Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-27 18:02:56
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-06-10 21:38:19 
Offline

Dołączył(a): 2006-01-26 09:35:18
Posty: 116
Lokalizacja: Gorzółw Wlkp.
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
TeletubisPL napisał(a):
shakur nie chodzi o to ze sie nie ma koxpa i dlatego sie nie koxpi... w tym temacie chodzi o to ze mozna kupic koxpa za ch..j nie pieniędz nawet na allegro xD




i jeszcze o postawę tych co twierdzę ze to nic złego


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-06-10 22:46:43 
kronosx życzę Ci takiej średniej krajowej jakę my zarabiamy na samych użytkownikach z polski ;) suma 2 cyfrowa w $ ;)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-06-10 22:50:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2008-05-22 13:28:34
Posty: 1896
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 9
a czy ja mowie ze uzywanie koxpa to nic zlegoo????


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-06-11 00:06:12 
Offline

Dołączył(a): 2006-01-26 09:35:18
Posty: 116
Lokalizacja: Gorzółw Wlkp.
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Viano napisał(a):
kronosx życzę Ci takiej średniej krajowej jakę my zarabiamy na samych użytkownikach z polski ;) suma 2 cyfrowa w $ ;)


I co, myślisz że przez to ile na tym zarabiacie jesteście tacy zajebiści ?
żal mi Ciebie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-06-11 00:20:52 
Offline

Dołączył(a): 2006-01-26 09:35:18
Posty: 116
Lokalizacja: Gorzółw Wlkp.
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Shakur napisał(a):
a czy ja mowie ze uzywanie koxpa to nic zlegoo????


nie, Ja wiem że Ty uważasz tak jak ja że używanie KOXPa to....
5 min sie zastanawiam co i brak mi kurna słów.

Shakur, odnoszę wrażenie że sędzisz że się na Ciebie uwzięłem ? nie, ja podzielam Twoje zdanie i o nic Cię nie oskarżam, nie o Tobie pisze, z resztę zobacz jak sie wypowiada ten co o nim pisze ;) moim zdaniem lekko sie pogręża


Ostatnio edytowano 2008-06-11 00:32:44 przez lajza, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-06-11 00:30:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2008-05-22 13:28:34
Posty: 1896
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 9
ja mam leprzy pomysl

MOGLIBYSCIE ZAMKNAC TEN TOPIC?

KTO CO ROBI ZA CO KIEDY I GDZIE TO TYLKO I WYLACZNIE JEGO SPRAWA
ALE NIECH WIE ZE PRZEZ TO NISZCZY SOBIE REPUTACJE


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-06-11 05:34:43 
Offline

Dołączył(a): 2007-04-03 15:34:17
Posty: 42
Płeć: Nieokreślona
Smieszny topic Wam sie zrobil. Doszlo nawet do porownania polski do turcji pod wzgledem zarobkowym - bezczelnosc :) polska nawet nie dorownuje turcji pod tym wzgledem.

Co do Viano - zarabia na tym, niech zarabia - zadna praca nie hanbi. Uswiadomcie sobie ,ze zyjemy w polsce. Az przykro mi sie robi jak widze tych pseudo patriotow ,ktorzy proboja wmowic ,ze wszystko jest fajnie.

Coz, jesli juz burwersujecie sie koxpami itd, to powinniscie bulwersowac sie sprzedawanymi postaciami i GB za siano - w koncu to jest takze nielegalne.

Polacy jak to polacy - jesli sie komus powodzi , nawet jesli idzie po trupach - trzeba go zgnoic ,bo ma cos czego Ty nie masz :) Taki juz ten narod.

Tak wiec mozna juz zamknac ten temat, bo nic ciekawego nie wymyslicie - tym bardziej koxpa nie wytepicie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-06-11 07:24:30 
Sprzedałeś komuś konto albo item!? Złamałeś regulamin K2 Network. Ja tego nie robię! Używanie BOTów jest nie legalne! Natomiast ich sprzedaż jest legalna.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-06-11 08:20:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
Sobie wmawiaj ze masz czyste raczki, nam nie musisz :)

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-06-11 08:42:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-10-13 22:51:01
Posty: 165
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Post kierowany do: 6
Oczywiscie zygac ci sie chce bo to przez takich jak ty ten kraj upada bo twoje rozumowanie jest takie : kradnie niech kradnie jego sprawa , zabija niech zabija jego sprawa dziecko wyludza od dziecka w szkole to niech to robi jego sprawa no bo p[rzeciez w kazdym z tych przypadkow osiaga sie zyski itd przyklady mozna mnozyc w nieskonczonosc. NIE to jest sprawa wszystkich nas i to tacy jak ty sa pseudo patriotami bo w polsce chca mieszkac krasc i tak dalej niech wszyscy ktorzy to robia jada w cholere gdzies gdzie to jest normalne albo zostana i stana sie polakami. Nikt tu nikogo udupiac nie chce i ja osobiscie mam bogatych przyjaciol, bogatszych odemnie i sprzyjam rozkwitowi tego co robia a dzieje sie tak bo wiem ze do wszystkiego dochodza uczciwie. Ja jestem wrogiem kazdego leberstwa, kazdego zlodziejstwa itd. Jesli ktos dochodzi do czegos ciezka praca nalezy to podziwiac, chwalic, sprzyjac takiej osobie i powielac wlasnie jego zachowania, a nie tak jak to ty myslisz ze chcial bys zeby nagle wsyzscy byli szczesliwi widzac co sie dzieje. Jak widzisz ze cos jest zle popraw pomoz to zmienic, albo zamknij sie w sobie ze swoimi pogladami, bo rozpowszechnianie tego rodzaju bzdur grozi takim samym kalectwem jesli to wezma do siebie slabsi, ktorzy nie rozumieja jeszcze co jest dobre, mowie tu o dzieciach ktore tez tu na forum zagladaja i ucza sie czytajac, przyswajaja rowniez te bzdury ktore napisales. Naucz sie jesli widzisz papierek na ulicy podnies wyrzuc, od tego sie zaczyna to pierwszy krok do tego zebys wogole dostrzegl ze cos jest warte poprawienia, nikt w przenosni nie kaze ci sprzatac ulicy ale jest to przykladowy poczatek drogi do zobaczenia ze tez cos mozesz zmienic. Nie zamykac oczu nie chwalic kradziezy pseudo czystych transakcji ktore mozna porownac : no ja nie biore i moja rodzina nie bierze ja to tylko diluje a kazdy wie nawet ktos ograniczony umyslowo ze narkotyki sluza tylko do jednego celu tak jak i te boty. Jest to przestepstwo, jest to naganne i trzeba takie rzeczy pietnowac, uniemozliwiac wszelki rozkwit tego rodzaju rzeczy. Jesli ktos robi cos nielegalnego niech to zmieni, zamiast robic boty czy tez pomagac w ich sprzedazy niech sie przerzuci na legalna dzialalnosc i wszyscy beda szczesliwi. Masz smykalke do robienia w takich rzeczach, wiec rob prosze bardzo w zabezpieczeniach... nikt nie bedzie mial pretensji, kazdy bedzie milo przygladal sie temu co robisz i nikt napewno nie powie ze smierdzi to kalem. Ja czy to w grze czy to w realu nigdy nie kupuje od zlodzieja chodzbym sie mial dorobic bajonskich kwot i takie samo myslenie wpajam znajomym, nie napedzam koniunktory i nie sprzyjam ludziom nie uczciwym. Tak bylo zawsze i bedzie

_________________
Obrazek
Bede bronil kazdego uczciwego klanowicza i nie bedzie mnie obchodzil cudzy bol, zwlaszcza jesli zasluzony :]


Ostatnio edytowano 2008-06-11 12:39:18 przez Rob_Lov, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-06-11 09:30:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-01-23 10:27:22
Posty: 1109
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 34
Viano napisał(a):
suma 2 cyfrowa w $ ;)


czyli ile ? 99$ ? no rzeczywiscie kasa nie z tej ziemi


6 napisał(a):
Co do Viano - zarabia na tym, niech zarabia - zadna praca nie hanbi.

o ile jest to legalne (a koxp nie)

do Viano
skoro sprzedajesz boty a ich nie uzywasz to skad wiesz ze dzialaja ? oO

Viano napisał(a):
Używanie BOTów jest nie legalne! Natomiast ich sprzedaż jest legalna.


a czy przypadkiem niezapobieganie/umozliwianie innym popelnienie przestepstwa samo w sobie nim nie jest ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-06-11 10:00:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-02-26 22:58:33
Posty: 347
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
MnMs napisał(a):
Viano napisał(a):
suma 2 cyfrowa w $ ;)


czyli ile ? 99$ ? no rzeczywiscie kasa nie z tej ziemi


6 napisał(a):
Co do Viano - zarabia na tym, niech zarabia - zadna praca nie hanbi.

o ile jest to legalne (a koxp nie)

do Viano
skoro sprzedajesz boty a ich nie uzywasz to skad wiesz ze dzialaja ? oO

Viano napisał(a):
Używanie BOTów jest nie legalne! Natomiast ich sprzedaż jest legalna.


a czy przypadkiem niezapobieganie/umozliwianie innym popelnienie przestepstwa samo w sobie nim nie jest ?



ludzie po 1 to nie jest NIELEGALNE tylko nie zgodne z licencja gry...

po 2 to jest działalność marketingowa... (od kiedy takowa może być nielegalna(paserstwo jest))

po 3 na pewno maja coś takiego jak custommer support(kto wie czy to nie K2 xD)

WG mnie to powinno byc klozet albo w flamie

_________________
----->> http://www.pajacyk.pl/zlicz.php <<-----

http://www.jeffdunham.pl/achmed.gif


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-06-11 10:26:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-02-18 22:58:59
Posty: 356
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 9
koxp istnieje tylko i wyłęcznie dlatego że k2 nic nierobi...
pamiętam był taki okres że na każdym spocie stało pt koxpów w tym czasie była akcja żeby nie kupować premki i k2 moment zbanowała tych ludzi , co tydzień (czasem nawet 2razy w tygodniu) pojawiały się upgrady x-trapa i jakoś wtedy koxp przestał być problemem można było sobie spokojnie expic spadły ceny itp.

A wracajęc do tematu sprzedawania koxpa innym,przecież osoba która zajmuje się dystrybucja 3rd pt nikogo nie nakłania te osoby same używaję tego bo wiedzę że nic im nie grozi za to, a skoro jest popyt(był i będzie) to na pewno znajdzie się wiele osób które będę tworzyć takie programy i je sprzedawać .

Zresztę wystarczy odpalić msna(lub program do powtarzania wpisanych znaków z klawiatury), kupić loot dla peta i już mamy koxpa od k2 w prezencie...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-06-11 10:29:52 
Offline

Dołączył(a): 2007-04-03 15:34:17
Posty: 42
Płeć: Nieokreślona
Do Pana Rob_lov:
Od tego wszystkiego jest rzad. Ja w rzadzie nie zasiadam ,wiec nic nie zrobie :) moge pisac petycje ,ktore nic nie zdzialaja. Mozna robic marszy i pikiety ,ktore nic nie zdzialaja. Polska jest i bedzie dnem. Bedzie krajem kradziezy i lapowek. Rzad woli zajmowac sie glupotami i marzyc.
Dzieci wczesniej czy pozniej sie naucza jak w polsce sie zyje. Jesli nie odemnie, to od rzadu - lapowki, seks afery itd. - w koncu to sa Nasi "reprezentanci" - oni za nas decyduja.

Okej, ja sie tu juz nie wypowiadam, bo ta rozmowa do niczego nie prowadzi. Pozdrawiam :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-06-11 11:20:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-10-13 22:51:01
Posty: 165
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Nie od tego jestesmy my kazdy polak, prawdziwy polak. Podrobka polaka faktycznie bedzie sie migac, bedzie negowac cudza chec zmiany na lepsze i bedzie ogolnie robic wszystko by nie robic nic, oraz swoja postawa bedzie sie staral wplynac na reszte ludzi by rowniez nie robili nic. Gdyby kazdy ktory tu zyje zamiast pisac lub mowic takie rzeczy jak ty zakasal by rekawy rozejrzal sie wokol siebie, zaczal od najprostszych rzeczy zmiany doszly by az na szczyt, bo to od dolu sie zaczyna tak jak i gnicie wszystkiego zaczyna sie tylko i wylacznie od dolu. Nawet gdyby sam szczyt rzadzacych byl uczciwy co zrobi wobec milionowej rzeszy narodu, ktora bedzie wlasnie tym czym ty bys chcial zeby wszyscy zostali. Prace zaczyna sie od kazdego z nas jesli kazdy dolozy swoje dobrze przemyslane 3 grosze, czyli pozytywny wklad w to co sie dzieje w kraju, mowie tu o dobrej pracy o zauwazeniu negatywnych rzeczy i bezposrednim wplywie na ich zmiane, oraz prace nad ludzmi z otoczenia by zechcieli sie rowniez wlaczyc w to zycie i droge ku lepszemu z tego dzisiejszego wrazenia i wyobrazenia o naszym kraju nie zostalo by nic. Ale kazdy ma sie do tego przylozyc, kazdy ma zaczac powodowac zmiany na lepsze a nie tylko biadolic ze polska jest gowniana, Polska jest taka bo ty nic nie robisz i kazdy tobie podobny. Jesli u dzieci nie wypracuje sie pozytywnych cech, jesli nie bedzie sie pracowac nad ich rozwojem, pilnujac, tlumaczac dlaczego nie nalezy robic wielu rzeczy i jakie sa konsekwencje robienia czegos co na dluzsza mete nie przysluzy nikomu, wypacza sie i nie zmieni sie nic, zestarzejesz sie a jedyna perspektywe jaka bedziesz mial to smierc na rogu ulicy, skopany na smierc bo wyszles po sucha bule i zakonczyles zywot za pare groszy jakie miales w kieszeni, w dodatku kto wie moze i to twoja latorosl zrobi. To ogolna slepota i krotko wzrocznosc kazdego z nas dopusci do takiej anomali ktore dzis jeszcze zdarzaja sie nie tak czesto, ale kto wie za rok i dalej bedzie to normalna rzecza. Jesli nie zrobisz nic, nie bedziesz pracowal nad ludzmi z ktorymi sie stykasz nie bedziesz pozytywnie wplywal i pilnowal wlasnych dzieci by zaczely sie rozwijac w dobrym kierunku, zeby mozna bylo z takich zalazkow naszego narodu pozniej czerpac zyski w postaci chodzby poczucia dobrze spelnionego obowiazku polaka, to przyszlosc naszego kraju bedzie taka jaka mozna sobie wyobrazic natomiast przyszlosci naszej jako juz ludzi w podeszlym wieku juz nie bo watpliwe to dla mnie jest by moc przezyc w takim swiecie gdzie przezywaja tylko ci ktorzy szybciej kogos zarzna, do tego prowadzi slepota, glupota, niechec pracy nad soba i reszta osob z ktorymi sie stykamy. Niechec wlozenia odrobiny wysilku w poprawe naszej pozniejszej egzystencji sprowadzi na nas samych negatywne skutki, wiec zamiast klapac dziobem wez swoj wlasny zad w kroki i zacznij robic wszystko co mozna zeby nie doszlo do takich paranoi. Zaczyna sie zawsze niewinnie od pierwszego macha, od pierwszego worka, od pierwszego lizaka ukradzionego w sklepie spozywczym, od pierwszego posredniczenia w sprzedazy tylko programiku ktory kazdy wie ze jego uzywanie jest nielegalne, zaczyna sie zawsze w ten sam sposob : ja tylko...... . Ja najchetniej jatylkowcow i ta druga grupe to rzadjanicniemoge wyslal bym na kamczatke lub w najgestsze lasy tundry, niech sobie tam zyja i wzajemnie sie napieszczaja przez siebie wytworzonym dobrem bo w sumie niewiem czy nawet najgorszy kraj zasluguje na zeslanie takiej plagi
Nieogladajcie sie na nikogo zacznijcie robic cos sami, nie tlumaczcie sie glupio : ja nic nie moge, mozesz i musisz jesli kazdy z nas ma zyc w miare normalnie. Bo jesli zaniedbasz dzis nie popracujesz nad jeszcze prostymi rzeczami do skorygowania jutro juz moze sie nie dac zrobic nic i bedzie to tylko i wylacznie twoja wina, nie ludzi na gurze nie sasiadow nie wojewodow oraz nie policjantow, to bedzie twoja wina bo mogles zapoczatkowac pozytywnymi odruchami likwidacje tego z czym dzis sie borykamy, olewasz to a skoro ty dzis olewasz to jutro oleja ciebie i nikt sie nawet nie wzruszy twoim losem

_________________
Obrazek
Bede bronil kazdego uczciwego klanowicza i nie bedzie mnie obchodzil cudzy bol, zwlaszcza jesli zasluzony :]


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.050s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net