Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-03-28 18:31:40
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Zhakowli MumixaPl... o hakerze ;/
PostNapisane: 2007-05-03 01:57:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-08-26 22:58:51
Posty: 46
Lokalizacja: Krakow
Płeć: Mężczyzna
Pierwsza rzecz to to ze ten temat nie ma nic wspólnego z Ancestors, ale Ance pozwolilły wrzucić tutaj ten temat - przynajmniej często tutaj ktoś zaględa.

Dziś wieczorem PMnalem MumixaPl z , po czym odpowiedzi nie było. Dopiero po jakiś 2 godzinach widzę pm "sorki oje,bywalem tego chara :D". Z poczętku myślałem ze mumix sobie jaja robi lub przezuca itemy na aska (bo wspominal cos o asku). Jednak na pytanie "czy ja cię znam" usłyszałem "nie :P". Facet powiedział mi ze oje,bal wszystkie itemy z chara, cieszył sie przy tym ostro... mówił, ze żałuje ze nie może zobaczyć miny właściciela chara jak zaloguje sie po haku... pytałem czy hakuje go dlatego ze jakieś konflikty - "dla kasy", "mumixa lubiłem ale on nie gra tym charem, wiec postaci nic nie zrobię, zaufał mi kiedyś a moglem go oje,bac wiec mu nic nie zrobię" Facet troche to przygotowywał, bo gdy wspomniałem o sealowaniu itemow mówił, ze w takich przypadkach czeka aż gold prem sie skończy i rypie itemy... powiedział ze keylogera puścił linkiem przez gg (ofc, zakończenie linka ".exe"). Mówił takze ze kroi ludzi z dobrych klanow, a ze mumix był w SonsOfHeroeS to go skroil. Miałem całego pma ale odpisywałem mu, lag był i zamiast zminimalizować zamknęł mi sie privat :/, tutaj mam ssy które zdołałem jeszcze zrobić:

http://img82.imageshack.us/my.php?image=80847861go9.jpg

http://img119.imageshack.us/my.php?imag ... 307sd5.jpg

http://img487.imageshack.us/my.php?imag ... 227tb1.jpg

http://img111.imageshack.us/my.php?imag ... 171lg4.jpg

http://img489.imageshack.us/my.php?imag ... 913zp8.jpg

Ku przestrodze - nie otwierajcie zadnych linkow, chyba ze od real przyjaciol lub NAPRAWDE zaufanym...
Przykro mi Mumix (bo ponoc to dalej Ty grales na charze, tak przynajemniej ance mi mowily)
Przynajmniej chlop nie ukradl kasy co na valkirie powydawales...

O sobie mowil, ze itemy ma na sprzedarz a nie do uzytku, sam tez ma jakiegos chara (nie podal nicka) i czesciej kroi obcokrajowcow niz polakow (glownie askow) - ile w tym prawdy ocencie sami.

Jak moge jakos pomoc to pisz ;/.

_________________
.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
_________________
.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-05-03 10:36:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-08-16 15:54:19
Posty: 315
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Po 1 gratuluje cierpliwosci bo ja chyba bym Ku-rwicy dostał jakbym takie cos usłyszał ^^
Po 2 u nas tez kogos w ten sam dzien shackowano (MrBlood) nie wiem czy to ten sam zia zrobił , ale przykro bo to 2 polakow mniej
Po 3 Azz przykro widzec , ze ktos wkłada prace ,swoj czas w tak głupia gre i tak poprostu ktos przychodzi i to wszystko niszczy ...;/ - jeszcze z 1h wczesniej gadałem z Muma :(
Po 4 smierc wszystkim takim smiecia i mam nadzieje , ze to czytasz frajerze !
To tyle ... az żal .. POzdro ...

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-05-03 10:40:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-07-27 15:42:12
Posty: 334
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 6
Omg....... No tak czasem wbijalem na mumixa bo mam pasy do chara( expilem 60- lvl czasem). Niewiem ku.rwa linkow przez gg nie otwieram, moze to drugi wlasciciel chara ;/.Dobrze ze mi chara zostawil w spokoju bo bym hu.ja zaje.bal. No to nie ma co juz grac mumixpl, koles ma do niego passy, a ja passsow nie zmienie bo trzeba miec preme. :( :( :( . Nawet nie wbijam w gre bo nie ma sensu.... . Hu.j wie kto teraz na charze bedzie ale napewno nie ja.....



Mrblooda znam z reala jestesmy z tej samej miejscowosci, wiec na 99% ten sam koles go shakowal ;/

_________________
World of Warcraft


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-05-03 15:44:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-08-28 16:13:16
Posty: 403
Lokalizacja: Milicz
Płeć: Mężczyzna
kurde no szkoda :< :< :< znam mume i blooda z reala i sa spoko, a jesli chodzi o hackowanie to ja mam chyba dorby sposob - kopjuje passy z notatnika :]

_________________
JESTEM GNOJEM !!!
writer -> elwood :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-05-03 15:52:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-09 18:39:05
Posty: 1107
Lokalizacja: 801a
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
moje wyrazy wspolczucia, Mumix, no i pozdrawiam starego klanowicza. no i chwala Meviemu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-05-03 16:33:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-10 15:14:44
Posty: 1103
Lokalizacja: localhost
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 13
Dziwny ten temat mi się wydaje, zwłaszcza postawa właściciela konta:
Muma napisał(a):
Dobrze ze mi chara zostawil w spokoju bo bym hu.ja zaje.bal

A to go teraz nie chcesz cenzura?

Lepiej postarać się dowiedzieć kto okradł. A można to zrobić np. przez inspekcje keyloggera (jeżeli taki był). Jak znajdziesz link do tego trojana to mi prześlij na pm.

WriTer napisał(a):
a jesli chodzi o hackowanie to ja mam chyba dorby sposob - kopjuje passy z notatnika

to nie jest dobra metoda, już lepiej wklepywać ręcznie; xtrap blokuje sporo form code injection; bardziej niebezpieczne podawanie jest haseł przez gg, stronę www(np. konto na usko), czy ich przechowywanie na dysku

_________________
Cela est bien dit, rÊpondit Candide, mais il faut cultiver notre jardin Voltaire
La única diferencia entre un loco y yo es que yo no estoy loco. Salvador Dalí­
And the things you can't remember tell the things you can't forget Tom Waits


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-05-03 16:45:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-07-27 15:42:12
Posty: 334
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 6
Nic to nie da, nawet gdybym sie dowiedzial kto to zrobil to i tak itemow by nie oddal, a pozatym juz jest wielki huj bo passow nie moge zmienic wiec huj wie kto na moim charze gra. >:[ >:[ >:[

_________________
World of Warcraft


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-05-03 17:14:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-04 22:04:05
Posty: 251
Płeć: Mężczyzna
;( tyle wypasionych dupe turkow jest i kolo akurat biednych polaków okrada ;/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-05-03 19:22:45 
Offline

Dołączył(a): 2006-07-04 11:43:26
Posty: 29
Lokalizacja: mam to wiedziec:P
Płeć: Mężczyzna
nom..szmata ze akurat Polaka.. ojebal .:(

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-05-03 23:12:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-08-20 16:36:05
Posty: 341
Lokalizacja: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 7
Mnie tesh ktos ojebal ostatni, zakosil nawet ten najwiekszy shit z inn.... ehhh :D no coz dobrze ze na dcz char czesc byla :P Ale jakby niepatrzec jakies 30 gb poszlo w pizdu :/ i taksamo niemoge passow zmienic niewiem czemu... ehh jedna wielka lipa :/


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.035s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net