Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-27 16:55:12
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: s?ysza?em, ?e nabroili?cie....
PostNapisane: 2005-08-14 16:22:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-15 19:55:00
Posty: 357
Lokalizacja: Brzeszcze
Płeć: Mężczyzna
moi mili ju? pewnie wszyscy wiedz? co si? wyda?y?o w sobot?<chodzi o k?utnie> ... mam nadziej?, ?e by?o to pierwszy i ostatni raz!!! prosz? piszcie tutaj co si? wam nie podoba w naszej "unii" z AVALLONem.... dla nas bardzo jest wa?ne aby sprawy rozwi?zywa? razem i bez szumu..... Ka?da z waszych odpowiedzi b?dzie brana po uwag? i nie b?dzie tylko pustymi s?owami. Ten post jest dla tych kt??rzy maj? jakie? "ale"... pozdrawiam....

_________________
Żubr nigdy sie nie nudzi...:o_O


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-14 22:37:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-07-27 22:56:32
Posty: 64
Lokalizacja: Nowy SĂ„ââ‚ŹĂ…ĹĄcz[NS]
Płeć: Mężczyzna
Heh ciagle klotnie i po co tu sie klocic narazie to Avallone ma was w reku nie wy Avallone to co niektorzy lepiej by sie powtstrzymali i siedzieli grzecznie na poopie niemowie ze Ancestors nic niema do powiedzenia ale jak cos niektorym niepasi z Ally to moga odejsc z klanu i bedzie po klopocie nikt nikogo tam nietrzyma :) a zem sie rozpisal:P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-14 22:53:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-15 19:55:00
Posty: 357
Lokalizacja: Brzeszcze
Płeć: Mężczyzna
dzi?ki za rad?.... AVALLONE nie ma nas w r?ku.... w zasadzie to maj? nas tylko po to aby mie? pelerynki i tak naprawd? nic ich nasze sprawy nie interesuj?.... Tylko odnosz? wra?enie, ?e niekt??rym z nas te peleryny przeszkadzaj? i mam nadziej?, ?e nie trzeba ich bedzie zwr??ci?. Je?li nasze stosunki b?d? dalej mia?y z?y charakter poprostu tak si? stanie bo przeciez dobro klanu jest tutaj najwazniejsze...

_________________
Żubr nigdy sie nie nudzi...:o_O


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-15 12:58:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-07-27 22:56:32
Posty: 64
Lokalizacja: Nowy SĂ„ââ‚ŹĂ…ĹĄcz[NS]
Płeć: Mężczyzna
Kurcze no po co pelerynki po 1 z pelerynkami macie respekt jak chcecie do party bo pelerynki robia duzo a po 2 widze ze narazie tylko ty i mooser chcecie dobrze bo reszta to woli sie klocic z avallone popatrz na avatar epica masz przyklad jak sie bardzo lubicie w Avallonie:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-15 13:28:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-28 15:12:22
Posty: 1399
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Ty mnie w to niemieszaj ja jzu w ally z avallone nie jestem, a sygnaturak jest do posmiania :D

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek
ty Tengel http://www.vco.forka.eu/index.php


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-15 15:41:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-14 01:02:05
Posty: 1037
Płeć: Mężczyzna
eee - sorki ze sie wtr?ce, ale ja bardzo nie lubie ludzi, ktorzy zrobili jakims tam level i potem pomiataj? wszystkimi z nizszym levelm; jak ma sie wyzszy level, to chyba trza pomagac i podpowiadac innym jak grac, a nie mowic tylko: k.urwa nooby, szacunek dla mnie bo mam ten level itp... To jest nOObostwo jak ktos jest bufonem bo zrobil jakis tam level. Zreszta ci ludzie, ktorzy maj?w dupie nizsze levele i traktuja ludzi jak smieci to nawet 60 nie maja, a miec tam ten 56, czy 58 level to nie sztuka; Jeszcze raz sorki,ze sie wtracam w wasze sprawy, ale slyszalem co nieco, ze ally traktuja was jak noobow - tak naprawde sami sa noobami skoro zachowuja sie jak dzieci i nic nieosiagn?w tej grze robiac sobie samych wrog??w. Pozdro all


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-15 16:40:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-07-27 22:56:32
Posty: 64
Lokalizacja: Nowy SĂ„ââ‚ŹĂ…ĹĄcz[NS]
Płeć: Mężczyzna
Heh mogles sie niewtracac:D:D byles w Ancestors?? Avallone??
jesli nie to ci powiem jak ja bylem w Ancestors to np. Mialem party z Avallone i bylo ok mzoe potem sie cos stalo Ale wkoncu mooser zrob vote czy ancestors chce byc z Avallonem jak niechce to im podziekujesz i nara pelerynki wam nieuciekna Ale moge sie zalozyc ze wtedy polowa odejdzie z klanu bo niebedzie pelerynek jak to bywa z takimi co wchodza do clanu tylko po pelerynki wiec powinienes mooser troche pomyslec co z tym zrobic bo zostawic to tak jak jest niema sensa:)


Pozdro For Avallone Und Ancestors Turkmusun rulsss:D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-15 16:48:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-14 01:02:05
Posty: 1037
Płeć: Mężczyzna
hehe kozack ja kzawsze pierdo?y gadasz - no ty na pewno chcesz byc w klanie po pelerynke; my funkcjonowalismy kupe czasu bez peleryn i jakos nam szlo - pelerynki to ozdoba tylko i nic wiecej; raczej chodzi o ally z dobrym klanem,zeby pomogl w miare mozliwosci expic i zeby b. doswiadczeni gracze poradzili nowym jak grac itd; Chyba o to chodzi w ally a nie o kawal szmaty powiewajacej z ty?u :P (i majac paelerynki nie oszukasz innych, ze masz wyzszy level - a mam wrazenie, ze o to tobie chodzi)

ps. takie klan jak knights of romania kupe czasu nie mail pelerynki, a kazdy wiedzial ze to mocni kolesie, takze mozna sobie radzic bez :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-15 18:26:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-07-26 18:40:29
Posty: 519
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
I tu wielkie slowa UZNANIA dla ParoosPL, szacunek!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-15 18:44:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-07-27 22:56:32
Posty: 64
Lokalizacja: Nowy SĂ„ââ‚ŹĂ…ĹĄcz[NS]
Płeć: Mężczyzna
Heh jak bym chcial po pelerynke to bym mogl isc do pierwszego lepszego klanu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-15 19:21:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-14 01:02:05
Posty: 1037
Płeć: Mężczyzna
dzieki Slaweq

a kozack z takim charakterkiem i podejsciem to ci cie?ko b?dzie do pierwszego lepszego :P ale ?ycze ci wszystkigo najlepszego (mo?e BadBoyz od razu? ;D )


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-15 19:55:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-03-30 19:48:10
Posty: 155
Lokalizacja: SĂ…ââ‚ŹĂ…Ąupsk
Płeć: Mężczyzna
cos mnie omine?o :/ by?em nad jeziorem od piatku do teraz :P

_________________
ObrazekObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-17 18:15:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-04 18:23:38
Posty: 257
Płeć: Mężczyzna
KrzyzakPL napisał(a):
eee - sorki ze sie wtr?ce, ale ja bardzo nie lubie ludzi, ktorzy zrobili jakims tam level i potem pomiataj? wszystkimi z nizszym levelm; jak ma sie wyzszy level, to chyba trza pomagac i podpowiadac innym jak grac, a nie mowic tylko: k.urwa nooby, szacunek dla mnie bo mam ten level itp... To jest nOObostwo jak ktos jest bufonem bo zrobil jakis tam level. Zreszta ci ludzie, ktorzy maj?w dupie nizsze levele i traktuja ludzi jak smieci to nawet 60 nie maja, a miec tam ten 56, czy 58 level to nie sztuka; Jeszcze raz sorki,ze sie wtracam w wasze sprawy, ale slyszalem co nieco, ze ally traktuja was jak noobow - tak naprawde sami sa noobami skoro zachowuja sie jak dzieci i nic nieosiagn?w tej grze robiac sobie samych wrog??w. Pozdro all


a co ty mozesz wiedziec co sie stalo? By?e? tam? Uczetniczy?e? w tej rozrobie?

Nigdy nikogo nie traktowa?em jak nooba, nigdy nikim nie pomiata?em, nigdy nikogo nie traktowa?em jak ?miecia i nie zas?u?y?em na wizwiska jakie by?y skierowane w moja strone bez najmniejszej podstawy. Jestem dumny z tego ?e uda?o mi sie nabi? lvl jaki mam bo du?o czasu i nieprzespanych nocy mnie to kosztowa?o. Je?eli to uwa?asz za noobstwo i bufonerie to gratuluje... poza tym mam wra?enie ?e ?cibiasz nos w nie swoje sprawy masz swoj klan swoje ally zamij sie lepiej nimi skoro nie wiesz o czy mowisz. Jesli masz co? do Avallone to zapraszam na nasz forum www.avallone.fora.pl to sobie pogadamy.

pozdroofka 4 An


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-17 18:21:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-07-27 22:56:32
Posty: 64
Lokalizacja: Nowy SĂ„ââ‚ŹĂ…ĹĄcz[NS]
Płeć: Mężczyzna
hmm DarkSoul moze cie widzialem 1 moze 2 razy ale to co napisales to jest racja pewnie ten twoj topic tyczy sie mnie tez co ja moge wiedziec o tym ally jak bylem 1dzien ale niewazne dobry topic pozdro dla ciebie:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-17 18:51:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-14 21:10:38
Posty: 734
Lokalizacja: rzeszow
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Kolega Dark_Soul_Priest ma racje Paroos, nie ma sie co mieszac w nie swoje sprawy, niech sie sami taplaja we wlasnym bagnie, pozdrawiam.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pieklo i niebo nie istnieja.
Nosimy je wszedzie ze soba.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.040s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net