Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-27 10:07:28
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-17 19:30:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-14 01:02:05
Posty: 1037
Płeć: Mężczyzna
DSP nie mam do ciebie nic i do Avalonu tez nic nie mam (gram czasem z ludzmi od was na apos i jest git); niebylo mnie przy tej rozr??bie,ale po niej pare os??b odesz?o do naszego drugiego klanu i wiem co? tam o ca?ej sprawie; a wtr?ci?em si? bo coraz cz??ciej spotykam ludzi, kt??rzy po np 56 levelu robi? z siebie nie wiadomo co (i nie chodzi o nikogo od was) i nie maj? ?adnego zrozumienia dla ludzi z ni?szym levelem i zero ?yczliwo?ci dla nich; rozumiem,ze du?o ci? kosztowa?o zrobienie takiego levela, no ale z tym tekstem co Epic napisal to przesadzilesz troche ;-) ; znam ludzi maj?cych strasznie ma?o czasu (maj? dzieci, swoje firmy itd), a maj? wysoki level i nigdy by takiego czego? nie napisali - bo nie popadli w samouwielbienie i s? nadal mi?ymi dla wszystkich kolesiami; to co tam napisalem niebylo kierowane bezpo?rednio do ciebie i nie bierz tego do serca pls; pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-17 21:10:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-04 18:23:38
Posty: 257
Płeć: Mężczyzna
:D Ja tez jestem milym kolesiem jak kto? jest dla mnie mily :D a co do samouwielbienia to mozna w nie popasc ale na 70 lvl nie teraz, teraz trza expic i sie dobrze bawic. A co do twoich znajomych to dam sobie reke uciac ze czasami tez jak sie wkurza walna jakims ciekawym tekstem godnym zacytowania :D Ja tez do was nic nie mam tymbardziej ze zdazylo mi sie ze 2 razy od mojego powrotu grac w waszym party.

Pozdro 4 all (An & EK)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-17 21:19:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-14 01:02:05
Posty: 1037
Płeć: Mężczyzna
;-) ja tez zapraszam zawsze nocami na apos na x1 pozdro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-09-01 21:57:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-15 19:55:00
Posty: 357
Lokalizacja: Brzeszcze
Płeć: Mężczyzna
dzi?kuj? bardzo tym kt??rzy w??czyli si? w t? rozmow?.... jak narazie sprawa ucich?a i jest OK,<przynajmniej tak mi si? wydaje> oby tak dalej....

_________________
Żubr nigdy sie nie nudzi...:o_O


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-09-02 13:07:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-29 00:30:10
Posty: 461
Płeć: Mężczyzna
Kozac napisał(a):
Heh jak bym chcial po pelerynke to bym mogl isc do pierwszego lepszego klanu


MUAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA :lol2: :lol2:

Hmmm ja nie mam nic do AVALLONU, nie mialem nigdy z nimi ( jak narazie) jakis zatargow czy przykrych sytuacji, bylem przez chwile w ich szeregach i nie bylo zle, ale to bylo pewien czas temu i cos sie chyba zmienilo na lepsze jak slyszalem =]

ETERNALS RULEZ :sleep: :sleep: :sleep: :sleep:

I powiem jedno klany lepsze z pelerynami ktore daja konfede jakiemus slabszemu klanowi, moga sie zachowywac arogancko mogloby sie wydawac (czasem slusznie), nie maja czasu gadac ze "slabszymi" czy z nimi expic, ale oni juz graja przeciez duzo i moze zapal troche mniejszy jest.

Zreszta w sumie dajac konfede innemu klanowi nie zna sie tak dobrze tych ludzi jak swoich wlasnych kumpli z klanu maina.

Wiec nie przejmujcie sie i probujcie dogadywac sie dalej =] :sleep: :rotfl:

_________________
The men's destiny is controlled by some transcendental entity or law like a hand of God that exists. At least man knows that he has no control over his own will. =[


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-09-03 12:35:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-14 01:02:05
Posty: 1037
Płeć: Mężczyzna
najwa?niejsze dla klanu b?d?cego w konfederce, to umiej?tno?c samoorganizowania si?; jak si? umie samemu party skr?ci?, to si? niewpadnie w jakie? uzale?nienie od maina; najwa?niejsze to liczy? na sibie; a bardziej do?wiadczeni gracze zawsze mog? pom??c jak?? rad? i podlevelowa? (o ile nie ma akutat pk itp)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.044s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net