Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-19 05:36:03
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dostęp do marketu na forum
PostNapisane: 2007-10-06 15:38:42 
Offline

Dołączył(a): 2006-09-21 23:51:54
Posty: 22
Płeć: Mężczyzna
Tak jak w temacie nie mam postów (to bedzie pierwszy) i nie mogę czytać ogłoszeń w części dotyczęcej marketu. Lubię poczytać czasem to forum bo jest takie swojskie, ale dlaczego od razu muszę sie na nim wypowiadać. Z góry zakładacie (chodzi mi o modów) , że ktoś kto nie ma postów to jest złodziejem lub nim będzie, w dzisiejszych czasach można powiedzieć, że to dyskryminacja. Dodam tylko , że czytuje to forum, żeby nie skłamać bo tego to nie jestem pewien ale chyba od co najmniej 2 lat, a tu taki klops, od razu zaznaczam, że nie mam zamiaru spamować postów (tak jak to robię inni- w stylu "fajne, hehe, aha, hmm , no, witka" itd., itp. było by w sumie 6 w różnych działach :) ). Uważam ,że jest to nie wporzędku do osób takich jak ja. Mam nadzieję, że da sie to tak zrobić żeby ten problem zniknęł. Pozdrowienia. :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-06 16:01:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
ale jest inna sprawa, że jak widze kogoś kto dołęczył tydzień temu, ma 15-20 postów i siedzi na targowisku bo ma cos do sprzedania to ciężko zaufać...chyba że allegro i full komentarzy na + ;p no ale też sie zdarzaja osoby co sę dawno i dużo maję postów a można sie na nich przejechać....nie ma to jak stara ekipa :)

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-06 16:10:19 
Offline
Forumowy bot administracyjny
Forumowy bot administracyjny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-18 13:29:30
Posty: 1585
Lokalizacja: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 18
Velvecik napisał(a):
góry zakładacie (chodzi mi o modów) , że ktoś kto nie ma postów to jest złodziejem lub nim będzie, w dzisiejszych czasach można powiedzieć, że to dyskryminacja.

Sytuacja ktora zakladamy jest zupelnie inna.

Powiedzmy jest sobie pan "xyz". Ma zamiar oszukac le szkoda mu troche konta na forum bo wszyscy wiedza kto to jest. Wiec zaklada sobie nowe konto, na targowisku umieszcza ogloszenie w ktorym podaje nowy numer gg/maila i kogos oszukuje. Konto idzie w zapomnienie a dana osoba zaklada kolejne o powtarza proceder. I tak w koleczko. Jeszcze niech bedzie zmienne IP to juz wogle takiego kogos zlapac jest ciezko.

Velvecik napisał(a):
czytuje to forum, żeby nie skłamać bo tego to nie jestem pewien ale chyba od co najmniej 2 lat, a tu taki klops, od razu zaznaczam

Ograniczenie wprowadzilismy chyba jakies 4-5 miesiecy temu? Nie jestem pewien.

Velvecik napisał(a):
nie mam zamiaru spamować postów (tak jak to robię inni- w stylu "fajne, hehe, aha, hmm , no, witka" itd., itp. było by w sumie 6 w różnych działach :) )

Dlatego zapraszamy do dyskusji :) Np. w podforum "ankiety" lub offtopic - spokojnie mozna pogadac i 15 postow to bedzie hmmm, 2 dni?

Velvecik napisał(a):
Uważam ,że jest to nie wporzędku do osób takich jak ja.

Po czesci tak - jednak robimy to po to zeby Was chronic.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-06 16:16:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-01-21 09:36:24
Posty: 94
Płeć: Mężczyzna
Tu chodzi o to ze ludzie inaczej na ciebie patrza jak masz 500 albo 15.
Jak masz 500 postow juz ludzie moga ci zauffac bardziej niz tym co maja 15.
Kazdy na ciebie inaczej patrzy, jak wystawi jakis DarkMage albo Dax cos na targowisko, to wiadomo ze kazdy mu zauffa :)
A jak masz 15 to sie nie liczysz nie znaja cie i ci nie uffaja, czyli niema zadnych zamian/wymian jest tylko allegro albo BB :P

Teraz ludzie sa ostrozni bo wsrod nas jest duzo turkow co mowia po polsku (Przedarli sie przez nasze sily obronne :/)i tyle sie slyszy zeco chwile ktos cos traci.
A wiec mala rada, zacznij sie udzielac nie wpisujac bezsensownych postow tu i tam ale lajtowo odpowiadaj z SENSEM na tematy ( czyli nie tak bez sensu jak ja xD)

_________________
http://www.knightonlineworld.pl/forum/v ... 21#3433121

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-06 22:52:14 
Offline

Dołączył(a): 2006-09-21 23:51:54
Posty: 22
Płeć: Mężczyzna
No więc widzę, że macie swoje zdanie ale ja uważam, że jest ono błędne. (zauważcie tylko, że teraz mam juz 2 posty...czy przez to mam u Was większe poważanie lub jestem bardziej zaufany ? ).
A propos nicki z gry
Xig Rexio klan magnateria
Cyph Reksio
Pathos Velvet klan Bloodline dopóki nie zaczeli koxpić

Pozdrawiam

Ps. Nadal uważam, że nie macie racji.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-06 23:02:49 
Offline
Forumowy bot administracyjny
Forumowy bot administracyjny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-18 13:29:30
Posty: 1585
Lokalizacja: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 18
Velvecik napisał(a):
(zauważcie tylko, że teraz mam juz 2 posty...czy przez to mam u Was większe poważanie lub jestem bardziej zaufany ? ).

A my mamy juz 2x Twoje ip - i na ten moment moge powiedziec ze masz stale lacze i zarejestrowales sie i napisales jednego posta na koncie Reksio

A tak poza tym - czesto mozna na podstawie tego jak ktos sie wypowiada stwierdzic czy nie ma multikonta ani nic w tym stylu.

Velvecik napisał(a):
Ps. Nadal uważam, że nie macie racji.

Sprawa dostepu do targowiska byla naprawde mocno dyskutowana w Area 51 - dziale dla moderatorow i administratorow. Ograniczenie 15 postow wydalo nam sie najrozsadniejszym wyjsciem.

Jezeli masz jakis inny sensowny pomysl na zmniejszenie liczby oszustw na targowisku to ja naprawde z checia wyslucham.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-06 23:24:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
Velvecik po czesici masz racje ale powiedzmy, ze jesli ja chce np cos sprzedac to przez to, ze spamowalem na tym forum ludzie mniej wiecej wiedza kim jestem i co soba reprezetuje tak samo mozna wysledzic z kad pisze itp.... o czym juz wspomnial Nh po prostu dla nas (modzi i admini) to rozwiazanie wydalo sie najbardziej trafnym by jakos zminimalizowac scam itp... jaki mial miejsce na targowisku przed tym zabiegiem.

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-07 02:49:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-01-21 09:36:24
Posty: 94
Płeć: Mężczyzna
Zawsze sie mozna pod kogos podszyc...
"ja jestem deimon mam 79 lvl jestem w spartanie dajcie mi swoje hasla to chetnie pogram na waszych charach"(taki przyklad, bez urazy deimon)

Velvecik napisał(a):
Uważam ,że jest to nie wporzędku do osób takich jak ja.

Gadasz jak zlodziej XD
Sprzedajesz nam bajke ze jestes uczciwy i mozna ci uffac a niewiadomo co z ciebie za ziolko :S
Velvecik napisał(a):
Mam nadzieję, że da sie to tak zrobić żeby ten problem zniknęł

Sama nadzieja nie wystarczy, daj jescze jakis pomysl :)

kazdy ma o kazdym swoje zdanie, i ja ci w tym momencie nie uffam ^.^

_________________
http://www.knightonlineworld.pl/forum/v ... 21#3433121

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-07 06:47:39 
Offline

Dołączył(a): 2005-06-21 14:30:21
Posty: 1955
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Wymyslcie lepszy sposob weryfikowania kto ma jakie zamiary albo walki z multi acc to podyskutujemy o zmianie tego systemu.

Tak, wiem - ten system nie jest zajebisty. Ale jest najlepszym z tego co wymyslilsmy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-07 07:16:50 
Offline

Dołączył(a): 2006-09-21 23:51:54
Posty: 22
Płeć: Mężczyzna
No to sobie marketu nie poprzeględam . Ale i tak się miło gadało.

Ps. Blokujęc mi dostęp do targowiska, pokazujecie, że ludzie którzy maję xxxx postów sę niezbyt inteligentni bo nie potafię podjęć decyzji sami.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-07 08:04:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-04-14 07:53:56
Posty: 987
Lokalizacja: Że znowu
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 7
Velvecik napisał(a):
Ps. Blokujęc mi dostęp do targowiska, pokazujecie, że ludzie którzy maję xxxx postów sę niezbyt inteligentni bo nie potafię podjęć decyzji sami.


nie stary to oznacza ze nie maja nas w dupie bo to forum jakby nie patrzec jest dla nas i primo przez to ograniczenia chca dla nas jak najlepiej a po drugie wybrali mniejsze zlo calkiem nowi/bez postow maja ograniczenia za to ci co tu juz chwile siedza maja jakies tam poczucie bezpieczenstwa

_________________
Nie dyskutuj z debilem, najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu, a pozniej pokona doswiadczeniem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-07 09:20:54 
Offline

Dołączył(a): 2007-04-05 11:49:56
Posty: 558
Lokalizacja: ze wsi ^_^
Płeć: Mężczyzna
Najlepiej wyznaczyc na forum Trade modów i wszystkie wymiany zeby przechodziły przez nich...
wtedy nikt nikogo nie ojebie...
Pozdro nh :P

_________________
http://img.userbars.pl/24/4775.jpg
http://img.userbars.pl/53/10569.gif


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-07 09:48:43 
Offline
Forumowy bot administracyjny
Forumowy bot administracyjny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-18 13:29:30
Posty: 1585
Lokalizacja: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 18
kapral_pl napisał(a):
Najlepiej wyznaczyc na forum Trade modów i wszystkie wymiany zeby przechodziły przez nich...
wtedy nikt nikogo nie ojebie...

Jest pewien pomysl z targowiskiem online ale na razie o tym ciii.

Velvecik napisał(a):
Ps. Blokujęc mi dostęp do targowiska, pokazujecie, że ludzie którzy maję xxxx postów sę niezbyt inteligentni bo nie potafię podjęć decyzji sami.

Velvecik - wez pod uwage ze tutaj na forum pojawiaja sie tez napalone dzieci - jedne kupuja cos od kogos bo tanio wysylaja kase i hasel/przedmiotow nie dostaja. I na kogo potem idzie -> na nas. Bo umozliwilismy komus taki przekret.

To ograniczenie jest przedewszystkim dla nas - nawet nie wiesz jak to widac jak ktos probuje tylko sie dostac do targowiska - 15 postow nie na temat w 30 minut. Taki osobnik odrazu dostaje banana i jest spokoj.

Velvecik napisał(a):
No to sobie marketu nie poprzeględam . Ale i tak się miło gadało.

Masz juz 3 posty - jeszcze 12 i masz dostep.

Uprzedzajac pewne oskarzenia - nie, nam nie zalezy na ilosci postow. Dla mnie to ich sie moze pojawiac 5 dziennie. Oby tylko byly wysokiej wartosci merytorycznej :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-07 09:51:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-22 14:31:19
Posty: 8750
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 127
zawsze to jakieś zabezpieczenie, przed scammerami, ale za to spamu jest w uj więcej...

btw, nie mam pojecia czemu to jest w USKO dyskusja ogolna?? oO 8| 8|

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-07 09:52:26 
Offline
Forumowy bot administracyjny
Forumowy bot administracyjny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-18 13:29:30
Posty: 1585
Lokalizacja: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 18
peyo napisał(a):
czemu to jest w USKO dyskusja ogolna?? oO

Huh, chyba jednak trza wziasc troche wolnego...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.045s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net