Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-27 09:41:35
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-06-10 14:59:55 
Offline

Dołączył(a): 2006-01-26 09:35:18
Posty: 116
Lokalizacja: Gorzółw Wlkp.
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Shakur, to nie było do Ciebie ani o Tobie wiec wyluzuj, może Ľle napisałem, bo gdzies zapomniałem przecinka, jedyne co chciałem to tak jak Ty, wiedzieć i w nawięzaniu do Twojego pytania kontynuowałem myśl, to że oburzony, to nie do Cibie tylko do #Zwierz@Ka, tak jak z reszta wszystkie pytania.
Nie żywię do Ciebie urazy za to co napisałeś i mam nadzieje ze już mnie rozumiesz ok ?
Jedyne co żywię to wkur... na tych co KOXPiom

TeletubisPL napisał(a):
...Osobiscie uwazam ze koxpienie to lamerstwo :)


+1


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-06-10 15:14:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2008-05-22 13:28:34
Posty: 1896
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 9
bylo tak odrazu >.< :rotfl:
niektorzy sa oburzeni bo oni nie maja koxpa
ja sie ciesze jak ludzie go nie maja bo przynajmniej
jest tropszke tej czystej gry :>


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-06-10 16:17:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-01-13 21:49:03
Posty: 190
Lokalizacja: Żary
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
<.....tak generalizuję>
Odnoszę wrażenie że nasz skromny polski naród byłby świetnym substytutem Turków czy Peruwiańczyków. Sytuacja gospodarcza ta sama(spokojnie na koxp można zarobić średnia krajowę ),u nas dzieci neostrady u nich młodzi janczarzy w cafe czy spocone grubaski pokroju Rebelde(grajęcy na diesie wiedzę o co chodzi), do tego to przekonanie o tym że robięc programy do oszukiwania innych graczy i psucia im zabawy za ciężkie pieniędze jesteśmy czyści ,polecam sprzedawać kałasze do Ugandy czy innej Etiopii ,przecierz nikt nie każde tym dzieciakom do siebie strzelać a ile kasy można zrobić na tym.Polecam film "Pan życia i śmierci".

Za każdym razem jak słyszę takie teksty w stylu "ja tylko robie program" , "ja tylko zarabiam" do mnie do grobu wpierdala szczerze mówięc. Wszystko co robisz w grze ,"tylko głupiej grze" tak naprawde pokazuje jakim człowiekiem jesteś naprawdę. Ci co to robię naprawdę nakręcaję te całe gówno, również Ci co daję na to przyzwolenie.


Off-top -Polecam przeględniecie aukcji RPGshopu czy coś takiego ,nazywaję sie "oficjalnym dystrybutorem k2 w Polsce". Bardzo mnie rozśmieszyło.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-06-10 17:13:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
znam goscia, i to mi wystarczy :) ofc nie wpadles na to, ze ktos moze konczyc z gra i sie wyprzedawac, nie ? Ja wlasnie bym zaczal cos podejzewac, gdyby w aukcji autor sie zaczl wypisywac jaki to on jest legit, szanowany itd. Jak ktos jest uczciwy, to swojej uczciwosci udowadniac nie musi. To wine sie udowadnia, a nie niewinosc...

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-06-10 17:54:18 
Offline

Dołączył(a): 2006-01-26 09:35:18
Posty: 116
Lokalizacja: Gorzółw Wlkp.
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Wiesz, Znasz go Ty, ale ja nie znam. Co do wypisywania, ja nikomu nie karze wypisywać jaki to ja zajebisty jestem itp, może i mi przyszło do głowy że kończy grę, ale jak ktoś kończy to można to napisać no i można napisać nick z gry, no chyba ze ktoś sie wstydzi.
Dla mnie jak ktoś kończy grę to nie wystawia wszystkiego na mercha i sprzedaje GB tak sie kończy grę ?Jak ja bym kończył grę to bym wystawił postać razem z itemami i kto jak woli by se wybrał, ale sam przyznaj #Zwierz@K, to tak jak jak bym Ci powiedział ze znam kolesia co jest 100% fair, wszystko ma legalnie, kończy gre to warto od niego kupić i mu zaufać. Prawda jest taka Ty mnie nie znasz, nie znasz tego kolesia, nikt o nim nie słyszał to od razu, w dzisiejszych czasach, dajesz 100%-owy kredyt zaufania?
Na tym forum kilkakrotnie widziałem ludzi kończęcych z tę grę i nie wyględało to tak jak na allegro w tym sczególnym przypadku 22 GB.
BTW skoro go znasz i chcesz polecić komuś to tekst typu "Ja znam gościa i to mi wystarczy" jest.... no właśnie, każdy sam niech oceni z punktu widzenia osoby trzeciej, jak odbiera takie słowa.

Acha, żeby nikt mnie Ľle nie zrozumiał ja nikomu nie każe z kogoś robić nie wiadomo kogo, opisywać jaki kto jest zajebisty.
Można to zrobić neutralni ja bym to zrobił tak:
"... koleś spoko warto zaufać (moje zdanie), ale żeby nie było niech każdy kto go zna, grał z nim, handlował niech sie wypowie jednym zdaniem.. pozdro"

A poza tym dlaczego ten Twój zaufany człowiek nie wystawił tych GB również na forum ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-06-10 18:14:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-01-23 10:27:22
Posty: 1109
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 34
lol lajza dla ciebie kazdy kto sprzedaje gb jest zlodzijem, oszustem, koxperem i Bog wie czym jeszcze ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-06-10 18:16:01 
Offline

Dołączył(a): 2006-01-26 09:35:18
Posty: 116
Lokalizacja: Gorzółw Wlkp.
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Tak jeszcze wracajęc 2 teksy mnie rozpierdoliły:


SilverStar napisał(a):
a co do VIANO żadna robota nie śmierdzi ;] jeżeli ma z tego KASE albo inne korzyści to co nam czy komuś do tego....


n/c


Viano napisał(a):
W HFie speed hack jest tylko do poziomu Light swith ;)


to już w ogóle mnie rozjebało na łopatki "tylko"
a walhack tylko prze trawiaste wzgórza?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-06-10 18:16:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
bo nie korzysta z tego forum ? to tez takie dziwne ? Szukasz dziory w calym serio. To jak ja konczac gre na oly mialem na cell 30 gb+ to jestem koxperem tak ? Jak konczac gre na gira mialem 20+ to i na gira koxpilem ? Latwiej jest sprzedac oddzielnie chara i oddzielnie GB, wiec kasy sie tak zarabia...

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-06-10 18:25:26 
Offline

Dołączył(a): 2006-01-26 09:35:18
Posty: 116
Lokalizacja: Gorzółw Wlkp.
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
MnMs napisał(a):
lol lajza dla ciebie kazdy kto sprzedaje gb jest zlodzijem, oszustem, koxperem i Bog wie czym jeszcze ?


nie, ja nikogo złodziejem nie nazwałem, celowym moim działaniem było napisanie o tych 22 GB chciałem zobaczyć co wyniknie, krótki sprostowujęcy post mógłby sprawić ze ten kto je sprzedaje, uwiarygodni się i w konsekwencji sprzeda je szybciej, a ja choć nie mam chara na girakonie specjalnie bym ję stworzył zeby kupić pare tych GB w przeprosinach za to że wrzuciłem na forum taki a nie inny link.
A powiedz mi kolego jak mi udowodnisz że nigdy KOXPa ten i tamten nie używał ?
Wycięganie zbyt pochopnych wniosków prowadzi do kłótni, ja kłotni nie chcę, chce tylko tego ze jak ktoś coś sprzedaje to niech troche sie wysili i uwiarygodni swoję osobę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-06-10 18:32:21 
Offline

Dołączył(a): 2006-01-26 09:35:18
Posty: 116
Lokalizacja: Gorzółw Wlkp.
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
No dobrze nie korzysta z forum, w sumie to OK, Ja do Ciebie nic nie mam, a taka moja natura że szukam dziury w całym chodzi mi o te całę aukcje, czy taki problem jest napisać ze sie kończy, jaki sie ma nick itd ? łatwiej wtedy szukać i się upewniać. Rynek jest taki ze to sprzedajęcy musi wyjść do kupujęcego w realu jest identycznie, ja jako kupujęcy chciałbym wiedzieć skęd pochodzę te GB i jak ten ktoś na nie długo pracował. Czy to taki problem? I tak naprawdę tyko Ty mówisz że ton gość jest wiarygodny


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-06-10 18:34:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
powtarzam, udowadnia sie wine a nie niewinnosc, jak masz jakies zarzuty do niego to mu udowodnij ze koxpa uzywal, a nie on bedzie udowadnial ze nie uzywal...
Zreszta od kiedy jest obowiazek wystawiania aukcji i na allegro i na forum...

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-06-10 18:51:02 
Offline

Dołączył(a): 2006-01-26 09:35:18
Posty: 116
Lokalizacja: Gorzółw Wlkp.
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
No dobrze niech Ci będzie, bo sie offtop robi, a moderatora bardzo proszę o usunięcie tego linku i przepraszam jeśli kogoś uraziłem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-06-10 19:07:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-10-27 17:26:52
Posty: 446
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
ten koxper z girakona powinien rozpisać gdzie zdobył każdego coinsa składajęcego się na te 22gb.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-06-10 20:13:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-09-03 19:12:35
Posty: 1547
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 20
o lol ...

nie czytalem calego posta, ale 22gb = koxp ?

2 role teraz kosztuja prawie 20gb ... in czy rof kosztuje +30gb ... -_-


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-06-10 21:13:32 
Offline

Dołączył(a): 2007-07-04 18:26:59
Posty: 132
Lokalizacja: ze wszęd
Płeć: Mężczyzna
shakur nie chodzi o to ze sie nie ma koxpa i dlatego sie nie koxpi... w tym temacie chodzi o to ze mozna kupic koxpa za ch..j nie pieniędz nawet na allegro xD


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.038s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net