Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-27 23:28:16
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: ??
PostNapisane: 2005-08-27 16:13:27 
mam zapytanie czy nie lep[ije rozwiazc nietyklanych i wegan zrobic maganteria II podzileci wladze pomiwdzy daxia i moderra poprzezuca tyuch od nas co maj pllecie ???? czy to ni bylo by najlepsze rozwiazie ??? niz dwa osobne ??


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-29 01:00:59 
wyjebmy all mniej niz 60 z klanu i do sub ich a u nas same 60 :D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-30 10:34:16 
wezmy flykillera


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-30 11:43:26 
my chemy ale ona chyba nie chc ja jestem za wpoz ziomi czesto gra i jest buffer ^^


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-30 23:13:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-11 23:12:33
Posty: 1865
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Worek to je nawet good ideaaa


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: heh
PostNapisane: 2005-09-14 19:13:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-28 17:57:17
Posty: 279
Lokalizacja: kce
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
panstwo = klan
sojusz «umowa mi?dzy pa?stwami zobowi?zuj?ca je do wsp???pracy politycznej i wojskowej oraz do udzielania sobie wzajemnej pomocy w okre?lonej sytuacji; przymierze, zwi?zek»

Dla mnie tym jest sojusz i mam gdzies podejscie typu "sub klan".
No moze teraz ze strony sojusznikow MagnateriA nie ma zbytniej pomocy i pozytku (no chyba ze jako mieso armatnie na wojnie albo worki do bicia w CZ (zarcik ,nie jest tak zle (chyba :D)), ale mam nadzieje ze to sie zmieni.

Ale wrzucenie wszystkich 'brzydali' do 1 panstwa, to co z tego bedzie ? Jaka bedzie tam atmosfera panowac ? Czy beda nadal sie zdrowo rozwijac male panstewko ?

Wiem ze takie podejscie oslabia rozwoj najbardziej znaczacego klanu w sojuszu (w przyszlosci NP, BOSSY itd), ale klan ma ograniczenia na ilosc ludzi, a co bedzie chcial prawie kazdy brzydal zrobic po operacji plastycznej, no co ?? Wyjedzie do innego kraju zeby jakas ladna pupcie zlapac, jak bedzie wiedzial ze w tym kraju gdzie teraz mieszka same kaszaloty wystepuja i nikt inny mu sie nie trafi. Poza tym nie wszyscy sie kochaja i lepiej niektore osoby trzymac z daleka (ja tez do niektorych nie czuje zbytniej sympatii (a tak a pro po z?bek zalapales dzisiaj u mnie 1 minusa, uwazaj mam cie na oku :D:D)) Dodatkowo kazde 'panstewko' ma swoje wewnetrzne zasady i swoje mikro-zycie (my skladamy 1 kurczaka w ofierze zeby bylo malo DC i lagow (chyba zwiekszymy ta ilosc do 2 albo 4 nawet) i debatujemy nad Muminkami , z kim znowu spala Migotka, czy Paszczak nadal lubi starsze panie itd itd) ktore innych zupelnie nie interesuje z Nietykalnych np. Ale czy nie lepiej miec silnych i stale rozwijajacych sie sojusznikow, chetnych do pomocy jak zajdzie taka potrzeba (TK, nowe Bosy itd, aoe humow w CZ :DD ) ???

Bylem 'za' za sojuszem poniewaz chcialem aby poprzez pomoc wspolna latwiej i przyjemniej sie gralo (gdzie jakis slocik wolny itd., ktos potrzebuje opali, krysztalow, IB+8 taniej kupic lub sprzedac, ktos chce sobie pobic DM w esland ale bufa nie ma 1500|300 to wola na ally, w CZ sie przetestowac w jakims konkretnym party, potrzeba magow na aoe DM, rezza itd. itd.) zeby ci ktorych znudzilo bicie wormow w Moradonie a
maja odpowiedni lvl mogli zakosztowac innych przyjemnosci tej gry.

Nie wiem jak reszta ale ja bym nie chcial byc w klanie z ktorego wszycy jak najszybciej by chcieli odejsc.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-09-14 19:28:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-24 10:20:29
Posty: 210
Płeć: Mężczyzna
hmm ciekawe :)
Fly z WEGANA to tylko ty sie udzielasz na ally chacie a z nietykalnych dosc sporo ale to moze przez to ze bylismy w ally troche wczesniej. wy sie czegos wstydzicie ze tak nic nie piszecie albo cos. wiesz nas w nietykalnych moze nie jest za duzo ale ja tam jestem jeden z nowszych (teraz z lepszych :) ) klanowiczow. a co do wspolpracy handlowej to chyba magnaci troche pomagaja a ci co maja sprzet to sie nie pokazuja ( mam na mysli zajebie i guloka itp. ). a co do wspolpracy wojskowej to raczej nie ma kto pomagac bo tu same low levele sa :) bo tylko 2 powyzej 55 lvl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-09-14 19:44:48 
HMM fly twoje roumowanie ciekaw nie powiem panstewka ITP XD ale czy mi K*** zeby zebrac " kaszlotow " i wjebac ich w jeden klan ???????? NIE XD czy dla ciebie kaszalot to 50 + ??? ja tylko wyrazilem swoja propozycje bo ja widze to tak all 60 + jeden klan powina byc mocn ekipa na PK = sie NP = top 5 XD przykladowo w subie all 60 - no to jest od 40 + latow bedzie znles party na exp do 60 :) przekracz 60 idzesz do lepszego skladu i walisz np na top 1 xd taka jest moja wizja XD


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-09-16 14:02:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-17 13:49:21
Posty: 345
Lokalizacja: Naleczow
Płeć: Mężczyzna
moim zdaniem jest dobrze, jak jakis klan ma swojego lidera z duzym lvl i moze go podziwic... :P jak WEGAN Flaka :D chodzi mi o lidera lvl :) a tak jak by wszystkich 60+ zebrac w magna .. i zrobic magna 2 to by dziwnie bylo bo jak by duzo ludzi zrobi?o 60 i chcia?o do magna przejsc a miejsca by nie bylo ... ? i dropy by sie rodziela?o dziwnie .. hmm no co do drop??w z bos??w to etraz jest gorzej niz jak by byl sub .. no ale chyba nie jest tak zle :)

_________________
www.art69.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: 60 to nic
PostNapisane: 2005-09-16 15:55:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-28 17:57:17
Posty: 279
Lokalizacja: kce
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Teraz max lvl to 80 czyli duuuuuuuuuuzooooo expienia. Jestem (powtarzam) za zostawieniem tak jak jest. Polaczenie klanow i "filtracja" zniszczy autonomicznosc ktora teraz w jakims tam stopniu jest. Co sie stanie jak Magnaci z jakiejs przyczyny padna ? Juz 2 razy sie rozpadal taki klan z tego co pamietam (no albo przegrupowanie, nie wiem co i jak dokladnie, mowcie sobie jak chcecie dla mnie to byla rozsypka i tyle). Co sie wtedy stanie z 'sub' klanem ktorego chcecie stworzyc ? Znowu bedzie wydziwianie kto gdzie jak , jaka nazwa ("Mroczne_Wymiona", "Pampersy_z_odzysku" ...), kto z kim bedzie sypial itd. A teraz jakby sie sypnal klan WEGAN_PL (albo ktorykowliek ) to magnaci i nietykalni moga sobie powiedziec "oj" i tyle, zwykly klanowicz bedzie mial swiety spokoj z tych pozostalych 2 klanow.

<<Kurczak krolem !!!!>>


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.072s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net