Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-28 10:50:16
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Party
PostNapisane: 2006-03-01 15:56:15 
Offline

Dołączył(a): 2005-10-06 19:49:04
Posty: 29
Płeć: Mężczyzna
Moze was to nie zainteresuje, ale chcialem tylko uprzedzic zebyscie sie nie dziwili jak ktos od nas nie bedzie chcial zaprosic Eternali do party.
Mozecie podziekowac eferatowi za spierdolenie jeszcze jednej rzeczy.

Dziekuje za uwage.

_________________
Mage 65 lvl
Priest 62 lvl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-03-01 16:08:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-14 01:02:05
Posty: 1037
Płeć: Mężczyzna
pablo, a o co poszlo?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-03-01 16:52:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-15 16:21:54
Posty: 1051
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
:lol2: wlasnie wtedy siedizalem u eferata. efi napisal do jakiegos wakra od was zeby przestal slidowac trolle (stop sliding noob) a on powiedzial ze nie pozwoli sie obrazac polskim i tureckim smieciom. temu ... tez podziekujemy juz za wspolprace

a btw jak juz chodzi o kontakty z primalami (rebornami, jak bylo ally) moze pogadamy o takim przypadku ze *** wyruchal paxa na 500mln bo chcial mu sprzedac chara ktorym dzisiaj gra baxxxor Priest___Master ?? jakis komentarz ?? a co lepsze, ... nie chcialem tego poruszac, bo HS jest moim friendem, ale podobno jak sie pax upomnial o to, to HS powiedizal tylko ze tamten koles to n00b i 0 reakcji.........

zreszta mam nadzieje ze to chodzi o warkow, jak nie to mi pablo napisz czy harpie Primal + EK + Polish sa nadal aktualne (hmmm Pablo swoja droga przezwal bym ta szmate co wyzwala wszystkich polakow i kazalbym go wyjebac z klanu, masz po cos asista)

jak jestescie na tyle mOnDrzY zeby miec focha za taki przypadek to...

_________________
"Trzymasz prawa reke w gorze
lewa widza przechodnie
podasz komus dlon by wstal
a jak wstanie to cie kopnie"
Obrazek
Obrazek <3 EK
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-03-01 17:50:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-29 00:30:10
Posty: 461
Płeć: Mężczyzna
Pablo wyjasnij to w klanie bo ja odkad pamietam mialem przeswiadczenie iz Primale sa przyjaciolmi EK i Vice Versa :]

_________________
The men's destiny is controlled by some transcendental entity or law like a hand of God that exists. At least man knows that he has no control over his own will. =[


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-03-01 21:02:00 
Offline

Dołączył(a): 2005-10-06 19:49:04
Posty: 29
Płeć: Mężczyzna
Cytuj:
wlasnie wtedy siedizalem u eferata. efi napisal do jakiegos wakra od was zeby przestal slidowac trolle (stop sliding noob) a on powiedzial ze nie pozwoli sie obrazac polskim i tureckim smieciom. temu ... tez podziekujemy juz za wspolprace


Po pierwsze to nie o tego warka chodz.
Po drugie ten koles jest od u nas dwa dni, jesli to o niego chodzi. Z tego co wiem Gan nie pamieta nicka wiec nie ma co rozmawiac.

Cytuj:
a btw jak juz chodzi o kontakty z primalami (rebornami, jak bylo ally) moze pogadamy o takim przypadku ze *** wyruchal paxa na 500mln bo chcial mu sprzedac chara ktorym dzisiaj gra baxxxor Priest___Master ?? jakis komentarz ?? a co lepsze, ... nie chcialem tego poruszac, bo HS jest moim friendem, ale podobno jak sie pax upomnial o to, to HS powiedizal tylko ze tamten koles to n00b i 0 reakcji.........

Priest_Master nie jest w naszym klanie, byl przez krotki czas ale to bylo wieki temu. Ze tez ci sie przypomnialo...

Cytuj:
zreszta mam nadzieje ze to chodzi o warkow, jak nie to mi pablo napisz czy harpie Primal + EK + Polish sa nadal aktualne (hmmm Pablo swoja droga przezwal bym ta szmate co wyzwala wszystkich polakow i kazalbym go wyjebac z klanu, masz po cos asista)

Ja osobiscie nigdy nie mialem zatargow zadnym z Eternali. To nie jest tak, ze caly klan sie obrazil lub cos podobnego. Po prostu jedna z osob od nas troche sie wkurzyla na Eferata bo spotkolo ja to nie perwszy raz.
Male wprowadzenie. Jesli ktos od was jest w naszym party i kiedy ktos od nas potrzebuje party mowimy ze jest full - clannie i eternals member, i to jest zrozumiale, nikt sie od nas nie obraza.
A co znowu zrobil eferat? Potrzebowal meele, wzial kogos od nas, po godzinie kiedy przyszedl ktos z eternali to wyjebal mojego klanowicza a zostawil turka bo mial 2x swiecace dildo. Tez bym sie wkurwil.

_________________
Mage 65 lvl
Priest 62 lvl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-03-01 22:39:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-29 00:30:10
Posty: 461
Płeć: Mężczyzna
Oh >:[

_________________
The men's destiny is controlled by some transcendental entity or law like a hand of God that exists. At least man knows that he has no control over his own will. =[


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-03-01 23:05:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-14 01:02:05
Posty: 1037
Płeć: Mężczyzna
ehh mnei to nie dziwi - dzisaj efe mial w party tylko 4 naszych clannie,ale jak sie lognalem ja , tod i pax to juz sie miejsce nie znalazlo ;/ - widocznie turki, czy tam jakies inne zagraniczne kebaby lepsze niz koledzy z klanu.... nigdy nie mialem pretensji do nikogo, jak mnie niechcial wzi??? do party, bo mial jakiegos naprawde good znajomego, no ale bez przesady; jak jest good ekipa klanowa to mozna posiwecic zagraniczniakow ( heh ja sie dzis na maratonik nastaiwalem od 20stej do 4 rano, a zaproponowano mi party po 2 godz blakania sie, jak chyba turek poszedl juz na modly do meczetu:P i w sumie odechcialo mi sie expic na dzis)
pamietam jak kiedys dzien w dzien (a raczej noc w noc) expilem z turkami na 15 trolach (wtedy jesze bylo golden smaug - z ferbupol?, volexem,cpatainem, tunig? itd); mimo ze mnie szanowali i lubili ze mna grac , to jak przychodzil turecki buffer z miejsca dostawalem kicka; tak samo dostawal lordtrollC z centurion , ktory mial wtedy 65 : ; no, ale turasy sie trzymaja razem, a Polacy kombinuja jak zawsze:P

ps: ja malo gram teraz, ale napisalem to, bo mi o takiej sytuacji mowilo mi juz kilka osob - klan to klan trza sie trzymac razem, a nie patrzec na tureckie swiecace dildo ;-)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-03-02 19:20:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-15 16:21:54
Posty: 1051
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
hmm paroos to nie jest dokladnie tak, conajmniej Efer i ja mamy uklady z "turasami" na trollach (ja na harpiach tez) i 1dna zasada jest ze jako friends (to oczywiscie nie wyszscy) sie po prostu nie kickujemy... conajmniej dziwnie by to wygladalo ze nieraz clannie od nich czeka 2-3h az zalozmy Efer skonczy expic, a z innej strony Efer mialby go kicknac od razu jak ktos sie z klanu zaloguje

_________________
"Trzymasz prawa reke w gorze
lewa widza przechodnie
podasz komus dlon by wstal
a jak wstanie to cie kopnie"
Obrazek
Obrazek <3 EK
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-03-02 19:26:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-28 15:12:22
Posty: 1399
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
zobaczcie co o was znalazlem na forum
http://s11.invisionfree.com/knightonlin ... 3902&st=30

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek
ty Tengel http://www.vco.forka.eu/index.php


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-03-02 19:40:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-14 01:02:05
Posty: 1037
Płeć: Mężczyzna
Gandzjalf napisał(a):
hmm paroos to nie jest dokladnie tak, conajmniej Efer i ja mamy uklady z "turasami" na trollach (ja na harpiach tez) i 1dna zasada jest ze jako friends (to oczywiscie nie wyszscy) sie po prostu nie kickujemy... conajmniej dziwnie by to wygladalo ze nieraz clannie od nich czeka 2-3h az zalozmy Efer skonczy expic, a z innej strony Efer mialby go kicknac od razu jak ktos sie z klanu zaloguje


ehh ok - miejcie jakies tam ukladyi bawcie sie z kazdym czlonkiem jakiegos tam klanu, tylko ze pamietajcie, ze juz nas - oprocz ciebie i eferata - nikt nie bedzie trzymal w party, jak clannie czeka...
ok niewazne zreszta, skoro "uklady" takie wazne to good luck


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-03-02 19:42:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-15 16:21:54
Posty: 1051
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
KrzyzakPL napisał(a):
ehh ok - miejcie jakies tam ukladyi bawcie sie z kazdym czlonkiem jakiegos tam klanu, tylko ze pamietajcie, ze juz nas - oprocz ciebie i eferata - nikt nie bedzie trzymal w party, jak clannie czeka...
ok niewazne zreszta, skoro "uklady" takie wazne to good luck


ja zawsze kombinuje zeby zrobic party z klanem i jak wiem ze ktos przyjdzie/loguje sie to specjalnie biore jakichs glabow zebym mogl kick i was wziac, czasami niektorych ciezko (np Elu, KoBen)

_________________
"Trzymasz prawa reke w gorze
lewa widza przechodnie
podasz komus dlon by wstal
a jak wstanie to cie kopnie"
Obrazek
Obrazek <3 EK
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-03-02 19:52:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-14 01:02:05
Posty: 1037
Płeć: Mężczyzna
ehh gandzia wiem i ja sie nieobrazam jak ktos ma kumpla i rozumiem ze go zostawia w party, ale nie 4rech;
zreszta nie pisalem teg odo cibei przeciez bo nie ty byles szefem tego party ;-)


ps: Epic tam ten koles co pisze o FT to pisze o sytuacji sprzed kilku miechow i o tym juz chyba nie raz gadalismy tu na forum ;-) zreszta dobrze tam potem napisal jakis ELT, ze ludzie chodzili wtedy dopoki nie bylo oficjalnego announcment, ze to jest bug abuse


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-03-03 09:39:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-15 16:21:54
Posty: 1051
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
apropo tego ... z ta sytuacja co niby napisalem "so?" niby po tym jak mi pokazal frapsa jak oya ksuje mu - to jest to najwiekszy skurwysyn i klamca... a bylo tak... koles walnal do mnie PMa ze ponoc oya mu sksowal atille. gadalem z oya i ponoc oya bil 1szy atille a koles zaczal mu ksowac, gdy powiedzialem tamtemu pajacowi co mi oya powiedzial, ten 0 zero reakcji i tyle, nigdy zadnego frapsa mi nie przeslal !!!......... i potem pajac ... jeden takie rzeczy na forum pisze... poprosze soenne zeby to skomentowal w moim imieniu na tamtym forum
a co do abuse... lol kazdy orze tak jak moze :P dawno czasy... (ja, a w lipcu zeszlego roku jeden z moich klanowiczy zduppowal spodnie gob chitiny (juz nie gra :() POWIESMY GO :rotfl: :rotfl: )
jak chcesz pogadac o abusach to tez mam przyklad kolegi z twojego klanu, wiec nie robmy klotni zzzzzzzz

_________________
"Trzymasz prawa reke w gorze
lewa widza przechodnie
podasz komus dlon by wstal
a jak wstanie to cie kopnie"
Obrazek
Obrazek <3 EK
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-03-03 10:42:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-14 21:10:38
Posty: 734
Lokalizacja: rzeszow
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Gand moze lepiej ty tam na forum napisz w naszym imieniu, jak to wyglada, zeby ktos z PF sie za nas wypowiadal :S

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pieklo i niebo nie istnieja.
Nosimy je wszedzie ze soba.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-03-03 10:51:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-28 15:12:22
Posty: 1399
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Jezeli chodzi o moj kaln to prosze o nicka i ew jakies dowody.

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek
ty Tengel http://www.vco.forka.eu/index.php


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.039s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net