Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-28 01:19:43
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ally
PostNapisane: 2005-08-03 14:24:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-10 21:28:07
Posty: 118
Lokalizacja: Ruda Slaska
Płeć: Mężczyzna
Dzisiaj zawarlismy Ally z Avallonem mam nadzije ze bedzie to poczatek milej i bardzo owocnej wspolpracy miedzy naszymi klanami..

_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-14 13:30:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-07-26 18:40:29
Posty: 519
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
No to sie posytalo! Nie wiem jak reszta (znam zdanie coponiektorych) ale wydaje mi sie ,ze ally z avallone nie jest ani owocne ani mile , chyba ze sie myle. Od wczoraj leca na czacie ally niemal same lekcewazace teksty godne dzieci w piaskownicy. Kto nie przygladal sie wczorajszej batalii na kur*** i chu** nie zdaje sobie sprawy jakie wnioski mozna bylo wyciagnac. Jedna prosba do lidera, MooseR mysle, ze moglbys zamiescic kolejna ankiete: "Czy powinnismy utrzymac ally z Avallone?".
Pelerynki ok ale za jaka cene :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-14 16:11:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-07-27 22:56:32
Posty: 64
Lokalizacja: Nowy SĂ„ââ‚ŹĂ…ĹĄcz[NS]
Płeć: Mężczyzna
hmm SlaweQ bylem w Ancestors i moge powiedziec tyle ze niektorzy w Ancestors niewiedza nawet gdzie sa Barony niebede wnikal kto a ally z Avallonem to dla was jest szansa poniewaz w Avallone sa doswiadczeni gracze ktorzy moze duzo sie niewypowiadaja ale swoje wiedza dlatego to Ally to genialny pomysl:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-14 16:17:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-15 19:55:00
Posty: 357
Lokalizacja: Brzeszcze
Płeć: Mężczyzna
dzi?kuje za s?owa uznania....p.s. ju? wszyscy wiedz? gdzie s? barony... 8)

_________________
Żubr nigdy sie nie nudzi...:o_O


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-14 17:22:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-07-26 18:40:29
Posty: 519
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Mozesz mi :sin:priest: powiedziec jaka to dla nas szansa. Pomijajac pelerynki nie doznalem osobiscie zadnych dobrodzejstw ze strony Avallone. Wiedz, ze od zawarcia ally gralem codziennie po min 4 godz, widzialem na oczy tylko jednego czlonka Avallone (BANDYTA) a i to przez kr??tka chwile.
Bylby to genialny pomysl ale gdyby wszystko przebiegalo nalezycie, w obecnej sytuacji tak nie jest -_- .


Ostatnio edytowano 2005-08-15 18:18:51 przez Slaweq, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-14 21:05:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-07-27 22:56:32
Posty: 64
Lokalizacja: Nowy SĂ„ââ‚ŹĂ…ĹĄcz[NS]
Płeć: Mężczyzna
hmm SlaweQ dziwne ja bylem w Ancestors 1dzieni widzilem Marysia_PL dogi_pl Serena Bandyta i pare innych z Avallone wiec niewiem mzoe zle patrzyles czy cos;P


btw.Bandyta jest tera w eternal chyba:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-15 19:51:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-03-30 19:48:10
Posty: 155
Lokalizacja: SĂ…ââ‚ŹĂ…Ąupsk
Płeć: Mężczyzna
ja bylem w party z avallonem razem z moserem itp. nawet foto "rodzinne" sobie strelilem z avallonem ... moze ty grasz wtedy kiedy nikt z nas nie gra :P

_________________
ObrazekObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-15 21:15:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-28 15:12:22
Posty: 1399
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Bandyta nie jest w eternal, TFU!! U nas jest Bandzior.

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek
ty Tengel http://www.vco.forka.eu/index.php


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-15 21:25:43 
Offline

Dołączył(a): 2005-06-21 14:30:21
Posty: 1955
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Bandzior jest spoko kole? :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-15 22:03:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-07-27 22:56:32
Posty: 64
Lokalizacja: Nowy SĂ„ââ‚ŹĂ…ĹĄcz[NS]
Płeć: Mężczyzna
SlaweQ na to wychodzi ze cos nienatrafiales wtedy kiedy ludzie byli:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-16 09:17:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-11 20:22:52
Posty: 91
Lokalizacja: warszawa
Płeć: Mężczyzna
Hmmmm.... Mo?e faktycznie wart si? zastanowi?. Ancestors przed ally z Avallone byli (s? zreszt? nadal) klanem "na dorobku". Generalnie panowa?a atmosfera wzajemnej pomocy i jedno?ci klanu (oczywi?cie bywa?y r???ne "przypadki", ale raczej sporadycznie). By? mo?e niezbyt szybko, ale w niez?aj atmosferze budowali?my nasz klan - dla mnie to istotne. Dzisiaj jest, delikatnie m??wi?c, dziwnie. Nie mam z?ych do?wiadcze? z ludzmi z Avallone. Po prostu poza jednym, sporadycznym, przypadkiem sa dla mnie postaciami przewijaj?cymi si? przez chat. Rozumiem, ?e w zwi?zku z niskim lvlem nie jestem szczeg??lnie atrakcyjnym partnerem dla nich. OK - to nie jest dla mnie problem, natomiast uwa?am, ?e ally spowodowa?o znaczna zmian? w Ancestors. Lepiej wylewelowani nie wspieraj? w?asnego klanu - walcz? w party z Avallone (to zrozumia?e z punktu widzenia ekspienia, ale po co w takim razie klan?). Ponadto - i to mnie najbardziej denerwuje - pojawili si? w klanie dziwni ludzie, typu haggi, kt??ry (jak twierdzi) "za?atwi?" nam peleryny i uwa?a, ?e w zwi?zku z powy?szym powinni?my znosi? jego proste zachowania i jeszcze prostszy j?zyk. Dla jasno?ci, przyby?o nam tak?e sporo fajnych ludzi.
By? mo?e zdarzaj? si? u nas ludzie, kt??rzy nie wiedz? gdzie szuka? baron??w, ale to wszystko kwestia czasu. Wol? ich od tych, kt??rym sie wydaje, ?e z ka?dym lvlem przybywa im geniuszu i szarych kom??rek - dla mnie dziecinada.

Wydaje mi sie, ?e czas zaprowadzi? troche porz?dku we w?asnym klanie. Nie zale?y mi na biciu rekord??w w ekspieniu na czas. Bardziej sobie ceni?em (i ceni?) dobr? atmosfer? i dobrane towarzystwo. Post Turamartha sprowokowa? mnie do zabrania g?osu i mam nadziej?, ?e inni te? to zrobi?. I ?e peleryny nie zas?oni? wam oczu.....


Pozdrawiam all

_________________
Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Ci? do swojego poziomu, a potem pokona do?wiadczeniem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-16 09:35:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-07-27 22:56:32
Posty: 64
Lokalizacja: Nowy SĂ„ââ‚ŹĂ…ĹĄcz[NS]
Płeć: Mężczyzna
hehehe co do haggiego racja co do tego ekspienia to czeba wziasc 2 rzeczy niskie lvl i duze lvl te wieksze powinny pomagac niskim ale te niskie niemoga sie wkorzac jesli ktos ich nieweznie bo przecierz ci z Avallonu tez chca expic nietylko pomagac.Wiec najlepiej zrobcie tabele i rozmiescie kiedy bedzie party klanowe a kiedy ally przynajmiej raz na 2 dni mozna zrobic ally a codziennie klanowe :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-16 10:57:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-21 16:57:41
Posty: 46
Lokalizacja: warszawa
Płeć: Kobieta
no dobra ale czy jest tu ktos z avallone, ktory moze zajac swoje stanowisko na ten temat? bo jakos nie wydaje mi sie zeby oni chciali wspolpracowac... zreszta lvlowanie slabszych ( w tym mnie) nalezy bardziej do klanu niz ally. chociaz cenie sobie kazda pomoc ;D ja tez nie jestem w stanie okreslic, jacy sa nasi ally, bo wczoraj zobaczylam tylko jednego czlonka owegoz klanu, ktorego nicka nie jestem w stanie wymienic. pelerynki sa super, ale oprocz tego na razie nic sie nie zmienilo - tak jakby nie bylo ally. a co do klanu - jast duzo nowych ludzi, na razie musze sie zintegroweac, zeby cokolwiek powiedziec... ;D

_________________
czas na kwas

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-17 13:19:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-21 16:57:41
Posty: 46
Lokalizacja: warszawa
Płeć: Kobieta
coz... bylam naocznym swiadkiem dzisiaj jacy avvalone moga byc przyjemni... nie wiem wprawdzie o co poszlo, ale niezle sie porobilo, poklocili sie z haggim (albo on z nimi) i zaczeli sie wyklinac. wynik tego wszystkiego mamy - haggi wyszedl z klanu, a oni nadal przeklinaja. ocene zostawiam wam, drodzy klanowicze.

_________________
czas na kwas

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-17 14:19:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-28 15:12:22
Posty: 1399
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Sry ale neimoge : HAHAHAHAH haggi ownuje =D, poprostu pare razy napisal cos w stylu (mojej sygnaturki)" niepoto XXX nabil taki lvl zeby ci odpowiadac na pytania" :D

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek
ty Tengel http://www.vco.forka.eu/index.php


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.046s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net