Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-23 08:39:28
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: wkuriaj?*a sytuacja...
PostNapisane: 2005-10-29 14:35:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-11 23:12:33
Posty: 1865
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
zzzzzzzzzzzzzzz pitole taki biznes ... z jakimi ja osobami gram to jest szczyt, takich ob?udnik??w w ?yciu nie widzia?em.. .. taki se tomek.. gramy na pocz?tku ka?dy extra sie deklaruje nie bede wychodzi? fajny clan etc hooj ju? go wcie?o do magnaty no bo co czemu on ma by? w moim clanie jak mo?e by? w najlepszym polskim clanie orkowym na xiegonie i w dodatku z g1... teraz jak chodze na pk sami wiecie jak ten chat tam zapierdala i nie idzie sie dogada? z clanowiczami.. dzi? sie dowiaduje ?e kto? odchodzi bo sie nie interesuje clanem to sie go pytam na GG kiedy odchodzi do magnaty przed 60 czy po a on taki tekst:
13:51:32 Micha?
ale ja na 99% nieodejde bo po co :P
i urwa za 3-4 min widze tekst :"nick" has left": czy to s? normali ludzie?

jeszcze dalej olewam ka?dego i mam ma?? interwencje co do clanu.. wcze?niej po wykorzystywaniu buga na FT pomog?em kilku osob? itemami tzn za kase ft kupi?em rapa, w??dke na mastera i co sie okaza?o ?e jak dax rozdawa? wcze?niej itemy to czemu dzi? mi tego albo tamtego nie mo?e zafundowa?... nic narazie nie zrobie ?eby go polepszy? bo nie mam kopalni gb w inn hostes ?eby ka?dego zaspokoi? ..... ale jak dax nie ma kasy to po co ja tu siedze p??jde gdzie? indziej to mi zdupuj? i disband ... wi?c zanied?ugo te? ... dam disband i tyle mnie by?o... nie bede z ob?udnikami gra?, z lud?mi z perspektyw? "?e kto? mi co? da" ja jak gra?em nikt mi nic nie dawa? tylko sam zapierdala?em golemy godzinami... :arrow:

_________________
Obrazek
QbnS napisał(a):
dax ma racje, a kto mysli inaczej ten jest skazany na wieczna gre w KO i zgon przed kompem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: heh
PostNapisane: 2005-10-29 15:10:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-28 17:57:17
Posty: 279
Lokalizacja: kce
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
99% to nie 100%. Widocznie po tych 3-4 min trafil mu sie ten 1% ;) Po prostu dla niektorych pelerynka lub jeszcze lepiej klan g1 stanowi pokuse nie do odparcia, albo moze lepiej mu sie gra z ludzmi z innego klanu i tyle. Nie wiem, mi to zwisa czy mam plaszczyk czy nie, byle byla spoko ekipa, nic wiecej mi nie potrzeba, sam wszystko zdobylem moze nie mam wypasionych itemkow ale da mnie na razie wystarcza (bo musi :D ), a plaszczyk w zgranym klanie sam przyjdzie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-10-29 15:44:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-30 13:57:01
Posty: 3190
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
Bawi? mnie tacy ludzie o kt??rych pisze daxio, w tym momencie mam dla nich 0 szacunku. Bo jak traktowa? powaznie ludzi kt??rzy podchodz? bo dax jak mia? sporo kasy to wola? j? wydac dla gumynsa kt??ry jako drugi zrobi? 60 i posla kt??ry jak trzeci zrobi? 60? Dla ludzi kt??rzy graj? bardzo cz?sto, trzymaj? si? tego klanu, bij? si? w cz i dzi?ki nim jest coraz lepiej?
Dla mnie to jest szczyt, ?eby odchodzi? bo kto? inny dosta? a ja nie. Juz nie chce mi sie gada? o tomku bo on i tak kiedy? b?dzie chcia? wr??ci?, jak za p??? roku by? mo?e uda nam sie ustuka? ten g3.
Jedyna rada - nie przejmowa? si?, Dax wiesz ?e ja zostane cho?by?my mieli tylko my zosta? w tym klanie ;) Trzeba si? liczy? z w?asnymi s?owami i nie obiecywa? niczego.

_________________
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Pokemony wróciły ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-10-29 17:15:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-05 10:56:04
Posty: 487
Płeć: Mężczyzna
lol a myslicie ze w magnatach all za free jest zuahha . Jasne ^ . Owszem z masterem pomoga no ale potem bron bizuterie sami kupujemy . Czasem wyleci cos z bosow ale nie zawsze dla nas . Czesto (przynajmniej ja) staralem sie cos zalatwic dla subow np arafata etc .. Tak wiec sytuacja z dupy ale w glownym klanie wcale nie jest lepiej jak u daxia. Ktory z tego co widze tez robil wszystko zeby wam (nietykalnym bylo lepiej )


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-10-29 18:29:43 
Offline

Dołączył(a): 2005-05-08 01:22:58
Posty: 201
Płeć: Mężczyzna
Wg mnie te osoby ktore prosza o itemki wogle nie wiedza jak w KO mozna zarobic np. wiecej niz 100m;p Zawsze jak taka osoba chce zarobic to idzie do abyss po gemy albo na goby, talismany. A zarobek z tego jest bardzo lipny imo. 100000x oplacalniejszym zajeciem jest bicie np. haung (blasty), golcow (z priestem;]) albo burningow. z tego mozna zarobic dziennie z 200m ale nieee bo goby to przeciez pewny zarobek a z haungi nie wiadomo czy cos wylecu. Tylko co mozna kupic za te nedzne 10m?;p
Amen.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-10-29 18:42:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-05 10:56:04
Posty: 487
Płeć: Mężczyzna
Ja czasem bije hw po 11 godzin az mi sie nei chce ale zarobek jest niezly do 500 mln :) jak sie sprzedadza


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-10-29 18:43:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-30 13:57:01
Posty: 3190
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
ja sie chyba wybiore do abys na burningi (teraz to 4 shoty :P:P) ale sie boje straty % :/

_________________
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Pokemony wróciły ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-10-30 06:47:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-11 23:12:33
Posty: 1865
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
jak tak dalej p??jdzie to clan mi zostanie 4 osobowy bo mam w nim 3 pewniak??w... kt??rzy chyba wiedz? co robi? ..

_________________
Obrazek
QbnS napisał(a):
dax ma racje, a kto mysli inaczej ten jest skazany na wieczna gre w KO i zgon przed kompem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-10-30 18:19:13 
Offline

Dołączył(a): 2005-06-02 02:52:28
Posty: 121
Lokalizacja: Wroc?aw
Płeć: Mężczyzna
Heh, az mi sie przypomniala sytuacja, jak OneWayTicket sie rozlecial. Wszyscy poszli gdzie indziej, tylko ja z Venomem zostalismy i czekalismy co bedzie dalej. Jak sadzicie, ze pojdziecie do nas i dostaniecie w huuuj itemkow, to sie mylicie. Jakby z kazdego bossa cos lecialo, to moze by tak bylo, a tak na ostatnie 18 SQ wypadl 1 amulet of dex, a na podobna ilosc HQ 2 mage earringi. Nie mowiac o innych bossach, ktore po prostu nic nie dropia. Tak wiec nie wiem skad regiss mialby rozdawac itemki, chyba z wlasnej kasy, ktora farmuje ze mna na DMach, bo z niczego innego. Rozwiazaniem jest tez latanie pare godzin dziennie po bowlu cala grupa i wszystkie dropy ida do lidera i ten cos z nimi robi, ale zwykle latanie po bowlu szybko robi sie nudne i lecimy na pk :D Wiec jesli ktos chce miec itemki za free, to neich idzie do duperow. Ja nie wiem skad oni wszyscy beigaja cali w shellach, oczywiscie 7/12 czy 8/15 niekiedy. Ja jak raz na rok dorwe shella dla siebie, to mi sie spali na +5 i tyle z tego mam. A za ciezko wyfarmowane pieniadze nie bede kupowal dupow na rynku, bo mi je pewnie skasuja.

_________________
Obrazek
Obrazek
Tak, kupilem WoWa, zostalem w miedzyczasie hackniety i nie ma do czego wracac.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-10-31 16:17:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-10-18 13:05:54
Posty: 150
Lokalizacja: Gliwice
Płeć: Mężczyzna
Bardzo trafne uwagi tu wysz?y niestety zawsze, w ka?dym klanie trafi si? kto? kto biega tylko z nadziej? ?e co? dostanie itemy bo jest w klanie g1. Magnateria to dobry klan, ale og??lnie jak klan jest uczciwy to nie mo?na liczy? ?e ka?dy bedzie w full setcie shelli i z najlepsz? broni?, no mo?e poza slackersami tylko ?e oni maj? Delos kopalnie forsy. Fakt faktem widzia?em ludzi kt??rzy szli do tego klanu i po tygodniu odeszli bo nic nie dostali. Ja osobi?cie jak potrzebuje kasy to zawsze j? znajde czy to na Lamirosach ostatnio czy na Dmach lub w abys. Jedyna niedogodno?? tego ostatniego sposobu polega na tym ?e kto? maj?cy 60+ lvl straci du?o xp kiedy wszystkie humy na niego polec? zawsze mo?e i?? na x2, ale tam te? nie zawsze jest spokojnie. Tylko ?e nawet od??czaj?c abys to zostaje nam mn??stwo sposob??w ?eby zarobi? pieni?dze, a ceny item??w spadaj? wi?c te? nie trzeba ju? mie? 80 gb w ho?cie by si? uzbroi? przyzwoicie. A je?li chodzi o Tomka to szybko si? przekona ?e nikt mu nie b?dzie dawa? item??w z free wi?c je?li to zobaczy, pewnie odejdzie i poleci do innego klanu, oczywi?cie moge si? myli?. Jednak po tym co tu Dax napisa? wydaje si? to prawdopodobne.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-02 14:35:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-10-30 14:37:40
Posty: 265
Lokalizacja: DJ
Płeć: Mężczyzna
Wiem ze daxio jest dobrym szefem gralem kiedys u niego w clanie jak gralem na xigenonie calkiem nie dawo jeszcze i zawsze staral sie pomuc wszystkim jak sie dalo nie szczedzil sobie pieniedzy zawsze pozyczyl a to cos kupil niewiem czemu wy odhcodzicie siedzcie w nietykalnych robcie 60lvl nie odchodzcie a sami zrobicie g3 i wlasne kape i bedziecie miele o wiele wieksza z tego satysfakcje niz z pujscia na gotowe daxio moja rada jest taka wes sie poprosru z regissem dogadaj zeby nie przyjmowal z waszego clanu ludzi do magnatow ;) a tak pozatym to dziwie sie tym co odeszli przeciez nietykalni maja przyszlosc tylko ze ona zalezy od clanowiczy odnich zalezy czy beda chcieli sami zdobyc pelerynki wlasne czy na gotowe pujsc a daxio jest naprawde dobrym szefem ... Daxio slyszalem o przykrym incydencie ze moja stara postac Chuligan okradl kogos odwas z clanu na 5 gb :( ja sam se teraz gram humkiem warrkiem na aresie mam juz 54 lvl :devil: fajny clanik mimo iz duzo malych lvl i mugl bym pujsc juz bez problemu do clanu z cape to siedze w nim bo sa fajni ludzie i nie wazne jest Grade clanu i peleryny i pieniadze ile oni maja najwazniejsze jest to czy dobrze ci sie z wlasny clanem gra ohh rospisalem sie troszku dobra koncze POZDRO DLA CALEJ MAGNATERI I NEITYKALNYCH FAJNIE ZE WAS POZNALEM FAJNA PRZYGODE Z WAMI MIALEM NA XIGENONKU I NAPEWNO BEDE DOBRZE TEN SERVER WSPOMINAL dzieki wam polakom jestescie najlepszymi clanami polskimi jakie poznalem w tej grze i zawsze bede owas pamietal i odwiedzial wasze forum :D moze jak zrobie 60 lvl swym warkiem uda mi sie zamienic kontami na konto na xigenonie i znuw razem z wami pograc


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-02 15:16:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-30 13:57:01
Posty: 3190
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
Cytuj:
Daxio slyszalem o przykrym incydencie ze moja stara postac Chuligan okradl kogos odwas z clanu na 5 gb :(

tja, mnie -_-

_________________
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Pokemony wróciły ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-02 15:23:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-10-18 13:05:54
Posty: 150
Lokalizacja: Gliwice
Płeć: Mężczyzna
A z tego co s?ysza?em to by? Rze?nik_pl. Nie wiem czemu, ale ile razy spotykam kogo? z tym nickiem okazuje si? dupkiem do kwadratu :S


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-02 16:35:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-05 10:56:04
Posty: 487
Płeć: Mężczyzna
Cytuj:
Fakt faktem widzia?em ludzi kt??rzy szli do tego klanu i po tygodniu odeszli bo nic nie dostali


jakas aluzja :>< ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-02 22:12:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-11 23:12:33
Posty: 1865
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
ksk001 napisał(a):
daxio moja rada jest taka wes sie poprosru z regissem dogadaj zeby nie przyjmowal z waszego clanu ludzi do magnatow ;)

ja mu od tak se nie moge ingerowa? w clan , pomy?l sam..



ksk001 napisał(a):
... Daxio slyszalem o przykrym incydencie ze moja stara postac Chuligan okradl kogos odwas z clanu na 5 gb :(

hmm kto ci to powiedzia? wymy?l se niez?? ?piewke bo mamy na to inne rozumowanie co do tej akcji wi?c lepiej niech bedzie to miejsicej warygodne. mnie tylko Ciekawi kto ci to powiedzia?.

_________________
Obrazek
QbnS napisał(a):
dax ma racje, a kto mysli inaczej ten jest skazany na wieczna gre w KO i zgon przed kompem


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.042s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net