Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-03-28 22:27:39
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 206 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-04-18 09:40:06 
Offline

Dołączył(a): 2007-04-13 05:33:58
Posty: 15
Płeć: Nieokreślona
no i co bylo do udowodnienia zostalo stwierdzone.
Stare przyslowie pszczol mowi- " Bog jest madry, glupim jest czlowiek uwazajacy sie za Boga"
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-04-30 00:56:52 
Offline

Dołączył(a): 2007-02-27 18:39:30
Posty: 171
Lokalizacja: Drohiczyn
Płeć: Mężczyzna
D-DOG napisał(a):
haha ten typ Rob lov to jakis interkretyn jest? człowiek gada jakby był po dtoxie jakieś frazy jakieś rymy skęd Cie wzieli z popeliny? O.o walisz 300 zdań których nieda sie rozczytać bo z interpunkcję to u Ciebie marnie.... Nore to moze Ty masz człowieku i nie wywyższaj sie ponad innych bo niby starasz sie udawać dorosłego a Twe teksty prócz tego ze pewno siedzisz 3h nad jednym postem zeby wyględał bardzo filozoficznie to jeden prawdziwy bullshit...
I jeszcze raz mówie do całego ik zanim ktoś nas nazwie n00bami to prosz epamiętać kogo klan jest starszy, kto dłuzej gra na serwie i do mnie pm o arene chętnie zobaczymy kto jest n00bem ;] mocni w gębie zawsze byliście w portfelach też a umiejętnosci grania za grosza niemacie... uwaga bo Rob nas udupi omg co za **** z dupy co Ty za jina z butelki robisz? że nas wszystkich rozmłucisz? zastanów sie chłoptasiu nad Twoim seplenieniem bo narazie to jestes ultra nicieniem (określenie historyczne...)


BTW Ancestors stworzył Mooser gdzie klan nie miał nawet cape a tylko 5 grade i najmilej go wspominam a wiem że wtedy jakośWulf miałes 4X IvI :sleep: A teraz.... żal patrzeć co to za klan... cięgłe afery itd :lol2: Zmieńcie nazwe klanu bo tej godni nie jesteście... tyle kktybb


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-04-30 03:55:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-15 16:21:54
Posty: 1051
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
D-DOG napisał(a):
haha ten typ Rob lov to jakis interkretyn jest? człowiek gada jakby był po dtoxie jakieś frazy jakieś rymy skęd Cie wzieli z popeliny? O.o walisz 300 zdań których nieda sie rozczytać bo z interpunkcję to u Ciebie marnie.... Nore to moze Ty masz człowieku i nie wywyższaj sie ponad innych bo niby starasz sie udawać dorosłego a Twe teksty prócz tego ze pewno siedzisz 3h nad jednym postem zeby wyględał bardzo filozoficznie to jeden prawdziwy bullshit...
I jeszcze raz mówie do całego ik zanim ktoś nas nazwie n00bami to prosz epamiętać kogo klan jest starszy, kto dłuzej gra na serwie i do mnie pm o arene chętnie zobaczymy kto jest n00bem ;] mocni w gębie zawsze byliście w portfelach też a umiejętnosci grania za grosza niemacie... uwaga bo Rob nas udupi omg co za **** z dupy co Ty za jina z butelki robisz? że nas wszystkich rozmłucisz? zastanów sie chłoptasiu nad Twoim seplenieniem bo narazie to jestes ultra nicieniem (określenie historyczne...)


oo tu przegiales... RoB akurat to moze czlowiek z nienajlepsza interpunkcja, czasem chybionymi pomyslami, ale osoba ktora dba o swoich znajomych i nie da im zginac. Twoje pie.rdolenie typu "wć moj klan jest starszy - je.bcie sie IK" mozesz sobie wlozyc miedzy D a Dog moze tam bedzie lepiej wygladalo. Rob wie o tej grze wiecej niz ci sie zdaje, a to ze wplatal sie w konflikt z ludzmi ktorzy jak to widac na roznych forach sa bezsprzecznie konfliktowi ma sie nijak do twoich bluznierstw na temat jego osoby! Kto dluzej gra na serwie? Nie zapomnij ze Rob jest osoba ktora byla czlonkiem IMMORTALS_pl,a potem najwiekszego polskiego klanu po stronie hum >> Eternal_Knights_pl i bylo, nie bylo ma od ciebie znacznie wiekszy staz, a swoja wiedze probuje zaszczepic "mlodszemu pokoleniu" co jak nieraz odczuwam ma pozytywny wplyw na tamtych graczy. cytujac tu kogos "Zastanow sie chloptasiu nad swoim seplenieniem bo narazie jestes ultra nicieniem" jak trafnie okresla osobe do ktorej kieruje tego posta.

Nie sr.aj zarem mnie uczyli - teraz ja przekazuje to tobie <-- mam nadzieje ze sobie to wezmiesz do serca


P.S. z racji poznej godziny pare slow polknalem :lol2:

_________________
"Trzymasz prawa reke w gorze
lewa widza przechodnie
podasz komus dlon by wstal
a jak wstanie to cie kopnie"
Obrazek
Obrazek <3 EK
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-04-30 07:44:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-19 20:04:45
Posty: 735
Płeć: Kobieta
"Nie s.raj żarem" lol :rotfl:

+10000000000000000000000000000000000000000000000000000998

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-04-30 11:00:33 
Offline

Dołączył(a): 2007-02-27 18:39:30
Posty: 171
Lokalizacja: Drohiczyn
Płeć: Mężczyzna
Hmm... nasuneła mi mi sie taka myśl tak jest w życiu... chociaż tego się nie czuje. Piszać o kimś jakieś obraĽliwe rzeczy typu noob samem o sobie się tak mówi. Może to wynika z zazdrości.. ehhh niewiem. Poprostu ludzie mówięc o kimś Ľle (maję problem ze sobę) a tak naprawde mówię o sobie... własnych problemach itd. Nieiwem czym wam IK zaszkodziło. Grałem z tymi ludĽmi większość czasu którego spędziłem w tej grze. Moim zdaniem... klan taki jak Ance to nooby ;) Większość w grze jest noobami i nie chodzi mi o IvI czy to co umie ale zachowanie i to jak traktuje innych a zwłaszcza rodaka jaki on tam by nie był. Jeśli zaczepia to odejdĽ nie dolewaj oliwy do ognia. A tu błysneliście głupotę że hej. Czy jakiś pro gracz robi tu jakieś afery ??? Każdy zajmuje się grę... nie mędrkuje czyje combo jest lepsze itd to jest żałosne :sleep: Albo wypowiadanie się na temat na który się niema zielonego pojęcia (Writer) Reasumujac... swoimi problemami nie musicie się dzielić z innymi mówięc o innych jako sobie samych o_O Jeśli macie jakieś kompleksy... to do lekarza :lol2:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-04-30 12:22:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-27 18:44:06
Posty: 167
Lokalizacja: wwa
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
hmmm ja gram mniej więcej tyle czasu co Rob ... pamiętam jak w wakacje 2005 on miał 47 chyba a ja 46 lvl ... może wtedy nooby byliśmy ale całkiem fajnie sobie rozmawialiśmy ... Ziooomek Ciebie też pamiętam i też było fajnie grać razem z tobę - jeżeli to ty na Guloku grasz teraz ... ale nie rozumiem czemu osoby z IK wyzywały wszystkich ludzi z Anc od noobów itp jak większość nie grała w tę gre połowe tego czasu co ja ... Rob nie potrafił uspokoić swoich klanowiczy a w dodatku sam się do tego obrażania dołęczył co flame na gg pokazał ... anc może nie należały do najmocniejszego clanu na xigu ale należały do największej trójkoalicji ... anc ava liga ... jedna rzecz ---- >

szanujcie innych graczy bo wcale nie wiecie kto siedzi przed kompem

_________________
<<000>> DDC Wiosna Cywil ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-04-30 12:50:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-28 11:39:24
Posty: 571
Lokalizacja: Sosnowiec
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Ligi w to nie mieszaj....

ja pozatym zauwazylem ze Polak z Polakiem zadko kiedy umie dogadac sie mysle ze to wynika z naszej natury checi postawienia na swoim za wszelka cene albo okopanie sie ze swoimi arumentami i niedopuszanie ich do siebie....

Panowie kompromis nie polega na tym ze kogos przekona do swoich racji tylko na odpuszczeniu pewnych zadr nieporozumien aby znalesc to co wspolne a nie tylko co dzieli...dobry clan poznaje sie po tym ze umiec dystans do tego co sie o nim mowi..powiem na przykladzie swojego podworka SoP teraz SoH co chwile ktos wyzywa od noobow na rankingu ze nie mamy skilla na PK itp. a nas to wali...a my robimy swoje i tyle...

Peace...

_________________
0000000 said: "Never think you are the best, because there is always someone who is better."

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-04-30 14:00:09 
Offline

Dołączył(a): 2006-08-17 21:05:15
Posty: 1116
Lokalizacja: dupa
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
Bloody napisał(a):
Hmm... nasuneła mi mi sie taka myśl tak jest w życiu... chociaż tego się nie czuje. Piszać o kimś jakieś obraĽliwe rzeczy typu noob samem o sobie się tak mówi. Może to wynika z zazdrości.. ehhh niewiem. Poprostu ludzie mówięc o kimś Ľle (maję problem ze sobę) a tak naprawde mówię o sobie... własnych problemach itd. Nieiwem czym wam IK zaszkodziło. Grałem z tymi ludĽmi większość czasu którego spędziłem w tej grze. Moim zdaniem... klan taki jak Ance to nooby ;) Większość w grze jest noobami i nie chodzi mi o IvI czy to co umie ale zachowanie i to jak traktuje innych a zwłaszcza rodaka jaki on tam by nie był. Jeśli zaczepia to odejdĽ nie dolewaj oliwy do ognia. A tu błysneliście głupotę że hej. Czy jakiś pro gracz robi tu jakieś afery ??? Każdy zajmuje się grę... nie mędrkuje czyje combo jest lepsze itd to jest żałosne :sleep: Albo wypowiadanie się na temat na który się niema zielonego pojęcia (Writer) Reasumujac... swoimi problemami nie musicie się dzielić z innymi mówięc o innych jako sobie samych o_O Jeśli macie jakieś kompleksy... to do lekarza :lol2:


po co to napisales baranie... ? nie wiesz o co chodzi to po jaki kij zabierasz glos ?!

nie, rzeczywiscie, IK ani troche nie szkodzi, ani p-i-e-p-r-z-o-n-a ociupnke...
nie liczac tradowania na spocie, pisania do leadera random party ze ance to koxpy
nie, no rzeczywiscie to nic
ance to nooby

ta jasne ...

po co tu wogole zabieraja glos pieprzone osoby trzecie... nie macie pojecia o co chodzi i tylko rozgrzbujecie smieci...

jo ? dzieki ...

_________________
******************** Obrazek
Morik * Ksiadz_Rozpierducha * Deathy * James * Wurg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-04-30 19:48:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-15 00:06:25
Posty: 306
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
oyamatom napisał(a):
Bummmmmmpppppppp :shoot: dawno sie tu nic nie dzialo :rotfl:


ta, w sumie forum bez bluzgów to nie forum:D co nie:>

_________________
Those who watch their back, meet deth from the front.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-04-30 23:43:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-18 15:45:04
Posty: 1803
Lokalizacja: Knurów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
regiss napisał(a):
oyamatom napisał/a:
Bummmmmmpppppppp :shoot: dawno sie tu nic nie dzialo :rotfl:


ta, w sumie forum bez bluzgów to nie forum:D co nie:>
:shoot: :shoot: :shoot: :shoot: :shoot: :shoot: :shoot: bumpppppppppppppp cos spokojnie :lol2:

[ Dodano: 2007-05-01, 23:45 ]
dzis na pk latam sobie z kolesiem 1-1 bije sie a tu nagle ks mam pisze do kolesia
tekst:
ks:P- jako rodakowi
odpowiec rodaka
http://img87.imageshack.us/my.php?image=wiesniakvc1.jpg

[ Dodano: 2007-05-01, 23:46 ]
inteligencja ludzi z IK bez obrazy co do nie których

_________________
http://img264.imageshack.us/img264/7082/wielkapaladn0.gif
http://img468.imageshack.us/my.php?image=czolg2ga9.jpg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-05-02 00:18:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-08-16 15:54:19
Posty: 315
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
czy to sie kurrr nigdy nie skonczy ?

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-05-02 00:21:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-18 15:45:04
Posty: 1803
Lokalizacja: Knurów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
grzecznie kolesiowi napisałem tylko ks:P a dostalem odpowiedz taka jaka widzicie i jak tu ma byc dobrze >:[ jak sa takie buraki

_________________
http://img264.imageshack.us/img264/7082/wielkapaladn0.gif
http://img468.imageshack.us/my.php?image=czolg2ga9.jpg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-05-02 09:28:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-28 11:39:24
Posty: 571
Lokalizacja: Sosnowiec
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
ciekawe jak by sie czul jak by ktos zkaeswal bossa i pozniej sry to tylko KS....Good Luck z takim mysleniem.....szanujmy sie oky?

_________________
0000000 said: "Never think you are the best, because there is always someone who is better."

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-05-05 17:11:49 
Offline

Dołączył(a): 2007-02-27 18:39:30
Posty: 171
Lokalizacja: Drohiczyn
Płeć: Mężczyzna
elo napisał(a):
hmmm ja gram mniej więcej tyle czasu co Rob ... pamiętam jak w wakacje 2005 on miał 47 chyba a ja 46 lvl ... może wtedy nooby byliśmy ale całkiem fajnie sobie rozmawialiśmy ... Ziooomek Ciebie też pamiętam i też było fajnie grać razem z tobę - jeżeli to ty na Guloku grasz teraz ... ale nie rozumiem czemu osoby z IK wyzywały wszystkich ludzi z Anc od noobów itp jak większość nie grała w tę gre połowe tego czasu co ja ... Rob nie potrafił uspokoić swoich klanowiczy a w dodatku sam się do tego obrażania dołęczył co flame na gg pokazał ... anc może nie należały do najmocniejszego clanu na xigu ale należały do największej trójkoalicji ... anc ava liga ... jedna rzecz ---- >

szanujcie innych graczy bo wcale nie wiecie kto siedzi przed kompem


Tak to ja grałem.. tylko że kiedyśjakoświęcej przyjemności z gry było i nie pamiętam abyśmy się kłucili :freak: A Ty księdz mnie nie obrażaj.. stwierdzam fakty... a nikogo nie nazwałem określeniem typu Ty mnie :sleep:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-05-06 14:45:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-08-16 15:56:22
Posty: 137
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Hmm.. ktoś tam napisał, że ance to klan o takiej reputacji że lepiej żebyśmy zmienili nazwę, tak się składa, że jak narazie, to my napisaliśmy że nas tradeowano na spocie, i dlatego mamy takę strasznę reputację?? to ans IK wiecznie wyzywa nawiasem mówięc z poparciem lidera, to że nas tyraję daje nam takę strasznę reputację??? to że IK nas nie lubi, nie czyni z nas jakichś degeneratów, bo jak narazie to wydaje mi się że jesteśmy obiektem agresji a nie agresorem, więc prosze się łaskawie zastanowić i dokłędnie dowiedzieć co jest pięć w całej sprawie zanim się napisze stek nic nie wnoszęcych i obraĽliwych słów. Jestem z Ancestors, nie opierdalam kont, nie ksuje, nie koxpie, więc jeżeli obrażasz mój klan, obrażasz mnie, czym na to zasłużyłem??? Skoro mówisz że Ancestors ma złę reputację, to napisz z jakiego powodu, a nie same ogólniki. Diabeł tkwi w szczegółach z którymi ty z bliżej nie określonych powodów się nie zaznajomiłeś.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 206 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.058s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net