Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-27 08:09:15
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-17 14:25:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-21 16:57:41
Posty: 46
Lokalizacja: warszawa
Płeć: Kobieta
super, ale nie wszyscy lubie, jak sie wylkinaja.

_________________
czas na kwas

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-17 14:46:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-28 15:12:22
Posty: 1399
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
JAk ja pamietam na moje uwagi tez dostalem to co mam w sygnaturze, zaluje ze wiecej ss nie zrobilem. Oczywiscie nie wszyscy w Avallone sa tacy bo sa tez tam spoko ludzie. Jednak wiadomo ze to najglosniesi wyrabiaja opinie.

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek
ty Tengel http://www.vco.forka.eu/index.php


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-17 15:11:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-04 18:23:38
Posty: 257
Płeć: Mężczyzna
Witam,

najprawdopodobniej niewiele osob od Was mnie zna bo w chwili zdobycia lelerynek i zawarcia Ally niestety nie bylo mnie w Polsce, ale mam kilka s???w do powiedzenia.

W pierwszy wiecz??r po powrocie spotka?a mnie niemi?a niespodzianka poniewa? by?em uczestnikiem tej wiekiej k?utni mi?dzy Av a An.
Fakt faktem ?e uwa?am ?e zawali?y obie strony i my i wy, ale poprostu to co us?ysza?em i za?uty jakie by?y kierowane w nasza strone by?y wed???g mnie ?mieszne.

- zostalismy nazwani noobami,
- us?ysa?em za?uty dotycz?ce tego ?e nie wietamy sie na ally chacie,
- nie bierzemy was do party i jeszcze kilka innych ale juz nie pamietam
- i ogolnie bluzgi w nasza strone

naprawde nie naleze do osob kt??re reaguj? nadpobudliwie ale to sie dzia?o i w jakiej formie poprostu mnie wk****, nie twierdze ?e my zachowali?my sie kultralnie (sami uciszalismy Bandyte bo jego wypowiedzi by?y poni?ej krytyki), ale chce ?eby?cie zrozumieli ?e to od czego si? zacze?o nie by?o nasza wina, natomiast za to co dzia?o sie pu?niej odpowiedzialno?? ponosz? osoby z obydwu klan??w. Cho? bluzgi by skierowane na ca?y klan (nistety z naszej strony tez) to nie mam do was nic i my?le ?e ekipa Avallone tez.

Chce ?eby?cie na spokojnie powiedzili jakie macie zastrzezenia ?eby?my my spokojnie mogli na nie odpowiedziec nie wszczynaj?c bezsensownych k?utni.
Mam nadzieje ?e wspolpraca w przysz?o?ci bedzie si? uk?ada?a znacznie lepiej ni? teraz.

Pozdroofka dla waszej ekipy
DSP

[ Dodano: Sro Sie 17, 2005 2:11 pm ]
Do Epic'a:
ooooo widze ze sie zalapalem na screena :) tylko czemu akurat obok Serevoka?????
Natomiast nieca?kiem rozumiem co masz do mojej wypowiedzi? Moze to dla ciebie jest ?mieszne ale wyobra? sobie ?e cz?owiekowi kt??ry pracuje ca?y tydzie?, w weekend papierdziela na studia nie ?atwo jest zarywa? nocki zeby expi? a jednak tego expa troche potrzeba i uwazam ze zas?y?y?em na szacunek i ktos kto mnie nie zna nie ma prawa mnie obra?ac...


Ostatnio edytowano 2005-08-17 17:10:04 przez dark_soul_priest, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-17 16:44:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-21 16:57:41
Posty: 46
Lokalizacja: warszawa
Płeć: Kobieta
zaznaczam tylko, ze nie napisalam w swojej wypowiedzi, kto jest winny bo sadze ze wina lezy po obu stronach konfliktu, nie opowiedzialam sie po zadnej ze stron, jednakze nie podoba mi sie, kiedy ally obrazaja wzajemnie swoje klany i wtedy panuje dosc nieprzyjemna atmosfera. nie mam pojecia, o co poszlo, i wydaje mi sie to najmniej wazne, chcialabym tylko, aby nastepnym razem tego typu klotnie byly konczone w troche bardziej kulturalny sposob, dlatego prosze o to wszystkich z ally.
pozdrawiam, lyanne

_________________
czas na kwas

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-17 16:59:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-04 18:23:38
Posty: 257
Płeć: Mężczyzna
Ja tez nie chce k?utni na ally bo to do niczego powytywnego nie prowadzi, chcialem ci tylko przedstawi? sytuacje tak jak wygladala z mojej stony bo pisa?a? ?e nie ca?kiem wiesz o co posz?o :) Mam nadzieje ?e wszyscy sobie wezm? do serca to co sie sta?o i b?d? mieli nauczke na przysz?o??... dlatego zaproponowalem ?eby?cie napisali na forum je?eli macie jakies uwagi, a z przyjemno?ci? ustosunkuje sie do nich b?dz ja b?d? kt??ry? z asystent??w.

Jeszcze raz pozdroofka dla ekipy Ancestors
DSP


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-17 18:40:13 
Offline

Dołączył(a): 2005-08-17 18:09:28
Posty: 7
Płeć: Mężczyzna
Witajcie
Niewiem o co posz?o, ?e si? wyzywali?cie, nieby?o mnie przez 10 dni w ko, nie b?d? si? wypowiada? na ten temat.
Chcia?bym powiedzie? ze zawarli?my z wami ally nie na zasadach po??czenia klan??w, ally to tylko pewna forma wsp???pracy w niekt??rych sytuacjach jak wojny. Oczywiscie ?e mo?emy wam pomoc, by?em tego swiadkiem jak expili?my osoby od was bez rzadnego problemu, mielismy miejsce w party, na ally zapytali?my czy kto? chce i takie osoby sie znalaz?y.
Powinno byc jasne ?e nikt z AVALLONE nie bedzie ignorowa? w?asnego klanu ?eby was expic, tym powinni?cie sie zaj?c sami, my mo?emy pomoc (mysle ?e wi?koszo?? z nas jest do tego ch?tna) gdy bedziemy mieli miejsce w party i gracz od was moze byc pomocny.
Co do samej ideii ally to nikt od was nic nie zalatwi? - sami to zaproponowali?my, wybrali?my was poniewa? kilka osob od nas w tym ja mia?o o was dobre zdanie, woleli?my w pewnym sensie wesprze? s?abszy klan ni? (przepraszam za okreslenie) zapyzia?e i zarozumia?e osoby z innych klan??w (oczywi?cie nie wszyscy).
Co do rezera (dosz?y mnie s?uchy ?e by?o z jego powodu jakie? napiecia), powiem tak i nieobrazcie sie ale nie macie do niego prawa, niemo?ecie RZ?DA? aby kto? od nas wchodzi? na rezera gdy kto? z was padnie. S?ysza?em ?e by?a taka sytuacja, jesli nasz rezer jest online to reznie waszego, moze na wasz? pro?be kto? od nas wejdzi? na niego, ale nie macie prawa domaga? sie rezera w sposob wylgarny. wybaczcie ale prze wiele osob od nas takie rzadanie zosta?o bardzo zle przyjete.
Ja nic do was nie mam, jestem za uczymaniem ally z wami, nikogo nienazywam noobem bo sam nim by?em na poczatku, chetnie pomoge rada czy nawte jakim? sprzetem.

PS niedziwcie sie ?e czasem ktos od nas z wysokim lvlem moze niechetnie podej?? do oferty bicia jakis potwork??wnp: w pianie itp. ale uwie?cie niekt??rzy z nas graja w ta gre od kilku dobrych miesiecy i niekt??re rzeczy sa ju? poprostu nudne jak sie je robi?o ju? tyle razy.

POZDRAWIAM


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-17 18:59:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-07-27 22:56:32
Posty: 64
Lokalizacja: Nowy SĂ„ââ‚ŹĂ…ĹĄcz[NS]
Płeć: Mężczyzna
Hall co do ps to tak moze sie znudzic i to bardzo np. expienie gosci na Pieskach albo cos to juz jest poprostu nudne.......Acha zmien sobie w mp bo masz napisane 130k a chyba tyle niemasz albo kto wie ;)




Pozdro i nieklocic sie:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-17 19:06:18 
Offline

Dołączył(a): 2005-05-04 17:06:46
Posty: 107
Lokalizacja: KrakÃÂłw
Płeć: Mężczyzna
Kozac napisał(a):
Hall co do ps to tak moze sie znudzic i to bardzo np. expienie gosci na Pieskach albo cos to juz jest poprostu nudne.......Acha zmien sobie w mp bo masz napisane 130k a chyba tyle niemasz albo kto wie ;)


tez zauwazylem te 130k np i zaraz sprawdzielm w rankingu Knightow najlepszych i niestety nie bylo go tam ale coz to tylko jedno 0 :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-17 20:32:09 
Offline

Dołączył(a): 2005-08-17 18:09:28
Posty: 7
Płeć: Mężczyzna
Ju? zmieni?em na bespieczniejsz? pisownie bez zer. Ciesze si? ?e tak czujni jeste?cie i a? ranking sprawdzili?cie. Co do piesk??w to kiedy? z tydzien, dzien w dzien na nich siedzia?em expiac, niemoge na nie patrzec do dzisiaj.
PS jest mozliwe miec 130k np i nie byc w rankingu XD


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-17 20:33:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-07-27 22:56:32
Posty: 64
Lokalizacja: Nowy SĂ„ââ‚ŹĂ…ĹĄcz[NS]
Płeć: Mężczyzna
hehe z pieskami mam te same wspomnienia co do tych 130k np to tak sie zaciekawilem troche czy ty taki gungsta z tyloma np czy to tylko blad:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-17 20:54:46 
Offline

Dołączył(a): 2005-06-21 14:30:21
Posty: 1955
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
HALL9000 napisał(a):
PS jest mozliwe miec 130k np i nie byc w rankingu XD



jak?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-17 21:00:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-07-27 22:56:32
Posty: 64
Lokalizacja: Nowy SĂ„ââ‚ŹĂ…ĹĄcz[NS]
Płeć: Mężczyzna
Byc turkiem ktoremu pomaga turecki gm ktory niechce zeby ludzie widzieli tego na publike


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-17 21:09:37 
Offline

Dołączył(a): 2005-08-17 18:09:28
Posty: 7
Płeć: Mężczyzna
Odpowiedz jest prosta:
zeby by? w rankingu trzeba by? knightem nie tylko miec ile? tam np, ?eby by? knightem potrzeba 3 grade klanu czyli 144k np.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-17 21:14:17 
Offline

Dołączył(a): 2005-05-04 17:06:46
Posty: 107
Lokalizacja: KrakÃÂłw
Płeć: Mężczyzna
nie musisz miec klanu zeby byc w ranking np. _Lion (miejsce na nazwe klanu) 65950


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-17 21:20:38 
Offline

Dołączył(a): 2005-08-17 18:09:28
Posty: 7
Płeć: Mężczyzna
Lion byl juz w klanie i jest Knightem. Knighta si? nie traci.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.046s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net