Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-27 20:22:26
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-21 16:29:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
kolejny zalamany zalozylem nie po to by powqrwiac bo nie powiedzialem ze all spolecznosc (kolejny koles ktory jest wrozka i wie co mysle) jest zjebana w JPKO ale po prostu chcialem poznac zdanie innych i nie chodzi mi tutaj o to ze itemki sa tansze bo na USKO na roznych servach sa inne ceny nie takie drastyczne jak na JP ale powiedz qrwa szczeze ile jest cheaterow polakow na JP bo ja wiem a teraz ciebie zagne gralem w JP o shit on gral ća i to mnie tam wqrwialo po 1 polskie nooby jak powiedzialem nie kazdy ale bylo ich sporo ktorzy uzywali macro dupowali (nie wiem po co :P) i sie tym chwalili po prostu zachowywali sie jak turasy ty sie nie zachowujesz to spox ale ja to widzialem na wlasne oczy i mnie to przerazilo jak zobaczylem tak jebnietych rodakow a po drugie po ... (tak sie pisze) ty pisales polowe postow ?? a zal mi tak dupe sciska bo jestem noobem i nie mam szmatek na +8 str i bizuteri +8 ty mam jednak i na mirka zbieram ty czego ja ci mam zardoscici i imm lvl naprawde kasy nie no dobra nie jestem bulionerem ale mam sporo na dzien dziszejsz itemkow mam to co chcialem miec na tym lvl czyli to powiedz mi czego ja ci qrwa zazdroszcze bo nie kumam ale zaraaz mnie oswiecisz i po 2 wcale JPKO nie jest latwiejsze od KO napisalem CZARNO NA BIALYM PRAWDE rozumiem jak bym sklamal ale nie i CO CHCIALEM OSIAGNAC CHCIALEM SIE DOWIEDZIEC CO WAS TAK RAJCUJE TMA GRAJAC BO JA PO 30 MIN MIALEM DOSC NIE MA HS WIEC MACRO NON STOP I TO BYL MOJ CELA ALE JESLI JESTES UPOSLEDZONY TO NIE MOJA WINA -_-

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-21 16:34:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-16 21:53:49
Posty: 248
Lokalizacja: Podmrok - PoznaĂ…â₏Ş :p
Płeć: Mężczyzna
gram od samego pocz?tku USKO i widz? jak si? rozwija, jak przybiera nowych opcji, (b??dow) graczy :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-21 16:43:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-29 18:43:39
Posty: 87
Płeć: Mężczyzna
Nie za m?dry jestes? ciesz sie, ciesz tylko mnie tutaj nie obra?aj :freak: :freak: :freak:

_________________
http://img468.imageshack.us/img468/9826 ... nonjd6.png
old char


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-21 16:49:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
now wiesz wstalem rano popatrzylem o taki Baelgun jest na forum i gra na JP ko i moze dzisiaj go powqrwiam i innych a nie za madry to ty chyba jestes

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-21 16:53:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-11-13 10:44:19
Posty: 20
Płeć: Mężczyzna
OK sorry nie widzia?em ze chodzi o macro - co prawda s? tam ....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-21 16:54:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-16 21:53:49
Posty: 248
Lokalizacja: Podmrok - PoznaĂ…â₏Ş :p
Płeć: Mężczyzna
... mac noobem moze byc czlowiek na 80lvlu kt??ry nie ma skila w tej grze (co jest zajebiscie malo prawdopodobne)

to osoba ktora np. grala w ko, miala 3x lvl i nagle kupila sobie postac na 60 i mysli ze wszystkie rozumy pozjadal - to jest noob

polecam piosenke "I fucking hate you! You such of lier!" Godsmacka, nie ma to jak metal :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-21 17:04:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
no mi chodzi o to ludzie narzekaja narzekaja na USKO i idea na JP a tam wcale nie jest lepiej po drugie jak powiedzialem sporo czytajcie sporo a nie all ludzie grajacy na JP uwarzaja sie za guru ofc na USKO tez tak jest ale po 1 na USKO jest wiecej ludu wiec to az tak nei razi (ludu polskiego :P) a co do gry to po prostu zastanawialem sie jak mozna grac w gre w ktora ma sie szybko all bo pk wyglada tak ze kazdy bez trudu ma dobry sprzet nie mowie najlepszy bo shelle +7 i rapki +8 na serio to nie sa tam tanie ale powiedzmy tak jestes dobrym graczem masz itemki jakie tam chciales przychodzi kles lama ktora po 1 nie umi grac w ta gre pobije z 2h goby ma kase i kupuje fajny sprzet juz na US mnie wqrwia jak widze asskow z noobkow z mirage bo padaja wedlug mnie za czesto ale to moje zdanie (moge miec takie <--- czy znowu ktos na mnie najedzie ze komus zazdroszcze) no i nie wiem jak wyglada pk w JP ale domyslam sie ze nieciekawie znowu mowie moge sie mylic ale najbardziej mnie tam i na US wqrwia nie duper nie nic innego ale MACRO to juz mnie doprowadza do bialej goraczki jak widze kolesia siedzacego na dupie i walacego strzalami i to o co mi chodzilo moze zrobilem blad piszac te posty tworzac ten temat ale chcialem tylko zrobic to do czego jest forum chociaz niektorzy nie wiedza do czego to oswiece do DYSKUTOWANIA W KULTURALNY sposob jak ktos najezdza na mnie to nie jestem czlowiekiem z kamienia i all sie odbija ale tez odgryzam sie i to narazie tyle ;)

Szneka_pl napisał(a):
to osoba ktora np. grala w ko, miala 3x lvl i nagle kupila sobie postac na 60 i mysli ze wszystkie rozumy pozjadal - to jest noob
:P


i o to mi chodzi chodze po forach nie tylko tym itp gadam z ludzmi grajacymi w JP US MY KO i widze jak niektorzy cwaniakuja a nic nie wiedza o tej grze tez nei mowie ze ja wiem all baa na pewno nawed nei wiem jeszcze wiele o tej grze ale jak widze kolesia co jedzie tekstami tak nooberskimi to mnie biala goraczka bierze a to ze wiekszosc z tych ludzi gra na JP to nic nie znaczy ? wiesz moze to jest spowodowane tym ze malo polakow tam gra albo czyms innym ale chcialem PRZEZ TO pokazac ze nie tylko turasy na US ko moga wqrwiac ale tez polacy na US JP MY nie mowie ze trza sadzic all po wystepkach kilku bo to bezsens ale wyczulam na to zeby najezdzac na takie typki bo to nie dosc ze rodak i bedziemy my jako narod na servach tka poszczegani ja mialem taka akcje na warcrafcie 3 gralem z ruskim po akcji co pobili rosyjsikie dziecie w polsce i najechal na mnie za to wiec trza tepic takich pojebow w polsce

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-21 17:53:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-11-13 10:44:19
Posty: 20
Płeć: Mężczyzna
W?a?nie --- go?? my?li ?e ma 60 lvl i ju? MASTER w gre .. -.- tak samo jak z CS kolo z m4/ak47 full granaty i 'armor' i go z glocka zdj??em :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-21 17:54:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
no dokladnie w ET to samo btw CS S czy podstawoawa ?? ^^ w ET bierze pf i juz mysli ze wymiecie a ty go z noza zajedziesz od tylu bez skojarzen

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-21 18:09:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-16 21:53:49
Posty: 248
Lokalizacja: Podmrok - PoznaĂ…â₏Ş :p
Płeć: Mężczyzna
scar napisał(a):
zajedziesz od tylu bez skojarzen


;D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-21 20:57:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-11-13 10:44:19
Posty: 20
Płeć: Mężczyzna
Zalezy np. w 1.5 bo 1.6 glock wymiotka :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-21 21:09:43 
Offline

Dołączył(a): 2005-06-02 21:43:54
Posty: 336
Płeć: Mężczyzna
Ulyster napisał(a):
sawik napisa?/a:
Dwayne napisa?/a:
3x lvl kto? ma (...) raptora +7

Pokaza?e? swoj? znajomo?? KO na 3x glave nie zalozysz
scar napisa?/a:
"wow raptorek +8 za 5m"

Daj ss gdzie raptor +8 kosztuje 5m


http://tiny.pl/xrmd


Ja na jego "ironie" odpowiedza?em ironi?

scar napisał(a):
nom dokladnie szybko zwiezle i na temat i wykazales sie inteligencja czego brakowalo sawikowi


Bezpodstawne zarzucenie braku inteligencji = brak kultury osobistej


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-21 21:34:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
jasne n/c btw ty nawed nie wiesz co to ironia

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-22 11:47:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-03 19:50:11
Posty: 259
Płeć: Mężczyzna
idzcie se na arene noobkami na 20 lvl i walczcie nieokielznane malpy :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-22 14:37:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-11-13 10:44:19
Posty: 20
Płeć: Mężczyzna
Cytuj:
idzcie se na arene noobkami na 20 lv


pff kto tu ma 20lvl


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.050s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net