Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-03-29 00:29:59
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dropy z bossow
PostNapisane: 2006-03-01 23:43:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-12-08 16:41:30
Posty: 179
Płeć: Mężczyzna
Tak se mysle ze mamy ... system rozdzielania dropow, nie motywuje do dzialania i szukania oraz zabijania bossow. Mam pewien pomysl ktory jest poczesci zgapiony z anarchy online. Chodzi o bidowanie....a mianowicie za kazde zabicie bossa, znalezienie bossa oraz asyste przy jego zabiciu gracz dostaje punkty. Np: znalezienie bossa 3ptk, leczenie na bossie 7 ptk, tankowanie bossa 10ptk, asysta 5ptk. I tak sobie zbieramy punkty a kiedy cos dropnie licytujemy przy spelnieniu pewnych warunkow: punkty z ruznych postaci nie sumuja sie, czyli 2 postacie nie moga polaczyc swoich punktow i licytowac jednego itemu razem, item musi byc przeznaczony dla klasy ktora gra gracz.
PRZYKLAD:
droplo WE ktore bedzie warte np 90ptk
za wstapienie do licytacji traci sie 2 ptk, i najwyzsza oferta wygrywa. Punkty sa odpisywane od puli kolesia.

W ten sposob kazdy bedzie szukal bossow i pomagal przy ich zabijaniu. Jakos powinno to ozywic ta gre....co wy na to?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-03-01 23:47:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-11 23:12:33
Posty: 1865
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
a co masz na mysli pis?? asyst bosa.
jakie miejsce spe?nia drin przy bosie albo mag

_________________
Obrazek
QbnS napisał(a):
dax ma racje, a kto mysli inaczej ten jest skazany na wieczna gre w KO i zgon przed kompem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-03-01 23:50:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-12-08 16:41:30
Posty: 179
Płeć: Mężczyzna
no wlasnie to asyst, drinowanie mag tp czy tam czyms pierdolnie, ewentualnie drugi warek co pomaga eby szybciej boss zszedl.
AAAAAAAAAAAA i za jednego bossa tylko jeden rodzaj punktow, ten najwyzszy, zeby nie bylo ze np: warek znajdzie i ubije czyli 2ptk +10ptk =12ptk, tylko dostaje za tankowanie zeby bylo w miare sprawiedliwie.

Generalnie chodzi o to zeby wszystcy mieli jakas motywacje. Bo niekturzy siedza i nic nie robia a dostaja dropy, inni ciezko pracuja i fige maja. Teraz jak chcesz drop to na niego zapracuj. Mysle ze to najsprawiedliwszy uklad.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-03-02 00:39:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-28 17:57:17
Posty: 279
Lokalizacja: kce
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
no fajnie fajnie, tylko kto ci te punkty bedzie liczyc, kazdy sobie ? warek lata sobie i ubije cos z 1 priestem, dropa nie biedzie to sobie doliczy punkty, wypadnie cos to sie podziela ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-03-02 09:44:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-17 13:49:21
Posty: 345
Lokalizacja: Naleczow
Płeć: Mężczyzna
dobry pomysl ja sie moge tym zajac tj liczeniem, ale ktos musia? by podsylac mi ss z bos??w i opis bosa ja mam serwer www wiec moge robic podliczenia i ss zamieszczac, wiec podsy??c do mnie, jak juz bede mia? 1 ss'a to bedzie licznik itp. czekam na ss

[ Dodano: Czw 02 Mar, 2006 09:45 ]
najlepiej link z imagehost.us z ss'em na GG, macie podane w moim podpisie

_________________
www.art69.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-03-02 11:10:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-30 11:22:05
Posty: 692
Lokalizacja: Jastrz?bie ZdrÃÂłj
Płeć: Kobieta
Pochwały: 2
heh dziwne ale ujdzie jak dla mnie

_________________
daaaaaawne czasy :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-03-02 11:32:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-12-08 16:41:30
Posty: 179
Płeć: Mężczyzna
Trzeba tylko ustalic co ile punktow kosztuje, najwiecej warte itemy dla wara bo on najwiecej punktow dostaje, dla priesta mniej i mniej dla rogulca i maga. do tego co fly pisal, ze zabije ktos bossa bez dropa i dopisze sobie pnkty a jak zabije z dropem to sie podzieli z priestem - to mozna zrobic jak ELT ma ze kazdy drop z bossa idzie do klanu. Jak ktos cos zataii to kick i koniec katki, ale to kazdy musi sie zgodzic.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-03-02 11:38:20 
Niezly pomys? . ALe chyba najlepiej stosowac tradycyjne sposoby czyli :
lvl
pomoc i szukanie bosow
czestotliwosc gry


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-03-02 11:56:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-12-08 16:41:30
Posty: 179
Płeć: Mężczyzna
I dropy beda dostawac osoby ktore nic nie robia. Z reszta wybor chyba zalezy od szefa. Ale regi sie nie pali zeby wyrazic swoja opinie. :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-03-02 13:17:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-10-18 13:05:54
Posty: 150
Lokalizacja: Gliwice
Płeć: Mężczyzna
Wsumie to tak powiem. Stary system by? do dupy ja jako jeden z lepszych wark??w w klanie czeka?em na 1 swojego WE 3-4 miechy i dosta?em go jako jeden z osattnich pomimo ?e ciula?em bossy itp. itd. od tamtego zasu powiedzia?em, ?e gram dla siebie bo jak przy nast?pnym itemie, kt??ry dostane po?owa klanu ma gada? czemu ja dosta?em item, a nie ten kt??ry ma ju? 1 WE to pierdole. Wole kampi? cz po wojnach i zabija? bossy bo przynajmniej mam co? z tego. Jak si? sam uzbroje to moge pomagac ludziom z klanu, a bossy i tak bije klanowo trace scrolle wi?c mi wisi jaki jest spos??b rodzielania wsumie ten by by? sprawiedliwy bo nie musia?bym czeka? 80 lat na kolejny unik z bossa.

_________________
Zabij-zabij szybko zanim ucieknie
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: uuu aa ooo
PostNapisane: 2006-03-02 15:38:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-28 17:57:17
Posty: 279
Lokalizacja: kce
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
zeby nie bylo ze mi cos nie pasi a nie zaproponowalem innego systemu. A wiec tak, chcesz jakis unikat to musisz ruszyc tylek.
W duzym uproszczeniu : Bijesz (= leczysz, dreinujsze) bosa to drop idze na party ktore bosa ubilo. Bedziesz latal to ci sie cos trafi. Nie bedziesz, exp cie interesuje, np to bij np i tyle, ale unikatow z nieba nie dostaniesz. Proponuje cos takiego.
1. Dropy zgodnie z profesja main chara. Maga masz, biegasz askiem (lub healem) bijesz bosa padnie wyjdzie cos nie dla maga to nie dostaniesz tego.
2. Jezeli ktos solo robi bos runa (zalozmy asek) znajduje HQ
a) przybiegaja warek , priest. Dla warka drop to warek bierze, dla priesta priest, itd. .. dla maga (mozecie sprzedac u NPC :p) moze byc jakas narada ale ostatecznie decyduje ten ktory bosa znalazl, ktory mag dostanie,
b) 2 warkow, 2 priesci , wypada jakies gowno dla warka, kazdy moze wysunac dlaczego to on powinien dostac, lub inni tez wyrazic swoje zdanie ale ostatecznie asek decyduje i kropa

czyli ogolnie ten ktory poswieca swoj wolny czas zamias expowac i bic NP, i robi boss runa ostatecznie ma prawo decyzji komu dac z party ktore bilo

wyjatki: jesli ta osoba nie przyczynila sie do ubicia bosa (priest 240 hp buff i 60 heal np znalazl TK), tanker decyduje :
- jesli warek 41 lvl znalazl TK, ubije go np Deim, wypadnie cos dla warka to deim bierze ale albo oddaje swoj item waflowi albo zalatwia mu cos lepszego niz ma ten kurczak.

3. Priest i tanker ubijaja ,wypada cos dla aska = tanker daje askowi ktory ostatnio mu pomagal w biciu bosa (o ile przy ostatnim nic nie wypadlo dla aska, jak wypadlo to poprzedniemu). Tak samo jak np zaslajduje TK z askiem i wypadnie cod dla priesta to daje ostatniemu (jak bylo wiecej to sam decyduje ktoremu z party, po naradzie) priestowi ktory mu pomagal na bosach (a dropa nie dostal).

jezeli bos runa robi sie w grupkami , kto na x1, ktos na x2 to tanker decyduje, jak wiecej tankerow to ten ktory znalazl i tyle

Co do magow, prawie wszystko moga ubic TK, Talosa, HQ rownie szybko jak warek (party 2 magow i wio). Wiec tez jak chca unikaty to powinni ruszyc zadki. Jak nie magami to sina albo heala zrobic i latac, 45 lvl to nie problem.

Co do punktow, fajnie ale ktos wyjedzie i nie bedzie mogl licytowac czy cos tam, albo przerwa 2 dni wypadnie cos i go ominie. Upierdliwy system naliczania, co bos to wysylac ss itd. Ktos ubije HQ albo innego wafla i wypadnie WE dla warka ... to raczej z lekkim sercem go nie odda.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-03-02 15:44:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-12-08 16:41:30
Posty: 179
Płeć: Mężczyzna
czyli proponujesz samowolke z dropami. w sumie mi to pasi bo nie bede musial dropow nikomu oddawac i juz.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-03-02 16:00:00 
Offline
Forumowy bot administracyjny
Forumowy bot administracyjny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-07-06 23:19:54
Posty: 3143
Lokalizacja: 100lica
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 9
mi tam wisi bo i tak nei dostane unika bo s? tacy co graj? wi?cej lepiej cz??cie i na dodatek s? d?u?ej w klanie wi?c dla mnie to itak nawet u npc mozecie sprzedawa?

_________________
Zapraszam na http://blog.jatokor.net
Zajęty ? Zobacz posty nieprzeczytane [10429] 125950

Utrzymanie strony- 1300 zł, internet- 100zł, dać komuś bana- bezcenne
Ludzie teŻ się cieszą, kogoś zabiją, kogoś powieszą
Lama, lamer - osobnik, który nie wie, Że nie wie, tym samym mniema, Że coś wie, mimo, Że nie wie

Cat^ napisał(a):
spoko dla mnie nadal masz 16 lat, bo tak mi sie utrwaliło

Cat^ napisał(a):
ze wszystkich co grali na ZłotymWarkoczu z pacanem to najlepiej wypadł jatokor

Pacan napisał(a):
bo pamietam chyba najlepiej grales na zlotym, zwierzaki koty i scary sie chowaja

Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-03-02 16:04:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-10-18 13:05:54
Posty: 150
Lokalizacja: Gliwice
Płeć: Mężczyzna
No i co ?e s? d?u?ej jak i tak item??w nie dostaj?. Bo czasami jest tak dropnie g??wniany item i nikt tego nie sprzedaje tylko zostawia unika, kt??rego nikt nie u?ywa bo m??wi, ?e nawet g??wna nie sprzedajemy wi?c co? tu niegra. Bicie bossow jest nie op?acalne dla warka traci scrolle i nic z tego nie ma chyba, ?e co? dropnie dla neigo. Za czas??w Guloka co? czego nikt nie u?ywa? czyli ME gold ringi i inne sz?y na mercha nie nie trzymane na dupe w inn. A warek kt??ry bi? mia? zwrot za potki i scrolle jaki?, a teraz bije si? dla ideai.

_________________
Zabij-zabij szybko zanim ucieknie
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-03-02 16:19:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-07-15 13:48:44
Posty: 94
Płeć: Mężczyzna
za Guloka to byl zloty wiek Magnaterii:D staram sie pomagac przy bosach jak sie da teraz jak ilonki nie ma to troche mniej :] ale trzeba wypracowac jak najlepszy sposob rozdawania dropow zeby ludzie mieli motywacje do bicia/szukania /pomagania przy bossach


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.052s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net