Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-25 03:06:11
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-12 14:41:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-29 00:30:10
Posty: 461
Płeć: Mężczyzna
Hehe Lole jedne PEACE i nie gniewajmy sie juz na siebie ^^ Niedlugo bycmoze robie sie na HoLy hihi :freak: Bedzie zadyma <joke>

Ps: O lol mam 2 warmy, lol co za ?o? da? mi 2 naraz???

_________________
The men's destiny is controlled by some transcendental entity or law like a hand of God that exists. At least man knows that he has no control over his own will. =[


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-12 15:02:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-10-18 13:05:54
Posty: 150
Lokalizacja: Gliwice
Płeć: Mężczyzna
Ja jescze si? nie dorbi?em, ale pewnie jakbym pogada? z Ulissesem to by mi da? 1 ?eby ?adnie wygl?da?o, albo lepiej nie :P

_________________
Zabij-zabij szybko zanim ucieknie
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-12 15:12:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-02-09 18:14:34
Posty: 64
Płeć: Mężczyzna
przeczytalem all jak zwykle EK zrobilo syf GRATY
1 to wasz koles zerwal pakt na stale KLAN to zbiorowosc czyli zbiorowa odpoweidzilanosc.
2 przekercanie czyjisc nickow jest dziecine i lekko hamskie.
3 przyjebliscie sie do bonca wjedziecie mu family pierdolice jkaies gupoty o hUJjach pojebni jestescie ?/? nie umeic prowadzic normalnej rozmowy ? oczywiscie nie wszytcy z EK nie umieja sie wypowiedzcie ale jak zwykle macie ASY ktore komentuja jak szympansy albo i gorzej zjeblem sobie konto zmodem w tymmacie szzcescie bo kazdy z tej rozmowy by wylapal po ostzrezeniu przynajmniej 1 Gandzia twoje tlumaczeni ostrzezen bylo dosyc dziwne rozumien emocje itp ale nie daje sie ustrzeznie bo mnie wkurzyl bo ja bym dojebal 90 % EK na tym forum a co do bica na EXpie dal mnie to norma;ka TO CZ chce expic bezpiecznieisc do ES sprawa DM nie biej ludzi na DM i na golcach bo sam zcasmi farmuje ale jezeli ktokolwiek mie zatakuje z EK na DM lub golcach tez bede was napidalal!! a bice na DM pricha to trzeba byc skonczonym HUJEM a i nie porownuj GULA do JOna bo gul by nie pobiegl na DM i nei zabil 2 razy pricha bo nie jest debilem i zachowuje sie jak dorosly czlowiek nie wiem iel ma lat jon i w sumei huj mnie to obchodzi ale zachowla sie jak leszc .
Gandzi pirdolisz glpoty NIE MA ... PAKTU NIE MAAAAAAAAAAAAAAAAAA i kropka i nie poruszajmy tego tematu .
a co do bonca odpidolcie sie od niego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moge sie zalozyc ze porpidal nie jedego od was na 1 vs 1 a wy jak zwykle konczycie n aslowach czcecie sparing ... mowcie gdzie i kiedy i po ile osob ustali sie jakos nagrode i bedzie good ./

KIEDY CLAN VS CLAN CZEKAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-12 15:18:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-29 00:30:10
Posty: 461
Płeć: Mężczyzna
JOn to dzieciak??? Nawalanie priesta na demach jest dziecinne??? DAwanie para warowi lamerskie??? I ... POWIEDZCIE TYLKO ZE WY TEGO NIE ROBICE... Zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Jon stracil EXPa na demcu od was to wali priesta wam na demach durniu, jakby byl holy priestem to by zarzucil pare na wara Czlowieku to jest normalne jesli sie chce by przeciwnik stracil tam expa Zzzzzzzzzzz Sam jestes lama ZZZZZzzzzzz

_________________
The men's destiny is controlled by some transcendental entity or law like a hand of God that exists. At least man knows that he has no control over his own will. =[


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-12 15:21:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-14 01:02:05
Posty: 1037
Płeć: Mężczyzna
dokladnie woron - jon dostal na dmach i padl \, stracil exp - to proszedl zwrocic dlug - proste i logiczne


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-12 15:22:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-05 10:56:04
Posty: 487
Płeć: Mężczyzna
czytam to czytam i oczy mi opadaja . Ta gra chyba stala sie dla was calym zyciem :P . Ja tam nie mam zamiaru bic sie w clan vs clan bo raz ze i tak dostane a 2 ze to nie rozwiaze problemu a 3 ze kilku z was lubie . Pk to pk coz kazdy chce zdobyc np :) . A jak zwykle po pk zrobil sie jeden wielki burdel . Proponuje zrobic to forum tylko dla uzytkownikow z uprawnieniami czyt. klanowiczow .




Peace ? -_- raczej nie :P

_________________
THE END :)
http://img164.imageshack.us/my.php?image=log1er9.jpg
http://img164.imageshack.us/my.php?image=log2nj1.jpg
http://img164.imageshack.us/my.php?image=log3na4.jpg
http://img53.imageshack.us/my.php?image=log4nd0.jpg
http://img53.imageshack.us/my.php?image=log5kl1.jpg
http://img179.imageshack.us/my.php?image=log6br5.jpg
http://img214.imageshack.us/my.php?image=log7bt2.jpg
http://img227.imageshack.us/my.php?image=log8pc1.jpg
http://img245.imageshack.us/my.php?image=log11ow5.jpg
http://img20.imageshack.us/my.php?image=log10lx2.jpg
http://img359.imageshack.us/my.php?image=log9du5.jpg
dawne czasy :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-12 15:24:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-10-18 13:05:54
Posty: 150
Lokalizacja: Gliwice
Płeć: Mężczyzna
To Bonc wi?cej kultury dozna? od turas??w, kt??re na dmy wpad?y zaczekali, a? zabije dma i wtedy wyko?czyli jego i prista, ale by? pewnien, ?e traci np, a nie xp. Wi?c chyba niekiedy tuarsy s? lepsze ni? rodacy, ale to ju? nie raz udowodnili?my.

_________________
Zabij-zabij szybko zanim ucieknie
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-12 15:35:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-29 00:30:10
Posty: 461
Płeć: Mężczyzna
logr3s napisał(a):
czytam to czytam i oczy mi opadaja . Ta gra chyba stala sie dla was calym zyciem :P . Ja tam nie mam zamiaru bic sie w clan vs clan bo raz ze i tak dostane a 2 ze to nie rozwiaze problemu a 3 ze kilku z was lubie . Pk to pk coz kazdy chce zdobyc np :) . A jak zwykle po pk zrobil sie jeden wielki burdel . Proponuje zrobic to forum tylko dla uzytkownikow z uprawnieniami czyt. klanowiczow .

Peace ? -_- raczej nie :P
Ja z checia pokoj brachu ;) Stary nie powiem, ze ta gra jest dla mnie calym zyciem, ale fajnie jest w nia pograc bo mozna pogadac pograc z kumplami, czasem wcisnac swe 3 groszki na forum heh, czasem nieczyste 3 groszki ;).
Tez nie chce mi sie klan vc klan lecz jesli bedzie trzeba to nie mam wyboru, taka ma powinnosc.

R_GooD napisał(a):
To Bonc wi?cej kultury dozna? od turas??w, kt??re na dmy wpad?y zaczekali, a? zabije dma i wtedy wyko?czyli jego i prista, ale by? pewnien, ?e traci np, a nie xp. Wi?c chyba niekiedy tuarsy s? lepsze ni? rodacy, ale to ju? nie raz udowodnili?my.
Ale to wszystko sie dzieje na zasadzie oko za oko zab za zab, to sie nigdy nie skaczy bo nikt nie lubi byc dluzny

_________________
The men's destiny is controlled by some transcendental entity or law like a hand of God that exists. At least man knows that he has no control over his own will. =[


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-12 15:37:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-02-09 18:14:34
Posty: 64
Płeć: Mężczyzna
hmmm no to zwracam honor jak go zajebli na DM to lamieskie dozer jak masz si etak wypowiadac lepiej zamilknij -_-


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-12 15:45:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-29 00:30:10
Posty: 461
Płeć: Mężczyzna
wOroN_ napisał(a):
hmmm no to zwracam honor jak go zajebli na DM to lamieskie dozer jak masz si etak wypowiadac lepiej zamilknij -_-


bo wkurwil mnie twoj post juz :P ;) :lol2:

Ps: Zamykam sie na jakis czas :]

_________________
The men's destiny is controlled by some transcendental entity or law like a hand of God that exists. At least man knows that he has no control over his own will. =[


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-12 15:48:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-30 11:22:05
Posty: 692
Lokalizacja: Jastrz?bie ZdrÃÂłj
Płeć: Kobieta
Pochwały: 2
je?li macie jakis problem co do bicia na expie to lepiej idz?cie do mora tam nie powinni?cie pa??


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-12 16:04:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-29 18:43:39
Posty: 87
Płeć: Mężczyzna
ObrazekBurak Burak ?wik?owy (Beta vulgaris cruenta)
Burak ?wik?owy jest warzywem blisko spokrewnionym ze szpinakiem i bo?win?. Nie posiada jednak tak smacznych li?ci, a jego g???wn? cz??ci? jadaln? jest spichrzowy korze?. Ze wzgl?du na w?a?ciwo?ci zasadotw??rcze, jest doskona?ym dodatkiem do posi?k??w zakwaszaj?cych przew??d pokarmowy, g???wnie do mi?sa. Poza tym pektyny zawarte w burakach reguluj? krzepni?cie krwi, obni?aj? poziom cholesterolu i przeciwdzia?aj? mia?d?ycy.

Buraki ?wik?owe mo?na uprawia? na glebach zasobnych w sk?adniki pokarmowe i wod?. Warzywo to nie znosi nadmiernego zakwaszenia, dlatego te? gleba przeznaczona pod jego upraw? powinna mie? odczyn zbli?ony do oboj?tnego. Nale?y unika? uprawy burak??w w miejscach zacienionych (szczeg??lnie pod drzewami) oraz w zbytnim zag?szczeniu. Dosy? wysokie s? r??wnie? wymagania cieplne - nasiona zaczynaj? kie?kowa? dopiero w temp. 8°C, a optymalne wschody nast?puj? w temp. 11 - 18 °C. W okresie wzrostu spadek temp. poni?ej 15°C spowoduje wybijanie ro?lin w p?dy kwiatostanowe.

Dobrym s?siedztwem dla uprawy buraka jest cebula, kalarepa, fasola szparagowa, sa?ata, koper, rzodkiewka, og??rki i selery. ?le na upraw? wp?ynie natomiast towarzystwo fasoli tycznej, ziemniak??w, czosnku i szpinaku. W roku uprawy jako przedplon mo?emy zastosowa? rzodkiewk?, sa?at? lub kalarep?.

Buraki przeznaczone na wcze?niejszy zbi??r uprawia si? pod os?onami, takimi jak inspekty, szklarenki i tunele foliowe. W uprawie pod os?onami k??bki burak??w mo?emy wysiewa? w terminie od po?owy lutego do ko?ca marca, w ilo?ci 8 do 10g/m² w rz?dach co 10 cm. Przed siewem k??bki przez 24 godziny moczymy w wodzie. Zbi??r na botwink? b?dzie mo?liwy ju? po oko?o o?miu tygodniach.

W przypadku uprawy w odkrytym gruncie, k??bki wysiewamy od po?owy kwietnia (na spo?ycie m?odych ro?lin wraz z li??mi) do czerwca (na przechowywanie zimowe). Nasiona wysiewamy w rz?dach co 20 do 40 cm, na g??boko?ci do 3 cm. Po wytworzeniu 2 do 3 li?ci konieczne jest wykonanie przerywki (cho? od niedawna pojawi?y si? ju? odmiany o pojedynczych nasionach, nie wymagaj?ce tego zabiegu). W okresie silnego wzrostu, ro?liny zasilamy pog???wnie nawozem azotowym. Okres wegetacji burak??w uprawianych w gruncie wynosi od 10 do 15 tygodni.

Obrazek


Ostatnio edytowano 2006-02-12 16:08:43 przez Baelgun, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-12 16:06:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-30 11:22:05
Posty: 692
Lokalizacja: Jastrz?bie ZdrÃÂłj
Płeć: Kobieta
Pochwały: 2
lol napisale? sw? biografie?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-12 16:13:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-29 00:30:10
Posty: 461
Płeć: Mężczyzna
:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

_________________
The men's destiny is controlled by some transcendental entity or law like a hand of God that exists. At least man knows that he has no control over his own will. =[


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-12 16:27:07 
Offline

Dołączył(a): 2005-08-18 21:25:39
Posty: 5
Płeć: Mężczyzna
Jestem ciekaw gdy obejrzycie te ss, kogo nazwiecie debilem i kto zachowuje sie jak leszcz, noob itp... dalej cytowa? niebede bo jest tego jeszcze troche. Obrazek Obrazek Nigdy niebi?em nikogo na dm i niemia?em takiego zamiaru, jak ide na exp to ide na exp a jak ide na pk to ide na bowl i ko?o ob. Zawsze uwa?a?em, ?e bicie expi?cych to lekka zwa?a, natomiast u was by?o to nagminne ( dla niewiedzacych i niekumatych: przeczytaj wcze?niejsze posty i tematy ). No c???, po wczorajszej ?mierci pierwsze co bede robi? po w??czeniu scrolli to good baba pk na dm tak jak wy to pokazali?cie. Nierycze? nast?pnym razem bo dzi?ki wam teraz to b?dzie norma. Wszystkich klanowicz??w EK zach?cam do pk na expi?cych i bij?cych dmy kosztem w?asnego czasu sp?dzonego na expie. Skoro tak? droge wybrali?cie to teraz bedziemy ni? kroczy? wszyscy razem. Niejestem ch?opcem do bicia i zawsze odpowiem na zadany cios. Nieinteresuje mnie dalsza opinia Magnaterii na ten temat, my?le ?e wyjasni?em wszystko nad wyraz. PS. R_Good noobem jest osoba kt??ra niepotrafi u?ywa? item??w oraz nierozumie ich zasadno?ci u?ycia. Tak samo m??g?bym nazwa? cie noobem gdy tylko zak?adasz tarcze uciekaj?c przedemn?. Je?li niepodoba ci sie uzywanie talii to tw??j problem.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.045s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net