Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-03-28 17:00:46
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-10-30 20:36:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-05-17 10:40:19
Posty: 173
Lokalizacja: Mikolow
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
wjebaÄ? to ma??o
??apy uciÄ?Ä? i nie bedzie krad?? >:[ >:[ >:[ >:[


Autor postu otrzymał pochwałę
_________________
http://img503.imageshack.us/img503/3413/opsby8.jpg ;) nothýng more too say:D
http://www.kingofknight.com/signatures/ ... nature.png


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-10-30 20:43:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-07-27 22:08:15
Posty: 803
Lokalizacja: z Ancow <3
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
oya tak jak napisalem w eternal_knight chcesz to mozesz mna grac jezeli Ci cos to pomoze :cool:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-10-30 20:54:36 
Offline

Dołączył(a): 2006-01-26 09:35:18
Posty: 116
Lokalizacja: Gorzółw Wlkp.
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
i mnÄ?, bo wszystkie moje itemy nawet jak bym sprzeda?? i chara to nie starczy??o by nawet na IN :/

..::SORIX::.. napisał(a):
oya tak jak napisalem w eternal_knight chcesz to mozesz mna grac jezeli Ci cos to pomoze :cool:


Z doswiadczenia wiem ze jedyne co pomoze to wszystki itemy na swoim miejscu u prawowitego w??asciciela. Ja jak wspominam moje przejscia to sobie myscie ze w por??wnaniu do oya to ukradli mi badziewnÄ? szmate +7 :S


Autor postu otrzymał pochwałę

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-10-30 21:00:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-09-09 15:42:21
Posty: 11
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Wiem, ??e na razie wszyscy sÄ? zdenerwowali, ale proszÄ? o odpowied?? na pytania (je??eli nie na forum, to przynajmniej na pm):
1) Czy uwa??asz, ??e ojeba??a Ciebie osoba, kt??ra znasz i kt??ra zna??a passy do konta, czy te?? rozwa??asz innÄ? mo??liwo??Ä??
2) Czy jeste?? w stanie stworzyÄ? listÄ? wszystkich os??b kt??re zna??y passa? Je??eli tak to dobrze jÄ? przedstawiÄ?, a niech nastÄ?pnie osoby z listy zadeklarujÄ? siÄ? komu udostÄ?pniali has??o i czy nie ??ciÄ?gali r????nego rodzaju niepewnych program??w.
3) Czy jeste?? pewien, ??e w komputerze nie masz trojan??w? Czy jeste?? w stanie to dobrze okre??liÄ?? W ostateczno??ci mo??emy zrobiÄ? sesji po vnc i sprawdzÄ? wszystko.

Je??eli ufasz osobÄ?, kt??rym udostÄ?pnia??e?? has??o, to niechaj oni r??wnie?? przeszukajÄ? komputer w poszukiwaniu podejrzanych program??w. Je??eli kradzie?? danych nastÄ?pi??a poprzez programy szpiegujÄ?ce typu trojan/keylogger to najprawdopodobniej po dotarciu do tego programu bÄ?dzie mo??liwe namierzenie autora.


Autor postu otrzymał pochwałę
_________________
copyleft - all rights reversed

Moderator nie myli siê - moderator ma inne zdanie
Moderator nie zakĂ‚Âłada gĂ‚Âłupich tematÃÂłw - moderator sprawdza czujno�Ì forumowiczÃÂłw


K2NETWORK - "Cheaters first"
US KnightOnline - "Prawie jak free2play"


Cela est bien dit, répondit Candide, mais il faut cultiver notre jardin Voltaire
And the things you can�t remember tell the things you can�t forget Tom Waits

Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-10-30 21:23:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-08-16 15:54:19
Posty: 315
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
wreszcie jakies konkrety i poimysly na te fatalna sytuacje


Autor postu otrzymał pochwałę
_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-10-30 21:35:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-12-31 15:06:50
Posty: 364
Lokalizacja: Toruń
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
nie ma co besztac polak??w...tego kolesia nie mo??na nawet nazwaÄ? polakiem, a mo??e na odwr??t....sam niewiem...
Ja przeskanowa??em kompa wszystkim spyware antywiry internetowe i zwyk??e mam firewalla , znam sie troche na kompach pr??bowa??em cos znale??Ä? i nic kompletnie nic. Niewiem jak, jakim sposobem, wiem tylko kiedy, ??e by?? to polak ze by??a to profesjonalna robota z udzia??em nie jednej osoby( kiedy pr??bowa??em ratowaÄ? konto dostawa??em bardzo szybkie dc) calutkie inn go??e aby??o full. Teraz szczerze je??li ten kto?? czyta te posty i nie zareaguje to naprawde, albo ... niema honoru, albo to jaki?? bachor, albo mozesz przybiÄ? sobie 5 z hitlerem ty imbecylu nazisto pierdolony....


Autor postu otrzymał pochwałę
_________________
THUG LIFE
http://img380.imageshack.us/img380/4051/ragusdehatorussigngm6ci6.jpg
http://img442.imageshack.us/img442/5792/ancestorsclanmemberuseruv3.jpg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-10-30 22:20:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-07-26 18:40:29
Posty: 519
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
brak slow na takie k.urestwo
pozostaje pisanie do k2 o rollback , jesli wydales sporo na premki to moze sie udac , jak bys dostal rollback to itemy temu kutasowi znikna i tak bo dostaniesz itemy o tym samym id, btw oni musza wiedziec na jakie konto te itemy poszly wiec mozliwosc wysledzenia istnieje tylko czy im sie bedzie chcialo. Popros ludzi w bbz tam all na premki kupe kasy wydaje niech tez pisza do k2 ... nic innego mi nie przychodzi do glowy...

mam jedynie nadzieje, ze twoja pociecha na tym nie ucierpi...


Autor postu otrzymał pochwałę
_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-10-30 22:44:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-07-27 22:08:15
Posty: 803
Lokalizacja: z Ancow <3
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
na premki kolo 6k wydales bo kupywales od huja goldow nie tylko sobie ( tak mysle) bbz jest bardzow wplywowe w zyciu xiga i knighta i jak sie Wy zbuntujecie to na pewno odzyskasz itemy nigdy niekupywalem premki wiec mnie pewnie oleja ale pomoge jak tylko potrafie...


Autor postu otrzymał pochwałę

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-10-30 22:48:43 
Offline

Dołączył(a): 2006-03-15 18:04:16
Posty: 516
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Przede wszystkim niech ktos napisze co mamy im wysylac jak 100+ osob im to wysle ze jak nie zrollbackuja oye to przestaniemy grac to nie ma bata zeby nie zrollbackowali a zaloze sie ze jest ponad 100 osob z premkami na tym forum ... sam moge z 10 osob zwerbowac do tego wiec <3 i pisac mi tu co mam tym gnojom wyslac bo jak kazdy wysle cos innego to nie przyniesie to spodziewanego rezultatu (na moj rozum) tyle co chcialem


Autor postu otrzymał pochwałę
_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-10-30 23:11:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-01-12 14:03:42
Posty: 893
Lokalizacja: Torun
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
dobry pomysl tylko ze na moje to 100 osob im wisi nawet jakby dostawali od nich sama kase za goldy
w ta gre gra duzo osob moze z 20k wiec 100 osob to troche malo ...
ale jest szansa ze zrobia rolbacka bo FEELL... cos tam zostal shakowany a ma 72 lvl <chyba> i zrobili dla niego rollbacka
no chyba ze to byl turas i tylko dlatego zrobili mu rollbacka
nic tylko trzymac kciuki za pozytywne rozpatrzenie tego problemu


Autor postu otrzymał pochwałę

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-10-31 00:08:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-28 17:57:17
Posty: 279
Lokalizacja: kce
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
gold premium, nie popieczetowane rzeczy ?

smutne ale gowno mozna zlodziejowi zrobic i on o tym wie. W sumie jak ktos juz jakims sposobem mial wczesniej pasy to byla dla niego ostatnia szansa na zabranie ich przed selnieciem. Dziwne troche, moze dorwal pasy dopiero teraz albo zlodziej byl na tyle tepy czy tam trzymalo go cos innego na wodzy bo "powinien" jak tylko wprowadzili pieczetowanie zwinac all.

gl z rollbackiem, bo nic innego nie zostaje

--------------
"Ciekawe, ??e w podstawowej modlitwie chrze??cija??skiej "Ojcze nasz" znajduje siÄ? pro??ba: i nie w??d?? nas na pokuszenie. Nie m??wi siÄ? tu o uchronieniu przed grzechem, ale o uchronieniu przed samÄ? pokusÄ?, tak jakby ju?? samo dopuszczenie pokusy by??o rzeczÄ? wystarczajÄ?co niedobrÄ?. Jak poucza nas powszechne do??wiadczenie oraz bardziej systematyczne badania psychologiczne pro??ba ta zawiera istotny sens: cz??owiek wystawiony na pokusÄ? przewa??nie jej ulega. Rzeczywi??cie, powiedzenie, ??e "okazja czyni z??odzieja" znajduje swoje potwierdzenie w bardzo wielu sytuacjach."


Autor postu otrzymał pochwałę
_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-10-31 00:13:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-07-26 18:40:29
Posty: 519
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
zrob ss stronki z billingiem za premki i pokaz na forach jesli beda olewac trzeba pisac ze pomimo kasy wydawanej na gre customer supp to olewa ...

... miejmy nadzieje ze nie bedzie trzeba tyle kombinowac, wkoncu ich to nic nie kosztuje i od tego sa

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-10-31 06:37:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-12-31 15:06:50
Posty: 364
Lokalizacja: Toruń
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
ja pierdole przecie na goldzie mozna sobie zapisaÄ? itemy........ MAÄ?

_________________
THUG LIFE
http://img380.imageshack.us/img380/4051/ragusdehatorussigngm6ci6.jpg
http://img442.imageshack.us/img442/5792/ancestorsclanmemberuseruv3.jpg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-10-31 09:05:57 
Offline

Dołączył(a): 2006-01-26 09:35:18
Posty: 116
Lokalizacja: Gorzółw Wlkp.
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Ch??opaki, taka prosba niech nikt nie kupuje GB na allegro i na eBayu z xiga!! w ko??cu to dla dobra oya, nie wiadomo skad pochodzi ta kasa wiec nie dajmy zarobiÄ? nikomu dopuki sie sprawa nie wyjasni.
A z reszta, pewnie wszyscy co znaja oya to intuicyjnie podejrzewajÄ? kazdego, bo tak w??asciwie to w tym momencie mo??e byc ka??dy, nawet ja, nie dziwmy sie, takie jest niestety zycie w tym kraju, mnie zycie juz nauczy??o ze nawet najlepszy kupel jesli ma dobry pow??d to Cie wyrucha, a tu powodem sa najlepsze itemy w grze..... (taka moja refleksja)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-10-31 09:26:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-18 15:45:04
Posty: 1803
Lokalizacja: Knurów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
tak w huj kasy wydalem na premki dla siebie jak i dla kolegow z ktorymi gralem i nie tylko i z innych serwow zadnych sciep jak tam ktos napisal niechce naprawde wielkie dzieki mie tylko moze pomuc rolbak mam nadzieje ze mie nie oleja i mi pomoga w koncu bylem ich zlota kura podziekowania dla waz za wsparcie duchowe jakie mi dajecie ale naprawde jest to dlamie kropla w mozu ale wielkie dzieki jeszcze raz :< :< :< :< :< :< :< :< :< :< :< :< :< :< :< :< :< :< :< :<

[ Dodano: Wto 31 Pa??, 2006 09:32 ]
nawet z rogulca kusze+8 mi zajebali >:[

_________________
http://img264.imageshack.us/img264/7082/wielkapaladn0.gif
http://img468.imageshack.us/my.php?image=czolg2ga9.jpg


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.054s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net