Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-03-28 20:29:45
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-08-22 02:20:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-07-27 22:08:15
Posty: 803
Lokalizacja: z Ancow <3
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
huhuhihibuah , nowy topic na ancestorsach, nowe flame XD

i spadl czekoladowy deszcz ][_ [()] ][_


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-08-22 02:29:37 
Offline

Dołączył(a): 2006-08-17 21:05:15
Posty: 1116
Lokalizacja: dupa
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
tego jeszcze tutaj brakowało...

Btw, Next na shoutboxie zauwazyles ze kazdy szuka zaczepki. Ja tak nie sędze. Myśle ze tylko Ty to zauwazyles. A dlaczego, prosta dedukcja, ludzie szukaję zaczepki z Toba... I wcale im sie nie dziwię.
Cytuj:
ja was kocham :D jeden broni drugiego <3

dziwne co? pewnie tego nigdy nie doświadczyłes...
Cytuj:
gdy ty starasz sie jak mozeswz aby mnie obrazic ?

myslalem ze sie juz przyzwyczailes

_________________
******************** Obrazek
Morik * Ksiadz_Rozpierducha * Deathy * James * Wurg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-08-22 02:52:19 
Offline

Dołączył(a): 2007-11-10 15:13:18
Posty: 282
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
przyzwyczaiłem sie, ze jesteś za cienki zeby mnie obrazic ..


o obrazaniu mowiłem ogołem o forum ( czytanie ze zrozumieniem mędrusiu <z)
(poczytaj wiecej topiców to tez zauwazysz .. a nie bo ty sam szukasz tutaj zaczepki ^^ i kłucimy sie bo zwrócilem ci uwage no ale jak taki idiota jak ty ma to zauazyc ?)

Cytuj:
dziwne co? pewnie tego nigdy nie doświadczyłes...


SPECIALNA EDYCJA W STYLU THIG LIFE SPECIALNIE DLA KSIEDZA I WULFA

ksiadz ustawia sie solo, jest super elo ... zajebiscie, do okoła trwawsko ... browar dziwki no super thugz łooo !! a teraz o niee ksiadz dostaje baty .. "juz biegne ksiadz" wkracza wulfgar teraz jego kolej ksiadz lezy z boku i płacze ! zaczyna byc zajebiscie dla ksiedza .. patrzy tu dziwki, tam skręty, browar sie leje i jest wyjebanie w kosmos taki lans lubisz co ? nagle łoo wulf juz lece ci pomóc chodz teraz sporbujemy we dwoch go najebac bo solo nie dalismy rady .. wpierdolimy mu i bdzie wypas, a teraz scięgnij bucha i lecim na niego łuu chuuu ..

i co dalej ? we dwoch niedacie rady, to regis przyjdzie ? we 3 bdziecie probowac ?
we 3 sie nie uda to całe ancestors wpadnie mi na łeb ?

na waszym SLU osiedlu pewnei was traktuję jak szmaty >.> wulf chce z kims solo, a idziecie na niego w 5 xD ?

_________________
Obrazek

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-08-22 03:10:06 
Offline

Dołączył(a): 2006-08-17 21:05:15
Posty: 1116
Lokalizacja: dupa
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
NeexT napisał(a):
przyzwyczaiłem sie, ze jesteś za cienki zeby mnie obrazic ..

Możliwe, nie przykładam do tego uwagi, po prostu piszę co myślę. Jeśli pogodziłeś się ze samym sobę to nigdy nikt mówięcy Ci prawdę nie urazi Cie...

NeexT napisał(a):
o obrazaniu mowiłem ogołem o forum ( czytanie ze zrozumieniem mędrusiu <z)
(poczytaj wiecej topiców to tez zauwazysz .. a nie bo ty sam szukasz tutaj zaczepki ^^ i kłucimy sie bo zwrócilem ci uwage no ale jak taki idiota jak ty ma to zauazyc ?)


Przeczytaj mój poprzedni post jeszcze raz, nie śpiesz się. Dopiero potem wytykaj komuś, że nie czyta ze zrozumieniem. Jeśli to nic nie da to powiedz, napisze go jeszcze raz, postaram się zrobić to trywialniej.


NeexT napisał(a):
SPECIALNA EDYCJA W STYLU THIG LIFE SPECIALNIE DLA KSIEDZA I WULFA

ksiadz ustawia sie solo, jest super elo ... zajebiscie, do okoła trwawsko ... browar dziwki no super thugz łooo !! a teraz o niee ksiadz dostaje baty .. "juz biegne ksiadz" wkracza wulfgar teraz jego kolej ksiadz lezy z boku i płacze ! zaczyna byc zajebiscie dla ksiedza .. patrzy tu dziwki, tam skręty, browar sie leje i jest wyjebanie w kosmos taki lans lubisz co ? nagle łoo wulf juz lece ci pomóc chodz teraz sporbujemy we dwoch go najebac bo solo nie dalismy rady .. wpierdolimy mu i bdzie wypas, a teraz scięgnij bucha i lecim na niego łuu chuuu ..

i co dalej ? we dwoch niedacie rady, to regis przyjdzie ? we 3 bdziecie probowac ?
we 3 sie nie uda to całe ancestors wpadnie mi na łeb ?

na waszym SLU osiedlu pewnei was traktuję jak szmaty >.> wulf chce z kims solo, a idziecie na niego w 5 xD ?


No, ciekawa historyjka, może napiszesz coś na konkurs?
Chcesz wiedziec jacy jesteśmy? Spotkaj się z nami, albo zapytaj kogoś kto już to zrobił... Z forumowiczow na zjezdzie klanowym byl Edek, Shorg, no i 3dfx, ale on tylko na chwilę.

_________________
******************** Obrazek
Morik * Ksiadz_Rozpierducha * Deathy * James * Wurg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-08-22 03:24:47 
Offline

Dołączył(a): 2007-11-10 15:13:18
Posty: 282
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
wasi klanowicze moga przedemnę ukleknęc, a i tak mam to dupie ..

Cytuj:
Btw, Next na shoutboxie zauwazyles ze kazdy szuka zaczepki. Ja tak nie sędze. Myśle ze tylko Ty to zauwazyles. A dlaczego, prosta dedukcja, ludzie szukaję zaczepki z Toba... I wcale im sie nie dziwię.


zauwazyłem to na forum nie na sb. ty jej szukałes na stronie pierwszej, i w wiellu innych topicasz szukaja jej zupełnie inny ludzie.

Cytuj:
Jeśli pogodziłeś się ze samym sobę to nigdy nikt mówięcy Ci prawdę nie urazi Cie...

jestem jaki jestem, i ludzie ktorzy nie potrafia tego uszanowac/zaakceptowac, ludzie ktorzy wytykaja mi moje błedy a nie widza własnych sami maja problem ..

a teraz Ciał thugi, typaci dmixy snoop dogi czy za kogo sie ... tam macie .

_________________
Obrazek

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-08-22 03:54:16 
Offline

Dołączył(a): 2006-08-17 21:05:15
Posty: 1116
Lokalizacja: dupa
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
NeexT napisał(a):
zauwazyłem to na forum nie na sb.

...
czołem ograniczeni!

NeexT napisał(a):
jestem jaki jestem, i ludzie ktorzy nie potrafia tego uszanowac/zaakceptowac, ludzie ktorzy wytykaja mi moje błedy a nie widza własnych sami maja problem ..

Wybacz nekst, ale naprawde ciezko mi jest zaakceptowac kogos, kto w perfidny sposob okradl ludzi w pewien sposob dla mnie bliskich a bynajmniej na pewno nie obcych.

_________________
******************** Obrazek
Morik * Ksiadz_Rozpierducha * Deathy * James * Wurg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-08-22 07:32:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-18 15:45:04
Posty: 1803
Lokalizacja: Knurów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
zazdrosc niezna granic
co nie k tuzy nigdy nie zmędrzeję


next daj spokój

zluzujcie

_________________
http://img264.imageshack.us/img264/7082/wielkapaladn0.gif
http://img468.imageshack.us/my.php?image=czolg2ga9.jpg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-08-22 12:45:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-12-31 15:06:50
Posty: 364
Lokalizacja: Toruń
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
next daj spokój? tylko tyle oya? no wiesz co nie zapominaj ze z mdków też Cie ograbił dawno temu
A co do Ciebie next i Twojego żałosnego zachowania to jeżeli masz ochote to na pm wyślij mi adresik i obiecuje Ci ze sie pofatyguje nawet i przez pół Polski

_________________
THUG LIFE
http://img380.imageshack.us/img380/4051/ragusdehatorussigngm6ci6.jpg
http://img442.imageshack.us/img442/5792/ancestorsclanmemberuseruv3.jpg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-08-22 12:48:35 
Offline

Dołączył(a): 2007-11-10 15:13:18
Posty: 282
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
hie hie Oddałem oyi za te mdki juz dawno temu =)

nie widziałes co pisałem ? nie bd kozaczył przez neta, a na reala przegram .. ale jak tak lubisz kozaczyc do słabszych mimo przyznali ci racje, to Pmuj oje, weĽ jego adres i z nim sie ustaw ... aa .. osczędze ci czasu, ty ksiadz i reggis vs oyama i macie taki wpierdol ze sie w pale nie mieści .

a teraz czytaj wulf uważnie .. NIE ODPISUJ, JA NIE ODPISZE, Zegnam.

_________________
Obrazek

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-08-22 13:02:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-18 15:45:04
Posty: 1803
Lokalizacja: Knurów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
wulf ja tam nie mam zamiaru sie kłócić napisze tak next i wulf dajcie już spokój

_________________
http://img264.imageshack.us/img264/7082/wielkapaladn0.gif
http://img468.imageshack.us/my.php?image=czolg2ga9.jpg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-08-22 23:05:11 
Offline

Dołączył(a): 2007-11-04 20:59:25
Posty: 15
Lokalizacja: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna
Ksiadz napisał(a):
Wybacz nekst, ale naprawde ciezko mi jest zaakceptowac kogos, kto w perfidny sposob okradl ludzi w pewien sposob dla mnie bliskich a bynajmniej na pewno nie obcych.


powiedzial ktos kto okradl Sorixa, klanowicza i kolege ktorego zna od ..4 lat !?

jeszcze bedziesz pierdolil o akceptowaniu kogos lol ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-08-23 00:02:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-16 21:12:18
Posty: 147
Płeć: Mężczyzna
nie rozumiem tego jak mozecie sie okradac?
przeciez gra sie dla przyjemnosci :rotfl:
czy przyjemnie sie gra z zajebanymi itemami? po ... ukradles bo nie masz? to takie samo rozumawanie jakby: "ukradne BMW, bo stac mnie tylko na maucha"... No ludzi co wy? nie macie jakiegos poczucia ludzkosci?sumienia?
to po to tworzymy tak zwane spoleczenstwo, zeby kady kazdemu dobry byl, a przy najblizszej okazji wykorzystal nie patrzac sie na okolicznosci? wiecie szkoda mi tego, ze nasi pradziadowie walczyli za polske, aby teraz jeden drugiego okradal nawet na glupiej grze.. nigdy nikogo nie okradlem! raz tylko jakis ziom mi przyslal 2x clivera+8, odeslalem mu je, ale on przyslal je spowrotem bo powiedzial, ze nia ma co z tym zrobic :rotfl: :rotfl:

_________________
All rights Reserved...!®™


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.031s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net