Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-27 14:35:32
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: ReClAn
PostNapisane: 2006-01-17 00:13:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-15 19:55:00
Posty: 357
Lokalizacja: Brzeszcze
Płeć: Mężczyzna
Witam !! Pog?oski sta?y si? faktem i w niajbli?sz? niedziel? czeka nas reclan z wiadomych przyczyn... Je?eli macie jakies propozycje zmodyfikowania klanu (zmiana nazwy, ograniczenia od jakiego lvla b?dziemy przyjmowa?, kto zostanie assitem itp.) to pisa? tutaj ?adnie.... ;)
Je?eli kogo? nie bedzie w niedziel? z r??nych przyczyn prosz? o kontakt :P

p.s. bez zmian liderem klanu pozostaje MooseR
Pozdrawiam i mam nadziej?, ze duuuu?o propozycji znajd? w tym temacie odno?nie kszta?tu klanu w przysz?o?ci <papapa>

_________________
Żubr nigdy sie nie nudzi...:o_O


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-17 01:13:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-27 18:44:06
Posty: 167
Lokalizacja: wwa
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
My?le ?e dobrym pomys?em jest trzymanie tylko jednej postaci w klanie (opr??cz Moosera kt??ry mo?e sobie na 2 pozwoli?)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-17 08:16:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-11 20:22:52
Posty: 91
Lokalizacja: warszawa
Płeć: Mężczyzna
elo napisał(a):
My?le ?e dobrym pomys?em jest trzymanie tylko jednej postaci w klanie (opr??cz Moosera kt??ry mo?e sobie na 2 pozwoli?)



Z drugiej postaci (a nawet trzeciej) mo?na nowy klan zrobi? (rezerwowy :D ) Je?eli reclan ma poprawi? sytuacj? klanu, to proponuj? ustali? limit lvl-u na 50. Nie wiem, czy b?d? w niedziel?, ale zg?aszam akces do nowego klanu. Kwestie wyboru asystent??w pozostawiam klanowiczom - nie mog? by? s?dzi? we w?asnej sprawie. Co do nazwy - mo?e powr??t do iron??w? (joke ;D ) Ojcowie za?o?yciele wiedz? o co chodzi ;D

Pozdrawiam

_________________
Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Ci? do swojego poziomu, a potem pokona do?wiadczeniem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-17 16:01:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-15 19:55:00
Posty: 357
Lokalizacja: Brzeszcze
Płeć: Mężczyzna
he he ojcowie wiedz?... ;D
p.s. czekamy na dalsze propozycje....

_________________
Żubr nigdy sie nie nudzi...:o_O


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-17 17:56:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-07-10 19:07:01
Posty: 98
Płeć: Mężczyzna
ja chyba b?de ... a o kt??rej konkretnie??
co do nazwy to proponuje TUKISCH LEADERS :> b?d? WE LOVE TUKISCH ale jak chcecie to ancestors mo?e zostac i powinni?my przyjmowac +45

_________________
Niech wasze miecze pozostan? ostre

A kufle pe?ne ;)


B?AGAM !!!!! NIE KLIKAJ!!!!!!!!!
http://s2.bitefight.pl/c.php?uid=48411


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-17 19:02:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-27 18:44:06
Posty: 167
Lokalizacja: wwa
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Kiedy? gada?em z karuzelem o w?asnym klanie - dawne dzieje .... i musieli?my wymy?li? nazw? - najlepsz? propozycj? okaza? si? ":::GROM:::" ciekawa nazwa ;D mo?e kto? si? wypowie jeszcze ;D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-17 20:10:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-28 11:39:24
Posty: 571
Lokalizacja: Sosnowiec
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
ziomy_tr :rotfl:

_________________
0000000 said: "Never think you are the best, because there is always someone who is better."

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-17 20:37:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-09-02 16:37:32
Posty: 16
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
No, ja jestem za tym ?eby by? :::GROM:::

Jak dla mnie dobra nazwa, bo polska.


E(L)O

[ Dodano: Wto 17 Sty, 2006 20:40 ]
Ja jestem za :::GROM:::

Dobre, bo polskie.

E(L)O


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-17 21:09:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-15 19:55:00
Posty: 357
Lokalizacja: Brzeszcze
Płeć: Mężczyzna
temat si? rozkr?ca i oby tak dalej... Konkretne decyzje podejmiemy w sobot? lub w nie dziel? przed po?udniem aby miecz czas na konsultacje z naszym bossem MooseRem ;) Reclan bedzie w niedziel? w godzin?ch wieczornych 20-23... jakby si? cos zmieni?o damy zna?....

_________________
Żubr nigdy sie nie nudzi...:o_O


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-17 21:45:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-01-17 19:47:03
Posty: 1
Płeć: Kobieta
cze?? klanie :) chcia?am tylko napisa?, ?e mam zast??j w graniu i zast??j b?dzie jeszcze przez 2 tyg... i nie wiem czy dam rade w sob/niedz wejsc, chyba ze by sie da?o tak tylko na chwile. ?eeee ja chce ferie ;D

co do nazwy to proponuj? doda? ko?c??wk? "_pl" :) na tyle starcza moja obecna kreatywnosc, peace


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-18 12:10:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-09 18:39:05
Posty: 1107
Lokalizacja: 801a
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
no dobra, a co na przyklad myslelibyscie o mozliwosci polaczenia sie z Lig?? i tak jestesmy w ally, znamy sie, czesto robimy wspolne party, a jak by przyszlo do wyjscia do cz, to wiecej ludzi sie zbierze, szybciej razem nabilibysmy grade, itp... moim zdaniem ma to wiele plusow. zrobilismy na naszym forum ankiete dot. tego i zdecydowana wiekszosc (p??ki co) jest za.
robicie reclan, wiec przesiew niesamowity bedzie, u nas po takowym zostalo +/- 24 osoby. Avallone wrzuca do was, tak samo jak i do nas swoje drugie postacie, bo chce miec kontakt ze swoimi, a po takiej synergii zrobiloby sie drugi klan dla drugich char??w, ew. rezzera klanowego itp.
niektorzy narzekaja - ze nie bedziecie chcieli zostawic Ancestors, ale moim zdaniem tak byloby po prostu lepiej. bo nie ukrywam, ze wygrala u nas opcja "najmocniejsi/najczesciej grajacy z Ancestors przeszliby do nas", ale gdybyscie rzucili propozycje polaczenia, to przedstawie j? klanowi (wiekszosc w ogole nie zaglada na to forum ;) ). moznaby nawet nazwac sie ?wi?t? Lig? (sojusz antyturecki do kt??rego onegdaj wst?pi?a Polska :devil: , cz?on "Liga" w nazwie niezamierzony :> ), ale to wszystko tylko plany. niektorzy mowia, ze po pierwszej klotni poszlibyscie do Ancestors z powrotem, ale wyjdaje mi sie, ze do takowej dojsc nie powinno i razem stworzylibysmy po prostu silniejszy klan.
jezeli chcecie jeszcze jakichs informacji to piszcie, TO JEST DOPIERO W FAZIE POMYS?U, wiec... przemyslcie to, nie odmawiajcie od razu, bo nie po to sie tak rozpisalem ;-p .

pozdrawiam, bb


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-18 12:21:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-27 18:44:06
Posty: 167
Lokalizacja: wwa
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
hmm wed?ug mnie u nas pozostanie z 10 os??b ... bo tyle gra ostatnio do?? "cz?sto" . Ciekawy pomys? z tym po??czeniem ;D jak wszyscy si? zgodz? to ja niemam nic przeciwko


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-18 12:35:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-04 18:23:38
Posty: 257
Płeć: Mężczyzna
Tengel napisał(a):
Avallone wrzuca do was, tak samo jak i do nas swoje drugie postacie


;) e no bez przesady z tego co wiem to ze 4 drugie chary ludzie maj? u was, a wy odrazu ?e wrzucamy kogos gdzie? :D

Co do po??czenia to z do?wiadczenia wiem ?e moze by? ci??ko (swego czasu my sie po?aczylismy z SoulCry i by?y niestety r??zne zgrzyty kt??re doprowadzily to tego ?e cz??? ludzi odeszla i odnowi?a SC, suma sumarum po??czylismy sie ponownie i od tego czasu uwa?am ze jest ca?kiem ca?kiem nie?le, zgralismy sie i nikt nie pamieta ?e kiedys bylismy w r???nych klanach :)

Wniosek:

Mo?e by? ci??ko, ale jest szansa ?e sie uda po??czeni czego wam ?ycze (o ile sie zdecydujecie)

PS.
ponawiam pro?be jak juz co? b?dzie pewne na 100% dajcie znac zeby kto? wlazl na CL'a i ewentualnie dal wam ally, osoby upowa?nione na wej?cie na Xarda to: Sonic, Hall9000 i ja

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-18 12:43:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-09 18:39:05
Posty: 1107
Lokalizacja: 801a
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
dark_soul_priest napisał(a):
e no bez przesady z tego co wiem to ze 4 drugie chary ludzie maj? u was, a wy odrazu ?e wrzucamy kogos gdzie?


<<Dogi, Tajnos, Marysia, Uranos>> ;-p jedyne "4 drugie" chary tej samej osoby jakie znam ;-] . po reclanie nie ma u nas drugich char??w (pomijaj?c Emila, kt??ry ratuje nam ty?ki rezzerem 30stones, wiec ma r??wniez rogulca). przeciez ja nic nie marudze, wtedy bylby klan, w ktorym te wlasnie chary by sobie siedzialy i komunikowaly sie z kolegami z Avallonu.

elo napisał(a):
hmm wed?ug mnie u nas pozostanie z 10 os??b ... bo tyle gra ostatnio do?? "cz?sto"


w takim razie spokojnie by sie do nas "zmiescily". no nic, czekam na dalsze opinie... gdzies tu na forum jest Owiec, ale on pewnie ?wiruje jak zwykle i nic nie napisze ;-p


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-18 12:46:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-04 18:23:38
Posty: 257
Płeć: Mężczyzna
Tengel napisał(a):
<<Dogi, Tajnos, Marysia, Uranos>>


No m??wilem ?e 4 chary :P:P:P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.034s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net