Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-27 22:35:27
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-09-27 18:45:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-05-17 10:40:19
Posty: 173
Lokalizacja: Mikolow
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
fifi je??li chodzi o tego co mam to tez zmieni?? w??a??ciciela
sorki mozna usunÄ? cposta bo nie przeczytalem 2 strony gdzie zostalem oczyszczony z zarzut??w

_________________
http://img503.imageshack.us/img503/3413/opsby8.jpg ;) nothýng more too say:D
http://www.kingofknight.com/signatures/ ... nature.png


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-12 13:47:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-10-13 22:51:01
Posty: 165
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Wiem ze powinienem napisac nieco wczesniej ,a wiec chcialem bardzo podziekowac wszystkim osobom chcacym mi pomoc ,zawstydziliscie mnie troche swoim zainteresowaniem o moj los.Ale dopoki bedzie choc cien szansy na odzyskanie pieniedzy to bede na nie czekal.Czytalem o takich malych zarzutach w stosunku do mnie ze wierzyc w sprawach finansowych powinno sie osobom z ktorymi sie czesto grywa , no wiec ja Hitmana bardzo czesto wolalem do party ,gdy tylko organizowalem exp a bylo to swojego czasu dosc czesto,bardzo czesto tez do party zapraszalem fifiego wiec dziwi mnie fakt BARDZO DZIECIECEGO ZACHOWANIA z ich strony.Wiem ze zmienili postacie na Mrblood(fifi) i Hitman na Jeniseja zdajesie , wiec przejde moze na nowe nazwy.Bardzo wzruszylo mnie wrecz do lez gdy Mrblood napisal ze malo gralem szkoda ze zanim zaczal pisac te brednie nie wyszedl z becika najpierw bo pszeciez pisalem i tlumaczylem mu zarowno na ally jak i na gg ze sytuacja moja jest tragiczna ze brak kasy uniemozliwia mi gre.Uzgodnilismy ze po przeslaniu kasy da mi znac na gg ze jest juz sprawa zalatwiona,pomimo to ja codziennie logowalem sie do gry zeby sprawdzic czy czasem juz nie dostalem kaski.Niezawsze sie odzywalem na czacie bo nie widzialem potrzeby meldowania sie komu kolwiek.Swoja droga tlumaczylem mu jak dziecku cofnietemu w rozwoju ze nie bede gral bo jak mam grac bez kasy ani nic do handlu bo nie ma za co kupic drobiazgu na ressel ani grac bez potow toz to nawet ledwo odrosly niemowlak od ziemi wie ze no troche sie trzeba pier....ac mocno na glowe zeby niewiedziec ze bez kasy durnowato by bylo sie logowac do gry i stac caly bozy dzien i nic nie robic nobo co mozna robic w takiej sytuacji.Wiec nie miej do mnie zalu Mrblood ze w ten sposob ci odpowiadam ale zastanow sie i pszeanalizuj fakty zanim pierdol ..esz cos podobnego do mnie i nie obrazaj mnie swoja glupota bo wiecej nie scierpie, nie kaz mi wskazywac kto kogo obraza bo to chyba jasne jest ,nie radze ci rowniez odpowiadac na moj post bo nie chce sie wnerwiac i nie staraj sie udawadniac mi ponad wszelka watpliwosc swojego ograniczenia,natomiast jezeli ktos zglosi chec upewnienia sie co do tresci korespondencji miedzy mna a Mrblood to chetnie zamieszcze kopie rozmowy z gg,nie robie tego teraz bo jak sami wiecie kupe miejsca to zajmuje .
Natomiast co do Jeniseja (bylego Hitmana) to ile trzeba zebys dorosl i zrozumial ze jesli jestes komus cos winien to trzeba oddac ja nie mowie o sytuacji kiedy sie ma na tyle kasy ze tak drobna kwota jak 166m moglaby w sumie pszejsc w zapomnienie po nie oddaniu ,ale mowie o sytuacji w ktorej tak drobna kwota decyduje wogole o caloksztalcie mozliwosci gry.Czy jestes tak malutki i ograniczony ze tego nie rozumiesz? Z drugiej strony ja nie jestem twoim rodzicem zebym musial sie czuc zobligowany do fundowania ci czegokolwiek .
Wielokrotnie sie umawialismy na terminy i ty nigdy sie nie zjawiales, wymyslales w miedzy czasie jakies koszmarne bzdury jako usprawiedliwienie,ile jeszcze bedziesz mnie zwodzil.
Wkoncu to sa moje pieniadze ile jeszcze czasu bedziesz nimi obracal.
Bylbym wdzieczny gdybyscie nie pisali odpowiedzi broniacych ich, bo to chyba jasne ze nie zachowywali sie nie wpozadku ,a z mojej strony wykazalem chyba max cierpliwosci i zrozumienia ponad miare.Kazdy gracz z mojego klanu wie ze jestem zajebiscie cierpliwy nie bede podawal przykladow juz ale mysle ze nalezy sobie zdawac sprawe ze kazda cierpliwosc sie konczy nawet moja jezeli Jenisej odda to co do niego nie nalezy to ja napisze o tym tutaj.
Mam taka mala prosbe do wszystkich czytajacych , moze znajda sie wsrod was osoby ktore dokladnie wiedza w jakim klanie jest teraz Jenisej kim jest lider ,moze ktos jest w posiadaniu takich informacji jak numer gg do tego lidera.Ja bym byl bardzo wdzieczny za takie info,a moze takowy lider wlasnie czyta ten post ,to niech sie moze ujawni, chyba ze lubi sie otaczac zlodziejami i wrecz moze przyciaga takich ,no kto wie sam jestem ciekaw.Uwazam ze nie powinnismy przymykac oczu na takie drobiazgi bo dzis z braku kasy cierpie ja ale wcale nie jest powiedziane ze gdy sprawa przyschnie to wpadnie mu do glowy jeszcze glupszy pomysl i ktos inny bedzie bardziej niz ja odczuwal jego brak uczciwego podejscia do wspolgraczy (gdybym wiedzial ze tak nieuczciwie ze mna postapi to wolal bym sie zdrzemnac niz isc wtedy na DM).
Jesli chodzi o korespondencje z Hitem to tez ja moge ujawnic ,jasno z niej wynika ze olewal temat


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-12 14:28:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-12-13 00:48:32
Posty: 22
Płeć: Mężczyzna
Rob jeszce Ci tej kasy nie oddali zzz po kij sie umawiac jak mozna listem wyslac tyle ze teraz pewno onie tej kasy nawet nie maja.
Jenisej i MrBlood sa w naszym klanie (EthernalKingdom) i chyba juz niedlugo jak Ci tej kasy nie wykabinuja. Liderem jest Wotas i biorac ich nic nie wiedzielismy ze maja jakies dlugi (wogole sie nie wiedzialo kto teraz gra tymi postaciami).
I to cos niepokojacego ze juz 2 taka sprawa o dlugi (wczesniej cos z roc mumixa) cos sie ludzie pazerni i chytrzy zrobili ;/.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-12 22:50:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-12 03:31:43
Posty: 248
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
rob daj znac kieedy jestes w grze ja juz skonczylem z xigiem definitywnie i mam cos kaski, mi ona juz na nic gb w te czy w te mnie nei uratuje a ty przynajminej bedziesz mial jak zaczac

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-12 22:58:37 
Offline

Dołączył(a): 2005-04-16 21:16:10
Posty: 427
Lokalizacja: Rzeszow
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
jezeli masz gb na sell to ja bym odkupil pare bo jutro chyba bede mial chara 65 lvl po hum side ale bez kasy ;/ i ciezko bedzie mi sie rozkrecic jakbyu co to pisz na gg:
6452575


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-14 16:28:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-02 18:53:50
Posty: 125
Lokalizacja: Milicz
Płeć: Mężczyzna
OMG ile razy mam mowic ze Jenisej zmienil wlasnicele ten co Robowi wisi kase to MrBlood<fifi> i Bobo <teraz gra yoshim> ja kupujac Jena nie wiedzielm ze on ma jakiekolwiek dlugo
Rob jesli chcesz sie dogadac jak sie z nimi skontaktowac to napisz do mnie na gg 2766601

_________________
...Nigdy nie dyskutuj z deebileem.
Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...


Sexy KO - orc side - Madafuccker - Clan 303


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-14 21:30:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-15 16:21:54
Posty: 1051
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
Krzyzu napisał(a):
Rob jesli chcesz sie dogadac jak sie z nimi skontaktowac to napisz do mnie na gg 2766601


Rob Jasno napisal ze rozmawial z nimi na Gadu.

Fifi, Hit..........

jedno zaje_biscie wielkie No Comment...

_________________
"Trzymasz prawa reke w gorze
lewa widza przechodnie
podasz komus dlon by wstal
a jak wstanie to cie kopnie"
Obrazek
Obrazek <3 EK
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-15 14:12:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-02 18:53:50
Posty: 125
Lokalizacja: Milicz
Płeć: Mężczyzna
no fajne..... to czemu sa do mnie bunty ?? jak to kase wisi fifi i kuker<bobo>

_________________
...Nigdy nie dyskutuj z deebileem.
Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...


Sexy KO - orc side - Madafuccker - Clan 303


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-15 20:17:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-08-28 16:13:16
Posty: 403
Lokalizacja: Milicz
Płeć: Mężczyzna
lol przycisnij fifiego biega teraz w takim sprzecie a kasy nie chce oddac o_O w wlasciwie to kto wtedy byl na tych dmach fifi czy jego brat o_O

_________________
JESTEM GNOJEM !!!
writer -> elwood :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-10 23:18:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-10-13 22:51:01
Posty: 165
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
No coz w sprawie moich pieniedzy musze powiedziec ze nie odzyskalem ich, gdy usiluje sie porozumiec na gg to zaraz po dowiedzeniu sie kim jestem i w jakiej sprawie sie zjawiam natychmiast zapada cisza i zero odpowiedzi.Pewnie moglbym napisac ze gdybym byl takim bachorem to wolalbym sie pierdolnac lub jesli sie dupkiem urodziles to kanarkiem nie zdechniesz etc. .. ,ale zamiast tego napisze ze gnojem jeden z drogim byles jestes i zostaniesz bo nic to chwalebnego miec tak c..owe pomysly na zycie i moze dodam jeszcze ze jaki jestes w grze taki w realu, bo nikt nie zmienia sie specjalnie dla potrzeb gry co moge jeszcze dodac ,ano chyba to ze wasze dokonania w tej kwestii sa powalajace ale to nie moj problem ze jeden z drugim jestes dzieciakiem tylko twoj ,a co sie z tym wiaze to dowiesz sie jesli jeden z drugim troche podrosniesz(watpliwe to).
Natomiast zaczalem znowu grac dzieki graczowi z bylego klanu ktory chce pozostac anonimowy,chociaz nie powiem zeby mnie nie swierzbilo napisac kto sie okazal chojny.
Dlatego tez chcialem tej osobie jeszcze raz bardzo podziekowac i zapewnic ze gdyby tylko wyrazil chec to zrobie wiele zeby mu sie odwdzieczyc:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-13 23:42:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-15 16:21:54
Posty: 1051
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
To ja dodam od siebie ze hit mi pierdoli, ze ma kase ale nie moze jej dac bo ma zjebana karte grafiki - jakby nie mogl dac passow znajomkowi jakiemus albo pojsc do kumpla jakiegos i wyslac kase...

Poza tym jak go zaczynam naciskac o to, pisze do mnie: AFK po czym dalej jest dostepny na gadu co dowodzi, ze przycina sobie w hu.ja

Tak dalej i umrzyj szybko - swiat nie zbiednieje

_________________
"Trzymasz prawa reke w gorze
lewa widza przechodnie
podasz komus dlon by wstal
a jak wstanie to cie kopnie"
Obrazek
Obrazek <3 EK
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.034s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net