Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-03-28 14:42:35
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: EK lol^3
PostNapisane: 2006-09-02 17:41:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-17 13:49:21
Posty: 345
Lokalizacja: Naleczow
Płeć: Mężczyzna
Cytuj:
o lol to dopierdoliles z tym tematem konkretnie Dax.
Poswiecilem troche czasu i przelecialem po kolei te wszystkie stronki w wiekszosci bezsensownego belkotu i doszedlem do wniosku, ze wy sie chyba kurewsko nudzicie w domu skoro sie wam chce takie ploty i puste oskarzenia tworzyc, tylko po to zeby wywolac kolejna bezsensowna klutnie na forum. Zauwazylem, ze Sajp nie jest tu bez winy, bo dales mu sie podpuscic Dax, ale to co Sajp odwala teraz to juz jest ponizej wszelkiej krytyki...


co do Daxa to nie wiem bo nie dawno chyba wrocil do ko zucil laske (joke) i swoja nowÄ? (juz stara gre) ale znowu cos go w ko nie widze :P a szkoda bo to moj przodek co go wciagnalem ^^ hehehe no ale raczej to sie nie nudzi bo po co :P i jakiego ladnego avatarka ma :] rotfl :D

tj pewnie wydaje Ci sie ze i mi sie teraz nudzi bo to komentuje ? heh (jak to zajeb powiedzia??) nie nudzi mi sie tylko ratuje honor magnta??w bo szkoda mi ich :]



Cytuj:
jak juz jest ten temat to tez na niego odpowiem jako czlonek EK i niech mi nikt nie wyjezdza, ze nie mam prawa sie wypowiedziec bo nie bylem cytowany. W momencie kiedy pojechaliscie po EK ogulnie jako po klanie, swiadomie badz nie, pojechaliscie tez po mnie.


oj pojechali pojechali az krew sika :]

Cytuj:
Smiechu warte wydaje mi sie oskarzenie o dupowanie, nie wiem czy jakikolwiek inny klan na xigu zaszedl tak wysoko jak my w rankingu z tak ... itemkami u wiekszosci graczy.


no i tu KUR>WA soie chyba pierdol.ne ze smiechu no co za lol co kur.wa mac pax mial na sobie ? Deepa +9 chityne +9 nawet sie PIZDA nie przyznala skad to ma ja mialem tego jebanego shela ale wiadomo skad byl a ten pierdolek sie nie przyznal ? wiec prosta odpowied?? duper jakich nie bylo ;p a no i ta pizda mala (juz raz po nim jechalem bo sie juz na podobnym palancie przejechalem :P ) juz chcial kupic od Gula acc no i mowi ze kase wysle pozniej niech dasq i pasy NO KJU>RWA LOL !!! ja pierdole co za jelop z niego gg to i ja se moge zmienic i mowic "cze pax jestem nmienilem gg chche kupic od Ciebie acc kase wysle jutro daj mi SQ i Pasy bo chce mi sie grac a nbei ufam Ci bo mam Deepa +9 i nie chce zebys mi ukrad??" hahahaha KURCZE ! :P!:!P!!: nie duperzy juz kur.wa to widze nie pisz takich bzdur.

Cytuj:
Przecierz ja do 64 czy 65 lvlu biegalem tylko z 1 unikiem (lycan pendant) crimach +7 i bizuteria +7hp i jakos sobie radzilem.


ja ? nie mialem ZADNEGO unika a mowilisie ze duper jestem mialem MAX 63 lvl i to przez 2 miechy a restza to byla 62 i zapytaj sie sajpera co ze mna robil bez acid??w NIC ;p to co duper jestem jak szybko zmienie szmaty ze spear defem ? ;p nom juz ;]

Cytuj:
To samo tyczy sie bardzo wielu innych ludzi z EK: yoyo(dorobil sie na obo dopiero i to tez calkiem niedawno), Paroo jak mu zniknely uniki ktore od lucasa dostal z cs nie dorobil sie dlugi czas jakichs lepszych itemkow, 3d, Gajeczka,domeq, Wolid i kupainnych osob biega/biegala w szitach. Powiedz mi Dax czy jak bysmy dupowali to wydal bym 300zl na itemki od ciebie? lol no bez jaj ale musial bym byc frajerem jakich malo. Zreszta Oya tez kupil za real kase itemki, tak samo Raistl czy Doz, wiec prosze was bardzo, nie pierdolcie mi ze u nas ktos dupowal.


dax tez nie jest bez winy naduzywa?? FT buga pizda jedna a sie zastanawialem jak sie tak szybko dorobi?? ;p mial te rubyringi lamuch jebany. jak bedziesz Dax to czytal to nie wyrzucaj mi pozniej na gg bo sie i tak wkurwialem jak zobaczylem jakie Ty itemy masz :P

Cytuj:
Ten link co tam wkleiles jak sie Efer wypowiada, to wedlug mnie powinniscie byc zadowoleni po jego przeczytaniu. (przytocze z pamieci mniej wiecej) Efer pisal, ze go CENZURA bierzze jak patrzy w cz na czat i co chwile sie przewija ITA, Daimon czy ktos tamjak ownuje

e no bardzo czesto biegalismy w party TS + Skype a ITA i Deimon to najlepsze babaguny by??y u nas w klanie wiec no nic dziwnego jak zucilem tormenta i lecya??y party apo jak kaczki :P wiec od razu duperzy z kij wie jakimi itemami ? od niedawna IT'e przekonalem zeby w DD biegal bo tak to do tej pory by biegal w chitynie +7 ;p

Cytuj:
a my idziemy do cz i dostajemy po dupie, pisal CENZURA, ze nam w ... brakuje do takich itemow i zgranie jakie wy macie itd bla bla i po przeczytaniu czegos takiego jeszcze macie pretensje? zzz krzyz na droge


no to z tym sie zgodze :] dodam 2 krzyze :] zeby wam bylo razniej :]

Cytuj:
odnosnie FT moge powiedziec, ze nie bylem na tym ani razu i nie wykorzystalem tego buga ani razu i NIC nie zarobilem z tego. Odrazu napisze, ze nie chodzilem na to nie dlatego ze jestem jakis krysztalowo uczciwy i pozadny ale dlatego, ze nie mialem wtedy neta, bylem podczas przeprowadzki i jak slyszalem jakie ludzi z tamtad wyciagaja itemkii ile kasy kosza to mi szczena opadala. Potem zreszta i tak wszystkie itemki FT zniknely i wieksosci ludzi ... zostalo.


a ja chcialem isc :( no ale akurat zablokowali :( i juz nie moglem dupowac :( jaka szkoda :( buuu


Cytuj:
W tym momencie to tyle chyba co mam do napisania, jak cos mi przyjedzie do glowy to napewno dodam. Mozecie byc pewni bo CENZURA mnie jak ktos sie wypowiada nie majac o czyms wiekszego pojecia, w tem sosob jechac po EK, Magnatach czy kimkolwiek innym kazdy potrafi i potem zaczac CENZURA sypac, ale napisac cos konkretnego jak trzeba to juz potem niewielu sie na to potrafi zdobyc. bb


co gdzie jak mam napisac :P to napisze :) spoko AS troche znam i HTMLA :)))) i jak cos to moge w PS pomoc ^^

_________________
www.art69.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-09-02 17:47:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-30 13:57:01
Posty: 3190
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
Cytuj:
PROSZE MOD??W O NIE CZYTANIE to sprawa ludzi EK vs MaGnat

dopoki to nie jest ukryty dzial na tym forum to zapomnij, bedzie tak samo jak z poprzednim tematem jak bedziecie przeginac

_________________
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Pokemony wróciły ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-09-02 17:58:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-14 01:02:05
Posty: 1037
Płeć: Mężczyzna
_____rA_____ napisał(a):
no i tu KUR>WA soie chyba pierdol.ne ze smiechu no co za lol co kur.wa mac pax mial na sobie ? Deepa +9 chityne +9 nawet sie PIZDA nie przyznala skad to ma ja mialem tego jebanego shela ale wiadomo skad byl a ten pierdolek sie nie przyznal ? wiec prosta odpowied?? duper jakich nie bylo ;p a no i ta pizda mala


wiesz co, pax kupil ten sprzet jakeis 2 miechy temu - czyli nie tak dawno; a czasy o ktorych mowimy (ze czesc osob od nas miala very good sprzet) to byly tak jak napisalem w poczatkach FT i trwaly jakis 1 miesiac
krytykujesz paxa, a on po prostu tak jak ty kupil item +9 zapewne od jakiegos tureckiego dupera - najpierw popatrz na siebie, a potem krytykuj innych

_____rA_____ napisał(a):
ja ? nie mialem ZADNEGO unika a mowilisie ze duper jestem


kto mowil?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-09-02 18:09:33 
Offline

Dołączył(a): 2005-08-10 20:01:56
Posty: 69
Płeć: Mężczyzna
hehe ra qrwa piszesz bzdury jakich malo. No wiesz mysle ze nie bylem noobkiem i potrafilem sie dorobic. Itemki mialem z bosow / wymmiany ressel. Ja nie jestem z takich co musieli dupowac zeby do czegos dojsc, serio tod i raistl moga ci to potwierdzic.


A co do chara Guloka tluku to ja go kupilem i go mam.

co do itemow +9 ... qrwa ja po prostu umialem czytac na mora jak ktos spawmowal deepa... a z chitinka to kolo sam do mnie napisal a to ze byly legal to super.... zreszta je kupilem 2 dni o DW.

Co do IN to dalem duzo ... co do ROC-ow to je mialem od dawna.



qrwa ra zastanow sie zanim cos palniesz bo takich strasznych itemkiw nie mialem

set chitin +8 rekawice +9
toto +8 deep +9
IN
reszty sie nie zdazylem dorobic a SB jest u toda :P


no comments :P

[ Dodano: Sob 02 Wrz, 2006 18:33 ]
hehe a propo spamowania chata w CZ jak jeszcze gralem przez ITA .. deimona :P

zawsze jak gralem na PK z raistem jak tylko deimon czy ITA kogos zabijal i jak spamowali czata zawsze wiedzialem ze po exp>>DM chodza :P


Pamietam jak Deimon sie chwalil jak bylem na 66 lvl ze szans z nim nie mam no wiec dobilem do 70 on mial 70 poszlismy 1 vs 1 i zgadnijcie kto wygral .... aaa nie mialem wtedy jeszcze set chitin +8 i + 9 itemow :P i bylem przerobiony na peperka czyli dalem 20 w passion a 1 vs 1 pasion 20 jest do dupy ....

pamietam jak sie magnaci zebrali i ogladali jak deimon dostaje po dupie ode mnie :D
to byy czasy .... :p

_________________
charrs for sell.....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-09-02 18:33:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-01-12 14:03:42
Posty: 893
Lokalizacja: Torun
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
a mi sie wydaje ze magnaci maja problem z odroznianiem przeszlosci terazniejszosci i przyszlosci o_O


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-09-02 18:54:31 
Offline

Dołączył(a): 2005-06-21 14:30:21
Posty: 1955
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
a niekt??rzy z pamiecia.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-09-02 19:07:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-15 16:21:54
Posty: 1051
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
ale wy ciagle swoje... brak co niektorym klasy po prostu, tym bardziej ze wiekszosc konczy z xigiem, to wy ciagle jakies problemy macie

_________________
"Trzymasz prawa reke w gorze
lewa widza przechodnie
podasz komus dlon by wstal
a jak wstanie to cie kopnie"
Obrazek
Obrazek <3 EK
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-09-02 19:09:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-12 03:31:43
Posty: 248
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
ra nie przeginaj, juz to wiele razy na forum pisalem i napisze jeszcze raz, tak legit playera jak pax to ja w tej grze nie widzialem, chlopak mial naprawde smykalke do resela i tez duzo szczescia z tym, znajac zycie to i tak mi nie uwiezysz ale jak bys go znal z reala to bys wiedzial ze chlopaka nigdy do chitow nie ciaglo, mowisz ze chcial guloka ojebac na 250 zl, w takim razie dlaczego nie ojebal jakis turkow czy kij wie kto kupil te itemki od niego? przeciez to takie proste, kase mu przeslali przez WU i to wiele wiecej niz 250 zyla a jednak dal im chara, itemki itd... nie oczerniaj ludzi ktorych nie znasz

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-09-02 19:31:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-01-12 14:03:42
Posty: 893
Lokalizacja: Torun
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
Ulyster napisał(a):
a niekt??rzy z pamiecia.

a moze by skonczyc ta glupia dyskusje kazdy wie swoje nikt sie nie lubi i niech tak zostanie ... :!:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-09-02 21:38:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-28 17:57:17
Posty: 279
Lokalizacja: kce
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
trzydfx napisał(a):
nikt sie nie lubi i niech tak zostanie ... :!:

ja sie lubie ;)

nie no, ale wy macie problemy z itemkami i calym tym dupowianiem itd. Przewaznie przeciez nawet jak ktos dupowal to sie raczej nie podzielil ze wszystkimi ta informacja. Jak ktos chce to kase zawsze uzbiera, nawet z 100gb to nie byl problem a w mora mozna dostac rozne rzeczy, albo jak sie ma znajomosci.

rA a ch..j ze Cie ktos nazwal duper albo kogokolwiek, albo ktos ma problem kto w czym latal i co mial za itemki. Ktos bana nie dostal, nie ma dowodow albo info z zaufanego zrodla to k..wa stfu, to jest nic innego jak czcze gadanie. Juz mam dosc, wystarczy jak bylem w grze i przez te gacie kilkanascie pm'ow typu "duper ?".

Wezcie sobie wszyscy najlepiej wasze podejrzenia wsadzcie w D.. i upchnijcie po nadgarstek zanim kogos bezpodstawnie oskarzycie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-09-03 08:13:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-17 13:49:21
Posty: 345
Lokalizacja: Naleczow
Płeć: Mężczyzna
Pax_bar napisał(a):
Pamietam jak Deimon sie chwalil jak bylem na 66 lvl ze szans z nim nie mam no wiec dobilem do 70 on mial 70 poszlismy 1 vs 1 i zgadnijcie kto wygral .... aaa nie mialem wtedy jeszcze set chitin +8 i + 9 itemow :P i bylem przerobiony na peperka czyli dalem 20 w passion a 1 vs 1 pasion 20 jest do dupy ....

pamietam jak sie magnaci zebrali i ogladali jak deimon dostaje po dupie ode mnie :D
to byy czasy .... :p

heh tam kolo apo nie miales takiego seta ? watpie bo juz zaczales sprawdzac ceny na forum czy cos takiego

Cytuj:
Wezcie sobie wszyscy najlepiej wasze podejrzenia wsadzcie w D.. i upchnijcie po nadgarstek zanim kogos bezpodstawnie oskarzycie.

:]

_________________
www.art69.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-09-03 09:27:17 
Offline

Dołączył(a): 2006-09-01 12:18:23
Posty: 2
Płeć: Kobieta
... WIECIE!!! ZAZDROSCICIE MI ZE JESTE?šMY OD WAS LEPSI??
ja jestem w BBZ a wy ... gdzie?? do bb nie biorÄ? takich cienias??w jak wy, ... ??e mi zniklo do dw po??owa stuffu, teraz mam lepszy nawet OD TIOCI sprzÄ?t
I ... z wami ide do ft noobem sobie pole??cc i co zbanujÄ? mnie? LOL

_________________
ZBANUJCIE MNIEEEEEEE
Obrazek

GM give me this one


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-09-03 10:10:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-05 10:56:04
Posty: 487
Płeć: Mężczyzna
Heh to jaki jestes zajebisty juz polowa forum wie a 2 polowa sie domysla . Tylko ze w grze to ty sobie mozesz byc a w zyciu looser ? (pewnie no friends a jedyna impreza na jakiej byles to event w bowl rotfl xD)

_________________
THE END :)
http://img164.imageshack.us/my.php?image=log1er9.jpg
http://img164.imageshack.us/my.php?image=log2nj1.jpg
http://img164.imageshack.us/my.php?image=log3na4.jpg
http://img53.imageshack.us/my.php?image=log4nd0.jpg
http://img53.imageshack.us/my.php?image=log5kl1.jpg
http://img179.imageshack.us/my.php?image=log6br5.jpg
http://img214.imageshack.us/my.php?image=log7bt2.jpg
http://img227.imageshack.us/my.php?image=log8pc1.jpg
http://img245.imageshack.us/my.php?image=log11ow5.jpg
http://img20.imageshack.us/my.php?image=log10lx2.jpg
http://img359.imageshack.us/my.php?image=log9du5.jpg
dawne czasy :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-09-03 10:24:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-17 13:49:21
Posty: 345
Lokalizacja: Naleczow
Płeć: Mężczyzna
heh dobra spoko, wiadomo ze kazdy z nas ma mala chec dupowania :]

_________________
www.art69.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-09-03 11:24:44 
Offline

Dołączył(a): 2005-08-10 20:01:56
Posty: 69
Płeć: Mężczyzna
ra boze jaki ty jestes popierdolony :D

_________________
charrs for sell.....


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.046s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net