Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-28 01:27:23
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: PO 70-ce lvl
PostNapisane: 2006-11-07 12:20:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-18 15:45:04
Posty: 1804
Lokalizacja: Knurów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
WIEC tak ci co dobili 70lvl niech opisza swoja prace jaka poswiecili grajac w ko niech opisza jak im sie gralo opisac z kim z czym itp :ble: ;) moze powspominamy stare dobre czasy :cool: teraz odkad nie mam czym zbytnio grac zaczyna mi tego brakowac ale co zrobic :/ gram teraz w WAR ROCK swietna gra ale to nie to samo :<
ci co maja nisze lvl tez niech opisuja bo tez poswiecili troszke czasu i spedzilismy razem go wiec mile widziane SS itp

_________________
http://img264.imageshack.us/img264/7082/wielkapaladn0.gif
http://img468.imageshack.us/my.php?image=czolg2ga9.jpg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-07 15:05:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-05 11:36:48
Posty: 2778
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 14
Heh magiem zrobilem 71 nawet xD fajna zabwa byla, 60 robilem hoho z 4miesace:)(bylem nawet w klanie Strong_Man_PL hehe xD. na 55 w 2gim dniu ke zsotalem liderem klanuBeFree :rotfl:,na 61 gralem chiwile na xiegu, i poznalem takich ludzi jak Epik,oya czy gandalf i paros ;) bylem nim do 65(poznalem duzo spoko ludzi,jednak sie na mnie obrazili), az w kacu doszlem do klanu Ordalicium. Wtedy dopiero naprawde zaczla sie moja przygoda z ko ;) Juz pierwszego dnia znalazlem talosa, dropnol elf belta, i padlem bo z dotow zaczlem bic( o_O )fajny noob ze mnie byl. Gdy bylem na 66, NO_oB wrocil do gry, mag, jedna z osob ktorej najbardziej mi brkauje. Wtedy zaczolem expic do 70 z nim, mimo iz mial nizyszy lvl szybcej go zrobil=p, siedzelismy cale dnie w cz na ravenach, heh manipulacja turkami te sprawy, zawsze ktorys z nas byl liderem :lol2: i tak do 70. Potem juz wakacje, i wiczorne pk. I pogadauszki z Miragiem o dziewczynach w bikini :lol2: to rox. w polowie lipca wyjazd do angli=/ jak worcilem bylo fd i ... wszyscy +72 a ja 71:< wiec skonczylem magiem. Poszlem se onwac dcz, z Matkiem, i Bodem, przyonowalem dcz, hehe :freak: i sie znudzilo, wiec zaczolem expic, zrobilem 63.. juz zygalem expem, az przyjaciel z klanu mowi ze konczy grac ,i daje mi swojego aska, na 66lvl, teraz mam 67 i rboei nastepna 70 ;)

_________________
http://i88.photobucket.com/albums/k176/ ... /pacan.jpg
Something we are attach, the one thing we dying for... Nothing but pain stick in this game, searching the fortune, fame...


Ostatnio edytowano 2006-11-07 15:11:26 przez Pacan, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-07 15:06:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-08-31 12:54:05
Posty: 169
Płeć: Mężczyzna
http://www.knightonline.mzone.pl/kompl/ ... php?t=3750

to cos kolo tego... ja juz opisalem mniej wiecej, wiec mozecie sobie po3tac -_-

PiSS :twisted:

_________________
God Hates Us All !

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-07 15:13:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-08-20 16:36:05
Posty: 341
Lokalizacja: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 7
Ja moze niemam zbyt wyskoki lvl :P Ale gram od 3 lat, tak zaczolem miesiac po otwarci xiga. Gralo sie w kafejach takze niezbyt duzo... Czeste zmiany kÄ?t, nowe postacie, lekkie przerwy w grze.... Ale co zrobic, jakbym gral tylko moja 1 postacia (mag humowy) ehh... ale niema co gdybac :P Jak mi odblokuja konto to jeszcze was dogonie :P Czyli jakos w ten weekend :cool:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-07 16:07:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-04 18:23:38
Posty: 257
Płeć: Mężczyzna
Na Xigu juz 2 latka ... kupa czasu zmarnowanego ale... zawsze w AVA (no moze kilka dni biega??em bez klanu) i mimo ??e brakuje tamtych nocek i tamtych ludzi

Do KO ??ciÄ?gnol mnie kumpel z reala wczesnie gralismy razem W SoF2, Tibiie i w ko??cu zawitalem tutaj. Pierwszy char assek, ale jakos niezabradzo mi podeszla ta postac zwiec ze wzgledu na potrzeby clanowe zrobilem Priesta i tak juz zosta??o :)
Noobilem do 65 lvl (jako chyba jeden z najszybciej expiacy members??w w klanie, kumple mieli mnie za czubka :P)i w pewnym momecie gra straci??a sens mimo ca??kiem niez??ego sprzÄ?tu i kupy GB w inn, probowalem cos z tym zrobic ju?? nie expiÄ?c ale tylko buszujÄ?c po CZ bo BPkiem mialo to sens i fan :) na jakis czas to pomog??o ale "real life - my sweet wife" , brak kumpli z kt??rymi zaczynalismy w AVA i og??lnie poczucie bezsensu tym co sie dzieje (okradanie kont, cheaty, itp) spowodowalo ze sprzeda??em all, a DSP dosta?? sie w rece DoZ'a :)
To by?? koniec z KO :P zazekalem sie ze nie wroce do tego bagna (tak jak Dax :P )
Potem epizod na Manesie i 60 lvl a na ko??cu po namowach powr??t na xiga :) , uda??o mi siÄ? odzyskac starego chara ale DoZ sie nie postaral i nic expa nie nabi?? :/ potem Questy, par??wki z turasami i tak ca??kowicie na legalu w 24 dni (na bronze) zrobilem okolo 234 % (ponad 500m expa) z 65 z % do 68 lvl. Teraz aby do 70 lvl i moze przez ten czas zechce sie im zrobic cos z KOXPem zebym spokojnie bez niepotzrebnych nerw??w mo??na by??o pobiegac znowu po CZ :)

Apropo expa:

Najgorsze zawsze by??y poranki kiedy trzeba bylo sie zbieraÄ? do pracy po nocnym expie i 2-3 godzinach snu :>
Kolejny ded w przerwach w dostawie premki.
Krzyki ??ony: Ty ... znowu prze kompem, co ty nie masz nic innego do roboty? i odpowied??: Kochanie jeszcze tylko 2% i ide do ??u??ka :P
Leechowanie na aposach bo tzreba bylo czasmi zrobic cos w domu :P
Wk??rwienie kumpli jak nie chcÄ?co pozwoliles im zdechnÄ?c na trolach :P
Niedzia??ajace KO najczÄ?sciej wtedy kiedy akurat bra??em sobie dzie?? wolnego ...
Na expie zawe najbardziej mi sie podoba??o jak turasy posadzali mi o autobuffy i heala bo to znaczy??o ??e naprawde by??em dobry :D
Zawsze fajnie sie gada??o z Paroosem w nocy na aposach :D
A teraz wkurza mnie ze na par??wkach p???? party chce unda a reszta 1500 :P jak cz??owiek zaspany to nie chce sie mus wysilac zeby to spamietac :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-12 02:13:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-18 15:45:04
Posty: 1804
Lokalizacja: Knurów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
FearAndPain napisał(a):
to cos kolo tego... ja juz opisalem mniej wiecej, wiec mozecie sobie po3tac -_-
:p:P
niemam czasu ale tez cos tam opisze moze jutro :p

_________________
http://img264.imageshack.us/img264/7082/wielkapaladn0.gif
http://img468.imageshack.us/my.php?image=czolg2ga9.jpg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-12 09:41:00 
Offline

Dołączył(a): 2005-06-21 14:30:21
Posty: 1955
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Heh ja wystartowa??em raz z xig, po wielu przygodach i zmianiach kont w koncu trafi?? mi sie wymarzony char - orc priest lvl 60. By??o to troche ponad rok temu w drugiej po??owie sierpnia. Magna dzieki Regissowi przygarnela mnie, by??o tam duzo naprawde fajnych gracz. Z zajebem, ita, regissem dymalismy cale party na trollach, apos i pod hb po 3 raz pod rzad xd. Nabilismy G1 (taa kiedys magnata nie miala g1 :P) i zjeb pojechal w pizdu do Szwecji do roboty chyba, troche z nim smsowalem, dal mi swoje konto z itemami ^^ rozdzielilem to w miare po r??wno na klan, a potem sie kontakt urwa??. Mial wtedy moze 61 lvl, kombinowalem cos z buildami juz fp z defami + heal. Potem kolo 62 zakumplowalem sie z Mordimem i zaczelo sie prawdziwe szalenstwo. Przerobilem sie na FH + 960/160 buff + malice i zapierdalalismy na 3 spotowych trollach, regiss lurowal, tarinity usypial i jakos to lecialo. Tak do 64. Potem sie troche pojebalo z klanami w koncu wyladowalem w TheSymphony. Otwieram clan liste na 64 lvlu, patrze i mam najmniejszy lvl :D . Dzieki nim przerobilem sie na BP i przez swieta z pomoca balwankow nabilem 65. Wtedy 65 to byl sza?? pyty, plate build, fh + duff. Popkowa??em troche ale bylem przyzwyczajony bylem do exp trybu. No i jakos mi tak odjebalo zeby 68 zrobic to bede mial fh/torment i +15 punkt??w w statach. I sie zaczelo, w miedzy czasie Symphonia sie rozpadla, Beth zbanowali, po paru tygodniach blakania sie bez celu dolaczylem do Tioca i tam zostalem do konca moich xig dni. Tioca duzo expila, nocami trzymala trolle, czesto 2-3 spoty harpi w els. Ale chyba najlepszym expem byly 2 osobe apos w cz. Na 69 lvlu z Brutem ??apa??em tam po o.23-o.27% na buffie. Wynik poprostu zajebisty. Dobilem ten 68 pomyslalem ze juz nie expie, ale sie z??ama??em ^^ No i wystartowalem po 70. Na 69 lvlu mia??em w chuuuuj duze problemy z netem, nie dalo sie w ogole grac. Zastanawialem sie nad sprzedaza konta, ale jakos sie sytuacja wyklarowala w ko??cu. Znowu exp i w koncu na Wielkanoc zajÄ?c mi przyni??s?? 70 lvl :D

Nie bede dawal rad o dobrym expie, bo skonczylem grac zanim IA wysz??o hehe ^^


Sie rozpisalem :D


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.050s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net