Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-03-28 19:43:23
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-09-03 21:11:22 
Offline
Forumowy bot administracyjny
Forumowy bot administracyjny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-07-06 23:19:54
Posty: 3143
Lokalizacja: 100lica
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 9
jak to m??wiÄ?: Tylk winny sie t??umaczy...

_________________
Zapraszam na http://blog.jatokor.net
Zajęty ? Zobacz posty nieprzeczytane [10429] 125950

Utrzymanie strony- 1300 zł, internet- 100zł, dać komuś bana- bezcenne
Ludzie teŻ się cieszą, kogoś zabiją, kogoś powieszą
Lama, lamer - osobnik, który nie wie, Że nie wie, tym samym mniema, Że coś wie, mimo, Że nie wie

Cat^ napisał(a):
spoko dla mnie nadal masz 16 lat, bo tak mi sie utrwaliło

Cat^ napisał(a):
ze wszystkich co grali na ZłotymWarkoczu z pacanem to najlepiej wypadł jatokor

Pacan napisał(a):
bo pamietam chyba najlepiej grales na zlotym, zwierzaki koty i scary sie chowaja

Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-09-03 21:18:36 
Offline

Dołączył(a): 2005-08-10 20:01:56
Posty: 69
Płeć: Mężczyzna
no a co bys zrobil jakby ktos ciebie tak powyzywal?? ze chciales ukrasc chara byles duperem itp??


Wiec nie pierdol mi tu "winny sie tlumaczy" bo ciebie nikt tak nie wyzywal, to nic nie wiesz....

_________________
charrs for sell.....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-09-03 21:24:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-10-18 13:05:54
Posty: 150
Lokalizacja: Gliwice
Płeć: Mężczyzna
O koncie Guloka nic nie wiem wiÄ?c siÄ? nie wypowiadam. ZresztÄ? to nie moja sprawa. A co do wcze??niejszego to zdanie nie zmienie. A co do ciebie log to przecie?? ty jaj nie masz zapomnia??e??, ??e zrobili z ciebie eunucha :twisted: A etykietka najwiÄ?kszego nooba i tak nale??y do ciebie i co bym nie zorbi?? to nie odbiore Ci jej XD O bym zapomnia?? SSAJJJJJ :P

_________________
Zabij-zabij szybko zanim ucieknie
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-09-03 23:38:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-14 01:02:05
Posty: 1037
Płeć: Mężczyzna
R_GooD napisał(a):
A tu kolesie pobrali siÄ? rok temu i bajki opowiadajÄ? jak to oni wyrobili siÄ? w sprzedawaniu.


lol ty nawet nie wiesz o czym gadasz koles... spytaj sie jona, gandzi, eferata, paxa czy toda od kiedy oni graja; EK powstalo z kilku malych klanow, w ktorych nie siedzialy tylko kurczaki, jak ty to sobie wyobrazasz

R_GooD napisał(a):
Ale nigdy siÄ? nie dorobi?? tego co po??owa ek


dojebales koles - nie wiesz o czym mowisz chyba - powiedz mi konkretnie kto mial jakie itemy zajebsite - wymien mi tych 15 osob z klanu, ktore mialy zajebiste itemy :rotfl: kazdy kto byl w EK i czyta twoj tekst to ma niezla z ciebie beke'

R_GooD napisał(a):
ale co tam wisi mi to wole nie mieÄ? takich item??w jak wy tyle kasy co wy


no rzeczywiscie w magnatach bida byla; jak bym byl tak ograniczony jak ty to bym powiedzial ze deimon jest duperem bo mial rapa +8 w czasach gdy taki rap byl rzadkoscia - ale tak nie powiem bo to smieszne jest - tak samo jak to co tu piszesz

R_GooD napisał(a):
nikt mi nie m??wi duper, albo cheater, kt??ry jedzie na bugach jak wy


huh no narazie to mowi tak kilka osob z magnaty, ktorym sie nudzi albo sa nawiedzeni

ps - o RA tez mowia ze jest duper (jak sprzedawal te szele) i to znaczy ze jest duperem?

puknij sie w leb rgood o_O


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-09-04 03:46:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-28 17:57:17
Posty: 279
Lokalizacja: kce
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Paroos napisał(a):
ps - o RA tez mowia ze jest duper (jak sprzedawal te szele) i to znaczy ze jest duperem?

raczej mowili, do czasu az dal ss jak sie wymienil z akuna.

Pax_bar napisał(a):
no a co bys zrobil jakby ktos ciebie tak powyzywal?? ze chciales ukrasc chara byles duperem itp??


Ja tam nie widze problemu, jakby ktos mnie nazwal duperem, prawie kazdy item moge powiedziec skad mam albo mialem jak CE, chityny, tego shela, pp , ep ,we, itd. nawet tego durka co zrobilem na +8 moglbym podac gostka, od ktorego pozyczylem triane i probowalismy razem zrobic na +8 tylko jemu sie nie udalo ;) Nawet moge podac jak bylem <60 lvlowcem od kogo kupilem totemic club, ktore potem spalilem na +6 i powiedziec kto mi dal cynk, ze ten a ten sprzedaje. A przeciez takiej dobrej pamieci nie mam i nawet sie nie staralem wtedy zapamietac. A co niektorzy maja z was jakies problemy z pamiecia ? Chyba ze nie chca mowic i tyle ich sprawa. Tak samo kazdy moze swoje wnioski wysuwac.

Paroos napisał(a):
jak bym byl tak ograniczony jak ty to bym powiedzial ze deimon jest duperem bo mial rapa +8

A mogles mowic, deimon jakis czas temu mi gadal jak go kupil i chyba od kogo z tego co pamietam. Jakbys nie wierzyl to i zapytac sie bys mogl tamtego gostka i tyle.
Ale nie przepraszam, najlepiej jakby na tekst : "Deimon skad ty masz tego rapta ? Zdupowales pewnie !! ", odpowiedzial "O TY K..WA, JA PIERDOLE, WY I WASZA MENTALNOSC, ZAZDROSCICIE MI KUTAFONY I TYLE, RESELL CHLOPIE RESELL, ZAWSZE MIALEM SMYKALKE DO INTERESOW, JAKBYS MNIE ZNAL W RL TO BYS SIE NIE DZIWIL" :rotfl: (no moze troche przerysowalem ;) )

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-09-04 07:44:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-12 03:31:43
Posty: 248
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Ciemniak napisał(a):
O TY K..WA, JA PIERDOLE, WY I WASZA MENTALNOSC, ZAZDROSCICIE MI KUTAFONY I TYLE, RESELL CHLOPIE RESELL, ZAWSZE MIALEM SMYKALKE DO INTERESOW, JAKBYS MNIE ZNAL W RL TO BYS SIE NIE DZIWIL

No moze troszeczke, nie wiem ale ja w moich wypowiedziach wolalem uzywac argumentow a nie bluzgow, widocznie niew wyszlo ale nvm widze topic woda, nikt nie ustapi kazdy wie swoje, nie ma sensu nic pisac bo to prowadzi tylko do klutni eot.

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-09-04 09:59:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-17 13:49:21
Posty: 345
Lokalizacja: Naleczow
Płeć: Mężczyzna
Pax_bar napisał(a):
ra boze jaki ty jestes popierdolony :D


hehe no troszke tak :] ale z umiarem :] staram sie ^^

[ Dodano: Pon 04 Wrz, 2006 10:00 ]
Ciemniak napisał(a):
hmm kurna jak ktos dostal bana, to proste wywalac jego wszystkie posty jak cos napisze no i ban a reszta nie odpowiadac i tyle, jak chce sie produkowac to niech do kibla idzie, bo o to chodzi chyba zeby nie mogl sie wypowiadac :!: Banowanie po IP itd. nic nie da.

A zeby nie bylo, takie tlumaczenia ze ktos nie dupowal, typu "mialem smykalke do reselu, itd." tez mozecie sobie darowac, dla mnie to jest "ble ble ble" i tyle. Wlazi gostek na sale egzaminacyjna i zamiast odpowiadac na pytania zaczyna pieprzyc przed komisja ile on ksiazek przeczytal, pokazywac ze same 5 mial itd.. Co za roznica czy 1 albo nawet 2 egzaminatorow go zna. JA MAM TO GDZIES. Jak ktos nie chce odpowiadac to niech nie wlazi i nie belkocze bezsensu, bo to gowno da. Jak ktos mu od razu pale wstawil to wystarczy sie zapytac o powod i tyle. Taki problem powiedziec np. mialem 2 deepy +8 i ...... jakie szzescie 1 mi wyszedl na +9 ;), mialem kupe kasy to sobie upnalem shele na +8 itd. , albo kupilem od gostka xxx z klanu yyyy czy tam kurczaka, raczej +9 itemki sie pamieta albo ma sie ss od kogo sie kupilo. Jak jakas pacyna nie wierzy to jej juz sprawa, niech lata i sie pyta dalej juz tych gostkow.


o tu fly cos madrego nawet powiedzia?? :P

[ Dodano: Pon 04 Wrz, 2006 10:03 ]
R_GooD napisał(a):
O rany SAjper teraz to mnie rozjeba??e?? ty zajebisty gracz, poka?? mi w kt??rym momencie, zorbi??e?? 70 fajnie, ale ty nadal noob jeste?? ju?? zapomnia??e?? nasz mitingi ko??o HB na solo. Musia?? ci pom??c Haphestus, ??eby?? mnie zajeba??. A co do cienias??w to SAjpier matole ty nawet jak nadupujesz wszystkie mozliwe itemy to bÄ?dziesz NOOOOOOOOOOBBBBBBBBBB wiÄ?kszym ni?? ka??dy na tym serwie. Wsumie noob to obra??enie Logresa ty jeste?? czym?? gorszym ni?? noobem. Jeste?? kawa?? g??wna. A wasz cudowny resell jest dla mnie poprostu najwiÄ?kszym kitem jaki s??ysza??em, ale co tam wisi mi to wole nie mieÄ? takich item??w jak wy tyle kasy co wy, ale przynajmniej nikt mi nie m??wi duper, albo cheater, kt??ry jedzie na bugach jak wy. Na tym zajebanym serwie siedze od poczÄ?tku jeszcze jak Rampage i Nooby by??y i nikt takich kit??w nie m??wi??. Boncur troche siedzia?? na tym resellu, ale zarazabi?? gorsze pomimo ??e kupowa?? itemy okazyjnie. Ale nigdy siÄ? nie dorobi?? tego co po??owa ek. A tu kolesie pobrali siÄ? rok temu i bajki opowiadajÄ? jak to oni wyrobili siÄ? w sprzedawaniu. Buahhahaha zabawni jeste??cie szkoda gadaÄ?, a Sajper to chyba powinien do przedszkola wr??ciÄ? bo ma ze sobÄ? jakie?? problemy.



:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD baba z magnateria -> uczyc sie :D

[ Dodano: Pon 04 Wrz, 2006 10:10 ]
Raist_pl napisał(a):
Bo r_good wie i juz >:[ , niektorzy farmowali dmki, inni woleli expic, a inni tracili czas i siedzili na mora.. i uwierz mi mozna bylo sie dorobic na reselu :
[url=http://img470.imageshack.us/img470/7207/helmxk7.th.jpg]Obrazek[/URL]

ten helm w 20 min poszedl za 24 gb, to tylko taki przyklad, bo bylo tego wiecej ale akurat ten screen mi sie nawinal pod reke, a co do mentalnosci to tak jest, bo inaczej nie jechalibyscie tak wszyscy po paxie...


e spoko to tylko ja jecha??em :]]]]]]]]]]

powiem Ci dla czego :] chociaz Fly to sobie juz da?? spokoj heh :] juz nie bede przypominal co siedzialo z rA acc jak jakis pierdolony polak grajacy w ko chcial se go odemnie odkupic za dupowane itemy i jeszcze niez??a gadke powiem na prawde w tedy o sie dzialo to ciezko bylo nieuwiezyc zeto moze nie byc prawda :P no ale teraz to do wyrostu nie wieze ala Xavier czy tam pax_baru?? :]]]]]]]]]] oo i teraz jeszcze jebany Rafik_pl pizda kolejna :] surwiel :] ehehe sory rafik pojebany jestes :] no wiec powiem ze oni rujnuja gre textami daj mi acc kasa juz w drodze :] a tak na prawde klamia :] heh, teraz moge pomyslec moze pax specjalnie kupil acc gula zeby sobie wiezytelnosc poprawic :P inaczej by sie nie da??o :P po tym co powiedzia?? lolek

[ Dodano: Pon 04 Wrz, 2006 10:12 ]
tod napisał(a):
R_GooD napisał(a):
Tylko wiem jak wyglÄ?da??o to u EK. .


lol skad ty mozesz to wiedziec??


sam przekret Eferata z raptorem i komu tu wiezyc. buziak eternale XD

[ Dodano: Pon 04 Wrz, 2006 10:13 ]
logr3s napisał(a):
zamykam bo to juz nudne sie robi


z??y klucz nobie

[ Dodano: Pon 04 Wrz, 2006 10:14 ]
chodz na arene :D

[ Dodano: Pon 04 Wrz, 2006 10:14 ]
no i toda musze dojechac bo pizda nie da?? sie chcia??em bez malice :] ale jakies lamki mi wjebaly sie :]

[ Dodano: Pon 04 Wrz, 2006 10:17 ]
Paroos napisał(a):

no rzeczywiscie w magnatach bida byla; jak bym byl tak ograniczony jak ty to bym powiedzial ze deimon jest duperem bo mial rapa +8 w czasach gdy taki rap byl rzadkoscia - ale tak nie powiem bo to smieszne jest - tak samo jak to co tu piszesz

ps - o RA tez mowia ze jest duper (jak sprzedawal te szele) i to znaczy ze jest duperem?

puknij sie w leb rgood o_O


e no ja jestem duper no stary ja sie przyznaje nie bij mnie prosze XD rotfl :d


co do rapa +8 prosze o zdementowanie pog??osek o Eferacie :]

[ Dodano: Pon 04 Wrz, 2006 10:19 ]
Ciemniak napisał(a):
Paroos napisał(a):
ps - o RA tez mowia ze jest duper (jak sprzedawal te szele) i to znaczy ze jest duperem?

raczej mowili, do czasu az dal ss jak sie wymienil z akuna.


dokladnie, czyli pax to duper bo ss nie da?? :) ejheheheheh e no pac przyznaj sie miales te scrole 100% :P a moze questa na +1 up przez gm zrobiles 2 razy co ? ;p

[ Dodano: Pon 04 Wrz, 2006 10:20 ]
Ciemniak napisał(a):
Pax_bar napisał(a):
no a co bys zrobil jakby ktos ciebie tak powyzywal?? ze chciales ukrasc chara byles duperem itp??


Ja tam nie widze problemu, jakby ktos mnie nazwal duperem, prawie kazdy item moge powiedziec skad mam albo mialem jak CE, chityny, tego shela, pp , ep ,we, itd. nawet tego durka co zrobilem na +8 moglbym podac gostka, od ktorego pozyczylem triane i probowalismy razem zrobic na +8 tylko jemu sie nie udalo ;) Nawet moge podac jak bylem <60 lvlowcem od kogo kupilem totemic club, ktore potem spalilem na +6 i powiedziec kto mi dal cynk, ze ten a ten sprzedaje. A przeciez takiej dobrej pamieci nie mam i nawet sie nie staralem wtedy zapamietac. A co niektorzy maja z was jakies problemy z pamiecia ? Chyba ze nie chca mowic i tyle ich sprawa. Tak samo kazdy moze swoje wnioski wysuwac.


a ja mam ss jak kupilem durka naszego nowego +8 :)))) i do Tioc wroci?? sie okaza??o :] bo z Tioc bys przedawany :] heh

[ Dodano: Pon 04 Wrz, 2006 10:23 ]
no to czekam na odzew ciemniej tj sory jasno-pomaranczowej strony human??w :D
sikaja pod wiatr :]
a orkowie na drzewa dla tego sa zieloni :)))

_________________
www.art69.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-09-04 10:33:23 
Offline

Dołączył(a): 2005-08-10 20:01:56
Posty: 69
Płeć: Mężczyzna
_____rA_____ napisał(a):
powiem Ci dla czego :] chociaz Fly to sobie juz da?? spokoj heh :] juz nie bede przypominal co siedzialo z rA acc jak jakis pierdolony polak grajacy w ko chcial se go odemnie odkupic za dupowane itemy i jeszcze niez??a gadke powiem na prawde w tedy o sie dzialo to ciezko bylo nieuwiezyc zeto moze nie byc prawda :P no ale teraz to do wyrostu nie wieze ala Xavier czy tam pax_baru?? :]]]]]]]]]] oo i teraz jeszcze jebany Rafik_pl pizda kolejna :] surwiel :] ehehe sory rafik pojebany jestes :] no wiec powiem ze oni rujnuja gre textami daj mi acc kasa juz w drodze :] a tak na prawde klamia :] heh, teraz moge pomyslec moze pax specjalnie kupil acc gula zeby sobie wiezytelnosc poprawic :P inaczej by sie nie da??o :P po tym co powiedzia?? lolek



ja pierdole co ty qrwa 10 latek masz do ... czy co??

co do tego ze pamietacie od kogo jakies itemy kupowaliscie....
qrwa jakbys mial zapamietac qrwa 200 itemow jak sie wymieniales to musial bys sobie debilu na kartce popisac zeby jakiemus debilowi uswiadomic ze duzo na merchu sie siedzialo, zreszta zapytaj regisa jak czasem z nim gadalem, on exp bil bosy a ja mowilem mu ciagle jak do mnie napisal ze na merchu siedze, wiec nie mam pojcia o chu ci chodzi.

Pamietam jak przeszedlem na nowy serwer Olimpie. Skonczylem grac tam dlatego ze ludzie z klanu nie wiedzieli skad mam takie itemy, oni exp ja na merchu siedzialem i oni o tym wiedzieli a tak jak ty nie chcieli uwiezyc ze mozna tak zarobic. Zreszta kiedys sam nawet na forum tak napisalem.

Heh czyli jestem duperem i hakerem? Jezeli tak to dlaczego nie sprawilem sobie od razu toto +8 i jakas bron na 2 reke +8 ?? Jak mi odblokowali paxa, zreszta pozniej scammnietego bo chcialem sobie wymienic z itemki jakies nosilem glave bo mi zostal tam na paxie i jeszcze deepa +8, wiec postanowilem sobie kupic toto . I tak tez bylo kupilem sobie toto +7 i nosilem razem z deepem. Poznziej zobaczylem ze koles sprzedaje harpoona +8 wiec zaminilem za glave....
Pozniej troche poexpilem pobilem bosy pokampilem na atilli... i kupilem/zamienilem sobie toto +8.
Pobilem troche DM , troszke bosow i zbieralem na chitinki +8.

qrwa zebym sobie tluki tylko przsypomnial od kogo kupilem deepa +9 :/ w sumie chyba go nie zdupowalem wy niedojeby bo jest tylko 1 na serwie heh. Nawet kiedy zrobilem na forum topic czy ten koles jest laegal player ale pewno to tez nie pamietacie ( na knightonlineranking)

W zasadzie nie wiem o co wam chodzi... Jezeli byl bym duperem to bym gral dalej w ta gre a nie robil sobie 3-4 miechow przerwy lub konczyl z ko.

A co do acc guloka to qrwa myslalem ze sobie zagram z wami ale po rozmowie z ra juz mi sie nie chcialo a z turkami nie lubie grac....

Zreszta zapytajcie sami guloka....

_________________
charrs for sell.....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-09-04 10:58:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-14 01:02:05
Posty: 1037
Płeć: Mężczyzna
_____rA_____ napisał(a):
sam przekret Eferata z raptorem i komu tu wiezyc. buziak eternale


o lolku zaloze sie ze sam do konca nie wiesz jak to bylo, tylko gadasz jakies zaslyszane ploty - to nie mialo nic wspolnego z dupowaniem

_____rA_____ napisał(a):
e no ja jestem duper no stary ja sie przyznaje nie bij mnie prosze rotfl :d


odrozniaj sarkazm od smiertelnie powaznych oskarzen jakie rzucacie

to jest smieszne - robic topic flame EK, bo Pax mial deepa +9 i toto +8 ; lol a w tym czasie co PAx miale te itemy to teo - woj na 65 levie chyba wtedy latal w fpkach - wszystko co tu niektorzy z was piszÄ? dowodzi fanatyzmu i tego ze co poniektorzy maja jednak jakies kompleksy wzgledem EK ;-)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-09-04 11:21:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-15 16:21:54
Posty: 1051
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
omg ja juz widze ze nie jestescie chorzy na downa, to down jest chory na was

zzzzzzzzzzzzzz

oczywiscie ze pax jest ... dupperem, sam go uczylem godiznami jak duppowac, po tym jak zdupowalem platinium ring, juz w KO pax tak duppowal ze co chwile wymienial sie roznymi itemami, chcial juz nawet isc do sultans i tam sie podszkolic, ale go przekonalismy ze tu tez moze duppowac zzzzzzzz (o ... gadam jak magnat)
czy nikt z was nie moze uwierzyc, ze oprocz Deimoona, RGooda, regissa itd itp sa legitni playerzy ?????????????????????
czy tak trudno to zrozumiec ze niektorzy potrafia poswiecic kilka godzin grania tylko shoutujac na moradonie i robiac interesy itemami i kasa z tyloma zerami, ze liczydla wam nie starczy ??
pax byl legit playerem, juz jako noob 5x lvl uppowal salki +6 i zarabial na transakcjach po 30mln, kiedy ciezko bylo 2mln uciulac, on to po prostu ma we krwi. no coz jedni potrafia sie dorobic, inni nie. roznica miedzy najbardizej legalnymi playerami jest taka, ze niektoryz robia caly swoj sprzet sami, a pax robil kase i sprzet kupowal, ale to juz trzeba myslec zeby zrozumiec takie rzeczy

co do rapa efiego, tak dupowal go 100 razy i dzisiaj kazdy w EK go ma, nawet ja i dobrze ze reduce, bo bym go nie mogl nosic zzzz

btw ja tez kupilem kiedys rola +1, jakos za ... nie przypominam sobie od kogo, czyli moze sie zdarzyc

_________________
"Trzymasz prawa reke w gorze
lewa widza przechodnie
podasz komus dlon by wstal
a jak wstanie to cie kopnie"
Obrazek
Obrazek <3 EK
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-09-04 13:07:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-10-18 13:05:54
Posty: 150
Lokalizacja: Gliwice
Płeć: Mężczyzna
Ja powiem tylko jedno o Paxie. Po primo dobra zaabawa w mercha dmy i xp ciekawe, kiedy ty jesz srasz i dupisz jak to wszystko dawa??e?? robiÄ? w jednym praktycznie czasi bo jak spotyka??em ciebie na poczÄ?tku w cz to mia??e?? chitiny lvl mniejszy ni?? ja. 1.5 miecha p????niej shelle i lvl wy??szy bardzo ciekawe. Tempo godne sprintera na olimpiadzie. To nei wiem cz??owieku jak ty taki genialny to mamy tu drugiego billa g. mo??e zak??Ä?daj microsofta 2. Wtedy te?? sobie poradzisz. A co do Deim on poza tym jebany reptem wtedy nic nie mia??. Nagle z dupy nie mia?? full setu shelli. To ciekawe duper zorbi?? sobie Rapta, a jako?? o baba shelli zapomnia??. G??upszego por??wnania nie s??ysza??em.

_________________
Zabij-zabij szybko zanim ucieknie
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.039s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net