Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-27 16:00:10
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-18 14:21:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-09-02 16:37:32
Posty: 16
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Ja jestem za po??czeniem Klan??w. Ale nadal podoba mi si? nazwa ":::GROM:::"





Pozdro



Acha jeszcze jedno: Jem kebeby tylko od Polak??w. ;D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-18 16:33:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-15 19:55:00
Posty: 357
Lokalizacja: Brzeszcze
Płeć: Mężczyzna
hmmm.... po??czenia z MooseRem nie bralismy pod uwag? ale skoro jest pomys? trzeba si? nad nim zastanowi?... ;)
W najbli?szych dniach wszystko si? wyja?ni wi?c zach?cam do zagl?dania na forum i bycia "na czasie" ;D
pa pa
p.s. Swieta Liga to fajna nazwa.... ale gady nie z Polski nie b?d? czai?y co to znaczy... :]

_________________
Żubr nigdy sie nie nudzi...:o_O


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-18 19:10:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-09 18:39:05
Posty: 1107
Lokalizacja: 801a
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
z tego co wiem, to azonic chcial miec wstep do naszego forum, co by sobie poczytac - to jest na razie niemozliwe, ale - 61% tych, ktorzy zaglosowali jest za tym, byscie do nas dolaczyli (tzn przeszli do Ligi) i wydaje mi sie, ze to byloby najlepsze wyjscie. my jestesmy juz po remake klanu (likwidowalismy "EuroLig?_Cieni" ;-) ), wiemy, ze jest z tym wiele klopotow. sugerujac sie opiniami bardziej doswiadczonych kolegow widze, ze gdyby mialo dojsc ewentualnie do jakiejkolwiek sprzeczki, to lepiej, zeby Ancestors istnialo i zebyscie mieli "gdzie wrocic". wydaje mi sie jednak, ze nic takiego sie nie stanie, bo my jestesmy bardzo pokojowo i przyjaznie nastawieni (caly czas mowie w oparciu o ankiete i wypowiedzi) i stworzymy razem jeden, dobry klan... :devil:
gdyby to wyszlo, to sa same plusy, zreszta - Ancestors nie trzeba likwidowac. lider Ligi jest fikcj? jak juz mowilem azonicowi, mamy go po to, zeby konfederacja sie trzymala, poza tym jest 2 bardzo odpowiedzialnych assist??w :faja: (Amras i Areska) i miejsce na trzeciego wytypowanego przez was z waszej kadry. no i zaczelibysmy przyjmowac od wyzszego lvla, ofkoz (o ile nie byloby full w klanie :lol2: ).
podejmijcie decyzje, ustalcie liste osob grajacych najczesciej, najfajniejszych (wiadomo, ze nie tylko lvle sie licza, liczy sie atmosfera :faja: ) i... zobaczycie, bedzie gicio. :jupi:
ja nikogo nie poganiam z decyzja, ale wiecie...
Im szybciej, tym pr?dzej :devil:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-18 20:23:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-15 19:55:00
Posty: 357
Lokalizacja: Brzeszcze
Płeć: Mężczyzna
niedziela ju? tu? tu? i wszystko si? wyja?ni...a ja ju? chyba wiem jak bedzie... ;) ale nie powiem ;D potrzymam was w niepewno?ci bo mo?e do niedzieli jeszcze si? cosik pozmienia.... po?yjemy-->zobaczymy :ble:

_________________
Żubr nigdy sie nie nudzi...:o_O


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-18 20:29:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-09 19:13:20
Posty: 30
Płeć: Kobieta
Moim zdaniem pomys? z po??czeniem si? jest ca?kiem fajny. Jednak sugerowa?abym je?li si? zdecydujecie go zaakceptowa?, aby nie likwidowa? ?adnego z klan??w i nie tworzy? nowego, bo moim zdaniem, to zbyt du?o zamieszania, a tak jak:
Tengel napisał(a):
sugerujac sie opiniami bardziej doswiadczonych kolegow widze, ze gdyby mialo dojsc ewentualnie do jakiejkolwiek sprzeczki, to lepiej, zeby Ancestors istnialo i zebyscie mieli "gdzie wrocic"


i ?eby?my my ewentualnie mieli nadal swoj? Lig?. Zreszt? z dobraniem nowej nazwy wiem z do?wiadczenia, ?e wcale nie jest tak ?atwo. Bo ile os??b w klanie, tyle pomys???w, a nigdy nie b?dzie tak, ?e wszystkim si? spodoba ;D

Najwa?niejsze, ?eby wszyscy si? dobrze bawili i ?eby ten pomys? ni??s? ze sob? jakie? obustronne korzy?ci np.:

Tengel napisał(a):
a jak by przyszlo do wyjscia do cz, to wiecej ludzi sie zbierze, szybciej razem nabilibysmy grade, itp... moim zdaniem ma to wiele plusow


Dlatego opowiadam si? za wersj?:

Tengel napisał(a):
byscie do nas dolaczyli (tzn przeszli do Ligi) i wydaje mi sie, ze to byloby najlepsze wyjscie

_________________
Obrazek
"Ciri, posluchaj mnie i ucz sie. Czarodziejka zawsze dziala. zle czy dobrze, okaze sie pÃÂłzniej. Ale trzeba dzialac, smialo chwytac zycie za grzywe..." .::Saga o wiedzminie::..

http://world2.monstersgame.pl/?ac=vid&vid=35048653


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: taki
PostNapisane: 2006-01-18 23:33:50 
Hmm zapomnia?em has?a wi?c b?de musia? sie logn?? na nowo a p??ki co to narazie mnie niewida? gdy? dosta?em bana od turas??w:( za niby wyzywanie turk??w ale mniejsza o to pomys? od 45+ mi sie podoba wi?c mo?e by? co do nazwy sie dostosuje byle by?my lali turas??w:D do niedzieli chyba mnie odblokuj? hehe


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-18 23:37:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-09 18:39:05
Posty: 1107
Lokalizacja: 801a
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
hmm... wydaje mi sie, ze Ancestors. skoro chca reklanu, bo troche im sie kadra sypie, zreszta - my mamy troche wyzsze lvle, wiecej np, wiecej ludzi i... hmm... no ale i tak do polaczenia nie dojdzie, gadalem z MooseR'em. coz, mielismy dobre intencje - chcielismy pomoc wam troche. w kazdym razie powodzenia we wzmacnianiu klanu ;-) .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-19 00:18:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-01-05 13:47:42
Posty: 81
Lokalizacja: z marsa
Płeć: Mężczyzna
spoko bo cie tengelu villemo dorwie z margid sandemo:P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-19 02:13:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-09 18:39:05
Posty: 1107
Lokalizacja: 801a
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
el_di napisał(a):
spoko bo cie tengelu villemo dorwie z margid sandemo:P


EUREKA! po ponad pol roku gry w KO znalazlem osobe, ktora naprawde wie skad wzial sie moj nick i jak go poprawnie napisac! chwala tobie el_di :rotfl:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-19 09:27:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-15 19:55:00
Posty: 357
Lokalizacja: Brzeszcze
Płeć: Mężczyzna
alo alo ;) Jak ju? wiadomo do po??czenia nie dojdzie... Tak zadecydowa?a spora wi?kszo? klanu wczoraj na debacie :| Wi?kszo?? z nas chce nad g???wk? nosi? opr??cz niku nazw? klanu Ancestors. Tym bardziej ?e ju? podniesli?my si? po naszych "czarnych godzinach" i idze nam coraz lepiej... (lepsze lvle i wi?cej np). Kolegom z LC chcemy podzi?kowac za propozycje ale doszlismy do wniosku ?e na dzie? dzisiejszy za du?o nas dzieli ?eby po??czy? klany...
Co nie zmienia faktu ?e w niedziel? odb?dzie si? zapowiadany reclan...

_________________
Żubr nigdy sie nie nudzi...:o_O


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-19 12:57:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-11 20:22:52
Posty: 91
Lokalizacja: warszawa
Płeć: Mężczyzna
azonic napisał(a):
alo alo ;) Jak ju? wiadomo do po??czenia nie dojdzie... Tak zadecydowa?a spora wi?kszo? klanu wczoraj na debacie :| Wi?kszo?? z nas chce nad g???wk? nosi? opr??cz niku nazw? klanu Ancestors. Tym bardziej ?e ju? podniesli?my si? po naszych "czarnych godzinach" i idze nam coraz lepiej... (lepsze lvle i wi?cej np). Kolegom z LC chcemy podzi?kowac za propozycje ale doszlismy do wniosku ?e na dzie? dzisiejszy za du?o nas dzieli ?eby po??czy? klany...
Co nie zmienia faktu ?e w niedziel? odb?dzie si? zapowiadany reclan...


Czyli zostaje Ancestors? Mog? si? ju? przesta? napina? intelektualnie na poszukiwanie nowej nazwy?
Co do 2 char??w - w sytuacji kiedy klan posiada niez?ych priest??w (nie mam siebie na my?li :D ) postanowi?em pozosta? w "nowym" klanie askiem. Chyba, ?e uwa?acie, ?e brak mag??w. Decyzj? pozostawiam klanowi, tyle, ?e mag "zawis?" na 42 lvl-u i nie bardzo chce mi si? nim gra?. Ale sie dostosuj?.

Pozdrawiam

_________________
Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Ci? do swojego poziomu, a potem pokona do?wiadczeniem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-19 13:05:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-15 19:55:00
Posty: 357
Lokalizacja: Brzeszcze
Płeć: Mężczyzna
Co postanowilismy dok?adnie opisz? w nowym po?cie po reklanie kiedy b?dziemy dok?adnie zna? wszyskie szczegu?y.... Ale oczywi?cie 2 postacie mog? by? je?eli jedn? z nich jest DOBRY priest (czyli to si? tyczy ToYa).
Co do nazwy jak ju? pisa?em w wi?kszo?ci chcemy aby pozosta?a ... no chyba ?e masz jaki? bombowy pomys? na nazw? (je?eli tak to zapodaj tutaj ) no i najlepiej ?eby zawierza? co? ze starej dobrej nazwy Ancestors ;) papatki

_________________
Żubr nigdy sie nie nudzi...:o_O


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-19 16:17:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-12-31 15:06:50
Posty: 364
Lokalizacja: Toruń
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
dobrze b?dzie a do ancestors ju? w sumie przywyk?em ;)

_________________
THUG LIFE
http://img380.imageshack.us/img380/4051/ragusdehatorussigngm6ci6.jpg
http://img442.imageshack.us/img442/5792/ancestorsclanmemberuseruv3.jpg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-19 17:39:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-07-10 19:07:01
Posty: 98
Płeć: Mężczyzna
po pierwsze sorka ?e nie pisa?em nie mai?em czasu

po drugie dzi?ki wszystkim ?e nie dopu?cili?cie do po??czenia bo mimo ca?ej mojej sympati do ligi to jednak nie znius?bym my?li o odejcia z ancestors to oni mnie przygarneli jako nooba (25lvl chyba jeszcze w starym KO) to m??j pierwszy klan tworzymy ze starymi wymiataczami zgran? ekipe, kt??r? regularnie zasila ?wierza krew co tu durzo m??wi kocham ten klan i je?li mam walczyc z zielonym ludem to tylko pod sztandarami ANCESTORS. DO BOJU!!!

co do nazwy to :

ANCESTORS 4 EVER !!!!!!!!!!!!!!

_________________
Niech wasze miecze pozostan? ostre

A kufle pe?ne ;)


B?AGAM !!!!! NIE KLIKAJ!!!!!!!!!
http://s2.bitefight.pl/c.php?uid=48411


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-19 22:44:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-15 19:55:00
Posty: 357
Lokalizacja: Brzeszcze
Płeć: Mężczyzna
Wulfgar dzi?ki za usuniecie tego... ps sorki ?e tak ostro to potraktowa?em ale najecha?e? mi na ambicje...

_________________
Żubr nigdy sie nie nudzi...:o_O


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.049s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net