Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-27 22:09:07
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Boty i kow.pl
PostNapisane: 2009-03-02 18:53:44 
Cześć. Założyłem ten temat z czystej ciekawości. Parę miesięcy temu złożyłem propozycje w imieniu HeavenFire Studio na forum, że tu pojawi się baner i 3 działy a my zaoferujemy coś w zamian(oczywiście nie wypaliło bo użytkownicy są ograniczeni a najwięksi szczekacze na NIE pmowali mnie później gdzie i za ile można kupić).

Moje pytanie do ludu forum:
Dlaczego nie ?
Czy wiecie, że forum ma problemy finansowe a reklama płatnego bota może je rozwiązać?
Czy decyzja na NIE jest związana ze strachem, że wyjdzie na jaw kto tu oszukuje i używa oprogramowania które jest niezgodne z regulaminem gry?

Moje zdanie na ten temat. Znam nh2003, jatokora i innych moderatorów tego forum, podziwiam ich za wytrwałość w walce z 30% użytkownikami forum za ich offtop itd. Podziwiam administrację za chęć tworzenia i rozwijania tego forum mimo, że muszą poświęcić na to dużo CZASU i PIENIĘDZY. Jak większość z was zdążyła zauważyć duże fora typu frmtr.com, exbilgi.com utrzymują się właśnie ze sprzedaży premium, botów do różnych gier mmo jak i umieszczanie reklam na forum. Dlaczego więc to forum ma być inne niż wszystkie?

Na tą chwilę nie zależy mi na reklamie HFa tutaj, ale na rozwinięciu forum tak aby administratorzy nie musieli się "pałować" z opłatą za serwer.

~Viano.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-03-02 19:07:26 
Offline

Dołączył(a): 2009-02-08 23:11:32
Posty: 52
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
To tak ja by na oficjalnym forum albo na ko4life reklamować bota .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-03-02 19:10:43 
A widziałeś, żeby oni mieli kiedyś problem z kasą na forum?

To za dużo czasu zajmuje, ale wydaje mi się, że ładne zdziwko by było jak podał bym osoby na forum które używały/używają HFa a tu szczekają na nie...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-03-02 19:14:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
Nie podoba mi się ton tej wypowiedzi, że użytkownicy są ograniczeni. To, że ktoś ma własne zdanie i różne od twojego znaczy, że jest ograniczony. Ja o poprzedniej akcji nie słyszałem wcale musiała obejść bez echa albo w dziale Devteam, gdzie większość userów nie ma dostępu. Inna sprawą jest sprzedawanie botów do gier mmo? Może od razu koxpa będziemy pisać i sprzedawać by zasilić konto forum? Nie wiem jak reszta, ale ja pomagałem forum nie dla profitu czy sławy bądź Bóg wie, co ale dla graczy i nie będę przykładał ręki do sprzedawania botów do jakiejkolwiek gry i innych haxów. Co do reklam jestem za, ale by nie odstraszały jak to miało miejsce na innych forach, gdzie reklamy to było 45% powierzchni forum. A no i tak z ciekawości, bo jak mówię nie byłem w temacie, co miało otrzymać forum za banner i działy?

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-03-02 19:21:54 
Offline

Dołączył(a): 2007-09-07 11:08:05
Posty: 1832
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 11
Moim zdaniem jezeli ktos by chciał kupic to i tak kupi czy tutaj czy na allegro ale lepiej zeby z tego był zysk , zawsze to mniej do zapłacenia . Jesli chodzi o bota to mysle ze nie zepsuje wizerunku forum po na $$ to niech wydaje na bota . To tyle ode mnie

_________________
WHO?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-03-02 19:27:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
To źle myślisz polityka forum zawsze opierała się na tępieniu cziterów itp... a teraz nagle mamy dać im możliwości do robienia tego czego tak nienawidzimy w tej grze, czyli możemy narzekać, że w KO są cziterzy i scamerzy ale możemy im sprzedawać też koxpa O_o Dla mnie dzień, w którym to się stanie będzie ostatnim dniem na tym forum uznam, że zmarnowałem tutaj tylko czas.

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-03-02 19:42:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
Viano napisał(a):
Dlaczego więc to forum ma być inne niż wszystkie?


A dlaczego to forum ma byc takie samo jak wszystkie i nabijac kabze oszustom ?

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-03-02 19:42:48 
Scar nikt nie mówi o reklamie 45% obrazu forum. Chodzi o baner widoczny. Dział 1 z 2 tematami: Pobieralnia, Sprawy techniczne. Niech będzie on tylko dostępny dla userów którzy tego chcą nasz wspaniały enejcz wyskrobie taki skrypt.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-03-02 19:52:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
Ale jak rozumiem i reklama i działy będą o programie, który ingeruje w gre na korzyść gracza, który owy program posiada. A jeśli tak to pan pomylił fora. Nie jestem głupi wiele osób używa na tym forum koxpów nic na to nie poradzimy ale wiedzą, że jak wyjdzie to na jaw to zostaną napiętnowani. A tak to będziemy jak te dziwki co sprzedają kawałek dupy za troche grosza. Nie wiem jak mogłeś wpaść na tak absurdalny pomysł. To forum jak już wspomniałem było tworzone dla uczciwych graczy a nie by pomagać w zwiększeniu cziterów w grach mmo.

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-03-02 19:54:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
Jaka afera byla, kiedy jato sie zaczął tym bawic...

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-03-02 19:55:39 
Offline

Dołączył(a): 2007-03-02 19:11:10
Posty: 1957
Lokalizacja: Suwałki
Płeć: Kobieta
Pochwały: 11
więcej reklam - więcej cziterów - więcej osób kupujących HF - siano for Viano ;<


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-03-02 19:56:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
Viano to juz ma siano, ale w glowie

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-03-02 20:01:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
Shadya napisał(a):
siano for Viano


Niezłe rymy ;)

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-03-02 20:21:33 
Offline
Forumowy bot administracyjny
Forumowy bot administracyjny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-07-06 23:19:54
Posty: 3143
Lokalizacja: 100lica
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 9
bb

edit: z jakich konkretnie źródeł masz informację o tych problemach finansowych? Ja znowu nic nie wiem o tym forum :( . Ups, jestem adminem. <szuka_rachunków_do_zapłacenia>

_________________
Zapraszam na http://blog.jatokor.net
Zajęty ? Zobacz posty nieprzeczytane [10429] 125950

Utrzymanie strony- 1300 zł, internet- 100zł, dać komuś bana- bezcenne
Ludzie teŻ się cieszą, kogoś zabiją, kogoś powieszą
Lama, lamer - osobnik, który nie wie, Że nie wie, tym samym mniema, Że coś wie, mimo, Że nie wie

Cat^ napisał(a):
spoko dla mnie nadal masz 16 lat, bo tak mi sie utrwaliło

Cat^ napisał(a):
ze wszystkich co grali na ZłotymWarkoczu z pacanem to najlepiej wypadł jatokor

Pacan napisał(a):
bo pamietam chyba najlepiej grales na zlotym, zwierzaki koty i scary sie chowaja

Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-03-02 21:40:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-30 13:57:01
Posty: 3190
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
Cytuj:
edit: z jakich konkretnie źródeł masz informację o tych problemach finansowych? Ja znowu nic nie wiem o tym forum :( . Ups, jestem adminem. <szuka_rachunków_do_zapłacenia>

leżą obok potwierdzeń przelewów dla tureckich hackerów za reklamę, wiesz, tych co ostatnio nam Viano załatwiał...

Ja to widzę tak - Viano wie lepiej i sądzi, że jak napisze o tym w publicznym miejscu, to wszyscy go poprą i wpłyną na decyzje administracji, bo przecież tutaj zawsze była full demokracja...
[/ironia]

Podobnie jak scar, moderatorem byłem (i jestem, chociaż ze zdecydowanie zbyt krótką dobą ;c) tylko dla własnej satysfakcji, a satysfakcji nie dawała by mi praca na forum na którym ktoś się panoszy ze swoimi działami tylko dlatego że nam płaci.

_________________
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Pokemony wróciły ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.046s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net