Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-03-28 20:20:17
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ciekawe #2
PostNapisane: 2007-04-30 20:54:19 
Offline

Dołączył(a): 2006-08-17 21:05:15
Posty: 1116
Lokalizacja: dupa
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
jako ze Rob Lov wciaz usuwa moj post postanowilem napisac tutaj

dla zaciekawionych (choc mam nadzieje ze niema ich za wiele) w tym linku jest caly temat
http://www.knightonlineworld.pl/viewtopic.php?t=316637

nie bardzo wiem dlaczego Rob tak bardzo stara sie oczernic nasz klan

ok a oto moj post:

dlaczego calutenki usuwasz moje posty ?

Cytuj:
Btw byles tam? Nie? To dlaczego sie wypowadasz. Podobno nietolerujesz wypowiedzi osob ktore nie byly ktoras ze stron w sprawie :]

i dlaczego przeinaczasz moje wypowiedzi... choc moze to nie jest przeinaczanie... moze to jest totalne niezrozumienie kontekstu ?

napisalem ze nie powinny zabierac glosu osoby nie w mieszane w ten ambaras, a ja czuje sie wmieszany bo to moj klan... nie jestem jakims bloodym ktory gra orkiem, a mimo to miesza sie miedzy nasze klany :S

***

btw. jesli chcesz zeby ludzie czytali ze zrozumieniem to pisz zrozumiale:
1.
Cytuj:
Expiac sobie doswiadczylismy ks-u ancow gdy zobaczyli ze nic z tego ks im nie wychodzi postanowili nam inaczej umilic exp
http://img404.imageshack....obyance3yg2.jpg
http://img404.imageshack....obyance2iq1.jpg
http://img404.imageshack....nobyancezn6.jpg

2.
Cytuj:
Pisalem przeciez ze towneli sie po ts-y.


a ja zachodze w glowe gdzie tu jest napisane ze sie towneli i wzieli tsy ?
nie widzisz ze tylko pokazane jest jak ance sie smieja i biegaja jako mastodonty ?
chyba ze to oznaka noobostwa :S
ale porabane

Uczepilem sie tego ksa i ssow, bo chyba bardziej noobowskim zachowaniem jest ow ksowanie a nie bieganie dla smiechu w TSie. Ty na tych swoich ssach nie zamiesciles najmniejszej oznaki ksa... mimo to nazywasz nas noobami.
Czegos naprawde niemoge tu rozkminic mimo ze bardzo chce.

Cytuj:
Wy ktorzy uwazacie sie za nienobow moze wreszcie to pokazecie?

chcacy to zauwazyc napewno to zauwazy a ten ktory ma klapki na oczach nadal bedzie trwal przy swoim

***
at Sajp (godrose jesli dobrze kminie)

znajac moich klanowiczy to napewno bylo robione pod smiech...
mozliwe ze nie wyszlo i jedna strona zostala pokrzywdzona (ale chore)

niech Ci co to rozpoczeli to zakoncza
piszesz o rzetelnosci i sprawiedliwosci
a czy prawdziwi kserzy i traderzy na spocie zostali zbanowani ?
(mowa Radic i BattlePriest)
baj de lej gratuluje 666 posta

***

oczywiscie cala publika ktora sie temu calemu zdarzeniu przyglada (badz nie) wyrobi sobie wlasne zdanie

***

edit:
Elaviarcie
jednych smieszy Jim Carrey i pasztet zajeczy, a drugich klanowa przemiana w mastodonty

Oni napewno nie przybiegli akurat na spot IK i sie przemienili, napewno biegali tak po calym E.
Wiem, bo czesto tak robilismy w piana i smieszylo nas jak kolejni ludzie sie przemieniali i biegali razem z nami.

***

Dodatkowo wiem ze napewno biegali po calym E. Biegal z nimi jeszcze turek i kolesie z SoHu.
Mam dosc nedznych machlojek Rob Lova. Zadajmy sobie pytanie dlaczego zrobil ssy tylko przemiany za pomoca TSa a nie samego KS. Kazdy z was/nas najpierw zrobilby screena ksowania no nie ? No coz, moze to tylko przyklad zwyklej pomylki xD
Nie mam pojecia po co on wciaz toczy ta wojne...

tu mam jeszcze ssy usuwania moich postow
Obrazek
Obrazek
Obrazek

_________________
******************** Obrazek
Morik * Ksiadz_Rozpierducha * Deathy * James * Wurg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-04-30 21:02:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-08-16 15:54:19
Posty: 315
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
hmm jakos jak wbilismy SOH na spot to było troche smiechu i juz xDWidze , ze w tej grze wyłacznie chodzi o exp exp i pk od czasu do czasu , ja tam wole sie powydurniac z klanowiczami dla smiechu a nie zamulac all time (btw kiedys tak BBz biegało xD) - a Rob robi kurrr jakas pierdo-lona cenzure usuwa to co kole w oczy ....

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-04-30 21:13:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-30 13:57:01
Posty: 3190
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
Cytuj:
Elaviarcie
jednych smieszy Jim Carrey i pasztet zajeczy, a drugich klanowa przemiana w mastodonty

uwazasz ze jak expisz sobie na spocie i potem wpada na niego inne party, zmienia sie w mastodonty (ktore sa wielkie i zasłaniaję cały ekran, przeszkadzaję) i ci lata przed monitorem to to jest śmieszne? : o

_________________
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Pokemony wróciły ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-04-30 21:23:19 
Offline

Dołączył(a): 2007-03-18 12:23:17
Posty: 59
Lokalizacja: Madryt
Płeć: Mężczyzna
Witam. Na forum odzywam sie sporadycznie, bo nie za bardzo mnie obchodzi wyzywanie sie na forum, lub jakakolwiek walka toczaca sie w postach. Pare osob z Ancow zna mnie, expilismy nie raz. Wczorajsza ,,akcja´´ nie jest jakas pomylka Roba, bylem w tym party i widzialem wszystko. Przez krotki czas spot 3 DK na ktorym expilismy z klanem byl ks-owany przez klan Ance, po chwili sie uspokoilo, jednak nie minelo pare minut i wrocila ekipa Mastodontow, smieszne to i moze jest bo nie raz tak sie bawilem, ale jezeli staje na spocie kilka takich ,,sloni´´ to naprawde trudno wycelowac w tego moba. Ksiadz mnie znasz w ch.uj czasu i raczej przekonales sie, ze nie jestem jakims zmyslaczem itp... pomysl nad tym co napisalem, i pogadaj ze swoimi ziomkami. Wracajac do tradowania Ciebie i twych klanowiczow wiem ze to jest ... ostra, nie raz padlem przez trade :rotfl: expcie dalej i my sobie bedziemy expic, Eslant jest duze.



P.S. Nie mam Polskich znakow, wiec troche ciezko wam bedzie rozczytac to co napisalem ;)

.....POZDRO..... DORADA ruleezzzz

_________________
__DORADA__
http://www.kodb.info/uskonpclan.php/Xigenon/Sons0fHeroeS/XigenonSons0fHeroeS.png


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-04-30 22:30:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-19 20:04:45
Posty: 735
Płeć: Kobieta
lol ja moge biegac nawe zamieniony w penisa z 5 jajkami jak nikomu to na złośc nie robi, rozumiem wyscie mieli radoche bo niemoc zksowania spota mozna nadrobić czym innym...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-05-01 00:50:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-08-26 22:58:51
Posty: 46
Lokalizacja: Krakow
Płeć: Mężczyzna
GoDRose napisał(a):
lol ja moge biegac nawe zamieniony w penisa z 5 jajkami jak nikomu to na złośc nie robi, rozumiem wyscie mieli radoche bo niemoc zksowania spota mozna nadrobić czym innym...


co za pier***enie, poprostu ich to bawilo. Sry za offtop.

_________________
.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
_________________
.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-05-01 01:53:35 
Offline

Dołączył(a): 2006-07-04 11:43:26
Posty: 29
Lokalizacja: mam to wiedziec:P
Płeć: Mężczyzna
mateusz:) podal bys nicki o ile pamietasz kto wam ks zanim przyszlismy jakos mastodonty??:) wiesz .. zeby nie bylo nieporozumien:) A co do zakrywania monitora.. to trwalo z 1 moze gora 2 min i poszlismy dalej .. innym jakos to nie przeszkadzalo.. wiedza ze to tylko gra .

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-05-01 01:57:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-08-28 16:13:16
Posty: 403
Lokalizacja: Milicz
Płeć: Mężczyzna
Dobra to ze rob ma ostatnio nasrane wiedza prawie wszycy, oczywiscie znajda sie tu tacy co zuca we mnie obelgami.
Nie wiem moze on sie za duzo butow narobil (przesiadywanie po nocach w butiku) ze twiedzi ze sa madrzejsze od ludzi.
Ale nie wiem po co zakladac nowy temat nawrzucac tam ssow oksarżajac innych i nie dajac im mozliwosci wypowiedzienia? o0 Troche glupie nie prawda? Pozatym rob gdyby kazdy mial tu umieszczac screena to kazdym grzechem to troche by sie tego uzbieralo bo chyba wiesz ze twoj clan swiety nie jest, przykladem jest jak niektorzy od Was bez sensu zaczepiaja kogos i zaczynaja sie nabijac z clanu, chyba wiesz dobrze o kim mowie...
I wiece co mnie najbardziej wkurzylo w tym jego glupim usuwaniu tematow? Jak powiedzial mi w rozmowie na gg ze jesli bede w clanie (jeszcze w IK) probowal namawiac kogos do zgody z nimi to polece pierwszy (oczywiscie wolalem sam wyjsc) wg mnie to jest idiotyczne zachowanie lidera liczacego sie polskiego clanu.
Nie obraz sie ale myslalem ze bycie clan liderem nie ogranicza sie do buntowania ludzi przeciwko innym pod grozba kick clan.

Taka forma wladzy cos mi przypomina.

Rob ty tez miales TS'a moze ktos sie go bal to zajebali caly ekran mastodontami zeby cie widac nie bylo :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: przebierz sie nastepnym razem za kekonka to nie bedzie problemu z mastodontami :lol2: :lol2:




btw Moj clan sie powoli rozwja w srode Cape Quest :D :D :D
Obrazek

_________________
JESTEM GNOJEM !!!
writer -> elwood :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-05-01 06:32:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-18 15:45:04
Posty: 1803
Lokalizacja: Knurów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
WriTer napisał(a):
Moj clan sie powoli rozwja w srode Cape Quest :D :D :D
no graty aby tak dalej :]

_________________
http://img264.imageshack.us/img264/7082/wielkapaladn0.gif
http://img468.imageshack.us/my.php?image=czolg2ga9.jpg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-05-01 08:39:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-02 18:53:50
Posty: 125
Lokalizacja: Milicz
Płeć: Mężczyzna
wg mnie cale to cos bylo glupie....ale co tam ance tak lubia...a i ksiadz kur** nie wmawiaj mi ze kogos tradowalem DOBRA!!!?????

_________________
...Nigdy nie dyskutuj z deebileem.
Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...


Sexy KO - orc side - Madafuccker - Clan 303


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-05-01 09:22:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-02-07 14:21:51
Posty: 22
Płeć: Mężczyzna
lol... przeczytalem to i pare innych tematów na temat waśni pomiędzy Ancami a IK... ludzie dajcie sobie spokoj... dla niektorych ta gra to cale zycie widocznie, bo skarza sie za wszystko, narzekaja itp, to tak jak male dziecko biega do mamy, bo ktos mu zabral zabawke. Zastanowcie sie, ile to sie bedzie ciagnac. Polacy powinni sie trzymac razem, a nie jezdzic na siebie, przeszkadzac w expie itp. Ludzie zastanówcie sie, takie zachowanie do niczego dobrego nie prowadzi.

POZDRO


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.032s | 19 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net