Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-27 23:15:12
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-10-17 08:37:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-11 20:22:52
Posty: 91
Lokalizacja: warszawa
Płeć: Mężczyzna
no c???.... Ja wprawdzie jestem uziemniony z powodu braku komputera, ale problem z ilo?ci? graj?cych nie jest nowy. Co z tym zrobi?? Nie bardzo wiem. Klan liczy troche cz?onk??w, ale z aktywno?ci? gorzej. Przyj?li?my troch? mag??w - LuC, Lajza (plus Turamarth, Michu, Dan_i_al), ale co z tego, je?eli nie klej? si? klanowe party.
Niekt??rych czlonk??w klanu nie mia?em okazji pozna?. Zapanowa?a moda na priest??w i roug??w :) - pod tym wzgl?dem jeste?my ca?kiem nie?li.
Proponuje:
1. ustali? jakich rodzaj??w graczy potrzebujemy i og?osi? nab??r (trzeba oczywi?cie okre?li? jasne kryteria i okres pr??bny - pomy?ek by?o ju? sporo i da? og?oszenie na forum - niech sie ch?tni zg?aszaj? t? drog? bo jest lepsza mo?liwo?? weryfikacji),
2. ustali? przynajmniej 2 terminy w tygodniu, kiedy ci kt??rzy s? online maj? obowi?zek gra? tylko w ramach party klanowych,
3. okre?li? cele dla party klanowych - np. wsp??lne t?uczenie boss??w, zdobywanie okre?lonych item??w (ekspienie rozumie si? samo przez si?).

To oczywi?cie tylko propozycje. Mo?e po dyskusji uda si? z tego co? "ukr?ci?" i przerwa? marazm.


Pozdrawiam

_________________
Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Ci? do swojego poziomu, a potem pokona do?wiadczeniem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-10-17 15:02:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-27 18:44:06
Posty: 167
Lokalizacja: wwa
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
z tego co si? orientuje to michu jest ju? w eternal_pl :( czyli jeden mag mniej ;D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-10-17 16:18:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-04 18:23:38
Posty: 257
Płeć: Mężczyzna
Potwierdzam 2 dni temu widiza?em Micha z z tag'iem klanowym elementali

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-10-17 16:57:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-07-10 19:07:01
Posty: 98
Płeć: Mężczyzna
co do czarnej listy to zgadzam sie z ni? bior?c pod uwag? skre?lenie z niej Jadehuntera i Jajanosza. Co do sprawy micha to te? potwierdzam co prawda m??wi? ?e chce wr??ci? ale jak sie ma to rzeczywisto?ci? :/ Mam uwag? co do 2 punktu u magai chyba b?dzie ci??ko go zrobi? ale mo?na na forum og?asza? ?e np tego i tego dnia i o tej godzinie na Atille :jupi: ale raczej nie za cz?sto bo sie niekt??rzy nie wyrobi? :/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-10-17 22:53:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-07-26 18:40:29
Posty: 519
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Dodaj do listy magow Sevirusa, gralem z nim ostatnio sporo, gra czesto i szybko pnie sie w g??re jak ja zreszta (ostatnio), bylem zadowolony ;D Co do party to nie ma jeszcze mozliwosci robienia bossow, bo niby kto ? Moze jak wrocisz i bedzie jeszcze jeden ksiadz doswiadczony(jest jeszcze hey po reskilu )... potrzebujemy magow w szczegolnosci flame i warkow, bo jest tyko syriusz i azonic , ktory gra kmicicem czesciej ostatnio(chyba ,ze o kims zapomnialem). Godziny expienia jak dla mnie to ~18-22 srednio, inaczej nie ma mozliwosci u mnie. A co bedziemy robic nie stanowi problemu exp i itemki, bossy jak bedziemy mieli stala ekipe na +50 lvl. I na koniec pytanka dwa: czy mooser juz zupelnie przestal grac i kiedy ty Toya odzyskasz kompa? Pozdrawiam

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-10-18 08:22:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-11 20:22:52
Posty: 91
Lokalizacja: warszawa
Płeć: Mężczyzna
1. hey = michu, trza pyta? w kwestii powrotu, szkoda dobrego maga.
2. Terminy klanowych party nie s? rozwi?zaniem na brak czasu (na gr?), ale z czasem mog? si? sta? "sta?ym elementem gry" i w ko?cu b?dzie okazja, ?eby klan si? zacz?? zgrywa?, a uczestnicy lepiej poznawa?. Inne korzy?ci s? opcjonalne ;D
3. Mija mi po?owa (no prawie) 2 tygodnia serwisowania kompa - magicy powiedzieli, ?e 2 - 3 tygodnie to potrwa (mam zesp??? odstawienny ;D ;D ;D ).
4. Szukajcie potencjalnych kandydat??w do klanu - w najgorszym przypadku zawsze mo?na si? "umi?dzynarodowi?" (z wy??czeniem poddanych ottoma?skich) ;) ;) ;)

pozdrawiam

_________________
Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Ci? do swojego poziomu, a potem pokona do?wiadczeniem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-10-18 14:44:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-07-10 19:07:01
Posty: 98
Płeć: Mężczyzna
Nie jestem za umiendzynarodowaniem klany tylko mnie nie bra? za rasist? 8) . Ju? bym wola? warka + 30 Polaka ni? +45 nie Polaka :D. Ale b?d? co b?d? wark??w nam trzeba. Tak sobie my?le ?e jaki by?cie sie zgodzili to mo?e by?my wzieli mojego brachola poziom 36 chyba szybko by?my go na expili ale tylko za wasz? zgod?. Nie ?ebym go wspiera? ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-10-18 18:19:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-07-26 18:40:29
Posty: 519
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
A zle, ze nie wspierasz bo jak potrafi grac i brakuje mu tylko expa to powinienes w niego pokladac nadzieje, gozej jak talentu brak...
Toya a co z twoim kompem nie tak? Bo tak na ludzki rozum co by sie nie dzialo to kazdy problem z kompem mozna rozwiazac w gora tydzien wliczajac czas na dostarczenie czesci, co ty ten komp u pani Zosi na bazarku kupiles, ze servis tak dlugo trwa? Ponadto nie wiem czy slyszales cos o prawach konsumenta, jesli masz sprzet na gwarancji to maja 2 tyg albo zwrot kasy albo wymiana na nowy wolny od wad.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-10-19 08:16:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-11 20:22:52
Posty: 91
Lokalizacja: warszawa
Płeć: Mężczyzna
2 tygodnie je?eli dostarczysz osobi?cie do serwisu, albo skorzystasz z opcji door to door. Ja musialem skorzystac z innej opcji, st?d termin 2 - 3 tygodnie. Jeszcze 2 nie min??y, ale i tak dzisiaj dzwoni?. ?adna p. Zosia - ITT (nie polecam) w Media Markt (tym bardziej nie polecam).
Nie dzia?a mi audio oraz DVD, wiatrak wyje jak pot?piony, samodzielnie si? w??cza i wy??cza plus jeszcze pare drobiazg??w. W pracy niesytety nie mog? zainstalowa? KO, zreszt? czasu pewnie bym nie mia? na gr?.

pozdrawiam

_________________
Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Ci? do swojego poziomu, a potem pokona do?wiadczeniem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-10-21 18:19:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-09-01 14:52:07
Posty: 153
Płeć: Mężczyzna
offtop.
gratulacje dla kazdego kto kupuje kompy w hipermarketach :devil: ,a tak na powaznie to telewizor czy pralke to sobie tam kupujcie, ale nigdy przenigdy nie kupujcie tam komputerow - rada doswiadczonego resselera :faja:.

_________________
Don't worry die happy ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-01 21:10:33 
Offline

Dołączył(a): 2005-09-04 10:17:50
Posty: 28
Lokalizacja: Gorzow Wlkp.
Płeć: Mężczyzna
jak by nie patrzec to michu1 jest w Eternals_PL , HEY_PL to jego 2 postac i on nia wcale prawie nie gada... i wogule wiekszosc ludzi pewnie nie gra ;P ale ja wruce do was :) ( pod innym nickiem bo change pass ne dziala :( )


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-02 08:03:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-11 20:22:52
Posty: 91
Lokalizacja: warszawa
Płeć: Mężczyzna
Landrynek napisał(a):
jak by nie patrzec to michu1 jest w Eternals_PL , HEY_PL to jego 2 postac i on nia wcale prawie nie gada... i wogule wiekszosc ludzi pewnie nie gra ;P ale ja wruce do was :) ( pod innym nickiem bo change pass ne dziala :( )



Twoja poprzednia obecno?? w klanie wywo?a?a sporo zamieszania, wi?c zanim znowu bedziesz cz?onkiem klanu proponuj? g?osowanie tej propozycji.


Pozdrawiam

P.S. Wracam ju? wkr??tce... :devil: :devil: :devil:

_________________
Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Ci? do swojego poziomu, a potem pokona do?wiadczeniem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-02 18:07:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-15 19:55:00
Posty: 357
Lokalizacja: Brzeszcze
Płeć: Mężczyzna
he he ToYa ale ty szczery jeste?...:D ale w sumie sama prawda...:)

_________________
Żubr nigdy sie nie nudzi...:o_O


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-02 22:51:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-27 18:44:06
Posty: 167
Lokalizacja: wwa
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
trzeba by? asertywnym a toya taki jest ;D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-03 01:03:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-27 19:39:18
Posty: 234
Lokalizacja: TURKmenistan
Płeć: Mężczyzna
W zwi?zku z tym i? m??j wojak jest zablokowany i nie wiem kiedy go odblokuja mo?ecie go swobodnie wydali? z klanu.W tej chwili kombinuj? inne konto i by? mo?e b?d? m??g? jeszcze gra?, czy z Ancestorami-nie wiem :) .

_________________
Have You ever dance with the DEVIL in the Moonlight??


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.048s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net