Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2018-01-17 23:13:14
Łączny czas online:

Autor Wiadomość
 Tytuł: UNIQUE ITEM Upgrade?
PostNapisane: 2016-02-14 19:42:25 

Witam, Czy da rade Ugpradowac ta rzecz widoczna na zdjeciu? Jezeli tak to jakim scrollem.

Obrazek

Obrazek
z gory Dziekuje

Tytuł: Re: UNIQUE ITEM Upgrade?
PostNapisane: 2016-02-14 22:25:59 

Pochwały: 2
Nie da.

Autor postu otrzymał pochwałę

PostNapisane: 2016-02-15 01:11:37 

4Dominik napisał(a):
Nie da.

Dzieki Wielkie, dawno nie gralem ale i tak tej gry do konca nie ogarniam co kupywac questy itd...

mam 63 lvl i 191 + 47 DEX czy to dobrze? Jakie potwory huncic i jak zdobyc fajny luk/kusze?
Czy nadal robic te questy i ogarniac tam? w Poscie u gory jest napisane ze 'Unique' itemy da sie upgradowac. Skad wiedziec co sie da co nie?

Jeszcze raz dzieki i jakbys mogl pomoc z reszta pytan.

Pzdr :D

PostNapisane: 2016-02-15 11:30:55 

Pochwały: 66
sushinronek napisał(a):
4Dominik napisał(a):
Nie da.

Dzieki Wielkie, dawno nie gralem ale i tak tej gry do konca nie ogarniam co kupywac questy itd...

mam 63 lvl i 191 + 47 DEX czy to dobrze? Jakie potwory huncic i jak zdobyc fajny luk/kusze?
Czy nadal robic te questy i ogarniac tam? w Poscie u gory jest napisane ze 'Unique' itemy da sie upgradowac. Skad wiedziec co sie da co nie?

u rogala ładujesz staty w full dex i hp pod armor (chityny/shelle/krowazy) a te +47 to są z bonusu o ile dobrze rozumuje i to zależy od tego jakie masz itemy.
zdobyć fajny łuk - z questów podstawowe a tak to masz/miałeś quest na iron bowa+5 to ulepszyć go na +7 i już wystarczy lub najłatwiej kupić lub zrobić od +1.
Robić wszystkie questy- dają stosunkowo dużo expa.
Ogarniać wszystko tylko nie grać za długo bo to strata czasu jest :freak: a na poważnie musisz zdecydować czy chcesz iść na 80 lvl czy 69 (na nowym jak otworzą rlb) czy 59 (za późno chyba ze bez mastera dlvl i reskill itd jak to działa nie ważne)
Nie da się upgradować itemów zazwyczaj z questów - jak masz jakiś wydropiony lub jak kupisz to raczej się da upować - kupujesz BESa a potem busami.
Polecam Ci dopytać grających na czym robić kasę i powoli kasę robić zbierać, potem kupić chitiny 7/8 jakieś oldy i jakiś łuk typu ib 7 i zrobić postać na 59 jak otworzą ard bo to jest kraina gdzie max lvl jest 59 i łatwiej jest niż bez exp premy i klanu i siedzenia wyexpić 80 lvl.
Jeśli grasz od niedawna polecam właśnie robić kasę, możesz resell robić i znaleźć klan i grać na 59 jak otworzą bo 80 wbić to sporo czasu i ubiór 80tki kosztuje sporo więcej niż 59.
Tyle ode mnie, ale ja się nie znam bo nie gram od lat, ktoś się może nie zgodzić.
Jakbyś miał jakieś pytania pytaj śmiało.
w ogole gdzie grasz? bez premki? masz klan? jak z kasą w grze? jakie plany? bo exp jest nudny i bycie na 63-79 jest nudne najlepsze jest pk i eventy typu Ed, bdw, jakiś chaos i anvil też jest ciekawy :P

Ramsey napisał(a):
Za wycenę w stylu Coalitiona byłbym wdzięczny xP

NovaS napisał(a):
napisze cos w stylu Coalitiona

Ronin napisał(a):
Jak Coalition zrobi wycene to nie ma ch...we wsi ;)

PostNapisane: 2016-02-15 15:09:37 

Coalition napisał(a):
sushinronek napisał(a):
4Dominik napisał(a):
Nie da.

u rogala ładujesz staty w full dex i hp pod armor (chityny/shelle/krowazy) a te +47 to są z bonusu o ile dobrze rozumuje i to zależy od tego jakie masz itemy.
zdobyć fajny łuk - z questów podstawowe a tak to masz/miałeś quest na iron bowa+5 to ulepszyć go na +7 i już wystarczy lub najłatwiej kupić lub zrobić od +1.
Robić wszystkie questy- dają stosunkowo dużo expa.
Ogarniać wszystko tylko nie grać za długo bo to strata czasu jest :freak: a na poważnie musisz zdecydować czy chcesz iść na 80 lvl czy 69 (na nowym jak otworzą rlb) czy 59 (za późno chyba ze bez mastera dlvl i reskill itd jak to działa nie ważne)
Nie da się upgradować itemów zazwyczaj z questów - jak masz jakiś wydropiony lub jak kupisz to raczej się da upować - kupujesz BESa a potem busami.
Polecam Ci dopytać grających na czym robić kasę i powoli kasę robić zbierać, potem kupić chitiny 7/8 jakieś oldy i jakiś łuk typu ib 7 i zrobić postać na 59 jak otworzą ard bo to jest kraina gdzie max lvl jest 59 i łatwiej jest niż bez exp premy i klanu i siedzenia wyexpić 80 lvl.
Jeśli grasz od niedawna polecam właśnie robić kasę, możesz resell robić i znaleźć klan i grać na 59 jak otworzą bo 80 wbić to sporo czasu i ubiór 80tki kosztuje sporo więcej niż 59.
Tyle ode mnie, ale ja się nie znam bo nie gram od lat, ktoś się może nie zgodzić.
Jakbyś miał jakieś pytania pytaj śmiało.
w ogole gdzie grasz? bez premki? masz klan? jak z kasą w grze? jakie plany? bo exp jest nudny i bycie na 63-79 jest nudne najlepsze jest pk i eventy typu Ed, bdw, jakiś chaos i anvil też jest ciekawy :P

Gram na Ares 1 glowna postacia 63 Lvl obecnie takze nie zjade do 59. mam 4.8 m w kasie i jakies itemy na sprzedaz.

BES - to ten blessed enchant tak?
A BUS to tez skrot od innego?

Mam plan kupic premmy ale nie wiem jak bardzo to pomaga.
Chce grac dalej to postacia ale nie wiem na co patrzec zdobywajac Itemki? czy na to ile dodaja mi dodatkowych skilli czy na armor? I jaka jest roznica miedzy itremkiem ktory ma +1 a + 5? czy staty sie w tedy zmieniaja?

Ogolnie podobala mi sie od zawsze ta gierka i pomimo ze moze byc nudna to questy sa zajebiste i daja duzo expa.
Sprobuje znalezc klan :D Ale same turki graja wolalbym Kogos kto gada po angielsku lub polsku bo z Turkami to ciezko

Mam tez 30 Maga na tym swiecie i jakiegos innego na innym ale nie pamietam ktorym :D
Mam 390N punktow jakas rada co kupic ?

Dzieki za pomoc :D