Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-03-28 22:58:08
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wasza historia z Knight Online
PostNapisane: 2006-02-14 09:29:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-01-12 14:03:42
Posty: 893
Lokalizacja: Torun
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
Piszcie tutaj kiedy zaczela sie wasza przygoda z ko jaki miala przebieg tz jakie klanu jakie postacie itp
Zaczne od siebie
Tak wiec moja hisoria zaczela sie przeszlo poltoa roku temu kiedy podlaczyli mi neta
Szukalem jakis ciekawych gierek online i natrafilem na knight online, pisalo ze jest za darmo to sciagnalem i zaczalem grac,wybralem wojownika 3dfx i zaczalem sobie pykac
Najpierw bylo fajnie ale potem zaczela sie nudzic przez to ze trzeba bylo non stop expic bezmyslnie ;D
Wstapilem do klanu Legion_of_blood_pl i siedzialem tam do momentu az sie klan przeniusl na bera, ja zostalem tutaj bo zal mi bylo zostawic wojownika (mial juz 47lvl :lol2: ).
Potem na jakis czas musialem sobie zrobic przerwe od ko bo zaczelam mnie wkurwiac przez loggin failed.
Po okolu 4 miesiacach powrocilem do ko.
Wstapilem do klanu Legion_of_blood (prawie taka sama nazwa jak mojego poprzedniego)
Siedzialem tam az klan sie nie rozpadl (malo osob gralo :freak: ).
Potem bylem w Inquisitors z oya i dresem gdzie bylem asystem :cool:
Klan tez dlugo nie przetrzymal i poszedl w rozpizdziec.
Nastepnie bylem w Eternal_pl ktory byl subem E_K_pl.
Klan nawet niezle funkcjonowal ale i tak sie rozpizdzil i ci co grali najwiecej zostali przyjeci do E_K_pl :devil:
czyli to bylem ja oya kalten i dwayne :freak:
No a teraz siedze juz jakis czas w Eternalsach i jest spoko ;D
Ze mi sie chcialo to pisac :P
Teraz wasza kolej :freak:


Ostatnio edytowano 2006-03-30 15:16:50 przez trzydfx, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-14 16:17:58 
Offline

Dołączył(a): 2005-06-02 02:52:28
Posty: 121
Lokalizacja: Wroc?aw
Płeć: Mężczyzna
ktos zarzucil linka na grupie dyskusyjnej, a poniewaz nie mialem w co grac (styczen 2005 zdaje sie), to sobie sciagnalem KO. No i zaczalem warkiem grac. Poczatkowo niewiele, pierwszego dnia gralem ostro i 7 level :rotfl: Ogolnie pare godzin dziennie sobie gralem, powolutku zdobywalem levele. Majac kolo 30 leva z kumplem zalozylismy clan 2 osobowy, ale on niedlugo potem poszedl grac w WoWa. Majac 46 level wstapilem do Homunculus_PL. W klanie byli wtedy Facio, Venom, Herkan i pare innych wciaz grajacych osob i byl to konkurencyjny mozna powiedziec klan do Magnaterii (ITA, zemberixon, Zajebia). O zjednoczenia i zrobienia silniejszego klanu nie bylo mowy, bo nie :D Ale w koncu po pewnym czasie (chyba kolo maja) zjednoczylismy sily i powstal Ceremonial. Ogolnie dalej bylo noobowato, powoli jakos robilismy levele, klan byl juz glownie 55+ (ja 61 :D). Kolejny epizod to powstanie OneWayTicket. Pomysl wyszedl od najlepszych orkow na xigu (przynajmniej najwyzszych leveli), w koncu peleryny, dosc regularne bicie bossow. Ale OneWayTicket sie rozpadl w sumie nie wiadomo czemu. Wygladalo na to, ze juz nie bedzie polskiego clanu, bo wszyscy porozchodzili sie po roznych clanach (tioc, symfonia, inne). Ale dwa dni pozniej znowu powstala MaGnateria prowadzona przeze mnie. Ludzie jednak chcieli polskiego clanu i takowy powstal. No i taka Magnateria pozostala do dzis (z wyjatkiem tego, ze regiss jest liderem). Pozdro dla calego clanu.

_________________
Obrazek
Obrazek
Tak, kupilem WoWa, zostalem w miedzyczasie hackniety i nie ma do czego wracac.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-14 17:58:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-25 22:48:16
Posty: 35
Płeć: Mężczyzna
Moja przygoda zaczela sie 3 lata temu :rotfl: omg jak dlugo :P
Grjac w rozne gry mmropg (duzo ich bylo :)) szukalem nowych :D.
Tak natrafilem na MYKO gralem karusem wojem 55+ lvl mialem :P. Gralem z ojem tam i zalozylismy klan Pospolite Ruszenie.
Pozniej gre zrobili platna co zakonczylo nasza kariere na MYKO.
Pozniej znalazlem USKO.
I tak zaczelismy grac z ojcem na USKO. Tyle ze on wiecej gral bo ja jeszcze gralem w America's Army (czemu poswiecalem 99% czasu jaki mialem na granie :D). dopiero pozniej wrocilem calkowicie do KO. W czasach kiedy malo gralem poznalem wielu ludi co grali i jeszcze graja :). M.in. Paroosa, wothasa, teoluka, domka...
Reszte juz znacie sami :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-14 18:21:13 
Offline

Dołączył(a): 2005-08-17 13:31:53
Posty: 254
Płeć: Mężczyzna
no moja historia zaczela sie od ___rA___ pewnego pi?kniego dnia ( to chyba by?y wakacje, mo?e nie, nie pami?tam dobrze :D ) postanowi?em zaj?? do niego i posiedzie? sobie troch?. Wchodz? do pokoju i widze jak w co? gra to by?y czasy gdy MYKO by?o za free doci?gno?em do 34 lvl rougiem :rotfl: no i KO zrobi?o si? p?atne, co si? wi??e z konicem. Nie gra?em w KO p??? roku albo d?u?ej. Pewnego jeszcze pi?kniejszego dnia siedzia?em sobie na tlenie i jaki? nieznajowy przesy?a link gdzie s? darmowe gry mmorpg, no wi?c cikawy czy tam zupe?nym przypadkiem nie znajduje si? KO zajrza?em :D i... BY?O !!!! :rotfl: Zacze?em sobie gra? askiem, na 39 lvl po moich d?ugich n?kaniach deth_princess_PL doda? mnie do klanu Homunculus_PL ;D P???niej jako? wzie?o mnie na granie magiem i tak sobie dobilem magiem do 40 lvl i znowu zosta?em dodany do Homunculus_PL. Herkan jako pierwszy w klanie mia? 60 lvl i zacz? siedzie? w abyss na black widowach, i chodzi?em wraz z innymi lud?mi do abyss jako loterzy, i tak zrobi?em sw??j pierwszy milion i wi?cej ado tego 7 lvl albo wi?cej :rotfl: potem powsta? klan Ceremonial jak to ju? m??j popszedni przedm??wca opisa? wi?c nie b?de si? powtarza? :] Gdy nadszed? czas OWT przyszed? m??j kryzys, nie gra?m w KO z 2 miesi?ce. Po 2 miesi?cach zacze?em gra?, ale ma?o i od po?owy stycznia do czerwca zrobi?em 56 lvl :lol2: postanowi?em dorpowadzi? przynajmniej 1 postac do 60 (pose? - respect ;D ) ostro zacze?em expi? jakie? 3 no moo?e 4 tygodnie temu z 58 do 61 i tak kiepsko, ale 61 juz jest :freak: . Teraz w cz latam jako darmowy dawca np :rotfl:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-14 19:40:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-09 18:39:05
Posty: 1107
Lokalizacja: 801a
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
hmm... jak cos, to mnie skasujcie, ale nie moglem sie powstrzymac :P .

jakos rok temu podlaczyli mi neostrade. szukalem jakiegos mmorpga tez, zeby sobie popykac. gdzies w maju dopiero trafilem na KO. wgralem, zrobilem sobie woja (malego :P ) i stwierdzilem, ze woj sux, KO sux, nuda, nostalgia itp ;) . po jakims czasie raz jeszcze wlaczylem, zrobilem sobie priesta i zaczelo byc ciekawie. ciagniecie od lvla do lvla, zeby dostac nowy skill, zalozyc lepszy pancerz. pamietam jak mi wypadl kiedys wizard z jakiegos kecoona to sie zacieszalem jak glupi, bo mial wieksze ap niz moja pa?ka :D . robilem wspaniale party na bulcanach :D , poczulem sie charyzmatyczny jak Napoleon, wladczy jak Czyngis Han i majestatyczny jak Aleksander wielki, nawiazywalem nowe znajomisci XD i to wszystko do 24lvla, wtedy mi ktos powiedzial, ze mozna isc do innej wioski o_O . biegalym po calym moradon, ale innej wioski nie bylo XD . potem jakis koles mi wszystko wytlumaczyl, wzial mnie w piana do klanu i powiedzial, ze skladki tygodniowe wynosza 50k. powiedzialem mu, zeby sie walil na ryj i wtedy poznalem zastosowanie tajemniczej zakladki "Command", klawisz "quit_clan" uratowal w koncu moje wszystkie oszczednosci :D . no, potem lvlowalem sobie spokojnie... pamietam, ze jak zalozylem set fp , to z tej rado?ci zaraz zrobilem screena i kolezance na gg wyslalem XD . wysmiala mnie :< ... no, potem chityny (+1 ofkoz, upowanie to dla mnie czarna magia byla, a nie jak teraz ze sobie plejty nawet na +8 chca upowac szalency :P ). pamietam jak pierwszy raz zobaczylem chityny na Dozerze (jeszcze JudithDozer z Angels??w), to sie malo nie oslinilem, jeszcze jak mnie healn?? 1920 to juz w ogole. potem zalozylem z kolegami klan, poodcinali im neta to poszedlem do Infected_Team, potem Ancestors, EK(tm) no i reszta juz nudna :P .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-14 20:08:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-30 11:22:05
Posty: 692
Lokalizacja: Jastrz?bie ZdrÃÂłj
Płeć: Kobieta
Pochwały: 2
szkoda, ?e u nas nie ma takiego tematu wi?c napisze tu :P
Hmm a wi?c tak:
To by? mro?ny dzie?(listopadowy) w kt??ry poszed?em do kumpla bo co? wspomina? ?e ma now? gr?. Oczywi?cie z nud??w sci?g?em j? i zaczo?em gra?. Ju? w drugi dzie? przegoni?em go z lvlem :P(sko?czy? granie na oko?o 30 lvlu po czym wr??ci? za po? roku dobil 40 i zn??w przestal). Poznalem kolesia o nicku FireFistPL. By? to jeszcze ma?y ch?opiec(z 10 lat :D) kt??ry mi przybli?y? tajniki tej gry. Pewnego dnia zaproponowa? abym doszed? do klanu Pretiorians - oczywi?cie sie zgodzi?em i mnie przyj?li(mia?em wtedy 31 albo 33 lvl nie pami?tam dok?adnie). Pozna?em oczywi?cie kilku kumpli dla kt??rych by?o sens gra? w ko. Zaskoczeniem by?y lvle Ity(40) i Zemba(36). By?a tam jeszcze jedna osoba kt??ra gra do dzi? - Pose?(wiadomo o kogo chodzi). Zawsze by?y klan party na dire wolfach, co mnie sie bardzo podobalo :P. Jednak wko?cu klan sie rozpad?. Mialem wtedy 47 lvl :freak: . Dowiedzia?em sie ?e po?owa poszla do Homunculus_PL i stara?em sie do nich wst?pi? razem z nimi. Po kilku dniach wzi?li mnie. Ale za? bylo jakie? "ale" i zemb postanowi? za?o?y? nowy klan. Pr??bowa? mnie wci?gn?? do niego lecz nie mia?em sumienia wychodzi? odrazu po wejsciu :( Obieca?em mu ze kiedy? wr??ce do magnaty. W homunculus pozna?em swietnych kumpli. Najbardziej si? z?ylem z Hekiem i Venomem. A wi?c powstala tr??jka najlepszych mag??w w klanie.W mi?dzy czasie oczywi?cie rekrutowano ludzi z czego najbardziej pami?tam Guloka i jego przyjaciela, kt??rzy obiecywali, ?e szybko lvluja:D(low lvle wtedy by?y i dlatego niech?tnie ich wzi?to:)Dalsze losy opowiedzia? Gul ale wspomne jeszcze o naszym najlepszym osi?gni?ciu w tym klanie :D By?o to zabicie HQ. Zrobili?my 2 lub 3 party(nie pami?tam dok?adnie). Ja by?em tylko z Herkiem i Venomem. W ko?cu zacz?li?my ja bi? po d?ugiej organizacji(nie spieszy?o nam sie, to tam hq sta?? dniami).Ciulali?my j? dobre 30min a drop dosta?o moje party a wi?c rox(oczywi?cie by? bunty co do dropa - pi??ro) :D

[ Dodano: Wto 14 Lut, 2006 20:12 ]
zapomnia?em doda?, ?e pozna?em ?wietnych ludzi dzi?ki tej grze i mam najlepsz? ekipe jakiej do?wiadczylem :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-14 20:46:04 
Offline
Forumowy bot administracyjny
Forumowy bot administracyjny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-07-06 23:19:54
Posty: 3143
Lokalizacja: 100lica
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 9
pisze to po napisaniu opowiadania sry ?e tak d?ugo ^^



uuuu moja historia z KO mo?na powiedzie? ze zacze?a si? dawno nie pami?tam dok?adnie jak to by?o z My czy ju? by?o p?atne czy nie ale sta?o sie to 2 lata temu mniej wi?cej w kwietniu, by?a sobota imieniny kogo? tam z mojej rodziny siedzia?em i pyka?em w CS-a przysz?a rodzinka wy?onczy?em cs-a i czyta?em fora, brat cioteczny po wiedzi?? ze jego brat(rodzony) znalaz? fajn? gierke kt??ra jak to powiedzia? nazywa sie King czy jako? tak, opowiada mi o grze ja coraz bardziej zaciekawiony w?onczy?em sobie gogle.pl i wpisuje king mmorpg no i ni ... nic to ola?em sprawe w?onczy??m cs-ka i gr??em dalej. By? to czas w kt??rym cz?sto bywa?em u tych braci w domu a to po jaki? film a to po muzyke no ogulnie zasuwa?em z kompe przez p??? wawy ?eby zgra? co? :D tam zobaczy??m TO... to mnie u?ek?o zgra?em instalke i gra?em by?o to MY ju? nic nie pami?tam ale po jakim? czasie ola?em sprawe bo mi sie znudzi?o p???niej chcia?em wr??ci? ale by?o p?atne to znowu ola?em ale coraz bardziej chcia??m zagra?, tak w listopadzie brat zasuno? mi linka do USKO no to ?ci?gno?em i gra?em na diezie szczez? powiedziawszy by?em takim nobem ze nic o grze nie wiedzi??em moja pierwsza posta? z US z deiza to by? worek ze statami popakowanymi we wszystko a'la int mp dex. znowu ola?em i gr??em w cs-a. p???niej zn??w wr??ci??m na diezie zrobi??m nowe konto now? posta? by? to mag kt??ry maxymalnie osi?gno? lvl 46 gdy dobi?em tym magiem do 30 lvl wla??em cz ?eby zobaczy co to ... jest jako ?e przy nicku pewnego gracza zobaczy?em PL pmno??m go i on powiedzia? mi pare rzeczy podal GG i tyle wtedy nie wiedzia?em ?e gdyby nie ta rozmowa to nie gra? bym ju? w KO. gra?em tym magiem gra?em mia?em tam klan mojego brata i kiedy ju? nikt nie gr?? w tym klanie zapyta?em sie tego kolesia na gg czy nie wzi??? by mnie do klanu jakiego? (by? w klanie z top 5 ^^ dieza) powiedzia? mi z enie jest w tym klanie i ma fajny poski ten polski klan to druga rzecz dzi?i kt??ej gram w KO klan nazywa? sie BYDLAKI, z tym klanem gra?em ju? jako warek razem zdobywali?my wszystko no by?o super ale najwa?niejsi gracze z klanu zostali hackowani po kolei i klan sie rzpad? tam z?apa?em klan ale to nei by?o to samo. mi?dzy czasie pozna?em Ulysa(to jedyny nobek kt??y bywa? na tak wielu forach o KO) kiedy? (listopad/grudzie?) napisa? mi ?e po tym jak nie mo?e gra? bo nie ma has? powiedzia? ze gra od nowa. to pomy?la??m sobie ?e zagram i ja na X a s?ysza?em z? fajny klan jest magnateria no to gra?em najpierw priestem dobi??m sobie po paru dniach do 42 a akurat uly swojego odzyskal i sprzedawa? tego kt??rym zaczyna? to kupi??m od niego pricha na 54 lvl i jestem gram teraz na X zdoby?em sobie 61 ale nobkie pozosta??m

_________________
Zapraszam na http://blog.jatokor.net
Zajęty ? Zobacz posty nieprzeczytane [10429] 125950

Utrzymanie strony- 1300 zł, internet- 100zł, dać komuś bana- bezcenne
Ludzie teŻ się cieszą, kogoś zabiją, kogoś powieszą
Lama, lamer - osobnik, który nie wie, Że nie wie, tym samym mniema, Że coś wie, mimo, Że nie wie

Cat^ napisał(a):
spoko dla mnie nadal masz 16 lat, bo tak mi sie utrwaliło

Cat^ napisał(a):
ze wszystkich co grali na ZłotymWarkoczu z pacanem to najlepiej wypadł jatokor

Pacan napisał(a):
bo pamietam chyba najlepiej grales na zlotym, zwierzaki koty i scary sie chowaja

Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-14 21:23:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-12-28 10:08:23
Posty: 947
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Powiem co nieco o moim magiku ( jak by nie patrze? , najlepiej mi sie nim gra ;) )

Moja przygoda zacz??a sie jakie? 2 miechy temu :P Znaczy KO zna?em duzzo wczesniej bo qmple grali ( i graj?) , ale ja niestety mia?em g??wnian? neostrade kt??ra co 5 minut sie roz??cza?a, wi?c pr??cz szybkiego wypadu do Internet Exploera, nie mia?em na co liczy? ( a gry w necie to by?o co? po prostu dla mnie nieosi?galnego. )
W ka?dym razie zrobi?em sobie maga i i zacz??em bi?... wormy i ro?ne takie inne bzdety, og??lnie jestem cz?owiek kumaty i zacz??em si? juz na 3 lvlu wciska? do party na orc i werewolfy ^^ Niestety przy 12 lvlu zrozumia?em ze pope?ni?em 1 zasadniczy b??d: zapomnai?em wzi?c beginner helpera. zrobi?em wi?c sobie nast?pn? posta?, wzi??em hellpera... i wtedy zdarzy?o si? co? wspania?emgo... podszed? do mnie jaki? typ... i rzek?: " Hi, are u 1-lvl? " , wi?c ja nismia?o odpowiedzia?em ' YES!!!!! " :p No to facio zabra? mnie do El moradzlkiej krainy miodem i krwi? tuarek??w p?yn?c?... i od razu zagarn?? mnie do party na golemy :) po wspania?ych 3h mia?em ju? 30 lvl i po? miliona w kieszeni :P No ale jak to zazwyczaj bywa po 30 lvlu zacz??y si? schody... jako? zobie radzi?em , s?abo bo s?abo ale po 2 dniach bij?c sobie to w party, to bez niego na cmentarzu uda?o mi sie osi?gn?? 32 lvl :-) Wtedy podszed? do mnie pwien jegomo?? w pomaranczowej pelerynce... No wi?c my?le ze to jaiki? supermen xD Ale tp po prostu polak z Ancestors??w :D Niestety wybacz mi ale nie pami?tam twojwgo imienia anonimowy supermenie :) W ka?dym razie zabra? mnie do syriusza kt??ry mnie wzi?? do ancestors??w :D Niestety co? si? zkomplikowa?o i odszed?em z klanu ( bo chcia?em spr??bowac ksi?dzem, czy co?... i koncu sie tak pokie?basi?o ze zosta?em moim magiem znowu bez clanu ( na szczescie bedac w ancestorasach sta?a si? najlepsza rzecz jaka mog?a sie wydarzy? : podali mi link do tego forum :D Gdyby nie oni nie pisa? bym tyu teraz :) No, w kazdym razie po odejsciu z klanu mia?em juz nabity 36 lvl ;) zacz??em lepiej poznawa? swiat i juz na 37 lvlu spotka?em cz?owieka z Infected_Team, do kt??rych si? przy??czy?em ( na pocz?tku zamierzam prosi? o przyjecie mnie z powrotem do Ancestors??w, ale tylko kilka osob mog?o miec ze mn? party bo mia?em za niski lvl, wiec przenios?em si? do Infected??w, kt??rzy s? mniej wi?cej na moim poziomie :) Gdzie do dnai dzisiejszego rezyduj?


Koniec.

[ Dodano: Wto 14 Lut, 2006 22:36 ]
A ten anonimowy superman jest proszony o zg?oszenie sie, :P Chce wiedziec kim jeste? :P

_________________
Feel the Turkysh power !!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-15 19:52:07 
Offline

Dołączył(a): 2005-08-10 20:01:56
Posty: 69
Płeć: Mężczyzna
Musze powiedziec ze fajny topic zalozyles 3fx ; )
No wiec ja zaczalem grac w KO jakies 10 miechow temu razem z bratem (tod_lucznik) moim kumlem (raistl_pl). Podlaczyli mi stalke, moj kumpel ze szkoly powiedzial mi o tej grze no i ja zaczalem w nia grac :P Zalozylismy klan pozniej polaczenie ble nle nle pozniej mnie okradziono ble ble ble pozniej zaczalem rac na kase, mialem bug z kasa ... znowu zaczalem grac na kase ... pozniej mnie okradziono ..... znowu zaczalem grac na kas.... kupilem 2 roki po tym jak mnie okradziono, mialem je jakies 13h znowu je stracilem.... znowu gralem na kase pozniej gdy mialem set shelli +7 i 8 rapa +8 deepa +8 toto =8 grahama+8 roki 2 we2* in ib byl dup wipe i stracilem prawie wszystko.
Pozniej zrobilem sobie przerwe jakies 33 dni 12h i 8 min :rotfl: Uslyszalem o nowym serwie i zaczalem grac na Olimpi. Bylem 2 polakiem ktory osiagnal 60lvl pozniej zrobilem mastera pogralem na kase i mialem taki sprzet ze szkoda mi bylo tych orkow w cz tluc. Nauczylem sie combo i postanowilem wrocic do kumpli z xiga. Tak wiec zamienilem itemy z O na itemki z xiga i zaczalem znow grac ;p.
Zakonczylo sie to tym ze jak weszedlem na coustommer support nie moglem wejsc na moj account nie wiedzialem dlaczego. Dowiedzialem sie ze to przez WE +3 ( chodz mi to HGM nie powiezial :D). Wtedy juz konczylem z graniem na kase bo juz wsio mialem opruccz sheli +7-8 :/ TZnaczy mialem PE IN IB 2*ROC glave =8/80 deepa 8 i innych roznych pierdul :P
Heh po zbanowani czy tez bugu nie wiedzialem co mam zrobi ;/ Wiec kupilem sobie charra Riki_pl i zaczalem grac mial wtedy 61.34% ....
(hihi juz nie gram na itemki bo nie chce byc znowu zbanowany XD )

[ Dodano: Sro 15 Lut, 2006 19:54 ]
Qrde jakbym chcai opowiedziec cala moja historie to by nikt jej nie przeczytal bo za duzo by bylo tego, wiec ie nie dziwcie dlaczego tak dziwnie to napisalem :D

_________________
charrs for sell.....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-15 21:12:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-19 20:04:45
Posty: 735
Płeć: Kobieta
hehe Sajper zacznie ;D
O KO powiedzi? mi kumpel! Wczesniej nigdy nie gra?em w mmorp wiec nie bardzo ja?y?em o co chodzi :P ( ca?y Sandomierz gra w W3 :P )Jak zaczyna?em ruszy? Xigenon bodajrze 2 dzie? by? , pamietam na 1lvl mnie worm zabi? potem lvl do 24 i nie umia?em niczego naprawi? ! Nie rozdawa?em skill point??w ani stat??w ( ogolnie lama by?em jak cholera) gra?em sam , wtedy jeszcze nie by?o du?o turk??w :rotfl: gra?em solo do 33 lvl kumpel by? wtedy w jakim? kalnei potem Jon_LeePL storzy? W?adce Mrok??w i w 3 dniu istnienia tego klanu sie tam wkreci??m ( kumpel mnei wkreci? ) lata?em wtedy w half Plate jeszcze. Pamietam pierwszy raz jak klan mnei wzio? na expa zrobi?em wtedy 4 lvl odrazu Jon mia? jush provka i lalimsmy skorpy na pustyni albo te myszy w abysss :) od tamtej pory Ko mi sie bardzo spodoba? mia??m z kim grac i jush nie by?em lduza lama expi?em na goblinach o upgradzie nic nie wiedzi?em nadal :)
i tak do 41 lvl wtedy to kupi?em chityne helmet i us?ysza?em o kowadle :)
kupi?em skrola do Str i doda??m do tego he?mu potem mia??m ca?y set :P Potem kupi?em bardisha +5 ale go spali?em na +6 ale zna?az?em okazje jakisgosciu sie walno? i kupi?em bardisha na +6 :D za 2 M :rotfl: no i jecha??m lvl ??dnie piknie a? do 47
potem mi neta wcie?o i nie mog?em gra? przez 1 miech , net wr??ci? zaczo?em ostre exp deru apos :) w secie chityn i z bardihem nie wygl?da?em najgorzej :P w 3 dni zrobi?em 51 lvl no i jon jush rozmawai? o po?czeniu by?o wtedy 3 klan W?adcy_Mroku a reszta to nie wiem :P noi sie po?aczy?y powsta?o Immortals lider Jon :) klan by? good expilismy ostro na aposach mieli?my jush squad nawet
i potem by?y tylko apos apos apos robilismy maratony z gandzia itp i tak do 61 lvl wtedy to poszed??m na zwiady do Eternity razem z paxem i devilem zzzzz najd?uzej tam wuytrzyam?em troche doswiadczenia nabra?em bi?em im bossy itp pierwsze Pk wtedy :lol2:
potem by? nieszcz?sny klan PEACE w kt??rym by?em 2 dni po wyj?ciu z Eternity
GAndzia zrobi? remake na Immortals odnowa :) Immortalsami najebali?my g4 noi po?aczyli?my sie nie pamietam z kim wiem ze immortalsi byli wtedy najlepsi no i tak powsta?o Eternal_knights_pl no i gram to do tej pory r0obie kase na resellu na dmach lub na bossach ETC . Z ekipy sta??j by?o tak : Najd?u?ej gram z Jon_LeePL( najwiekszy respekt) mo?na powiezie? od zawsze z jego bratem BoboPL no i Gajeczka kt??ra cos ostatnio s?abo gra :< :< Potem po po?aczeniu doszli Eferat Gandzjalf Pax_bar Tod_lucznik i to jest sta?e ekipa reszta albo dochodzi?a albo stanowai?a epizod :rotfl:

Chia?em powiedzie? ze w ta gre trzymam sie zasady fair play nigdy nikog nie oszuka?em nie podjeba?em itme??w etc. NIe u?ywa?em dopalczy a wszystkio charowa?em SAM XD
THE NAkre? ktos Film :freak:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-16 01:36:12 
Offline

Dołączył(a): 2005-08-20 00:33:07
Posty: 44
Lokalizacja: Bytom
Płeć: Kobieta
Ja o KO dowiedzialam sie od mojego brata (gral magiem _Cronosem_ , askiem Rockettem :] , aktualnie nie gra juz w KO :/ ). Na poczatku gralam magiem ale ta postac nudzila mnie dlatego zrobilam sobie priescika Gaja_PL ;D Gralam sobie samotnie na robakach w abyss az pewnego dnia spotkalam tam JonaLeePL :D zostalam przyjeta do klanu ale nazwy nie pamietam juz :F ale wkrotce ekipa sie zbuntowala i powstal nowy klan WLADCY MROKU :rotfl: Jon zostal liderem, bardzo fajnie sie tam gralo bo byla super ekipa ludzi tj. jon, bobo, sajper i jeszcze pare osob :D. Bylismy zgrana paczka az do pewnego momentu, do teraz nie wiem dlaczego te osoby sie do mnie nie odzywaja :( . Po jakims czasie powstal nowy klan z 3 polskich klanow, celem tego polaczenia mialo byc utworzenie najlepszego polskiego klanu :] mysle ze to byl dobry pomysl :rotfl: Pozniej bylo jeszcze kilka experymentow z klanami az powstali EK_pl. Bardzo sie ciesze ze zaczelam grac w KO bo poznalam wiele wspanialych ludzi z ktorymi fajnie mi sie gra :P chociaz moge powiedziec ze gralo bo chyba koncze z KO :/ szkoda mi bedzie rozstawac sie z gra i z wami ale ostatnio mam jekies glupie przeczucia ze cos jest nie tak skoro wiele osob ze mna nie gada :< byc moze nie pasuje do waszego towaszystwa bo jestem dziewczyna :> ale widze ze nawet jesli odejde to macie juz nowa gwiazdeczke :twisted:


P.S. KOCHAM WAS ALL :rotfl: szkoda ze wy mnie juz nie lubicie :(

_________________
Kazdy jest ksiezycem i ma ciemna strone,
ktÃÂłrej nie pokazuje nikomu...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-16 01:48:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-14 21:10:38
Posty: 734
Lokalizacja: rzeszow
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
tez sie wpisze co by nie bylo ;)

grac zaczalem rok temu, kumpel mi linka podeslal na gg, jak tylko wlaczylem gierke odrazu mi przypadla do gustu, chociarz ledwo sie orientowalem co i jak. :] Na jakims 30 lvlu wyladowalem w klanie z ludzmi z peru, nawet fajnie bylo ale jak to bywa na takich lvelach klan dlugo nie pociagnal. Pamietam, ze jak mialem 40 lvl (hehe myslalem ze masta jestem juz) spotkalem Gena (gral wtedy bartazarem i mial 50+, heh dla mnie byl bogiem wtedy, on i Garot :cool: ) i zwerbowal mnie do klanu CAVALLERYxxxPOLAND. W klanie bylo sporo fajnych osob, niestety teraz gram dalej tylko ja Gen i Malpa z tamtych ludzi. Wiem ze mielismy jako klan kolo 5k NP i bylismy kolo 50 miejsca w rankingu ;D . Potem byly male przepychanki i Rafal zrobil nowy klan (juz nie pamietam nazwy) do ktorego sie prawie wszyscy przenisli, ale szybko polaczylismy sie z klanem Doza i Dierny i powstaly Aniolki :cool: . Ofcoz wtedy juz wszyscy byli 50+ i wymiatalismy hehe. Oczywiscie ja, jak zawsze bez grosza przy duszy biegalem w strasznych szmatach i z bona staffem mimo ze mialem 54 lvl :) Zawsze jak gadalem z Gandzia albo Epickiem to mi prubowali jakas laske wcisnac heheh. To byly czasy kiedy lazilem z ludzmi z KKND_pl (Alka, Domkiem, Wotem, Wilkiem, Parosem i Wolidem na goby do kallugi, oczywiscie ja jako light nie moglem nic zabic swoim aoe i tylko leechowalem. :P Potem polaczylismy sie w jeden klan Blassed Warriors i w koncu w EK. W miedzy czasie zaopatrzylem sie w troche lepszy sprzet wykorzystujac szczodrosc inncyh graczy i ledwo wiazac koniec z koncem. :cool:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pieklo i niebo nie istnieja.
Nosimy je wszedzie ze soba.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-16 01:49:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-16 21:53:49
Posty: 248
Lokalizacja: Podmrok - PoznaĂ…â₏Ş :p
Płeć: Mężczyzna
kek ;p

ja zaczalem grac w KO jak zobaczylem w domu brata z Elrrd? grajacego na MOIM kompie w jakies gowno (co to za gra?:P) podchodze,
-witam
-witam
-w co gracie?
-knight online
-wtf? i czemu na moim kompie
-bo na moim lagi ze nawet w abbys nie daje rady
-abbys?
-dobra stfu potem ci wytlumacze ;p

jak powiedzial, tak zrobil, zaczalem grac
serwer ares, rasa karus tak jak brat i elrrda, pomagali mi na poczatku ale i tak miesiac expilem do 30tego lvlu. Po miesiacu elrrda powiedzial mi o "teleportach". Na 31 lvlu poszed?em do Breth ;D
pamietam moj pierwszy klan - JETIX, potem by?o GreenMageClan hehe takich ludzi sie pamieta.... Pozniej poznalem Suicune'a i razem expilismy wiele godzin, to byl przyjacielski czlowiek mowie wam.... Potrafilismy rozmawiac godzinami chociaz jego angielski nie byl dobry bo pochodzil z francji. Pozniej wykupilem od elrrdy postac pain03->stolen by skatan (tnx) postacia ta gralem troche po czym moj brat dostal sie do konta i dowiedzial sie ze "ta smieszna wlocznia" to toteamic+7 i sprzedal to diggeldiggelo i meowi za grosze (co pozniej musialem oddawa?, dlugu do dzis nie splacilem i bardzo nad tym ubolewam -Krushu jesli to czytasz, wiedz ze odrazu jak zdobede te 250m na aresie to oddam, nienawidze byc winnym czegos, komus. (teraz nie mam nic, postaram sie zwrocic szybko...)

tak wiec "pogralem" sobie na woju lvl 61
pozniej brat skombinowal postac _SZNEKA_ rogala lvl 59 na aresie, odrazu jak zobaczylem to go bratu zabralem (:P) i nim gralem. Najpierw poszed?em do klanu SFORA, ktorego lider by? naprawde wielkim czlowiekiem- SKY_pl... pozniej trafilem do OldieS - kochalem ten klan ale odszedlem na rzecz rodak??w (co proponowala mi Anecia_pl - pozdrawiam)
trafilem do OrczychPydek - w??wczas grade 4 (LOL) noobki ale lvle blisko 60tki, ciezko razem expilismy, ale materia???w na mastera ni ... nie dalo sie zebra? :P
pozniej po dmach stac mnie bylo na poty (:P) i trafilem do CZ, poraz 1wszy na powa?nie. Dostawalem po dupie ze dead co 10 sekund.... Pozniej zaopatrzylem sie w scrolle (;D) ktorych mialem pod dostatkiem ale ich nie docenialem.... Tak wiec full scrolled poszedlem do CZ, zajebalem pare osob ale ?uk mialem slaby, ap w okolicach 800, cholera. Sprzedalem troche armora i kupilem ironx+7/70, haha teraz mozna w cz siedzie?! OP nigdy nie mialo dobrych PK party, a jesli juz to uczylismy sie jak grac (zawsze na minus ale doswiadczenie zyciowe pozostawalo...) Wiec znalazlem szybko starego przyjaciela- Suicuna! On naprawde wymiatal w cz! Shele+6 i shardy+7 to by?a moc! Niestety mial BARDZO slabego kompa i dostawal dc przy kazdej wojnie czy akcji w CZ :(
pozniej poznalem priesta imieniem xxDecusxx ktory jest teraz w 9thlegionie - najwspanialsza osoba swiata, najlepszy priest w KO, najlepszy buffer, siedzialem z nim w cz (2 osoby) wieeeele godzin, pozniej wbija? suicune i siedzielismy razem w nocy :)

pewnego dnia przechadzajac sie po eslant, znalazlem wojownika imieniem Kolodziej_87, duzo rozmawialismy, on wowczas mial problemy w ko, nalezal do poteznej gildi Dream lecz ciezko mu sie tam zylo, na chacie nikt nie odpisywal a party zadko mu sie trafialo. Poradzilem mu "zosta? w tym klanie! minie troche czasu, ludzie cie poznaja, bedzie ok mowie ci!" on mnie posluchal i co? Teraz jest co-leader, a klan jest jego domem. Duzo razem expilismy, dawalem mu scrolle, poty i kase na NP, bo mimo tego ze mial mniej AP odemnie zmuszalem go do wspolnego lazenia po CZ ;D
bylo cudownie, frajda niema?a, tacy ludzie to skarb!
bawilem sie szneka dlugi czas, pkowalem, uczylem sie gra?, pozniej zrobilem sie na sina i pomimo 600ap (imragge+5 i mirage+1) sialem wymiote w cz ;D
Mialem bardzo duzo pieniedzy na pierdo?y jak scrole, potiony, np (zawsze conajmniej 50m w inn) ale na armory czy guna to zamalo... Po jakims czasie pieniadze te zaczely sie konczyc, w OP dm hunt nie istnia? wiec na gwalt potrzebowalem pieniedzy. Brat poradzil mi zamienic szneke na priesta, chodzic nim na dmy i potem kupic woja. Powiedzialem mu niech robi co chche, ja musialem wowczas wyjecha? do szwecji na 1-2 miesiace.... Po powrocie dowiedzialem sie ze brat sprzedal szneke ale priestem mu sie nie chcialo grac wiec nic nie mialem... .... Kupilem warriora humana daddy69 (Ares oczywiscie!!!) Tym charem mialem mnostwo frajdy!!! Mowie wam , chityny+7str, glavie+6/60 i naprawde wymiatalem w CZ! Poczatkowe 100np przeksztalcilo sie w krotkim czasie w 10k+! Daddym nie mialem problemow o pk - bylem w UknighteD - kocham ten klan! cloud i love you! Wiecie jakie tam by?o PK? Dwa party po 8 os??b biegajacych po bowlu przez cala dob?! To sie nazywa PK party! Zaden ork nie mial szans, bossy pada?y momentalnie a o dmy nie bylo sie co martwi?! Pozniej brat wyszed? mi z UknighteD i poszedl do INFERNO (zosta? cie?ko ranny, prawie go zabilem :P) ...! co to za inferno? gdzie Uknighted? :/ fuck... hmmm, po tygodniu grania przyzwyczailem sie do tych ludzi, szczeg??lnie przypadli mi do gustu PlagueEater, Xel_pl, czy fullmetalix ;D taaak tacy ludzie to skarb. Dlugo gralem z inferno ale tesknilem za Orczymi Pydkami :( Zamienilem wiec daddyego69 za tumeksa. Ciekawie sie gralo tym magiem ale pomylilem sie przy podawaniu maila gdy koles chcial zmienic passa, pozatym KTOS GRAL NA DADDYM i nie bylem to ja, ani ten kole?... Wiec gosciu powiedzial mi "ty chciales mnie ojebac wiec ja ojebalem ciebie". Tym sposobem stracilem 2 postacie naraz. - kocham by? uczciwym... nie ma to jak oplacalnosc.... btw. dzieki Blade of Darkness za zajebanie mi tych postaci -serdeczne dzieki!...
tć, koncza mi sie postacie, zaczynam grac na woju noobku, odechciewa mi sie, zaczynam grac na priescie, odechciewa mi sie... .... Koncze z ko...
Miesiac pozniej na???g PK tak mocno dawal mi sie we znaki ze postanowilem zrobic nowa postac, a Solnik powiedzial mi zebym gral na bera, maja tam fajny klan-szakale. Mysle sobie, czemu by nie, szybko wyexpie na 60tke i gogo pk. W kilka dni wybi?em 40ty lvl, klan zajebisty - tacy ludzie to skarb.... I teraz ... KO nie dzia?a! Nie wiem czemu, jestem wkurwiony, brat zdeklarowa? sie naprawi?. Poszed? naprawia? a po godzinie uzna? ze nie jest w stanie....

Szykuje sie przerwa a potem wracam na bera do SZAKALI, pozniej pomysle co zrobic z Orczymi i INfernalami....


Tak wiec zaczela i skonczyla sie moja przygoda z KO.
Przestrzegam was przed lud?mi - wszystkimi ludzmi, kazdy jest zdolny do kradziezy a to moze naprawde skrzywdzic...

Ludzie-skarby o ktorych wspomina?em to miedzy innymi: l3tz vel moon, Suicune, xxDecusxx, Kolodziej_87, SKY_pl, Anecia_pl, Mad_pl , Adek_pl, duzyx, pisak, Gandaloo, Cloud, nameless_barbarian, PlagueEater, Xelynea_pl, fullmetalix, KOZAS, Green_mage, Superbat, BenedyktXVI i wielu innych! Jak kogo? sobie przypomne to tu dopisze

ostatnio w klanie SZAKALE poznalem wielu takich ludzi np: M:M (Solnik), Silver_pl, zydek, Wladek_pl, kozak_pl, xxHOJNAxx, i wszyscy inni klanowicze - ca?y ten klan moze sie uwazac za wspania?y bo ludzie naprawde sa zyczliwi i uprzejmi....

Ci ludzie pomogli mi w grze, mo?naby ich nazwa? moimi przyjaci???mi z gry. Nawet je?li nie by?a to przyja?? obustronna to napewno ci ludzie dobrze mnie wspominaja i pamietaja...
Z takimi lud?mi i dla takich ludzi warto ?y?, KOZAS to najwspanialszy turek jakiego kiedykolwiek zna?em!!! Rozmawiali?my wiele godzin, gralismy wiele godzin. On napewno usmiechnie sie na dzwiek nicku SZNEKA i wspomni nasze dlugie rozmowy i zabawy.... Tak jak ja dzisiaj siade, i przypomne sobie nasze wspolne zabawy i tamte czasy...

Je?li jeste? osob? kt??r? zamie?cilem na tej liscie - wiedz ?e jeste? skarbem, nie powiniene? tego zmarnowa? czy stracic... Pozdrawiam wszystkich

Z jednej strony moja przygoda z KO zakonczyla sie hucznie...
Z drugiej za? skonczyl sie jedynie jeden rozdzia? z mojego ?ycia, i wkraczam w kolejny, z dumnie podniesion? g?ow?...

pozdrawiam...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-16 12:00:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-12 03:31:43
Posty: 248
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
HEHEH wszyscy cos pisza to i ja nie bede gorszy :rotfl:
Jak juz pax wczesniej napisal moja przygodaz ko zaczela sie jakies 10 miechow temu, pamietam jak jeszcze w autobusie pax ciagle nawijal mi ze jest podobno jakas super gierka:)) a ze wczesniej w naszej wiosce nie bylo mozliwosci intalacji stalki to w sumie nie zabardzo orientowalismy sie czym sie je takie mmorpg:D pamietam jak pierwszy taz wpadlismy na moradon hehe, zaczelismy tluc robaki, najlepsz bylo to ze ja maga zrobilem i wpieprzylem mu miecz :freak: potem jakims cydem naciznolem klawiesz "k" i ujzalem skile :rotfl: hehe, nie stety przez to ze gralem wczesniej w diablosa, nie zabardzo wiedzialem jak dodawac staty i moj mag przez mial parenascie puntow walnietych w str:PPP Jako ze na lvl 30 restat kosztowal okolo 1,6m (co bylo wowczas suma bajeczna 8| ) postanowilem zrobic nowa postaci, i tak powstal raistl_pl(mialo byc raist_pl ale tak nazwalem tego wczesniejszego;/) i tak zaczelismy lvl, zrobilismy cos kolo 35 lvl i pax zalozyl klan:)) Knights_of_Rose_pl, byla to 4 osobowa ekipa(ja pax, tod i steel ktory juz nie gra), wtedy tez pax nabil 40:)) i odkryl eslant 8| dobilem 40, zaczely sie deru:) potem pare razy golce i bolesne dedy:) po kilku okazalo sie ze jest cos takiego jak rezzer :rotfl: heeh, potem z paxem zaczelismy lazic na aposy, tam poznalem jona boba sajpera gaje i eferata(gandzie gdzies wczesniej na golcach:P) oczywiscie zawsze gdzies w poblizu byl doz:P, i tak sobie expilem z kitowym sprzetem, powstalo immortals, potem kilka nieciekawych zdarzen z devilem, potem byly wypady na 55 lvl na cz na aposy(jejku jaka radosc byla jak rozwalilismy jednego orka:)--ktory potem wrocil i wybil nas wpien :rotfl: potem zrobilismy EK zeby byc najlepszym polskim klanem po tej stronie mocy, zaczelo sie expienie do 60, potem 61 i expo mnie znudzilo;// postanowilem pograc na kase, siedzialem na mora caly czas prawie, dorobilem sie niezlego sprzetu i uniqow niestety wiekszosc z tego stracilem na dupe wipie, i tak oto jestem teraz:) bankrut z budzetem na poty, zaczynam expic(tyle na ile mi studia pozwalaja, bo na mieszkaniu nie mam neta;/). Ekipa sie trzyma i to sie liczy, w ko to jest piekne ze masz stalych znajomych z ktorymi moze pograc i pogadac:)) ;D

Ufff jeszce nigdy nie napisalem tak duzego posta :freak:

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-16 14:40:07 
Offline

Dołączył(a): 2005-10-27 14:20:23
Posty: 118
Lokalizacja: KrakÃÂłw
Płeć: Mężczyzna
ja zaczne od tego ze moja przygoda zaczela sie gdzie okolo maja (moze kwietnia, nie pamietam dokladnie).
Przegladalem rozne fora (m.in. cdprojektu) i tam znalazlem temat o gdzie MMORPG na dodatek darmowej wiec duzo nie myslac kliknalem na linka i oblukalem ss, gra mi sie spodobala wiec szybko ja sciagnalem, wybralem serwer (xigenon, pare osob pisalo ze tam gra), rase (ludzia) i klase (rogua, chcialem tylko kogos kto z luku szczela :P). Tak wiec pewnego wieczoru zaczalem grac, wszedlem do moradonu i nawet nie wiedzialem co sie dzieje, pamietam ze jakis kolo mnie wzial na bulcany i tpnal to normalnie szok wiem ze szybko dobilem 10lvl z nim i troche mi pomogl w poczatkach (za co serdecznie mu dziekuje). Staty oczywiscie rozdzielalem jak w diablo (gralem przez ok. rok przez neta i mi zostalo :P) ale nic sie nie martwilem ze dawalem w mp albo w str jakkos sie gralo. W tym czasie zaczely mnie interesowac gildie/klany i chcialem sie spytac jakiegos polaka, wiec przeszedlem kawalem po mora i zobaczylem nick z koncowka _pl to zagadalem, okazalo sie ze to jest lider klanu i to na dodatek polskiego, spytal jaki mam lvl wiec ja mu ze 20 to powiedzial zebym sie zarejestrowal na stronce klanu (WOW) i sie zastanowia czy przyjma mnie. Ja bardzo podjarany szybko sie zarejestrowalem i po paru dniach okazalo sie ze mnie przyjeli :rotfl: . Umowilem sie z liderem o okreslonej godzinie i gdy juz owa nadeszla napisalem mu pma, on powiedzial ze czeka w pianie( 8| a co to takiego?) <- sie spytalem z on ze miasto, wiec duzo nie myslac zaczalem biegac po moradonie jakby z tad wyjsc do piany ale sie nie dalo wiec juz zrezygnowany zapytalem i wtedy dowiedzialem sie o teleportach.
Oczywiscie bylem noobem jak zobacyzlem kolesia z 40 lvlem to dal mnnie byl mistrzem, ale mniejsza o to po jakims czasie nabilem 30lvl i zaczalem chodzic na goby, chodzilem w jakis plate gobach az do 50lvlu chyba XD , w miedzyczasie zrobilem reskila i restata (mialem punkty w wszystko wladowane a skile po troche we wszystko). Fajny byl ten klan (zajebisci ludzie) ale pozniej coraz mnie osob zaczynalo grac, byl okres co byla przynajmniej 1 osoba online, jedneka po miesiacu juz tak nie bylo wkoncu ekipa malala i bylo tak ze graly przewaznie 2 osoby: ja i Frakol (zajebisty koles szkoda ze stracil maga-zmienili mu passa), oczywiscie pamietam ze jeszcze byl 3dfx doszedle do nas w miedzyczasie :P - powrocil do gry. No wiec takie byly samotne wieczory z ko ale nie lamalem sie wkoncu jeszczze forum bylo na ktorym sie wiecej dzialo niz w grze. Nasz lider Dj_Cougar_PL byl tez zajebisty (nadal utrzymuje z nim kontakty) tylko ze malo gral, chodzil tylko na wojny (Lunar War) wiec gdy mieliscy 52lvle chodzilismy w nocy na wojny zeby sie dostac pod krysztal ( :rotfl: ), niestety nie zawsze sie to udawalo i trzebalo sie pogodzic ze straconym czasem i NP. Po wakacjach nastapil kryzys wiec jakos sie tak udalo ze przenieslismy sie na myKO bo znowu stalo sie daarmowe, tak wiec najsilniejsza ekipia tj. ja, self, dj zaczelismy grac na xydonisie (gral po dlugiej przerwie jeszcze maka ale znow mu sie znudzilo chyba). W tym czasie sprzedalem kuzynopwi postac bo chcial pograc, a ja i tak gralem na myKO, gralismy karusami (ja warriorem) i jakos szlo ale znow to samo - na myKO same macro party i nei ma z kim zrobic parrty wogule, wiec przestalismy na 40lvlach grac (przynajmniej ja z tego co wiem reszta tez). Ale dalej chcielismy grac razem wiec lider znalazl lineage2 niestety ta gra jakos mnie nie pociagnela wiem ze oni w nia grali dluzej (tj. self i dj). No wiec nadszedl czas aby wrocic do usKO. Odkupilem za te same pieniadze postac (znudzilo mu sie) od kuzyna (bylem wtedy w klanie Eternals_pl) i zaczalem grac na serio potem po ok. tygodniu klan sie rozlecial (lider - oya zrobil 60 i wzieli go do maina) wiec gralem dzien moze 2 bez klanu. Napisal do mnie w miedzyczasie gandzja na gg zebym wszedl do gry to mnie wezmie do E_K_pl. Ja sie ucieszylem i tak oto jestem po wielu przygodach spowrotem, po 2 tygodniach expianie udalo sie dobic upragniana od wielu miesiecy 60 i jakos przypadkowo 61, niestety juz tak nie idzie i juzmnie ta gra tak nie wciaga, znalazlem nowa milosc jaka jest WoW dlatego w KO tylko gram wieczorami a rano do ok. 20 w WoWa. Przy KO mnie trzyma tylko to ze posnalem tu WIELE swietnych ludzi, tak to juz dawno bym w to nie gral (wiec jestescie sami sobie winni ze was mecze ;D ).
To chyba cala moja histioria z KO, pominalem pewne rzeczy bo nie napisze wszystkiego chociaz praawie mi sie to udalo :P.
Jak dobrneliscie do konca to znaczy ze takie nudne to nie bylo chyba :lol2:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.085s | 19 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net