Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-06-15 22:39:34
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 206 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-04-13 00:18:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-12-11 18:15:38
Posty: 5
Płeć: Mężczyzna
Jakto jest możliwe że tyle miesiecy jeĽdziliście po moim klanie a teraz mamy sie porozumiewać. Niepozwole Robowi jak i nikomu z nas z wami sie zadawać, bo zwłaszcza przez ostatni czas udowodniliście jacy jesteście. Teraz to wasze śmieszne porozumienie wyglada tak jakby wam zależało tylko na własnym wyekspieniu sie. Wolałbym ekspić tylko z turasami niż mieć jakikolwiek kontakt z waszym klanem. Wiem że każdy kto "ośmiela sie" miec inne zdanie niż wy, a zwłaszcza jeśli wam wprost mówi że niechce z wami utrzymywac kontaktów to jest noobem, "Interkretynem" (lol), szmatę i najwiekszym scierwem.
Oyamatom dzięki tobie zdecydowałem sie wypowiedzieć w tym temacie. Normalnie flaki na lewę strone mi się wywracaję jak przeczytałem coś ty tu wypisał i to co pisałes Robowi na GG. Wogóle sie niedziwie czemu Rob cie zablokował, każdy normalny i zdrowo myślęcy człowiek raczej przestał by z tobę rozmawiać. Miałem znacznie większe mniemanie o tobie, a teraz widze że znowu pewnie dasz passy Wulfgarowi... NajwyraĽniej już zapomniałeś jak Rob o ciebie walczył do upadlłego, do ostatniego słowa. Teraz robisz mu takę niedĽwiedzię przysługe, niby go bronisz ale jednak przechodzisz na ich strone. Czyżbym miał rozumieć że jednak sam się okradłeś?? Może to jednak był ogólny spisek?
Sorix, w ówczesnym czasie ja byłem najbardziej za tym żeby cie do nas przyjać gdy tego chciałeś. Musiałem sporo z Robem rozmawiac czy by ci tu szansy niedać. Tak to wyględa teraz jakbys do nas przyszedł tylko po exp i dropy z bossów. Jak ci Rob powiedział że samemu trzeba zapracowac i klanowo sie umawiać na bicie bossa, to coś powiedział: "że nas na tyle nieznasz" ale dropy nasze to byś chciał. Wtedy niebylibysmy dla ciebie obcy jakbysmy rozdawali. No cóż gdy okazało sie jednak że musiałbys wykazać sie chociaż minimalnym trudem zapracowania na coś poprostu nas olałes i sobie poszedłeś. Niechce z tobę mieć nic wspólnego, jesteś dwulicowy, sam niewiesz czego chcesz. U nas wyzywałeś swój poprzedni klan a u nich jedziesz na nas...
Wulfgar przeczytaj swój pierwszy post w tym temacie i zamiast "Rob lov" wklej swoj nick i przypatrz sie temu, a zobaczysz że znacznie lepiej to pasuje... Nigdy w zyciu niewidziałem żeby Rob tak pier... jak ty.
Mam tylko wielkę nadzieje, iż niebede musiał w tym bagnie ponownie zabierać głosu (liter).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-04-13 00:30:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-07-27 22:08:15
Posty: 803
Lokalizacja: z Ancow <3
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
no to jonie... po 1 ... nie wyszedlem z clanu.. to rob mnie wywalil... po 2 nie przypominam sobie ze wyzywalem sie na ance... po 3. szanuje cie za to ze sie za mna wstawiles ale dziwi mnie to, ze rob mnie wywalil i oglosiliscie mnie dwulicowym bo wyszedlem z clanu.. bravo... nie przyszedlem tylko dla expa... lecz gdy mialem keylogera dalem na przechowanie itemy dla ShadowDie(moze to potwierdzic) no po cóż bylo wchodzic bez itemów ?? gdy bylem pewien ze po keyu nic nie zostalo wbijam na sora przeprosic za niepobyt a tu... nie mam clanu... nic mi rob nie powiedzial, nic mi nikt nie powiedzial... poprostu uznaliscie ze jestem dwulicowy noob i mnie wyjebaliscie

po 1231. jak mialem bic bossy ?? z kim ? byl jakis boss to cisza.. i dowiadywalem sie co gdzie i jak jak juz bylo po boosie... widze ze bija to mnie nie chca do party wziasc bo bedzie kolejna morda do wykarmienia... i po 1232. co do trudu.. j/w... sam se keylogera nie wpedzilem... mozemy pogadac o tym na gg bo przez forum to nie to samo... lecz jesli ci nie lezy gadanie z potencialnym dwulicowcem to rozumiem...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-04-13 00:54:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-18 15:45:04
Posty: 1804
Lokalizacja: Knurów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
JonLee napisał(a):
Oyamatom dzięki tobie zdecydowałem sie wypowiedzieć
bardzo mi milo ze w koncu ktos taki jak ty sie wypowiedzial :!:
JonLee napisał(a):
Normalnie flaki na lewę strone mi się wywracaję jak przeczytałem coś ty tu wypisał
hm.... ze ... napisalem zeby w koncu ludzie pogodzili sie i to ma byc taki skutek obrazy itp? naprawde dziwni jestescie :!: ze z wulfem mam kose i tp to nieznaczy ze niemoge cos sie wypowiedziec malo grasz i mlo wiesz niemartw sie n9ie daje pasow :!:
JonLee napisał(a):
Wogóle sie niedziwie czemu Rob cie zablokował,
bo bal sie rozmowy co napisalem mu ze pojechalem po ancach jest to napisane w pierwszych postach :!: ale srac mi sie chce jak widze jak polak na polaka naskakuje mie ojebal wulf ja wulfa itp... i konca nie bylo bylo minelo i huj ale mozna lagodzis pewne sprawy a nie dolewac oliwy do ognia :!: mozna przejsc kolo siebie i nie trzeba sie wyzywac od szmat i innych mijam sie w grze z roznymi ludzmi co mam na pienku ale nigdy nieszlem i nie wyzywalem nikogo itp :!: czy namawialem turkow ten czy tamten kosper wywal ich z party itp
JonLee napisał(a):
myślęcy człowiek raczej przestał by z tobę rozmawiać.
myslacy by zaczol rozmawiac i tp a nie robic blok na gg to twoim zdaniem jest wyjscie ???
JonLee napisał(a):
zapomniałeś jak Rob o ciebie walczył do upadlłego, do ostatniego słowa. Teraz robisz mu takę niedĽwiedzię przysługe, niby go bronisz ale jednak przechodzisz na ich strone.
czy ja stanelem po stronie ich ?????????? nie! tylko napisalem zeby skonczyc to ! tak samo jokator napisal wczesniej ze niema sesu bo temat nie bedzie mial konca to moze dojebiesz sie i do niego! ze przeszedl na ich strone!?

zaproponowalem jakies porozumienie a dostalem w plecy

:shoot:
tak samo moze powiesz ze tradowanie to bylo ze strony ludzi z klanu IK ok? niewiem moze i z ance robili tak samo - dla mie takie cos to jest najwieksze kurestwo!!!!!!!![/b]

_________________
http://img264.imageshack.us/img264/7082/wielkapaladn0.gif
http://img468.imageshack.us/my.php?image=czolg2ga9.jpg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-04-13 06:00:39 
Offline

Dołączył(a): 2007-04-13 05:33:58
Posty: 15
Płeć: Nieokreślona
Witam. Zdaje sie ze mam troche wiekszy dystans do calej sytuacji z racji mojego podeszlego juz wieku :/ . Kilka slow, jezeli moge oczywiscie. To jest gra. Osobiscie gram dla przyjemnosci i tak chyba byc powinno. Nie powiem, gram juz bćrdzo dlugo w ko. Uprzednio na diezie ,gdzie bylo naprawde super. Teraz od jakiegos czasu na Xigu. I jak juz wspomnialem ,chodzi o zabawe, bo temu sluza takie gry jak ta. Staram sie nie reagowac na przeruzne zaczepki i obrazliwosci. Zdaje sobie sprawe ,ze za nikiem postaci jest ,gdzies realny czlowiek i ze moze miec swoje problemy od ktorych pragnie uciec w grze....To normalne. Ale nie jest fajnie gdy na bogu ducha winnego sie napada i obraza.A tak mialem. Ale ,co tam. Nie o tym chcialem.
Rozumiem ,ze macie troche mniej lat niz ja. A ja pomykam do gry po to, by nie ogladac telewizji i nie widziec , jak CYMBALY z roznych ugrupowan polictycznych skacza sobie do gardel i swinia medialnie. Mialem cicha nadzieje, ze jak juz sie ci STARZY wykrusza , to wlasnie dzisiejsza mlodziez , wolna od tych "wad" zrobi porzadek w tym kraju. I? Niestety zdaje sie ,ze nadziei ni ma. Nawet w glupiej grze, polacy nie potrafia sie dogadac. Zawsze karzdy bedzie uwazal sie za lepszego od tego drugiego. Boze jakie to smutne. Jak wiele jeszcze nam brakuje do innych nacji. Jak trudno byc sympatycznym i cieszyc sie z tego ze mozna cos razem zrobic.
A wy? Moze teraz ktos sie obrazi ,ale trudno. Jak chlobcy na wiejskiej zabawie, jak ktos z innej wsi to wrog.Nie wazne kto to. Czy fajny czy nie. Lac w morde....I to jeszcze byloby ok, ale wam nie wystarczy. Jeszcze trzeba swinic,knuc,spiskowac i uprawiac jakas rynsztokowa polityke. Wstd panie i panowie .Wstyd. Polacy jeszcze musza sie wiele nauczyc, niestety.
Pozdrawiam serdecznie CattibriePl - Ancestors.( ale tak naprawde czy to wazne kto w jakim klanie jest, gdy we wsi Turcy stoja?)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-04-13 06:53:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-08-16 15:56:22
Posty: 137
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
No i właśnie oto chodzi catti, nie mówię że mamy robić wspólne party, ale na boga zacznijcie się tolerować i nie podkładać świn... ae oczywiście zaraz znajdę się chłopaki z IK którzy powiedzę że chcemy pokoju bo chcemy mieć z nimi expa i będizemy im teraz dupę lizać. Otóż nie, po prostu nie chcemy słyszeć wyzwisk w naszę stronę i nie dostawać banów od turasów bo ktoś od was powiedział że anc to koxpy. My wam takich gówien nie robimy, to wy nie róbcie nam, jak sobie nie umiecie poradzic z agresję, to polecam iść do parku i pokopać w drzewa, a nie tradeować POLAKóW.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-04-13 07:26:50 
Offline

Dołączył(a): 2007-04-13 05:33:58
Posty: 15
Płeć: Nieokreślona
A ja jeszcze raz prosze. Nikt nie musi isc do parku Sorg.Naprawde.Tylko gdyby te agresje skierowac w inna strone. Pomyslcie sami, w czym lezy sila tych najlepszych klanow na xigu. W organizacji i wspolpracy.Oczywiscie nie namawiam Was do ally, bo z tego co widze to raczej niemozliwe ( a szkoda).Mysle ze z takim potencjalem jaki macie moglibyscie byc naprawde elitarna formacja na Xigu i to polska. Popatrzcie na ranking klanow. Tam polakow w czolowce raczej niema. Dlaczego?Patrz poprzedni moj post. Przedewszystkim nie walczcie miedzy soba, a juz bedzie niezle. Moze z czasem cos sie zmieni. I jeszcze jedno. By klan byl niezly. Potzrebny jest madry lider. Nie Lepper, nie Giertych ani Ojciec R. Madry ,spokojny z autorytetem. Nie krzykacz. Przepraszam ze to pisze, nie chce niczego prowokowac, ale Autorytet buduje sie inaczej. Nie chodzi o poklask "tlumu". A o SZACUNEK. By inni mowili, " o ten to jest GOSC. Pomyslcie o tym . Jeszcze raz pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-04-13 07:45:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-10-13 22:51:01
Posty: 165
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
http://www.knightonlineworld.pl/viewtopic.php?t=316449

_________________
Obrazek
Bede bronil kazdego uczciwego klanowicza i nie bedzie mnie obchodzil cudzy bol, zwlaszcza jesli zasluzony :]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-04-13 09:08:48 
Offline

Dołączył(a): 2007-04-13 05:33:58
Posty: 15
Płeć: Nieokreślona
Ehhh. Wiedzialem ze tak bedzie.Zdaje sie, ze niepotrzebnie sie w ogole odzywalem ,bo rzeczywiscie to nie ma sensu. Czasami mozna wyjsc z niektorych opresji i z honorem i z zyskiem. Przy takim uporze i abnegacji nic z tego nie bedzie, a szkoda. Pozdrawiam i w tej sytuacji nie pozostaje nic innego jak ten temat definitywnie zakonczyc, pozostawiajac w dalszym ciagu pole do popisu dla obelg i nienawisci.
I tak pozatym przypominam , ze reprezentuje siebie oraz tych bardziej rozumnych graczy. Pozostaje w nadziei , ze i w klanie IK takich jest wiekszosc. Do zobaczenia w grze , bo zdaje sie ze nie da sie tego uniknac ;)
I tak juz zupelnie na koniec. Prosze pamietac, ze nikt nie jest pepkiem swiata. A ludzie winni funkcjonowac rowniez korzystajac z kultury , ktora wypracowaly cale pokolenia.
I tak naprawde na sam koniec , nie moge sie powstrzymac, ale po lektorze niektorych postow musze zapytac.Jak poszly egzaminy na zakonczenie klas szostych?
Czy kogos obrazilem? To szczerze przepraszam.
Pozdrawiam i zycze powodzenia .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-04-13 09:32:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-08-25 16:55:07
Posty: 11
Lokalizacja: Sie wziolem?
Płeć: Mężczyzna
hmm..." obelgi sę argumentami tych, ktorzy nie maja racji" radze zapamietac co nie ktorym co sie tu wyzywaja.!! :!:

_________________
Roots Bloody Roots...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-04-13 11:54:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-08-16 15:56:22
Posty: 137
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
A rob oczywiście wepchnęł 3 grosze, ja pisze żę nie chodzi nam o wspólne party i expienie, a ten z wyższościę i przekonaniem stwierdza żę błagamy go o wspólny exp, czytanie ze zrozumieniem się kłania, no i przydałoby się wspomnieć o wielkich ++++ dla catti.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-04-13 12:31:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-07-27 15:42:12
Posty: 334
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 6
Omg.... ta kłótnia nic nie da. Moze lepiej sie nie odzywajcie do siebie i koniec. W ko sie omijajcie, nie odzywajcie sie i bedzie po problemie. Tu tylko sie obrażacie i nic po za tym.

_________________
World of Warcraft


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-04-13 13:57:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-07-27 22:08:15
Posty: 803
Lokalizacja: z Ancow <3
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
unikanie siebie nie jest rozwiazaniem...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-04-13 14:13:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-08-16 15:54:19
Posty: 315
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
To moze zrobmy tak ! - Wszyscy z Ik odinstaluja KO na 1miech a pozniej MY ooo tak to bedzie najlepsze , albo x1 jest wasz a x2 nasz ooo ale jestem super - omg Rob jak dobrze ze ktos twojego pokroju nie rzadzi Polska(a moze ?) Pfff ładnie musiałbym sie upokozyc zeby prosic Cie o party ^^ - Co do tego unikania sie w party to tylko jedynie jak na spocie jest np. wiekszosc z IK np. lider i 5 memberow - to wiadomo nie bede sie tam pchał ...

Rob ile masz lat , bo ja mam 16 i moge sie do tego przyznac , ale wiem ze umie stawic czoła problemowi z "chonorem"....

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-04-13 14:21:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-08-28 16:13:16
Posty: 403
Lokalizacja: Milicz
Płeć: Mężczyzna
co za totalny bez sens chyba turki sie mniej kluca od nas. Nie wiem po co ta cala wojna i nie obchodzi mnie kto ja wygra. Ance wbily se +60 niech chodza na exp nie rozuemim po co te cale klutnie, co do koxpow oksarżenia sa chyba bezpodstawne, tu slowo do ThunderMan_PL ja mam passy do kuchara wiec uwarzaj co piszesz i plx nie proponuj nigdy wiecej "koxp pt"
Ja jestem ik clan member ale nie zamierzam sie z nikim klucic, wiec proponuje albo sie pogodzic nie wyzywac itp. albo omijac sie nawzajem i nic do siebie nie gadac to bedzie spokuj.

_________________
JESTEM GNOJEM !!!
writer -> elwood :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-04-13 14:28:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-07-27 22:08:15
Posty: 803
Lokalizacja: z Ancow <3
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
jestem pod wrazeniem kosmo ;]

taa ty mi tu wygladasz na jedyneko z ik ktory podchodzi z dystansem...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 206 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.038s | 15 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net