Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-27 12:45:50
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Finanse Klanu
PostNapisane: 2005-08-07 00:49:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-10 21:28:07
Posty: 118
Lokalizacja: Ruda Slaska
Płeć: Mężczyzna
Niestety finansowa strona klanu jest bardzo ale to bardzo zla.. nie stac nas na zakup nawet tak podstawowych rzeczy jak blasty dla magow.. Musi zajsc drastyczna zmiana.. Wiec oddaje wam pod glosowanie moj projekt nowelizacji finansow klanu :D

Do kasy klanu co miesiecznie bedzie wplywac 4.000.000 $$ od kazdego czlonka.. Bedzie mozliwosc rozlozenia skladki na raty (np 1.000.000 tygodniowo). Nie jest to olbrzymia suma.. nazbieranie jednej raty jest to ok 1h w abbys. W klanie jest nas ok 20 wiec miesieczne wplywy do kasy wynosilyby ok 80.000.000 Kwota ta pozwolilaby na zakup potrzebnych itemow dla klanu. Klanowych Priestow (za wyjatkiem BP), z uwagi na to ze cieszko jest im nazbierac taka sume, bedzie obowiazywac 50% upustu. Z kasy Klanu beda mogli kozystac wszyscy czlonkowie po uplywie 1 miesiaca od terminu przystapienia do klanu (wymogi bezpieczenstwa).

Do tak drastycznych krokow zmusila mnie sytuacja w klanie.. jak narazie 95% magow nie posiada blasta, warowie chodza w rare chitynach a assow nie stac na dobre daggery. To sie musi skonczyc!!! (wiem ze mowie jak lepper :P )

Czekam na wasze opinie..


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-07 09:25:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-07-26 18:40:29
Posty: 519
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Sumka jaka zaproponowales jest jak najbardziej do przyjecia dla postaci >40lvl. Co z reszt? postaci?
Jestem za ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-07 10:11:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-10 21:28:07
Posty: 118
Lokalizacja: Ruda Slaska
Płeć: Mężczyzna
postaci ponizej 40 lvl jest pare.. a teraz gdy mamy Ally to zdobycie 40 lvl nie jest za trudne..

_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-07 10:52:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-03-30 19:48:10
Posty: 155
Lokalizacja: SĂ…ââ‚ŹĂ…Ąupsk
Płeć: Mężczyzna
dokladnie! jestem za! postaci nizej lvl'owe zmobilizuje to do lepszego grania! wiem ze nie latwo ale warto!

juz zbieram kase :)

_________________
ObrazekObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-07 11:15:59 
Offline

Dołączył(a): 2005-08-04 21:12:51
Posty: 3
Płeć: Kobieta
ja tez jestem za (kondi) moja siorak pewno tez narazie mam 2,5m bo spylilem FP na merchancie a blasty sie naprawde przydadza JESTEM ZA !!! :rotfl:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-07 13:07:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-11 20:22:52
Posty: 91
Lokalizacja: warszawa
Płeć: Mężczyzna
Pozwole sobie na polemike z pomys?em sk?adek. Gdyby moja wydolno?? finansowa by?a na poziomie o jakim m??wimy, sam kupowa? bym sobie sprz?t i blasty. Je?eli pomys? przejdzie to b?d? musia? przenie?? si? na sta?e do abyss. Uwa?am (by?a ju? o tym mowa), ?e skoro wi?kszo?? przesz?a magiczn? 40 to mo?na klanem party w eslant montowa? w celu zdobycia warto?ciowych item??w (przy okazji eksp i zgranie klanu). Jak na razie, po ally z avallone (pozdrawiam) klan si? "rozlaz?". Mamy wylewelowanych cz?onk??w, a w eslant nie istniejemy. Wielu z nowych cz?onk??w na oczy nie widzia?em, widze tylko jak bluzgaj? na chacie. Nie o takim klanie my?la?em, ale mo?e jestem w mniejszo?ci. Dla mnie pomys? sk?adek (na razie przynajmniej) - nie.


Pozdrawiam all.

_________________
Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Ci? do swojego poziomu, a potem pokona do?wiadczeniem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-07 14:54:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-10 21:28:07
Posty: 118
Lokalizacja: Ruda Slaska
Płeć: Mężczyzna
Magya to ze teraz przyjmujemy to koniecznosc.. dobrze wiesz ze mamy niedobor w kadrze.. I nie martw sie.. pare ludzi pewnie sie tez wykruszy.. wiec po jakims czsie zostana tylko Ci co chca grac.. A skladki wedlug mnie sa potzrebne.. i nie mow ze cieszko jets nazbierac 4m miesiecznie.. Gdy skonczy sie zbieranie ludzi wtedy zaczna sie zabawy w eslant i na bossach.. to tylko kwesita czasu..

_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-07 18:42:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-11 20:22:52
Posty: 91
Lokalizacja: warszawa
Płeć: Mężczyzna
Moge nie m??wi?, ale jest ;D Mam du?? wiar? w klan, ale swoje zdanie te?. B?dzie jak chce wi?kszo??.

_________________
Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Ci? do swojego poziomu, a potem pokona do?wiadczeniem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-07 18:51:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-07-26 18:40:29
Posty: 519
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Ok, Magya ja mam 39 lvl i zrobilem rano planowany reskill na glacier/light. Do PvE beznadzieja ale bez problemu w abyss w 1.5 godz uzbieralem 3m. Idea polega raczej na tym zeby wspierac "niedorozwiniete" postaci , w tej sytuacji to wysokolevelowi sa platnikami netto. Co do faktu , ze klan sie rozlazl to najzupelniej sie zgadzam. Sam nie moge przekroczyc magicznej 40. Co dziwniejsze pomoc dostaje od 41, 42 lvl niz od 50 , 51 ktorzy troszke jakby sie zapomnieli i przesiaduja w es 24/7. Azonic napisal piekny temacik i na tym sie skonczylo :( W takim rozbiciu nie ma mowy o podnoszeniu grade klanu :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-07 19:00:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-03-25 18:37:18
Posty: 13
Lokalizacja: DzierĂ…ÂĽoniÃÂłw
Płeć: Mężczyzna
Ja jeste za :D

Przydadza sie nowe daggerki :devil:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-07 19:17:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-11 20:22:52
Posty: 91
Lokalizacja: warszawa
Płeć: Mężczyzna
Tez si? nie mog? zalogowa? :D Ale do rzeczy, magiem wspiera?em lewelowanie "m?odszych" koleg??w. Wydatki na poty by?y wi?ksze od zysk??w. Nie chodzi o pretensje, ale mialem nadziej?, ?e w gronie 40+ w ko?cu zaczniemy w eslant jak?? wsp??ln? rozgrywk?. Teraz widz?, ?e jest p?d do szybkiego ekspienia, niekoniecznie razem z reszt? klanu. I fajnie, ?e s? ambicje, ale klan zaczyna si? dzieli?. Napisa?em, ?e b?dzie jak chce wi?kszo?? i si? dostosuje, ale uwa?am, ?e lepiej dla nas (czytaj klanu) b?dzie "zwarcie szereg??w". Wielu z nas si? nigdy nie spotka?o w grze. Pytanie, czy jako Ancestors stanowimy jak?? ca?o?? (wakacje nas chyba troche rozbi?y).

Brzmi tak strasznie powa?nie, ?e a? sam si? przej??em ;D Ale chyba co? w tym jest, a je?eli mam schizofreni?, to mnie poprawcie. Pozdrawiam all.

_________________
Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Ci? do swojego poziomu, a potem pokona do?wiadczeniem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-07 23:12:50 
Offline

Dołączył(a): 2005-06-06 13:48:17
Posty: 68
Lokalizacja: Wrocek
Płeć: Mężczyzna
Masz troche a nawet du?o racji ja teraz expie ca?kowicie sam jak wchodze 2 osoby s? a wiele os??b wogle nie widzia??m i nie moge zrobi? tego ************ 42 lvl a mam 41 chce bufka 960:D powinni?my sie chociarz umawia? na jakie? konkretnr klan??weczki w E np na AK,DTS,deru(bedzie bardzo dobre). Jak co? ja jestem chenty od razu.

[ Dodano: Nie Sie 07, 2005 11:12 pm ]
Mam na stragan z 7 FP dla priecha i chitinke oraz mam newsa przed chwil? z AK wypad? mi ring +7STR !!! jea czyli bedzie mnie sta? na pierwsz? zap?ate a jeszcze mam o 50% upustu co wed?ug mnie jest sprawiedliwe bo w abyss to ja cienki jestem :(

_________________
Nick : Grzesiek_PL
Job : Priest Buff/Heal
lvl : 41
Set chitin (nogi +4/6 INT)
PaĂ…ââ‚ŹĂ…Ąka 54/48
Tarcza : 118 defa (zredukowana)
BiĂ…ÂĽuteria : +6 INT


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-08 08:07:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-11 20:22:52
Posty: 91
Lokalizacja: warszawa
Płeć: Mężczyzna
Jeszcze jedna my?l. Mo?e powo?ajmy do ?ycia kas? po?yczkow?? W ci?gu 1 - 2, a nawet 3 miesi?cy, wp?acaj?c sk?adki (wed?ug koncepcji Moosera) zgromadzimy kapita?, z kt??rego potrzebuj?cy b?d? mogli korzysta?, sp?acaj?c po?yczk? wed?ug ustalonych przez all zasad (np. sp?ata w 10 ratach). W miar? wzrostu lvli kapita? zak?adowy mo?na podosi?. Takie rozwi?zanie, moim zdaniem, nie spowoduje zaniku aktywno?ci w samodzielnym zdobywaniu sprz?tu (zamiast oczekiwanie na klanowe suveniry). Poza tym, ka?dy sam b?dzie m??g? oceni? swoj? wydolno?? finansow? i na tej podstawie ubiega? si? o kas?. Nie b?dzie te? problem??w, ?e kto? co? dosta?, a drugi nie (poza tym nie ka?da posta? ma takie same potrzeby - jedne s? dro?sze, inne ta?sze w "utrzymaniu"). Przy funkcjonuj?cym r??wnolegle klanowym zdobywaniu item??w powinno to moim zdaniem rozwi?za? problem. Pomys? pewnie ma s?abe strony - czekam na krytyczne uwagi.


Pozdrawiam all

_________________
Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Ci? do swojego poziomu, a potem pokona do?wiadczeniem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-08 08:56:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-10 21:28:07
Posty: 118
Lokalizacja: Ruda Slaska
Płeć: Mężczyzna
bardzo dobra mysl magya.. bardzo dobra

_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-08 08:58:50 
Offline

Dołączył(a): 2005-06-06 13:48:17
Posty: 68
Lokalizacja: Wrocek
Płeć: Mężczyzna
No mysle ze to sie mo?e przyj?c w niekt??rych przypadkach...

_________________
Nick : Grzesiek_PL
Job : Priest Buff/Heal
lvl : 41
Set chitin (nogi +4/6 INT)
PaĂ…ââ‚ŹĂ…Ąka 54/48
Tarcza : 118 defa (zredukowana)
BiĂ…ÂĽuteria : +6 INT


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.040s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net