Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-03-28 12:35:09
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-19 17:52:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-14 21:10:38
Posty: 734
Lokalizacja: rzeszow
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
ja jak zwykle nie na czasie ale moze napisze jakies swoje krotkie przemyslenie, chyba nikt nie ma nic przeciwko? :> (bo wsumie przez ten brak neta i grania to sie czuje troche jak bym juz nie byl w klanie od jakiegos czasu...)

Odnosnie tego, ze Sajp lazil wlasnymi drogamito pamietam 2 powtarzajace sie od czasu do czasu sytuacje:
raz to wlasnie wyzej wspomniane pk klanowe, heh i miedzy innymi jak Gand robil regrup i tp Sajpa do nas to Sajp go zjechal z gory na dol, bo wlasnie bosa ubil na bowlu i juz mial dropa podnosic... jak dla mnie to byl jeden wielki LOL w tamtej chwili, bo nikt nie mial pojecia, ze Sajp wogule jakiegos bosa znalazl a co dopiero, ze jeszcze dropa mial heh no a jak sie jest w pk party to regrup jest jednym z obowiazkow maga i trzeba sie z tym liczyc
dwa to nocne wojny i inwazje jak chodzilismy z Paroowa, Gajeczka, Oya, Domkiem i Killem, Sajp tez chodzil bic bossy u karusow bo go widywalem jak mi od czasu do czasu gdzies mignal, ale jak pisalem 'czesc' to 0 odpowiedzibylo, wsumie mi to wszystko jedno, pamietam tylko, ze Gajeczka kiedys pisala, ze jej smutno, ze starzy kumple z ktorymi jeszcze przed powstaniem EK grala razem teraz nawet jej czesc nie odpisza
btw co do inwazji to pamietam jak Sajp uzyl scrola tp, zeby sie na mnie tepnac do breth :D wtedy sie chyba przywital przynajmniej :]

jesli chodzi o takie mniej przyjemne sytuacje to chyba tyle, chociarz nie moge powiedziec, ze mi to zachowania jakos wybitnie przeszkadzalo, jak ktos jest samotnikiem to na sile sie nie da zmienic przecierz czyjegos charakteru. btw co do exp (juz to chyba pisalem kiedys) to byl dlugi czas kiedy Gand na maga wogule nie wchodzil tylko efera expil i bylem jedynym magiem w klanie i chociarz nasi codziennie na trolach siedzieli to mi sie tylko od czasu do czasu udawalo wkrecic do party i jakos nie plakalem, tylko sobie porobilem znajomosci (miedzy innymi u BB) i lazilem z nimi, czesto dzien w dzien po pare h, na harpie aoe i jakos szlo, albo z yoyem na aposki 2 spoty, pozdro yoyo :]

co do klanu BB to przynajmniej jesli chodzi o magow i paru priestow to wmiare spoko ludzie sa a turkow zbyt wielu chyba u nich nie ma.

chciales isc do BB Sajp to twoja decyzja, wedlog mnie szkoda ze odszedles, zreszta tak samo szkoda mi bylo jak odszedl Pax, Tod i Raistl (zwlaszcza Raistl bo z nim sie najbardziej kumplowalem heh w koncu magowie musieli trzymac sie razem :D ). W kazdym razie szczerze watpie zebys wrocil do EK, bo skoro sentyment tylu miechow wspolnej gry cie u nas nie zatrzymal to jaka bediesz mial za 2 miech korzysc zeby do nas wrocic?

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pieklo i niebo nie istnieja.
Nosimy je wszedzie ze soba.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-20 09:27:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-11-01 17:25:40
Posty: 330
Płeć: Mężczyzna
Czekamy na zwrot itemow lub rownowartosci w coinsach

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-20 12:59:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-19 20:04:45
Posty: 735
Płeć: Kobieta
Efi napisał(a):
Czekamy na zwrot itemow lub rownowartosci w coinsach

k mnie normalnie az sie chce...hahaha nie r??b z siebie idoty...
po 1sze przejrzyj galerie
po 2gie Tod odda?? RE ?
po 3ecie Jak miales mysl sprzedac chara to z tym PE "klanowym"
po 4te zobacz kto jest na ss-ach "Picked Up"
po 5te jak cos to moze ja bede wo??a?? kase do podzialu za to co pomga??em bic :/

5 powod??w na NIE wiec NIE co moze mnie zbijesz albo zmusisz zebym cos dal...OMFG
zreszta jush nie ma co wracac na stare smiecie bo z os??b kt??re zosta??y i GRAJA to 6 jest ludzimi(+3 nie grajacych) a reszta kim jest to odpowiedz sobie sam na swoim przyk??adzie...

P.S nie zaglÄ?dam na to forum bo mam nowe wiec cya anyway...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-21 00:41:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-05 20:03:09
Posty: 208
Lokalizacja: Bia?obrzegi
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
Nie chce sie wtracac ale moim zdaniem klanowe itemy to klanowe itemy a teksty typu: "to moze ja bede wo??a?? kase do podzialu za to co pomga??em bic" sa dosyc smieszne, bo byles w klanie wiec pomagales - nie jestes w klanie oddajesz co klanowe :| dosyc proste, a jednak.
No flame pls - moje skromne zdanie

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-21 00:54:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-09 18:39:05
Posty: 1107
Lokalizacja: 801a
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Award napisał(a):
No flame pls - moje skromne zdanie


jak sajper wejdzie, to i tak dostaniesz zjeb. :]

Cytuj:
P.S nie zaglÄ?dam na to forum bo mam nowe wiec cya anyway...


www.sajper.fora.pl

moze zamknac?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-21 07:19:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-19 20:04:45
Posty: 735
Płeć: Kobieta
w??asnie dlatego nie powinnes sie wtracac bo nie wiesz jaka by??a sytucja w klanie, jedni jakos moga sprzedac unikaty a inni nie....


a btw tenge:

www.tangelssiesobiesam.tk :rotfl:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-21 12:11:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-14 01:02:05
Posty: 1037
Płeć: Mężczyzna
Tengel napisał(a):

moze zamknac?


sa moderatorzy dzialowi do tego chyba

ps dyskusja miedzy osobami zainteresowanymi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-21 13:21:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-01-12 14:03:42
Posty: 893
Lokalizacja: Torun
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
hehe tak sobie czytam to wszystko i uwazam ze sajper ma takie male jaja jak ten rapek :freak:
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-21 16:12:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-11-01 17:25:40
Posty: 330
Płeć: Mężczyzna
Widze ze nikt procz mnie nie ma nic do powiedzenia albo sie boi???
Ja to pierdole w sumie bo mam co nosic wiec end.

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-21 16:30:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-14 01:02:05
Posty: 1037
Płeć: Mężczyzna
Efi napisał(a):
Widze ze nikt procz mnie nie ma nic do powiedzenia albo sie boi???
Ja to pierdole w sumie bo mam co nosic wiec end.


ja co mialem do powiedzenia powiezdialem - niepodobal mi sie sposob w jaki sajp usprawiedliwil powody swojego odejscia

co do dropow- nie wypowiadam sie bo ja nie uczesniczylem w bicu bosow, takze nie mam nic do powiedzenia


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.030s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net