Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-28 01:11:32
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: MY OWN KNIGHT !
PostNapisane: 2007-03-26 23:05:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-08-23 13:57:31
Posty: 32
Lokalizacja: Yokohama
Płeć: Mężczyzna
to pytanie bedzie raczej skierowane do moderatorow ... chcial bym wiedziec jak mugl bym otworzyc wlasne ko ale nie private server tylko takie jak jpko dzialajace dla wszystkich .. ogolno dostepne i czy w ogole to jest mozliwe dla jednej osby czy wykupywane jest to przez korporacje takie jak K2 i jaki byl by kosz otwarcia takiego knighta mniejwiencej na poziomiwe unowczesnienia takiego jakie ma JPKO .. probowalem sie tego dowiedziec od znajomych ale metne osdpowiedzi mi dawali xD tak ze jezeli wiecie jak to dziala to napiszcie mi bo jestem zainteresowany wwww ^^

_________________
PrimeEvil , Alice , Astraea , Zillah , Gellart , Ua ,Gaara the True Power of Pathos Server ( El_Morads ) I Love Astraea :*:*


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-03-26 23:40:13 
Offline

Dołączył(a): 2006-06-13 21:16:07
Posty: 25
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Poważna sprawa. Wętpie czy prywatnę osobę będzie stać na coś takiego.

1. Musiałbyś wykupić licencję na grę od MGAME - firmy, która tworzy i unowocześnia tę grę. Ile mogłoby to kosztować - nie mam pojęcia, ale na pewno nie grosze. Opłata mogłaby nie byc też jednorazowa, ale cykliczna (np. raz na miesięc, rok itp.). Nie mam pojęcia jak skontaktować się z ludĽmi z tej firmy (bariera językowa - bo to Koreańczycy), faktem jest jednak, że firmy które hostuja tę grę (jak K2 czy japońskie czy malezyjskie) jakoś się z nimi kontaktuję, negocjuję warunki umów i robię interesy.

2. Powinieneś liczyć się z tym, że za nowe dodatki, patche musiałbyś pewnie też płacić. Inaczej gra stanie się nudna (bo nie będzie się rozwijać) i nikt nie będzie usuwał bugów. Jeśli znasz się na programowaniu mógłbyś sam trochę pokombinować, ale żeby było to w pełni legalne musiałbyś mieć na to zgodę MGAME w umowie licencyjnej.

3. Strona techniczna całej sprawy. Gdyby już jakimś cudem udało Ci się uzyskać licencję i odpowiednie oprogramowanie - utrzymanie porzędnego serwera i łęcza to niebagatelny wydatek.

Pozdrawiam - Misiek

PS. Zawsze marzyłem o tym, żeby powstało np. Polish Knightonline, bez turasów i całego tego gówna. Jeśli komuś się to uda - w moich oczach będzie wielki. Å»yczę powodzenia !

_________________
Kiedy zostanie wycięte ostatnie drzewo, zostanie zatruta ostatnia rzeka i zostanie złowiona ostatnia ryba - zrozumiemy, Że nie moŻna jeść pieniędzy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-03-27 14:29:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-10 15:14:44
Posty: 1103
Lokalizacja: localhost
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 13
Patrzęc na kłopoty finansowe różnych wersji KO, wydaje się złym pomysłem otwieranie kolejnego "xxko". Nie jestem w stanie podać opłat, ale nie sę one małe - marża dla mgame, hosting, łęcza, support...
Po drugie - musisz posiadać firmę, z odpowiednim kapitałem, aby mgame opłacało się wejść w umowę.
Być może jest możliwy zakup samych plików serwera i klienta, bez supportu ze strony mgame, ale taka inwestycje będzie kosztować (szacuje) co najmniej 2000$ (binarki, częściowe Ľródła) lub 10000$ (full Ľródła)

_________________
Cela est bien dit, rÊpondit Candide, mais il faut cultiver notre jardin Voltaire
La única diferencia entre un loco y yo es que yo no estoy loco. Salvador Dalí­
And the things you can't remember tell the things you can't forget Tom Waits


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-03-27 18:20:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-08-23 13:57:31
Posty: 32
Lokalizacja: Yokohama
Płeć: Mężczyzna
niemowie ze bede otwieral xxko to poprsotu taki plan moze sie uda moze nie jezeli tak to napewno nienastapi to szybko bo z tego co napisaliscie to bylo by z tym troche zabawy pieniadze to nienajwiekrzy problem je mozna zdobyc ale utrzymanie jej moze byc trudne chcialbym miec plko xD na ktorym by polacy mogli grac razem bez turasow i tego ich ... "selam AGa " " Aga Ytem plz aga aga " jej jak oni mnie wnerwiaja poza tym moze otworze Firem przez ktora zakupil bym ko ale nie teraz b o jeszcze chodzic do szkoly musze XD
ale powiem wam ze w japoni mieszkam od 7 miesiecy i chodze tam do szkoly niejest latwo bo nieidzie mi czytanie znaczkow a poza tym bardzo szybko mowia i czasami to za ***** nieidzie ich zrozumiec ale wiecie co... two wszystko rekompesuje mi widok dziewczyn w mundurkach szkolnych ktore na zywo wygladaj cudnie ><

_________________
PrimeEvil , Alice , Astraea , Zillah , Gellart , Ua ,Gaara the True Power of Pathos Server ( El_Morads ) I Love Astraea :*:*


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-03-27 21:39:00 
Offline

Dołączył(a): 2005-10-08 00:18:03
Posty: 50
Płeć: Mężczyzna
moze mały oftop

ale mam znajomego co by sie z chciał japonskiego nauczyć to może bys załozyl jakis temat z japonskimi zdaniami ,wyrazami , zwrotami przydatynym w życiu i grze bo nieraz sie spotka japonca co ni w zęb angielskiego >:[ a taki mini słownik by sie przydał :P z góry thx
jak narazie to z japonskiego znam
korosuzo kuso - niewiem czy to dobrze napisałem ale z tego co mi tłumaczyli to wyraz niezbyt miły
yoro - hi albo cos w tym stylu
:rotfl:
Kod:
two wszystko rekompesuje mi widok dziewczyn w mundurkach szkolnych ktore na zywo wygladaj cudnie ><
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

hehe tylko pozazdroscic :cool: :freak: możesz wrzucic jakołs fotke to sie oceni :twisted:


z góry sory za spam :ble:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-03-28 00:54:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-08-23 13:57:31
Posty: 32
Lokalizacja: Yokohama
Płeć: Mężczyzna
co do tematu z lekcjami jp hmm spoko mozna cos takiego zrobic jak znajde czas to moge wam wyskrobac cos a co do fotek hmm to niemam zadnych ze szkoly ale jak juz tak bardzo ci zalezy to moge ci pokazac fotke mojej dziewczyny niestety jest na nim bez mundurka XD
alu lubisz japonskie dziewczyny?? :D

_________________
PrimeEvil , Alice , Astraea , Zillah , Gellart , Ua ,Gaara the True Power of Pathos Server ( El_Morads ) I Love Astraea :*:*


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-03-28 02:34:21 
Offline

Dołączył(a): 2005-10-08 00:18:03
Posty: 50
Płeć: Mężczyzna
hehe moze ktos to uznac za małe skrzywienie ale japoni sa sexy moim zdaniem :rotfl: :rotfl: :rotfl: :lol2:


Kod:
ale jak juz tak bardzo ci zalezy to moge ci pokazac fotke mojej dziewczyny niestety jest na nim bez mundurka 


:freak: :freak: hehe spoxik ale lepiej niewrzucaj fotki swoje dziewczyny bo niektóre komenty moga sie okazac nie na miejscu ( oczywiscie bez urazy jak kogos urazilem) ale jednak by wolal w mundurku jak ktak bardzo zachwalałes :P :roll: :oops:

hehe zawsze zpomniam ze jest ruznica czasu 7-8 h zalez czy mamy czas letni czy zimow to może dlatego jak grasz to uciebie na servie jest tak mało ludzi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-03-28 09:55:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-08-23 13:57:31
Posty: 32
Lokalizacja: Yokohama
Płeć: Mężczyzna
alu niech sobiie mowia co chca ja tez kocham japonki moim zadniem sa najladniejsze ><

a tu masz link www.punyu.com to jest japonska stronka ummm edukacyjna XD

jak niemasz premium wykupionego to niemozesz pobierac full filmow tylko takie krotkie po 4 min ale nawet te sa fajne :D a ruznica czasu w czasie letnim to chyba 7 godzin , jak porobie dziwczyna zdjecia w mundurkach to ci pokaze bo niemam narzaie a tak na marginesei alu to
japonki kochaja freiguinerow :D jak pierwszy raz przyszedlem tam do szkoly to czulem sie dziwnie a juz po tygodniu mialem dziewczyne :D
japonki lubia obcokrajowcow bo wszystcu japonczycy maja czarne wlosy i oczy
a pozatym my jestesmy wyzsi od nich :D mowie ci jak jeszcze powiesz im ze byles we francji czy gdzies tam to .. Harem mozesz otwozyc XD

_________________
PrimeEvil , Alice , Astraea , Zillah , Gellart , Ua ,Gaara the True Power of Pathos Server ( El_Morads ) I Love Astraea :*:*


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-03-28 10:18:01 
Offline

Dołączył(a): 2005-10-08 00:18:03
Posty: 50
Płeć: Mężczyzna
hehehe strona edukacyjna :freak:

z niecierplioscia czekam na te zdjecia w mundurkach :oops:

widzisz jak unich kazdy facet wyglada tak samo to sie niedziw ze szukaja urozmaiceni i ciagnie jedo obcokrajowców :cool:

tylko pozazdrocic :devil:

ładny oftop tu zrobilismy:P

niestety wiecej teraz sie nie rozpisze bo juz do budy jestem spuzniony i musze leciec:/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-04-07 23:10:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-08-23 13:57:31
Posty: 32
Lokalizacja: Yokohama
Płeć: Mężczyzna
Alu napisz do mnie na msn jak masz moj adres to rezo945@hotmail.com ^^

_________________
PrimeEvil , Alice , Astraea , Zillah , Gellart , Ua ,Gaara the True Power of Pathos Server ( El_Morads ) I Love Astraea :*:*


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.047s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net