu tyczy się spraw które wynikają zazwyczaj z poza forum, bo mało kto robi topic o tym ze go cos irytuje w innym topicu O_o

a kto tak powiedział? o_O jeżeli sprawa dotyczy tego buildu, że jest tam na przykład beznadziejny, to ja nie mam nic przeciwko żeby napisać w tym topicu, bo przecież wyrażasz swoją opinie na dany temat :idea:

mnie chodzi o posty typu 'lubię frytki' 'hahaha' ' :rotfl: ' itd .... a jak chcesz po kimś jeździć, bo napisał coś głupiego, to albo to odpowiednio ujmij, albo zachowaj dla siebie

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-25 01:52:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-07-30 19:43:51
Posty: 817
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 8
coraz mniej ludzi gra w ko ;p a i zwierzak cos siedzi na smyczy malo spamuje a no wkoncu Peyo smerfy rozdaje ;p ludzie coraz bardziej znaja ko i wszystko co nowy gracz powienien znac znajdzie na tym forum ;p
nowosci odrazu sa przetlumaczone w kazdym jezyku itp
ale jednak uwazan dobrze jest tak jak jest wejde raz na tydzien przeczytam 2 posty i jest super a nie tak jak kiedys iles tam h czytania a tu nadal full spam xD


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-25 10:00:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 10:33:57
Posty: 312
Lokalizacja: Szczytno
Płeć: Mężczyzna
enejcz napisał(a):
A ja chce tak jak bylo za czasow knightonline.o7.pl:
1 wulg = 1 warn,
pseudocenzura = wulg -> warn
obraza = warn
za duzo bledow ortograficznych w poscie = warn

3 warny = zakaz pisania, 4 ban na forum

I co najciekawsze - wtedy nikt nie narzekal na to ze bylo za ostro.

Ale podejrzewam ze teraz to by tutaj sie pieklo rozpetalo po wprowadzeniu takich zasad... To kiedy wprowadzamy? :D


ehh to były piękne czasy:)

Some1 napisał(a):
To się niestety mija z celem , dział do flejmu tyczy się spraw które wynikają zazwyczaj z poza forum, bo mało kto robi topic o tym ze go cos irytuje w innym topicu O_o


to najlepiej mu nabluzgać w tym samym topicu poza flame a co każdy niech sobie bluzga do woli gdzie chce, i to wtedy według niego jest kultura bo przecież na podwurku wszyscy tak robia, to co on na forum nie moze pobluzgac i innych powyzywać?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-25 10:14:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-22 14:31:19
Posty: 8750
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 127
Walsez napisał(a):
a no wkoncu Peyo smerfy rozdaje ;p

jak narazie to bardzo mało warnów dałem :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.048s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net