Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-28 00:43:21
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-25 17:14:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-01-23 10:27:22
Posty: 1109
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 34
malice tak jak heal być musi. No chyba, że zawsze masz duffera, albo przynajmniej healera w party. Mimo to dodatkowy debuff zawsze się przyda :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-25 17:17:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-09-03 19:12:35
Posty: 1547
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 20
peyo napisał(a):
Some1 napisał(a):
BUFFER INT ( w życiu nie dawaj w malice, tylko noob party biega z samym buferem )

lol? a to duo nie można sobie pobiegać?

imo priest bez malice'y = kópa


Jak chcesz ubić kogoś w duo z buferem to dasz rade i bez malicy, ja askiem biegalem w duo z warkiem i 2vs6 i sie wygrywało...

Ogólnie na takich duo z prichem to pasuje być duffem, a też build nie robi się pod duo ... bo te wszystkie mastery i 3 pkt do malice powoduje że party wieksze niz 2 osoby sie nie utrzyma

Buffer to powinien leczyć curować i buffować, pełno osób robi 60 buff czasem 60 heal 3 malice i master, jaki efekt tego ? Å»e lepsze party przeciwnika jedzie takie party ... bo
leci tornent, no i co bufer ma zrobić ? malicować i curować po 1 . a gdzie buffy na ac dla all, gdzie hp dla duffera i maga ? ? >.< Nie wyrobi , a tak 1sec pt cure 2 sec pt ac

I z doświadczenia w grze wiem że lepsze party z buferem malice+master predzej padnie niz gorsze z full buffem:P:P:P

[ Dodano: 2009-06-25, 17:18 ]
MnMs napisał(a):
malice tak jak heal być musi. No chyba, że zawsze masz duffera, albo przynajmniej healera w party. Mimo to dodatkowy debuff zawsze się przyda :)


przydaje to sie aoe cure ac i 2k buff , a nie malice xD

a także magiczny skill counter curse na 80 lvlu, którego mało który Polak kiedykolkwiek miał bo nigdy Polacy nie dawają wyżej niz 74 do buffa ... a właśnie z takimi priestami 80buff/60heal 80duff/60heal 80heal/57duff/5master sie owni ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-25 17:35:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2008-11-18 19:19:58
Posty: 2950
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 67
ja gralem wiele razy bufferem, na roznych lvlach...
i bez malice to kupa;]

_________________
Obrazek
junkykiller napisał(a):
i mean there are so much skilled of them like kangoos ....

Puppy napisał(a):
yea kangoos skilled <3


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-25 18:26:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-12-02 10:10:46
Posty: 985
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 7
z moich doświadczeń gry priestem popieram.. 3 pkt nie dużo a dużo może zdziałać malice


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-25 18:49:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-22 14:31:19
Posty: 8750
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 127
Some1 napisał(a):
Jak chcesz ubić kogoś w duo z buferem to dasz rade i bez malicy

no tak... spróbuj ubić int priesta warkiem/askiem bez debuffa (chodzi mi o normalnego priesta, nie turka w shellach +7 i z plate shieldem)
Some1 napisał(a):
ja askiem biegalem w duo z warkiem i 2vs6 i sie wygrywało...

siadacie na prichu we 2 to spłynie szybko.. ale solo takiego nie zabijesz bez malice'a
Some1 napisał(a):
Ogólnie na takich duo z prichem to pasuje być duffem,

no wiadomo, tylko niektórzy nie mają kasy na scrolle i wolą być bufferami na expa
Some1 napisał(a):
a też build nie robi się pod duo ...

czasami sytuacja wymaga, żeby biegać we 2, chociażby po bowlu
Some1 napisał(a):
bo te wszystkie mastery i 3 pkt do malice powoduje że party wieksze niz 2 osoby sie nie utrzyma

kópa prawda... jak jest dobry priest to i większe party się utrzyma
Some1 napisał(a):
leci tornent, no i co bufer ma zrobić ? malicować i curować po 1 . a gdzie buffy na ac dla all, gdzie hp dla duffera i maga ? ? >.< Nie wyrobi , a tak 1sec pt cure 2 sec pt ac

wiadomo z full cure/ac łatwiej, ale ja i tak wolę mieć malice zamiast aoe ac w takiej sytuacji leci malice na debuffera, siadają na nim attackerzy i jest tyle z tormentów... a DOBRY priest w takiej sytuacji wrzuci cure na maga, rzuci full heala, potem cure na siebie, ac na maga/siebie (zależy ile osób kogo bije), full heal i znowu ac
Some1 napisał(a):
I z doświadczenia w grze wiem że lepsze party z buferem malice+master predzej padnie niz gorsze z full buffem:P:P:P

z doświadczenia wiem, że nasze party 2 BP bufferów (aeon i mantus), 2 magów (lordek i falgor), 2 warków (ja i maja) i asek (flesh) rozjeżdżało 2 party naraz z full debufferami - party z booro i party magów z DK/EW
zapytaj Falgora jak to wyglądało... bez malice'y to byśmy nic nie zrobili, a prieści dawali radę i cure'ować, i healować, i debuffować, i dawać buffy, i jeszcze bic...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-25 19:02:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2008-11-18 19:19:58
Posty: 2950
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 67
jak jest akcja i nie jest sie na scrl to jak poleci tourm to:
asski moga sie cure sami i nawet nie trzeba im dawac ac bo maga sobie sami wlaczyc.
warkow wcale nie trzeba curowac bo ich i tak nikt nie bije.
zostaje priest i mag ktorzy nie sa problemem do cure na maga i na siebie +ac to chwila.

_________________
Obrazek
junkykiller napisał(a):
i mean there are so much skilled of them like kangoos ....

Puppy napisał(a):
yea kangoos skilled <3


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-25 20:50:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-09-03 19:12:35
Posty: 1547
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 20
peyo napisał(a):
Some1 napisał(a):
Jak chcesz ubić kogoś w duo z buferem to dasz rade i bez malicy

no tak... spróbuj ubić int priesta warkiem/askiem bez debuffa (chodzi mi o normalnego priesta, nie turka w shellach +7 i z plate shieldem)
Some1 napisał(a):
ja askiem biegalem w duo z warkiem i 2vs6 i sie wygrywało...

siadacie na prichu we 2 to spłynie szybko.. ale solo takiego nie zabijesz bez malice'a
Some1 napisał(a):
Ogólnie na takich duo z prichem to pasuje być duffem,

no wiadomo, tylko niektórzy nie mają kasy na scrolle i wolą być bufferami na expa
Some1 napisał(a):
a też build nie robi się pod duo ...

czasami sytuacja wymaga, żeby biegać we 2, chociażby po bowlu
Some1 napisał(a):
bo te wszystkie mastery i 3 pkt do malice powoduje że party wieksze niz 2 osoby sie nie utrzyma

kópa prawda... jak jest dobry priest to i większe party się utrzyma
Some1 napisał(a):
leci tornent, no i co bufer ma zrobić ? malicować i curować po 1 . a gdzie buffy na ac dla all, gdzie hp dla duffera i maga ? ? >.< Nie wyrobi , a tak 1sec pt cure 2 sec pt ac

wiadomo z full cure/ac łatwiej, ale ja i tak wolę mieć malice zamiast aoe ac w takiej sytuacji leci malice na debuffera, siadają na nim attackerzy i jest tyle z tormentów... a DOBRY priest w takiej sytuacji wrzuci cure na maga, rzuci full heala, potem cure na siebie, ac na maga/siebie (zależy ile osób kogo bije), full heal i znowu ac
Some1 napisał(a):
I z doświadczenia w grze wiem że lepsze party z buferem malice+master predzej padnie niz gorsze z full buffem:P:P:P

z doświadczenia wiem, że nasze party 2 BP bufferów (aeon i mantus), 2 magów (lordek i falgor), 2 warków (ja i maja) i asek (flesh) rozjeżdżało 2 party naraz z full debufferami - party z booro i party magów z DK/EW
zapytaj Falgora jak to wyglądało... bez malice'y to byśmy nic nie zrobili, a prieści dawali radę i cure'ować, i healować, i debuffować, i dawać buffy, i jeszcze bic...


Jak sie najezdza to co innego ... tez nieraz w fatality sie wpakowalismy jak siedzialem i pojechalismy ich, no ale to element zaskoczenia ...

A tak btw ja pisałem o buffer INTcie, nie BPku , u BP malice to podstawa, i gdybyscie sie umowili w takim skladzie nawet z k0xpem na combo nie mielisbyscie szans z rozgarnietym party , bo BP jest na 2-3 hity na dufie , wiec bp sam tylek musi sobie ratowac , a mag juz ma porobione ... >.<

Jeszcze nie zapomnij ze na subside to warki sobie mogą poglaskac, wiec jak sie ich nie curnie to za fajnie nie jest , a suside nie ma duzego cooldowna xD


a no jeszcze jedno ... malice na priesta ( nie shelowego ) to troche mało poki nie biegasz z jakas 80tka


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-26 08:16:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-22 14:31:19
Posty: 8750
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 127
Some1 napisał(a):
Jak sie najezdza to co innego ... tez nieraz w fatality sie wpakowalismy jak siedzialem i pojechalismy ich, no ale to element zaskoczenia ...

element zaskoczenia to był za pierwszym i drugim razem, nie za 10 :P party magów uciekło do party na booro i potem jeszcze jakieś randomy z towna przybiegły, więc żadnego elementu zaskoczenia nie było

jak był element zaskoczenia to się po nich przebiegało, nie walczyło się z nimi xD

wiadomo że u BP malice to podstawa, ale ja tu raczej mówię o tym, że i zwykły BP może healować i cure'ować i debuffować i buffować, wystarczy że potrafi grać. Jakoś Aeon i Mantus potrafili ustać, a co dopiero jakbyśmy tam mieli jakiegoś INTa? Albo w ogóle INT debuffera?

co do cure'a - asek zawsze może pomóc, tylko znowu, musi być dobry, a nie random turecki

no malice to mało, wiadomo, trza do tego dobrego attackera, żeby go zjeść, tylko jestem ciekaw jak ty chcesz to zrobić bez malice'a jak i z malicem jest ciężko?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.035s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net