Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-03-28 12:14:21
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ogolnie o robie i w ogole o wszystkim
PostNapisane: 2007-05-16 17:02:53 
Offline

Dołączył(a): 2007-05-16 16:43:12
Posty: 5
Płeć: Nieokreślona
Wiec tak chodzi mi o roba, nie o cale ik bo znam tam spoko ludzi z ktorymi mozna pogadac o ile rob ich nie zbanuje. Co do dzialu ImmortalKnighs nie bede tam juz wiecej pisal bo to jest tylko arena dla roba, moze tam oszpecac kazdego a jak ktos chce sie bronic kasuje posty i tak to juz jest.
Z mojego konta nie pisze bo zostalo zbanowane przez ulystera za to ze okarzylem ik o totalitaryzm i ze rob jest wnukiem hitlera i stalina, ale to nie jest bez podstawnie napisane bo kazdy chyba by sie wkurzyl widzac jak ktos obgaduje moj clan nic o nim nie widzac takie pmy:
http://img479.imageshack.us/my.php?image=wrrrrrgu9.jpg
http://img53.imageshack.us/my.php?image ... yzmfp6.jpg

Faktycznie z klnieciem troche przegiolem no ale nic jak juz powiedzialem kto by sie nie wkurzyl, ale czy to juz nie jest dyktatura? Czy w clanie juz nie jest totalitaryzm? Wiecie niech wszyscy sie dowiedza jak jest naprawde, bo sam nie chcial bym w clanie pod grozba bana za gadanie i expienie z innymi polskimi clanami (Ancestors i Mushrooms).

Probowalem juz wyciagnac reke do roba i sie pogodzic, no ale jak widac on woli pozostac sklucony ze wszystkimi

A tak miedzy nami uly nie uwazam ze oskarzenie clanu to byl niski poziom posta, ale faktycznie za duzo w nim bylo niektorych slow

Pisze z innego IP z cafe i prosze o odbanowanie starego.

Pozdro WriTer


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-05-16 18:08:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-08-16 15:56:22
Posty: 137
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Szczerze, to dla mnie ten temat jest trochę bez sens, co miało być powiedziane, ludzie powiedzieli, dalsze psioczenie nic nie da. Niech rob rozkazuje swoim ludziom co chce, jak widać po party exp i pk, jego ludzie niezbyt się go słuchaję, więc jaki sens ma dalsze rozgrzebywanie i kłótnie... po prostu grajmy z ludĽmi, jak komus nie odpowiada, to niech z nami nie expi i nie chodzi na pk (a jak już wspomniałem duża część IK nie popiera roba w kwestii unikania anc) prawda jest taka że gramy na jednym servie po hum side i kontakty między nami sę raczej nieuniknione, więc po prostu proszę żeby ance już w tym temacie nic nie pisały, róbmy swoje, czas pokaże kto miał lepsze podejście.

Wasz wc-lider(piker) do dymania w krzaczkach;p


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-05-16 22:19:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-07-27 22:08:15
Posty: 803
Lokalizacja: z Ancow <3
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
taaa popieram shorga.... skoro rob woli tak prowadzic clan i takie zasady w nim robic niech robi... ale wiem(po dizsiejszym dniu) ze nawet ci co uwazalem za najgorższych sę spoko kolesiami ;] moze kiedys rob pomysli nad tym glebiej i rozwazy nasza wyciagnieta dlon
z powazaniem
Sorix - ancestors clan member


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-05-20 12:18:49 
Offline

Dołączył(a): 2007-04-21 00:48:38
Posty: 95
Lokalizacja: z daleka
Płeć: Mężczyzna
Tak narzekamy na Turków... a jakby mieli 3 klany na servie to wszystkie byłyby w ally >.<
Ja rozumiem..... unikanie karusów , ale **** unikać sie po 1 stronie - nie wnikam...

Mushrooms clan member xD :rotfl:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-05-20 14:11:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-09 18:39:05
Posty: 1107
Lokalizacja: 801a
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
eot, jeszcze jeden taki temat i... uwaga, surprajs - kolejny eot!

nauczcie sie, dzieci, to jest forum, a nie arena.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.027s | 19 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net