Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-19 05:04:02
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-12 16:39:34 
Offline

Dołączył(a): 2005-04-04 23:02:32
Posty: 338
Lokalizacja: Zory
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
KrzyzakPL napisał(a):
hehe oke robimy tak ty, ra vs wolid i gaja :P hehehe ale zwalaby byla jakby sie int priesci nawalali:P


hehe jak bym mial mojego sh to why not.. :P tera biegam z daggerem bo nie mam innej broni... :lol2:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-12 17:08:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-02-09 18:14:34
Posty: 64
Płeć: Mężczyzna
ok doz ja nie bede pisal postow jezli ty tez nie bedziesz :) bo twoj e tez nie blyszacz przykladem :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-12 17:42:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-10-18 13:05:54
Posty: 150
Lokalizacja: Gliwice
Płeć: Mężczyzna
Haha zabawny jeste? noobie, a co mam robi? ty masz na sobie talie, kt??rej nie przebije to co mam czeka? i z u?miechem da? si? zabi? chyba zupe?nie pojeba?o. A zreszt? jak mam tarcze na sobie to tylko dd m?ocie wi?c twoj raptor zadaje nie wiele mniejsze obra?enia i si? nie podniecaj bo z tarcz? to tylko moge pi??ci? nadupia?. Pozatym jakby? nie wiedzia? ona mi jest potrzeba by wyrwa? si? 5 ass i pobiega? tak dlugo po cz, a? zostanie 2 g??ra 3 wtedy nie ubieram nic na dd i atakuje. Zajebi? mnie to strace np i nic si? nie stanie jak ja ich zabije to znaczy, ?e nooby lub legity i walczyli na tyle ile mogli. W ca?ej tej sprawie chodzi o to ?e jesli kto? nie trzepie portkami na solo czy nawet 2 vs 1 to bez takiego g??wna da sobie rade i nie jest noobem dla mnie. Takie itemy s? po to ?eby zwia?, kiedy goni? lub je?li walczysz z 2 warami lub 3 ,a nie pokaza? si? jakim to kozakiem jestem i na solo ubiera? co? takiego bo gdyby all ludzie na serwie tak robili to nikogo sam by? nie zabi? "twardzielu". Mi to wisi czy strace np kilka razy szarpa?em solo z Tonim i co z tego ?e wiedzia?em i? mnie wyko?czy, ale nie ubra?em si? w 300 spera defa i nie kozczy?em. Moja wypowiedz tyczy si? g???wnie wark??w, gdy? oni maj? najwi?cej AC i HP no i po cz??ci ask??w. Inna sprawa to magowie i bp kt??rzy padaj? jak muchy na solo nawet jak mi dadz? para i malice potrafie zabi? i oni bez tego si? nie obejd? tak samo magiki.

_________________
Zabij-zabij szybko zanim ucieknie
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-12 18:08:37 
Offline

Dołączył(a): 2005-06-02 02:52:28
Posty: 121
Lokalizacja: Wroc?aw
Płeć: Mężczyzna
Ta wasza cala klotnia jest szmieszna, nei chce mi sie tego komentowac, tylko skomentuje pare ostatnich postow. Rgood, ze Johny uzywa talii i innych bajerkow, to chyba dobrze, ze potrafi kombinowac, jednak prawdziwe 1vs1 rozgrywa sie bez wlasnie zadnych armor defensow (takie sa "mowione" zasady), widocznie on tego nie chcial. I od czego masz acid potki, on na talie musi zapiepszac o wiele wiecej, niz ty na 2-3 acid potki.

_________________
Obrazek
Obrazek
Tak, kupilem WoWa, zostalem w miedzyczasie hackniety i nie ma do czego wracac.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-12 19:10:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-10-18 13:05:54
Posty: 150
Lokalizacja: Gliwice
Płeć: Mężczyzna
Guli ca?y czas w?a?nie o to mi chodzi?o. A talie nie koniecznie musia? zrobi? m??g? kupi? :P

_________________
Zabij-zabij szybko zanim ucieknie
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-12 19:11:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-15 16:21:54
Posty: 1051
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
RgooD czy ty jestes drugim Boncurem ze musisz wszystkich wyzywac? Ale oleje twoje posty tym razem, szkoda mi klaiwatury...
Co do paktu: Zawarty byl daawno daawno temu i kto pierwszy go zerwal??? WY. Dalej przez jakis czas atakowalismy sie na spotach z rozna czestotliwoscia. Nastepnie byla niechlubna akcja PiO - no ale coz on sie odcial od klanu w tej sytuacji... Od tego czasu nagminnie i bez przerwy latacie po spotach aby tylko nam uprzykrzyc zycie. <brawo> Fakt pakt zostal zerwany, ale na litosc boska czy wy jestescie popierdolonymi turasami zeby latac po DMach? (bez ostrzezenia prosze bo to jest pytanie) wasze party jak widac conajmniej dwukrotnie wpadlo zarowno na DM do Jona jak i na moje harpie (prawie full clan) pod rzad. Nastepnego dnia Jon rozpoczal przeciwko wam krucjate - to koniec historii.

Dzisiaj mamy bardzo nieprzyjemna klotnie na forum gdize padlo wiele wyzwisk i oskarzen. Niektorzy przegieli i zostali za to ukarani (Boncur 2pkt bann uwazam ze byl sluszny, tak samo Uly dal mi ostrzezenie). Stracilismy rowniez kilka % expa(bezposrednia smierc lub przerwanie w ciagu expienia).

Czy warto? Proponuje raz na zawsze podpisac pierdolony pakt o nieagresji na DMach Golcach i cos w sensie zeby nie atakowac bez przerwy spotow expa ( rozumiem jak np biegniecie rundke po spotach ale nie bez przerwy sie wracac). Obchodzi mnie tylko zdanie Regissa i Guloka poniewaz uwazam ich obu za liderow MagnateriA clan. W przeciwienstwie do glupich komentarzy xxxxxx potrafie utrzymac swoich klanowiczow na wodzy. Zaloze sie ze regiss i Gulok tez. Jezeli Gulok i/lub regiss zgodza sie ze mna w tej sprawie zaprzestajemy tego typu dzialan. Jezeli nie to wszyscy bedziemy mieli przejebane, a na forum bez przerwy bedzie syf (radze zauwazyc ze to nie tylko wina E_K_pl)

Gulok i regiss prosze o szybka odpowiedz

PISS :?:

_________________
"Trzymasz prawa reke w gorze
lewa widza przechodnie
podasz komus dlon by wstal
a jak wstanie to cie kopnie"
Obrazek
Obrazek <3 EK
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-12 19:17:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-30 11:22:05
Posty: 692
Lokalizacja: Jastrz?bie ZdrÃÂłj
Płeć: Kobieta
Pochwały: 2
to taka uwaga :P je?li tak bardzo chcesz napisa? poprawnie nasza nazwe to brzmi MaGnateria :Phehe

[ Dodano: Nie 12 Lut, 2006 19:18 ]
o b??d MaGnateriA :D:D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-12 19:22:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-10-18 13:05:54
Posty: 150
Lokalizacja: Gliwice
Płeć: Mężczyzna
A czy ja kiedy? wam naruszy?em na golcach czy Dmach ten zafajdany pakt. Trzyma?em si? go do ko?ca. Mnie nikt nie musi tresowa? raz mi si? powie i starczy wida? w obu naszych klanach s? ludzi, kt??rym trzeba zajeba? takim s?owem nie ruszaj w ?eb bo nie zrozumie. A w?a?nie od tego s? liderzy jak dupa od srania by zajmowali si? wybrykami i za?atwiali przypadkowe podkre?lam przypadkowe incydenty mi?dzy sob?, a nie ?e p???niej wychodzi i? w ka?dym klanie jest 2 mln lider??w i ka?dy chce zemsty. Ja si? umia?em powstrzyma? jak wasz memeber mnei debuffowa? 2 razy na golcach wyja?ni?o si? i ok. Mo?e czas by szefowie klan??w poza chodzeniem na wojny i wydawaniem tam rozkaz??w zajeli si? tym co dzieje si? w klanach. Mi ten pakt nie przeszkadza nie straci?em nigdy przez EK xp wi?c ci?gle go uznaje chyba ?e tak jak tw??j klanowaicz napisa? ?e nie ma ju? paktu to wtedy przestaje si? do niego stosowa?. I nigdy te? nie napisa?em, ?e wszystko to wina EK. Poprostu broni?em swoich racji i koleg??w z klanu.

_________________
Zabij-zabij szybko zanim ucieknie
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-12 21:24:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-28 17:57:17
Posty: 279
Lokalizacja: kce
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
DMy ,golce to 1 , nigdy takich rzeczy nie robilem i chetnie bym juz czegos takiego nigdy nie powtarzal :twisted: Ale do wielkiego wafla, zeby czepiac sie ze na expie non stop wpadaja orki, omg :/ Jezeli non stop jest pelne party ludzi to jak maja nie wpadac. Rozwiazanie = lepszy sklad, przeniesc sie do LC, Elsnad.

8 ludzi w party, nie da sie nie zauwazyc orkow nadbiegajacych (chyba ze wszyscy wrocili po jakiejs wiekszej imprezie), expiac w wiekszym party jeszcze mi sie to nigdy nie przytrafilo zeby grupy ludzi nie przyuwazyc zanim zaatakuja (czy tam 1 kamikaze ;) no chyba ze asek, to wtedy nawet jak glebnie ktos przez niego za expa to wina rogua ze lupine nie pilnowal ). Wiec atakowanie wiekszego party to nie jest atakowaniem bezbronnych ludzi ktorzy nie sa w stanie odeprzec ataku lub sa skazani na stracenie expa.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-12 21:44:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-10-18 13:05:54
Posty: 150
Lokalizacja: Gliwice
Płeć: Mężczyzna
Niestety Fly czasami si? zagapisz i je?li nie by?e? atakwoany przez d?u?szy czas to czujno?? spada i nie myslisz, ?e kto? mo?e zaatakowa?. Cz?sto przerabiam to na dmach.

_________________
Zabij-zabij szybko zanim ucieknie
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-12 23:02:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-05 10:56:04
Posty: 487
Płeć: Mężczyzna
S
|
T
|
F
|
U

Presztancie juz tu budel robic .

_________________
THE END :)
http://img164.imageshack.us/my.php?image=log1er9.jpg
http://img164.imageshack.us/my.php?image=log2nj1.jpg
http://img164.imageshack.us/my.php?image=log3na4.jpg
http://img53.imageshack.us/my.php?image=log4nd0.jpg
http://img53.imageshack.us/my.php?image=log5kl1.jpg
http://img179.imageshack.us/my.php?image=log6br5.jpg
http://img214.imageshack.us/my.php?image=log7bt2.jpg
http://img227.imageshack.us/my.php?image=log8pc1.jpg
http://img245.imageshack.us/my.php?image=log11ow5.jpg
http://img20.imageshack.us/my.php?image=log10lx2.jpg
http://img359.imageshack.us/my.php?image=log9du5.jpg
dawne czasy :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: heh
PostNapisane: 2006-02-13 00:07:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-28 17:57:17
Posty: 279
Lokalizacja: kce
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Spoko, mowilem DMy, golce to 1, a exp np. trole to 2. W tym pierwszym przypadku bedac nawet czujnym nie masz szans w pore czasami wypatrzyc ludzi. A co do drugiego przypadku, bilem >1h trole i jakos zawsze udalo sie komus ludzi zauwazyc. Mowisz ze czujnosc spada jak dluzej bijesz, no ale kto ci kaze bic np. 24/h trole w CZ, twoja decyzja ze nie przestajesz ich bic (przerwa na kawke, itd. ) choc czujesz ze bijesz je juz jak automat i nie powinienes miec zadnego ale jesli jakies przykre konsekwencje z tego wynikna.

Bilem z Boncem kiedys FA > 1h, czujnosc spadla mu i nawet nie zauwazyl jak drugi zaczal go okladac, no i zaliczyl glebe. On bil, jego decyzja kiedy przerwac. Jakbym wybral inny spot to bym widzial co sie dzieje i 1920 go poratowal (priest noob ;D ). Ale mi nie plakal. Chce ktos ryzykowac glebe za expa jak wie ze juz czujny nie jest to jego sprawa. Sam bilem FA i wiem ze jak sie 2 respawnal obok to na 960 udawalo mi sie spokojnie zadek uratowac.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.038s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net